• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
nevím,asi v rámci šetření...tak malýho rozmražuju v dece,snad to bude dobrý..už jsem mu říkala,že nesmí vypínat topení,pak když malýho kojím a vytahuju ho z postýlky,tak by nastydl..a on byl chudák zmrzlej i pod peřinou :(
18. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky ve 14 stupních, to by byl zmrzlej každej...... tak pěkně zahřívej BAE, ať nejste nemocni :wink:
18. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já si letím pro podpisy na výstupní kartu holky.... :grinning: už se mi to fakt krátí....... jen příští týden 3 dny a je to..... hurá na mateřskou :grinning:
18. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
týý jo,toto uteklo co? :slight_smile: Za chvilku už budete mít prďolku doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE ani mi nemluv..... :grinning: neuvěřitelně rychle to letí, svátky utečou taky jako voda a pak už mě čeká praní a žehlení a čekání na den D :grinning:
18. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.. tak sem si privstala.. ze se jede pryc a kouknu z okna a on snih vsude.. no jak asi vite anglie je znama tim ze napadne par mm a vsude vse stoji a jsou kalamity.. takze dalnice zavrena... a to mame na silnicich tak okolo 1cm nebo max 2 no takze su opet nastvana.. muj posledni volny
18. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...jdu vas pozdravit...

mame za sebou zase dalsi strasnou noc...nevim co to s nim je...vcera zase nechtel usnout u nas posteli,tak jsme ho uhrkali v postylce a to spal asi pul hodky a od deviti skoro do dvou rval a rval..mel uplne hystericky zachvaty,mlatil do me,tahal me za usi...uz jsem ho chtela dat pod studenou sprchu ale nastetsti se zklidnil...myslela jsem ze ma prdy a to taky ne,nosila ho,povidala mu,vzala si ho k sobe pod perinu a vzdycky po chvili zacal rvat...pak uz jsem dosla i pro mamku protoze jsem uz byla hotova a v koncich..tak ho nakonec uhrkala v postylce,pry byl pretazenej a nemohl zabrat...jenze jak to mam vedet kdyz tohle dela uz asi tyden...vzdycky se tak v devet vzbudi,je s nami v obyvaku a pak mu dame jeste najist a krasne usne kolem 11 u nas...bylo to fakt desny a jestli to bude jeste pokracovat tak nevim...

jsem se vam musela vypsat,protoze uz jsem z toho hotova :frowning2:

a co vy??koukam ze prostejka pujde na materskou UZ!!! :astonished: to je desny jak to uteklo!!

a bae to s tim topenim,to bych ho asi uskrtila,my teda v noci netopime,protoze malej s nami spi v posteli,hodne se odkopvava,tak ho prikryju a je s nami v teplicku...ale kdyby byl prochladlej tak vysiluju teda maximalne

no holky jdu se dat do kupy...dat si kafe a snidani..malej usnul,to zase bude spat pres den a v noci delat divadlo :rolling_eyes:
18. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky LUCI :dizzy_face: a kam jste chtěli razit? :wink:

ahojky EFI :dizzy_face: teda zase taková hnusná noc? tak mě napadlo? nerostou mu zoubky? :sweat_smile: ale to jste určo zkoušeli, že :pensive:
18. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej to asi ne,divala jsem se...spis me prijde,ze delam vsechno tak jak on si piska a jak neni hned po jeho tak se vzteka...jednou v posteli usne,jednou nechce tak tam rve a uhrkame ho v postylce,ale to je zase za chvili vzhuru,tak ja nevim a kdyz ho necham rvat je uplne hysterickej a rve a rve
18. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaale jen tak se kouknout po obchodech a tak ruzne znas to... .a mel aji dojet znamej a takze taky nic.. tak to vypada ze se budu cely den koukat na telku... ach jo... takovy den volna nevolna.... rano se mi nechtelo stavat ale kdyz sem uz vstala tak spat nejdu..
18. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI no tý jo..... to je ale k zbláznění :pensive: no ale co s tím....... jestli jsou to zoubky, tak mu vylezou a bude po problému.... ale jestli ne, tak to teda nevím, jak tomu zabránit...... jak ho tohle odnaučit.... :frowning2:
18. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI a to tam máte fakt takovou kalamitu? tady už je snihu jak blbýho a nic..... maximálně nějaký nehody, který třeba bloknou na chvíli dopravu..... ale jinak normálka, lidi jezdí jak draci :grinning:
18. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jsem si ho moc rozmazlila,vzdycky jsem chtela aby byl v pohode a nerval,takze jsem tak skakala a takhle se mi to vyplatilo :confounded: ,ale jak je videt nechat dite obcas vyrvat kdyz neni po jeho je k necemu dobry...
18. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vis co.. jako takovyho toho snehu tu moc neni ale anglie proste neumi jezdit nebo existovat kdyz neco napadne.. jako chumeli do vcera ale tu kde bydlim ja neni to tak hrozny ale u londyna pry je vic snehu.. oni nemaji zimni pneu takze jim to klouze jak prase... takze nikdo nejezdi.. loni v breznu napadlo tolik snehu ze skoly zavrene na tyden.. dalnice neprujezdne.. a tak podobne.. lidi nechodili do prace.. aji metro v londyne bylo zavrene coz nechapu proc kdyz metro je v podzemi.. no magori proste..jim tu totiz chumeli vyjimecne.. a maji rok kde nenachumeli vubec nic
18. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI tam je fakt nejdůležitější asi rozlišit jestli řve a má důvod nebo řve jen proto, že není po jeho.... :sweat_smile: z tohohle mám taky strach..... jasně, když je to malé mimi, tak běháš a děláš všechno, co potřebuje a v podstatě co si "řekne"...... jenže kde to pak stopnout..... ? kde najít tu hranici....

jinak teda uteklo to, fakt už nastupuju EFI na mateřskou.... :grinning: sice až 4.1. ale tím, že jsou ty svátky, tak to ukončuju všechno teď :grinning:
18. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
navic vcera milan prijel az v osm,dneska dorazi v noci,protoze jdou pit...takze zase vsechno budu delat sama...ale pres vanoce si budu valet sunky a on se bude starat o malyho...
18. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI tak to je fakt vtipný :grinning: :grinning: :grinning: Anglie zvyklá na rozmary počasí, hodně tam prší a já vím, jak to tam vypadá, když bratránek posílá fotky z výletů, všichni zachumlaní v budnách a vítr a tak...... a napadne trocha sněhu a jsou z toho nějací zmatení :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on se vzteka prostej to vim,hlavne kdyz jde po koupani spat,takse vzteka ze tam nechce byt,jednou tam usne a jednou by chtel milostpan neco jinyho...jenze ho necham treba pul hodky rvat ze se treba vyvzteka,jenze on je pak uz nepricetnej,vi totiz ze ho tak nenecham...

tak si ty dny volna uzij prostej,pak uz budes plne zaprahnuta :grinning:

no ja jdu na to kafe...zatim ahoj
18. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne tak.. a pritom by na to meli byt pripraveni kazdy rok to na ne tady skoci a vsichni se tvari jako kdyby nevedeli co to snih je a jak s tim bojovat.. takze ach jo.. sedim v pyzamku.. asi vyperu par pracek.. a pujdu ven s Terrinkou.. ta chudinka vidi taky snih poprve hihi
18. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI to je právě to, že ta malá potvůrka ví, že když zakřičí víc, tak prostě někdo přijde a něco s ním udělá...... no jejej, jsem zvědavá na nás :confused: a neboooj dny volna si užiju, v lednu začnu pomalinku prát a žehlit a pak už se jen a jen těšit :grinning:
18. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi,tak to je fakt děs..náš malej je taky občas přetaženej a taky to stojí za to..ale to za ty tři měsíce snad 10x víc ne..ale je to asi 14 dní,měl období,kdy jen brečel,pořád,jen co se probudil,jen co se najedl..už jsem taky byla docela zoufalá...co si budem povídat,ten dětskej řev jde občas docela na nervy,když trvá dlouho :grinning: :grinning:

Ale s postýlkou teda problémy nemáme-možná je to tím,že jsme ho tam dávali odmalička-žádný lehátko,tam byl chvilku a když jsem viděla že usíná šup ho do postýlky..a to dělám i teď- taky brečí,tak ho chvilku nechám,když to nepřejde,jdu pro něj,pochovám ho,zpívám mu a za chvilku ho tam zase dám..někdy ho vyndávám i třeba 4x,ale učím ho,aby usínal sám a ne abych ho hrkala-miluju ho,ale nechci být otrokem.A druhá věc,vůbec si ho neberu do postele,jen když o víkendu jdeme probudit taťku,jinak tam nikdy nespal..

