• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ja ji davam z jednoho- uplne nadoraz- dokud neodpadne, pak ji dam rihnout a ona jeste chce, tak ji dam druhy....takze mam davat zase to prvni?
A teda vetsinou nekrka...ale neblinka, tak snad dobry...
Polohu praktikujeme vleze, ta nam jde dobre, ted jeste i vsede, ale delam to blbe, nebot se k ni naklanim a boli me tedy zada, to musim jeste nastudovat...

Nuki ahojky, diky :dizzy_face: no jasneze mam! ceka na tebe!
17. pro 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal jako jsou to silene nervy a bolest...ale vytrvej, stoji to za to!!!...holt jsou ty nase holky svehlavicky no :wink: ...mmch, posli me odkaz na to tvy rajce, at se taky pokocham
17. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ahooj holky:slight_smile:
kouiám žeřešíte kojení, tak jen pilujte do ideálu, ať mi pak můžete zkušeně poradit za ty 2 týdny.-)))jsem na sebe teda zvědavá, snad bude vše OK.

A my máme stromeček,jééééééééééééééééééééé!!!voní tu tak nádherně, ještě dneska si ho nazdobím:slight_smile:))
Amal taky si myslím, že se ještě můžete klidně rozkojit, je ještě čas...hlavně odsávej ať se ty žlázky nezastaví.
Já teda slyšela že se má pokaždé kojit z obou prsou, ale nevím, zase to přední a zadní mlíko je pravda, ale po kolika mml začne už to kvalitnější to netuším:frowning2:(((

A Svoji pouštěli vám v porodce ten gilm o kojení???
Jo a hehe už dorazilo DVD????
17. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: tak to je super..:slight_smile:)

Amal. vydrž, určitě se vyplatí..:slight_smile:
17. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki.. copak se deje zitra?
17. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: jdu poprvé k doktorce...)
17. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki... juchu... tak to se tesis vid? no ja jdu az 29 na tu 12 tt kontrolu a ultrazvuk.. taky uz se tesime.. jeste par dni...
tak pak pisni jak si dopadla.. v kolik hodin tam jdes?
17. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už pádím...:slight_smile: papa
17. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo ozvu se ale jdu tam az po 15 hod....))
17. pro 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat nekolikrat...ale prave kazdy rika neco jinyho no :unamused:
17. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki drzim pesti!!!
17. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem si na chvilku lehla a zacinam mit hlad.. pritel zacne za chvilku varit veceri a pak asi pujdu spat... nebo nevim.. nuda nuda.. on jde do prace a me se ven nechce... zitra musim tak okolo 8 stavat pac jdeme pryc... tak co mate dneska v planu holky... co davaji v telce?
17. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pro dnešek se loučím, malej mě strašně tlačí na stytkou kost, někdy sotva lezu, je to asi tak 2 dny...ale může to být i tím vyšetřením, nevím...každopádně teda při představě že bych třeba měla přenášet do 13.1. tak by mě asi trefilo:slight_smile:)

Nuki super, mooc si to zítra užij!!a držím palečky, hned dej vědět:slight_smile:
Luci ty už to máš taky za pár a budeš mít fotečky miminka pod stromečkem:slight_smile:))
17. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak dobrou a papa zítra:slight_smile: zítra budu odpočívat a zdobit stromeček, žehlit a balit dárečky a pak se půjdu mazlit se svým novým autíčkem:slight_smile:))a opláču to moje staré, miláčka mýho...ce la vie:frowning2:((

Holky hezký večer a ať se všechny dobře vyspinkáte!!!
17. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jakpak jste se mely cely den?opet nestiham..
17. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji záleží na tom, jak moc to prso vyprázdní..mě ze začátku Vendulka taky nekrkala a teď krká jak Homer Simpson :grinning: div se jí ty rty nevlnějí :grinning:
Cat, třeba už se taky blíží porod :wink:
Carculko já taky nestíhám :wink:

Amali zatím nevěš hlavu, vím, jak je otravný odsříkávat a jak je hrozný koukat na hladový dítě..ale pokud se ti bude dařit odstříkávat, tak bude pít z hlavičky..anebo ještě líp, Amálka přibere a bude sát jedna radost :wink:
17. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky čtu o brkání..Janička taky dlouho vůbec nebrkala..pak sem tam a teď přes den si hezky po jídle brkne ale v noci ani za nic..jak na mně usne tak spí a brkanec nic..

Už spinká cácorka a i táta uspávač..uspal asi aji sebe nebo co..no chtěla bych vědět kdo spal dřív :grinning:

Dobrooou holky :slight_smile:
17. pro 2009 ve 21:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě Vendulka teď usnula, ani jednou jsem tam nebyla a dokonce jsem se i umyla :sunglasses: :grinning: tak půjdu spát, zítra jedem na návštěvu ke mě do práce :slight_smile:
dobrou
17. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas ceka asi zase perna noc... :unamused:
17. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky zlatý :slight_smile: jak se máte? jdu dočíst :slight_smile:
17. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT jj dorazilo nám DVD, už jsem ti to tu psala... promiň, měla jsem napsat do IP :slight_smile: nějak mi nedošlo, že nedohledáš! moc ti děkujuuuu!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

AMALLI držím ti moc palce, ať se to poddá a máte to trápení za sebou! :slight_smile:

čtu, že SVOJI kojení jde :slight_smile: tak to je fajn! snad se dneska vyspíte... zkoušelas už ten fenyklovej čajík?

myslím na vás mamky :slight_smile:

jinak super sešlost dneska a zrovna jsem tu nebyla buéééé :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jsme dorazili až v půl desátý.)
17. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:

tak dneska držím palec NUKI a BLAHUŠCE.... ať dopadnou obě dve na jedničku :wink:

a jinak v práci nestíhačka, takže ani nedočítám, doufám, že nebylo nic akčního :grinning:
18. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
týý jo,že bych tu dnes byla první? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a,Prostějka mě předběhla :grinning:
18. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak s tím fenyklovým čajem...kojeným dětem se prý nesmí dávat vůbec žádnej čaj-prý zatěžuje ledviny...já ho teda taky dávala,ale už jsem přestala no...Je to děs,každej říká něco jinýho a kdo se v tom má pak vyznat :angry:
18. pro 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky BAE :dizzy_face: jak je?

s tím čajem, no holky, on fakt tvrdí každej něco jinýho, jak si má pak člověk vybrat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: já zase slyšela, že i malé mimi plně kojené potřebuje čajík kvůli žízni..... tak nevím :frowning2:
18. pro 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
na žízeň je to přední mlíko..já fakt nevím,ale radši jsem ho přestala dávat... :unamused:
18. pro 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE jj, to jsem taky slyšela a hned vedle toho názor, že to mlíko tak tu žízeň nezažene, prý hlavně v létě a že je nutné dávat i čajík....... ale se v tom pak fakt vyznejte :angry:
18. pro 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ále Prostěj,škoda mluvit jak se mám..jsem pěkně naštvaná..tchán večer vypnul topení aniž by někomu něco řekl a já o půl čtvrtý šla kojit a kryštůfek byl úplně zmrzlej a v pokojíčku měl 14 stupňů!!! :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jsem myslela,že mě trefí!!!!!!!!!!!Tak čekám,jestli chudák nebude nemocnej,páč už asi 4 dny trošku pokašlává...
18. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš BAE, co ho to napadlo? :astonished: vypnout topení a nikomu nic neříct, když máte takovýho prťouska v domečku...... no to bych byla pěkně naštvaná taky......
18. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek