Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
svoja
17. pro 2009
Ja ji davam z jednoho- uplne nadoraz- dokud neodpadne, pak ji dam rihnout a ona jeste chce, tak ji dam druhy....takze mam davat zase to prvni?
A teda vetsinou nekrka...ale neblinka, tak snad dobry...
Polohu praktikujeme vleze, ta nam jde dobre, ted jeste i vsede, ale delam to blbe, nebot se k ni naklanim a boli me tedy zada, to musim jeste nastudovat...

Nuki ahojky, diky x-) no jasneze mam! ceka na tebe!
svoja
17. pro 2009
amal jako jsou to silene nervy a bolest...ale vytrvej, stoji to za to!!!...holt jsou ty nase holky svehlavicky no 😉 ...mmch, posli me odkaz na to tvy rajce, at se taky pokocham
cat79
17. pro 2009
..ahooj holky🙂
kouiám žeřešíte kojení, tak jen pilujte do ideálu, ať mi pak můžete zkušeně poradit za ty 2 týdny.-)))jsem na sebe teda zvědavá, snad bude vše OK.

A my máme stromeček,jééééééééééééééééééééé!!!voní tu tak nádherně, ještě dneska si ho nazdobím🙂))
Amal taky si myslím, že se ještě můžete klidně rozkojit, je ještě čas...hlavně odsávej ať se ty žlázky nezastaví.
Já teda slyšela že se má pokaždé kojit z obou prsou, ale nevím, zase to přední a zadní mlíko je pravda, ale po kolika mml začne už to kvalitnější to netuším😞(((

A Svoji pouštěli vám v porodce ten gilm o kojení???
Jo a hehe už dorazilo DVD????
nuki
17. pro 2009
Svoji: tak to je super..🙂)

Amal. vydrž, určitě se vyplatí..🙂
luciebx
17. pro 2009
nuki.. copak se deje zitra?
nuki
17. pro 2009
Luci: jdu poprvé k doktorce...)
luciebx
17. pro 2009
nuki... juchu... tak to se tesis vid? no ja jdu az 29 na tu 12 tt kontrolu a ultrazvuk.. taky uz se tesime.. jeste par dni...
tak pak pisni jak si dopadla.. v kolik hodin tam jdes?
nuki
17. pro 2009
tak já už pádím...🙂 papa
nuki
17. pro 2009
jojo ozvu se ale jdu tam az po 15 hod....))
svoja
17. pro 2009
cat nekolikrat...ale prave kazdy rika neco jinyho no :-|
svoja
17. pro 2009
nuki drzim pesti!!!
luciebx
17. pro 2009
tak sem si na chvilku lehla a zacinam mit hlad.. pritel zacne za chvilku varit veceri a pak asi pujdu spat... nebo nevim.. nuda nuda.. on jde do prace a me se ven nechce... zitra musim tak okolo 8 stavat pac jdeme pryc... tak co mate dneska v planu holky... co davaji v telce?
cat79
17. pro 2009
Holky pro dnešek se loučím, malej mě strašně tlačí na stytkou kost, někdy sotva lezu, je to asi tak 2 dny...ale může to být i tím vyšetřením, nevím...každopádně teda při představě že bych třeba měla přenášet do 13.1. tak by mě asi trefilo:-))

Nuki super, mooc si to zítra užij!!a držím palečky, hned dej vědět🙂
Luci ty už to máš taky za pár a budeš mít fotečky miminka pod stromečkem🙂))
cat79
17. pro 2009
...tak dobrou a papa zítra🙂 zítra budu odpočívat a zdobit stromeček, žehlit a balit dárečky a pak se půjdu mazlit se svým novým autíčkem🙂))a opláču to moje staré, miláčka mýho...ce la vie😞((

Holky hezký večer a ať se všechny dobře vyspinkáte!!!
carculka
17. pro 2009
ahojky holky,jakpak jste se mely cely den?opet nestiham..
angetha
17. pro 2009
Svoji záleží na tom, jak moc to prso vyprázdní..mě ze začátku Vendulka taky nekrkala a teď krká jak Homer Simpson 😃 div se jí ty rty nevlnějí 😃
Cat, třeba už se taky blíží porod 😉
Carculko já taky nestíhám 😉

Amali zatím nevěš hlavu, vím, jak je otravný odsříkávat a jak je hrozný koukat na hladový dítě..ale pokud se ti bude dařit odstříkávat, tak bude pít z hlavičky..anebo ještě líp, Amálka přibere a bude sát jedna radost 😉
sacvi
17. pro 2009
Holky čtu o brkání..Janička taky dlouho vůbec nebrkala..pak sem tam a teď přes den si hezky po jídle brkne ale v noci ani za nic..jak na mně usne tak spí a brkanec nic..

Už spinká cácorka a i táta uspávač..uspal asi aji sebe nebo co..no chtěla bych vědět kdo spal dřív 😃

Dobrooou holky 🙂
angetha
17. pro 2009
Mě Vendulka teď usnula, ani jednou jsem tam nebyla a dokonce jsem se i umyla 😎 😃 tak půjdu spát, zítra jedem na návštěvu ke mě do práce 🙂
dobrou
svoja
17. pro 2009
Nas ceka asi zase perna noc... :-|
hehenaautor
17. pro 2009
ahoj holky zlatý 🙂 jak se máte? jdu dočíst 🙂
hehenaautor
17. pro 2009
CAT jj dorazilo nám DVD, už jsem ti to tu psala... promiň, měla jsem napsat do IP 🙂 nějak mi nedošlo, že nedohledáš! moc ti děkujuuuu!!!!! x-) x-) x-)

AMALLI držím ti moc palce, ať se to poddá a máte to trápení za sebou! 🙂

čtu, že SVOJI kojení jde 🙂 tak to je fajn! snad se dneska vyspíte... zkoušelas už ten fenyklovej čajík?

myslím na vás mamky 🙂

jinak super sešlost dneska a zrovna jsem tu nebyla buéééé 🙂 x-) x-) x-)
jsme dorazili až v půl desátý.)
prosteja
18. pro 2009
dobré ránko všem x-)

tak dneska držím palec NUKI a BLAHUŠCE.... ať dopadnou obě dve na jedničku 😉

a jinak v práci nestíhačka, takže ani nedočítám, doufám, že nebylo nic akčního 😃
baeszinka
18. pro 2009
Dobré ránko 🙂
týý jo,že bych tu dnes byla první? :-p
baeszinka
18. pro 2009
a,Prostějka mě předběhla 😃
baeszinka
18. pro 2009
Jinak s tím fenyklovým čajem...kojeným dětem se prý nesmí dávat vůbec žádnej čaj-prý zatěžuje ledviny...já ho teda taky dávala,ale už jsem přestala no...Je to děs,každej říká něco jinýho a kdo se v tom má pak vyznat ]-(
prosteja
18. pro 2009
ahojky BAE x-) jak je?

s tím čajem, no holky, on fakt tvrdí každej něco jinýho, jak si má pak člověk vybrat 8-( 8-( 8-( já zase slyšela, že i malé mimi plně kojené potřebuje čajík kvůli žízni..... tak nevím 😞
baeszinka
18. pro 2009
na žízeň je to přední mlíko..já fakt nevím,ale radši jsem ho přestala dávat... :-|
prosteja
18. pro 2009
BAE jj, to jsem taky slyšela a hned vedle toho názor, že to mlíko tak tu žízeň nezažene, prý hlavně v létě a že je nutné dávat i čajík....... ale se v tom pak fakt vyznejte ]-(
baeszinka
18. pro 2009
ále Prostěj,škoda mluvit jak se mám..jsem pěkně naštvaná..tchán večer vypnul topení aniž by někomu něco řekl a já o půl čtvrtý šla kojit a kryštůfek byl úplně zmrzlej a v pokojíčku měl 14 stupňů!!! ]-( 8-( 8-( Jsem myslela,že mě trefí!!!!!!!!!!!Tak čekám,jestli chudák nebude nemocnej,páč už asi 4 dny trošku pokašlává...
prosteja
18. pro 2009
ježiš BAE, co ho to napadlo? :-o vypnout topení a nikomu nic neříct, když máte takovýho prťouska v domečku...... no to bych byla pěkně naštvaná taky......