Takže u nás to večer probíhá tak,že kolem 18 hodiny vykoupem,nakojím,odkrknem,popřejeme mu dobrou noc,dáme ho do postýlky a pustíme kolotoč...a kolem 19hodiny už máme pohodičku,sednem s manžou třeba k telce nebo si povídáme..máme prostěčas jen pro sebe :wink:
18. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI tady se vždycky sněhu diví akorát silničáři :grinning: :grinning: :grinning: každej rok jsou už v srpnu děsně připravení a pak napadne sníh a no nééééé, on silničáře překvapil :grinning: :grinning: :grinning: to mi taky přijde vtipný :grinning:
18. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinač já jsem na malýho sama pořád,manža je teď od rána do večera v práci,tak Kryštůfka vidí jen už v postýlce jak spinká..Předevčírem jsem ho dokonce rozbrečela...se ptal co malej,tak jsem mu vyprávěla,jak se směje a jak už skoro nebrečí a je s ním sranda..a on začal brečet,že je mu to líto,že o všechno kvůli pitomý práci přichází :cry: :frowning2:
18. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE no máte to super zařízený.... :grinning: myslím, že tu psala i SAC, že v podstatě od malička má s Janičkou nějaký ten večerní rituál...... dá ji do postýlky, přečte pohádku, pustí kolotoč a spinkej... a zatím jim to snad taky funguje...... tak si říkám, že budeme muset nějaký ten režim chtě nechtě zavést od začátku, aby si prďolka pěkně zvyknul........ :wink: jak píšeš, nechci být otrokem, miluju ho už teď, vím, že mu sneseme oba s manžou modré z nebe, ale tohle teda zažívat nechci....... :pensive:
18. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nechci tady nikomu radit,ale myslím,že tahle jsme si ho vychovali my..těma rituálama..a bohužel Efi asi ty rituály tak nedodržovala a malej teď takhle zlobí :frowning2: a myslím,že bude teď pěkně těžký ho to nějak přeučit :unamused:
18. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je smutný, když tátové nemůžou být s dětma... aspoň odpoledne a při těch večerních rituálech :frowning2: ... ale co se dá dělat, musí vydělávat :pensive:

BAE zatím to tak vypadá, že se vyplácí ten zavedený neměnný režim..... jsou to hold malý prďolky a asi potřebují tu pravidelnost nebo co, vědět, jo, teď je koupání, po koupání dostanu hamu a pak hají :grinning: nebo já nevím..... ale pak ti to může narušit třeba nemoc nebo co já vím a je to v pytli.... :frowning2:
18. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jdu docist..jakpak se mate?

joo a pridala jsem bruchone,nak povyskocilo :sweat_smile: az jsem se lekla
18. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae ja uz ani nevim co to je mit s Milanem cas jen pro sebe...protoze cely vecery a noci nam tady jen rve nebo nespi...taky jsem ho cuila na postylku,ale kdyz se to uz temer naucil,tak dostal rymu a teploty a ja ho nechtela nechat rvat...jako ja mu s tou postylkou klidne zahrkam kdyz usne,ale ne aby byl za pul hodky vzhuru a delal pak sceny...a at si spi unas,ale at spi...asi ho zacnu davat na noc do postylky v loznici a uhrkam ho tam,kdyz se vzbudi necham ho treba rvat chvili pak tam k nemu pujdu neco mu povim,pohladim ho a pak ho uhrkam zase,hlavne ho nemim vzit,to by pak zkousel porad...dneska to tak asi zkusim,protoze z se s tim neco musi delat
18. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě Prostej,ale pak se k tomu musíš zase vrátit..jo,rvalo a rve mi to srdce,když večer třeba v tý postýlce brečí,ale vyplatí se vydržet :wink:
18. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky maly mel ritual uz od zacatku,dokonce jsem ho na koupani i ve sejny cas budila,aby si zvyknul,pak jidlo a do postylky,jenze strasne rval a jak pisu,kdyz uz si skoro zvyknul,tak dostal rymu a teploty a to jsem se bala ho nechat rvat a od ty doby je to takhle...bae uvidis sama az maly bude mit treba jen rymu,jaky to je tezky...nas ji mel snad 3 tydny do toho teploty a stacilo mi to,nedovedu si predstavit kdyby byl nemocnej vic
18. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek