• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky CARCUL :dizzy_face: na pupíka jsem kukala, přijde mi, že víc poskočil mezi 29 a 30tt...... v tom 31tt až takový skok nevidím, ale možná je to tím, že jsi fotila oblečené břuško.... každopádně pidi břuško a je kráááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko..teda skoro poledne:slight_smile:)
my dneska nemohli v 5.26 po čurani usnout a pak jsem vytuhla do 10.00:slight_smile:))
Carcul hned omrknu bříško:slight_smile:)
Effi,teda to mě mrzí, že noc byla na prd, jakou měla asi Svola s Barunkou????
Bae taky si říkám, že holt člověk nesmí bejt měkkej co se týče breku ze vstekání:slight_smile:

Hehe a Orchi super že DVD došla!!!!!!!!!!!!!!!
Luci tady nádherně chumelí a my už máme nazdobený stromeček, je to nádhera!!!!
18. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi,to musí bejt hrůza..to pak i narušuje ten partnerskej vztah,když nemáte chvilku jen pro sebe :frowning2:
No jo,někdy ty prckové nemají svůj den,mají horečky,nebo kašel,rýmu...ale prostě to chce vytrvat..my jak měli to řvací období,tak jsem ho dala o půl sedmý spát a on furt brečel,tak jsem ho tahala a dávala tak dlouho do postýlky až usnul-ale tenkrát vydržel až do desíti do večera..ale pak byl klid :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,ja davala fotku z 30tt taky dneska,jsem mela vyfoceno ale nedala ho tam min tyden...prave mi prijde skok ten 30tt jak rikas :grinning:

ahoj bae..tchana bych asi zabila :angry: ...a malej ma svuj pokojik?a kdy jste ho tam zacli davat?

prostej..materska,toto leti vid :grinning:
18. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE jj, musí se vydržet, to říká každej..... tak snad budu vytrvalá :grinning: :sweat_smile:

EFI já si právě pamatuju, že Davídek byl dost dlouho nemocnej a to ho nechat řvát, to je těžký....... ale tak se musíš k tomu postupně nějak vrátit, třeba jak jsi psala, nebrat ho, jako vstát k němu, ale zkusit něco jinýho, než ho chovat nebo dávat k vám do postele... uvidíš, snad něco zabere....

ahojky CAT :dizzy_face:
No jo,je to někdy napdr s tím jejich brekem...my měli Efi už taky teplotu i rýmu (akorád u nás je problém,že má Kryštof malej nos a nejde nám tam nacpat odsávačka :confounded: ) a teď už 14 dní bojujem s kašlem..a tchán si dnes vypne topení :angry: :angry: ...
ahojky cat jak se jezdi v novym auti? :grinning:
18. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL jj, v tom 30tt je tam vidět ten skok daleko víc :wink:
bae ja ho taky nechavala vyvztekat,ale s horeckama jsem pak mela strach...a to neni o jednom dni...ja se snim ted uz v tomhle prave necrcam,jenze kdyz se zacnevztekat ze se zakaslava a nemuze se mezitim ani nadechnout,tak to uz ho vezmu,protoze mam strach..uz kolikrat se mi dusil...a jen proto ze sem ho nenechaval vyrvat pri teplotach si nemyslim,ze jsem jsem neco zanedbala a jsem v duslednosti spatna...bae sama poznas az maly bude mitjen slabou rymu,a treba jen par dnu...
no presne tak.. jako tam kde bydlim ja to neni tak strasny ale u londyna a jih je cely pod snehem.. no uvidime jak si mladej troufne vyjet.. treba jeste pojedem
18. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOOJ PRVUŠKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás pořád sněží a sněží .... mohlo by to vydržet až na Vánoce.... ale slibují oblevu a déšť :frowning2:

CARCULKO: krásný mini bříško :slight_smile:

Holky vy mi strašíte s tím vztekáním. Uklidnit hned 2děti najednou..... úúúú, to bude nářez! :angry:
18. pro 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Carcul,pupíček krásnej :wink:

Malej má svůj pokojík hned vedle ložnice a spí tam od začátku..sice první den co jsme přijeli z porodnice jsem měla nutkání postýlku přestěhovat k nám,ale vydržela jsem a jsem ráda..Kryštůfek si třeba od pěti od rána povídá a mi můžem v klidu spát,i když,mluví tak nahlas,že ho stejně slyšíme :grinning:
BAE: bych tchána bacila!!!

LUCI: to je děs, jak to v Anglii funguje :confounded:
asi jsem takova ze to moc prozivam a nechci aby ho neco bolelo nebo trapilo,ale tim si neprijdu jak spatna a nedusledna mama...prostej vzdyt uz to zkousim snad tyden...a i kdyz ho vezmu,tak to za chvili nepomaha,ani v posteli s nami spat nechce,dneska zkusim tu postylku v loznici a uvidim,kdyztak uz ho striskam no :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ZUZI :dizzy_face: holky tě tady děsí co?

BAE takže dokonce od narození máte Kryštůfka v samostatné ložnici :sweat_smile: ... no máš asi nervy ze železa..... to jsi k němu pořád vstávala a chodila z ložnice? no já budu mít teda postýlku vedle postele, ať to mám co nejpohodlnější :grinning:
18. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky jak píšete o tom řevu a tak tak se začínám bát..já nenávidim dětskej řev..teda ten dlouhodobej...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Carcul autíčko se dneska přihlašuje na značky a dělá se pojistk a aodpo si pro něj jdu, nemůžu se dočkat!!!!!!ale nakonec mám TOYOTU RAV4 ale stříbrnou, byla to náhoda našli jsme na netu v Mnichově bomba stav po 1 majiteli-doktorovi, i se zimákama, plná výbava a za super cenu, takže tak.))))osud:slight_smile:))

Jinak mě taky to bříško začalo od 30tt teprve růst tím těhu směrem:slight_smile:))
18. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae vidis a to ja bych zase nemohla,dat ho di jiny mistnosti,porad bych se bala jestli se nedavi,neublinkava,nebo neco takovyho a navic jsem cetla,ze dite by melo aspon do jednoho roku spat v postylce v loznici...ale tak kazdy to ma jinak a neda se podle toho ridit...a hlavne kazda jsme jina a s jinaou naturou a tohle ja bych nedokazala
18. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi,to není jen tvoje chyba,je to i dítkem...já ho nenechávám vyvztekat,vezmu si ho,uklidím a zase ho vrazím do postýlky..mě se zase řevem dusí v kočárku-už jsem ho taky několikrát venku tahala z kočáru,páč se dlouho nenadechl...děti jsou radost i starost :wink:

a už dost,nechci abychom se tu rozhádali,nechtěla jsem ti Efi kecat do výchovy nebo tak něco,jen říkám,že rituály jsou pro ty prcky důležitý
18. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuju :grinning: ...

bae..my prave taky budem mit pokojik hned vedle a premyslim kdy tam malou dat,chci co nejdriv..ale lidi za to na me koukaj divne..

zuzi..dekuju,ale ja ti dam mini..pockej priste az me uvidis uz se sotva povalim na kavicku :grinning: ..a urco dve deti zvladnes,si nastavis rezim spis,protoze dve houpat a naucit si je na to co chtej oni by se nestihalo tak jako u jednoho
18. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak noc byla super, vecer papala kolem pulnoci a pak az kolem seste...zlaticko :dizzy_face:

Cajik se miminkam nema davat, jen mlicko!!! Fenyklovej caj ma pit maminka.
18. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI kuš ženská :grinning: nikdo neříká, že jsi nedůsledná nebo tak něco.... prostě to tak máte a snažíte se s tím něco udělat a to je dobře ne? budu vám držet palec, aby se to brzy zklidnilo....... hold trpělivost a zkoušet co na něj zabírá.... já vím, mě se to kecá co? počkej, až sem budu chodit příští rok pro rady :grinning: :sweat_smile:
18. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul jooo, ty se začínáš konečně pořádně zakulacovat:slight_smile:ale teda jeany máš ještě pořád svoje:slight_smile:)a ty prsa veliký,no nádherná těhulka!!!

Holky už to tu píšu po několikáté, knížka KAŽDÉ DÍTĚ MŮŽE DOBŘE SPÁT a máte po problému, stojí 212kč, na netu ji najdete easy, je tam popsáno proč děti nespí, varianty a fakt to pomohlo už mnoha maminkám, stačí mnohdy jen nepatrná změna v režimu nebo tak a je klid...kupte si ji, my ji máme všechny holky z kurzu:slight_smile:))
18. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ: docela se začínám bát.... ale každý mimi je jiný a na každý platí jiná finta. A holt to zjistíme až se nám miminka narodí. Člověk se na to ani teoreticky nemůže připravit.... :sweat_smile:

CAT: gratuluju k autíčku :dizzy_face:
18. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj spí v jiný místnosti a máme monitor dechu,ze svý postele vidím na postýlku a jak monitor bliká.Vhovuje nám to tak a spím kupodivu i klidně :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR: jojo.... počkej toho 29.12., budu mít většího břuchoně než ty :grinning: Nějak se mi to kulí ven..hihi Jsem na tebe zvědavá, jak se ti bříško zvětšilo :wink:

SVOJI: ahooj...to je dobře, že jste takhle hezky spinkaly :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI přesně tak :wink: uvidí se po porodu, jaký budou naši cvrčci......a holky už tu budou mít zkušenosti, tak nás budou určo zásobit :wink:

ahojky SVOJI :dizzy_face: no vidíš, tak jste se krásně do růžova vyspali :grinning:
18. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..tak at se prvni projizka vydari :grinning:
nojo zakulacuju se uz radne :grinning: a dziny mam jedny tehu a jedny svy-jsou to hoooodne bokovky(sice jsou dost tesnejsi nez driv)ale jeste se do nich vejdu :grinning:

svoji..mala je teda sikulka :wink:
18. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul na mě taky lidi koukaj divně,že mám dítko v noci jinde,můžem i mrknout tady,jaký mají holky názor :grinning: ,ale je to jen naše věc a když by nám to nevyhovovalo,klidně by se ta postýlka kdykoliv dala přestěhovat,ne? :grinning:
18. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko,to jsem zvědavá,jak budeš mít velký bříško nakonci s těma dvouma drobečkama :dizzy_face:
18. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE: to já taky!!! To bude buben :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek