Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
prosteja
18. pro 2009
ahojky CARCUL x-) na pupíka jsem kukala, přijde mi, že víc poskočil mezi 29 a 30tt...... v tom 31tt až takový skok nevidím, ale možná je to tím, že jsi fotila oblečené břuško.... každopádně pidi břuško a je kráááásný x-) x-) x-)
cat79
18. pro 2009
Dobré ranko..teda skoro poledne🙂)
my dneska nemohli v 5.26 po čurani usnout a pak jsem vytuhla do 10.0😇))
Carcul hned omrknu bříško:-))
Effi,teda to mě mrzí, že noc byla na prd, jakou měla asi Svola s Barunkou????
Bae taky si říkám, že holt člověk nesmí bejt měkkej co se týče breku ze vstekání🙂

Hehe a Orchi super že DVD došla!!!!!!!!!!!!!!!
Luci tady nádherně chumelí a my už máme nazdobený stromeček, je to nádhera!!!!
baeszinka
18. pro 2009
Efi,to musí bejt hrůza..to pak i narušuje ten partnerskej vztah,když nemáte chvilku jen pro sebe 😞
No jo,někdy ty prckové nemají svůj den,mají horečky,nebo kašel,rýmu...ale prostě to chce vytrvat..my jak měli to řvací období,tak jsem ho dala o půl sedmý spát a on furt brečel,tak jsem ho tahala a dávala tak dlouho do postýlky až usnul-ale tenkrát vydržel až do desíti do večera..ale pak byl klid 🙂
carculka
18. pro 2009
prostej,ja davala fotku z 30tt taky dneska,jsem mela vyfoceno ale nedala ho tam min tyden...prave mi prijde skok ten 30tt jak rikas 😃

ahoj bae..tchana bych asi zabila ]-( ...a malej ma svuj pokojik?a kdy jste ho tam zacli davat?

prostej..materska,toto leti vid 😃
prosteja
18. pro 2009
BAE jj, musí se vydržet, to říká každej..... tak snad budu vytrvalá 😃 :-N

EFI já si právě pamatuju, že Davídek byl dost dlouho nemocnej a to ho nechat řvát, to je těžký....... ale tak se musíš k tomu postupně nějak vrátit, třeba jak jsi psala, nebrat ho, jako vstát k němu, ale zkusit něco jinýho, než ho chovat nebo dávat k vám do postele... uvidíš, snad něco zabere....

ahojky CAT x-)
baeszinka
18. pro 2009
No jo,je to někdy napdr s tím jejich brekem...my měli Efi už taky teplotu i rýmu (akorád u nás je problém,že má Kryštof malej nos a nejde nám tam nacpat odsávačka :-S ) a teď už 14 dní bojujem s kašlem..a tchán si dnes vypne topení ]-( ]-( ...
carculka
18. pro 2009
ahojky cat jak se jezdi v novym auti? 😃
prosteja
18. pro 2009
CARCUL jj, v tom 30tt je tam vidět ten skok daleko víc 😉
eeefffaaa
18. pro 2009
bae ja ho taky nechavala vyvztekat,ale s horeckama jsem pak mela strach...a to neni o jednom dni...ja se snim ted uz v tomhle prave necrcam,jenze kdyz se zacnevztekat ze se zakaslava a nemuze se mezitim ani nadechnout,tak to uz ho vezmu,protoze mam strach..uz kolikrat se mi dusil...a jen proto ze sem ho nenechaval vyrvat pri teplotach si nemyslim,ze jsem jsem neco zanedbala a jsem v duslednosti spatna...bae sama poznas az maly bude mitjen slabou rymu,a treba jen par dnu...
luciebx
18. pro 2009
no presne tak.. jako tam kde bydlim ja to neni tak strasny ale u londyna a jih je cely pod snehem.. no uvidime jak si mladej troufne vyjet.. treba jeste pojedem
zuzka.o
18. pro 2009
AHOOOOJ PRVUŠKY x-) x-) x-)

U nás pořád sněží a sněží .... mohlo by to vydržet až na Vánoce.... ale slibují oblevu a déšť 😞

CARCULKO: krásný mini bříško 🙂

Holky vy mi strašíte s tím vztekáním. Uklidnit hned 2děti najednou..... úúúú, to bude nářez! ]-(
baeszinka
18. pro 2009
Ahojky Carcul,pupíček krásnej 😉

Malej má svůj pokojík hned vedle ložnice a spí tam od začátku..sice první den co jsme přijeli z porodnice jsem měla nutkání postýlku přestěhovat k nám,ale vydržela jsem a jsem ráda..Kryštůfek si třeba od pěti od rána povídá a mi můžem v klidu spát,i když,mluví tak nahlas,že ho stejně slyšíme 😃
zuzka.o
18. pro 2009
BAE: bych tchána bacila!!!

LUCI: to je děs, jak to v Anglii funguje :-S
eeefffaaa
18. pro 2009
asi jsem takova ze to moc prozivam a nechci aby ho neco bolelo nebo trapilo,ale tim si neprijdu jak spatna a nedusledna mama...prostej vzdyt uz to zkousim snad tyden...a i kdyz ho vezmu,tak to za chvili nepomaha,ani v posteli s nami spat nechce,dneska zkusim tu postylku v loznici a uvidim,kdyztak uz ho striskam no 😃 😃
prosteja
18. pro 2009
ahojky ZUZI x-) holky tě tady děsí co?

BAE takže dokonce od narození máte Kryštůfka v samostatné ložnici :-N ... no máš asi nervy ze železa..... to jsi k němu pořád vstávala a chodila z ložnice? no já budu mít teda postýlku vedle postele, ať to mám co nejpohodlnější 😃
cat79
18. pro 2009
Jé, holky jak píšete o tom řevu a tak tak se začínám bát..já nenávidim dětskej řev..teda ten dlouhodobej...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Carcul autíčko se dneska přihlašuje na značky a dělá se pojistk a aodpo si pro něj jdu, nemůžu se dočkat!!!!!!ale nakonec mám TOYOTU RAV4 ale stříbrnou, byla to náhoda našli jsme na netu v Mnichově bomba stav po 1 majiteli-doktorovi, i se zimákama, plná výbava a za super cenu, takže tak.))))osud:-)))

Jinak mě taky to bříško začalo od 30tt teprve růst tím těhu směrem🙂))
eeefffaaa
18. pro 2009
bae vidis a to ja bych zase nemohla,dat ho di jiny mistnosti,porad bych se bala jestli se nedavi,neublinkava,nebo neco takovyho a navic jsem cetla,ze dite by melo aspon do jednoho roku spat v postylce v loznici...ale tak kazdy to ma jinak a neda se podle toho ridit...a hlavne kazda jsme jina a s jinaou naturou a tohle ja bych nedokazala
baeszinka
18. pro 2009
Efi,to není jen tvoje chyba,je to i dítkem...já ho nenechávám vyvztekat,vezmu si ho,uklidím a zase ho vrazím do postýlky..mě se zase řevem dusí v kočárku-už jsem ho taky několikrát venku tahala z kočáru,páč se dlouho nenadechl...děti jsou radost i starost 😉

a už dost,nechci abychom se tu rozhádali,nechtěla jsem ti Efi kecat do výchovy nebo tak něco,jen říkám,že rituály jsou pro ty prcky důležitý
carculka
18. pro 2009
holky dekuju 😃 ...

bae..my prave taky budem mit pokojik hned vedle a premyslim kdy tam malou dat,chci co nejdriv..ale lidi za to na me koukaj divne..

zuzi..dekuju,ale ja ti dam mini..pockej priste az me uvidis uz se sotva povalim na kavicku 😃 ..a urco dve deti zvladnes,si nastavis rezim spis,protoze dve houpat a naucit si je na to co chtej oni by se nestihalo tak jako u jednoho
svoja
18. pro 2009
Ahojte,
tak noc byla super, vecer papala kolem pulnoci a pak az kolem seste...zlaticko x-)

Cajik se miminkam nema davat, jen mlicko!!! Fenyklovej caj ma pit maminka.
prosteja
18. pro 2009
EFI kuš ženská 😃 nikdo neříká, že jsi nedůsledná nebo tak něco.... prostě to tak máte a snažíte se s tím něco udělat a to je dobře ne? budu vám držet palec, aby se to brzy zklidnilo....... hold trpělivost a zkoušet co na něj zabírá.... já vím, mě se to kecá co? počkej, až sem budu chodit příští rok pro rady 😃 :-N
cat79
18. pro 2009
Carcul jooo, ty se začínáš konečně pořádně zakulacovat🙂ale teda jeany máš ještě pořád svoje🙂)a ty prsa veliký,no nádherná těhulka!!!

Holky už to tu píšu po několikáté, knížka KAŽDÉ DÍTĚ MŮŽE DOBŘE SPÁT a máte po problému, stojí 212kč, na netu ji najdete easy, je tam popsáno proč děti nespí, varianty a fakt to pomohlo už mnoha maminkám, stačí mnohdy jen nepatrná změna v režimu nebo tak a je klid...kupte si ji, my ji máme všechny holky z kurzu🙂))
zuzka.o
18. pro 2009
PROSTEJ: docela se začínám bát.... ale každý mimi je jiný a na každý platí jiná finta. A holt to zjistíme až se nám miminka narodí. Člověk se na to ani teoreticky nemůže připravit.... :-N

CAT: gratuluju k autíčku x-)
baeszinka
18. pro 2009
jj spí v jiný místnosti a máme monitor dechu,ze svý postele vidím na postýlku a jak monitor bliká.Vhovuje nám to tak a spím kupodivu i klidně 🙂
zuzka.o
18. pro 2009
CAR: jojo.... počkej toho 29.12., budu mít většího břuchoně než ty 😃 Nějak se mi to kulí ven..hihi Jsem na tebe zvědavá, jak se ti bříško zvětšilo 😉

SVOJI: ahooj...to je dobře, že jste takhle hezky spinkaly 🙂
prosteja
18. pro 2009
ZUZI přesně tak 😉 uvidí se po porodu, jaký budou naši cvrčci......a holky už tu budou mít zkušenosti, tak nás budou určo zásobit 😉

ahojky SVOJI x-) no vidíš, tak jste se krásně do růžova vyspali 😃
carculka
18. pro 2009
cat..tak at se prvni projizka vydari 😃
nojo zakulacuju se uz radne 😃 a dziny mam jedny tehu a jedny svy-jsou to hoooodne bokovky(sice jsou dost tesnejsi nez driv)ale jeste se do nich vejdu 😃

svoji..mala je teda sikulka 😉
baeszinka
18. pro 2009
Carcul na mě taky lidi koukaj divně,že mám dítko v noci jinde,můžem i mrknout tady,jaký mají holky názor 😃 ,ale je to jen naše věc a když by nám to nevyhovovalo,klidně by se ta postýlka kdykoliv dala přestěhovat,ne? 😃
baeszinka
18. pro 2009
Zuzko,to jsem zvědavá,jak budeš mít velký bříško nakonci s těma dvouma drobečkama x-)
zuzka.o
18. pro 2009
BAE: to já taky!!! To bude buben 😃 😃 😃