• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
bae..ja prave premyslela ze malou dam hned po sestinedeli do pokojiku pokud bude relativne dobre spinkat(po tom co me lidi zkritizovali) ,chci aby si zvykla na svuj klid,manzilek casto chodi pozde a taak..a urco ji chci naucit jen na postylku taky..no uvidime jaka bude praxe..ale budem mit monitor a chuvicky
18. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi dyt zatim namas velky brisko!!naky holky na cvicu v tvym tydnu maji vetsi a to ty mas dve
18. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE tak já myslím, že s tou postýlkou je to každého věc.... :wink: někomu to vyhovuje tak, někomu tak...... máš to třeba dobrý, že z ložnice do pokojíčku malého vidíš..... to já vůbec ne :frowning2: máme dlouhou chodbu a pokojík až za rohem a na opačném konci bytu, tudíž si nedokážu představit, jak bych tam tak malé miminko nechávala..... jasně budeme mít chůvičky a monitor dechu chceme půjčovat, ale i tak si myslím, že pro mě i pro prďolku bude lepší když budeme pár měsíců spolu v ložnici...... :wink: a pak se uvidí, jak rychle ho přestěhujeme do pokojíčku, jak píšeš, postýlka se dá přestěhovat téměř okamžitě :grinning:
18. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, malá mi spinká, tak jdu trochu žehlit

Hlásím, že už mám dole 16 kg, takže ještě 16 a budu na své váze :wink: Ty jo, to bude ještě trvat, ouvej.......... zatím se vejdu jen do jedněch tepláků, těhu džín a pár těhu triček :confounded:

Malá dnes sála 20 minut, hurááá, asi měla dobrou náladu, potvůrka
18. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,tak zase na rovinu říkám,že kdybych měla pokojíček takhle dál,třeba přes chodbu a ták,taky bych tam prcka taky nedala :slight_smile:

a jinak jsem vám ještě chtěla napsat,jak jsme se tu bavily s cat a ještě s někým o tom monitoru dechu a matracích..tak monitor si můžete vyzkoušet i bez mimi-normálně se tam nainstaluje,zapne a strčíte tam ruce,začne to monitorovat i váš tep,tak chvilku počkáte až to bude chvíli blikat a pak dáte ruce pryč..a za těch pár sekund by to mělo začít řvát :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal,vidíš už bude určitě jen líp :wink: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
amalko,tak supeeer,ted uz bude jen lip :wink:
18. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE no u nás je to i jeden z důvodů proč jsme ani neuvažovali o tom, dát mimi hned do samostatného pokojíčku.... druhý důvod byl, že to odborníci nedoporučují, i kvůli vytvoření si vztahu s miminkem, ale co je na tom pravdy nevím, znáš to, co odborník, to názor.... každopádně vím, že nechci aby s náma mimi spalo v posteli, bude mít pěkně svoji postýlku a do té bude ukládaný a taky vím, že s náma nebude v ložnici spát do 3 let :grinning: ale kdy ho přestěhujeme, to nevíme... bude i záležet na délce kojení a tak :wink:

ahojky AMAL :dizzy_face: jééééé, to ráda slyším, že malá už se přisála.... uvidíš, že příště to bude zase lepší :wink:
18. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
amalko tak to je super pokrok mooc gratuluji..
18. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky olky, vy jste toho zase nakecaly, kecky jedny..:slight_smile:)) já už se nemůžu dočkat..:slight_smile:) pak se Vám hned ozvu až dorazím domů..:slight_smile:))

Amal: no vidíš, že to jde..:slight_smile:)) super
18. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki.. hihi taky je nejak nestiham cist.. haha
18. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak prvě bae tchána bych asi trefila :angry: jako hrůza chudáček malej zmrzlej :frowning2:

Jinak holky on si to člověk nějak naplánuje a pak se uvidí no..já taky chtěla malou dávat spá do postýlky ale ten strach prvních pár dnů byl takovej že prostě sem měla malou v posteli..až strach trochu pominul byla v postýlce ale zase sem měla rozsvícené slaboučké světýlko abych na ni viděla..a až to bylo úplně dobrý tak sem i zhasla :grinning: Jinak jak psala prostejka..pohádka s hlazení, pusinka, kolotoč a dobrou noc jdu pryč. Neříkám že se občas nevracím pře jak vypadne dudlík tak ho chce prdelka hned zpět :grinning: To je taky důvod proč mám postýlku u postele..i v noci párkrát dávám dudlíka..třeba dnes v 00.40 a vzbudila se pak až v 3h.tak sem ji dalal papat. Kdybych ji ten dudl nedala myslím že by se probudila úplně a takhle ještě usne.Ale usne hezky sama..Přes den ale v postýlce moc spát nechce tak uspávám v kočárku..ať si ho užije..usne v něm do 5min.v postýlce půl hoďky kňourá a stejně neusne a až začne sedat tak bude muset být v postýlce tak pak začneme s uspáváním tam.
A taky když se v noci vzbudím a neslyším že malá dýchá tak se koukám na monitor esi bliká a pak spím klidně dál..Jako vím že kdyby neblikal že bych to určo nepřeslechla ale stejně se podívat musím :slight_smile:

Cat muž zkoušel monitor tak že se slaboučce dotýkal matrace a blikalo to jak o život..a už máš monitor? A jakej?
18. pro 2009 v 11:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé amali super :dizzy_face: :dizzy_face: Mám z vás radost holky šikovný :dizzy_face:
18. pro 2009 v 11:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooj holky :slight_smile: všem přeju krááásnej pátek! :slight_smile:

s tím fenyklovým čajem - to jsem myslela tak, aby to pila maminka, né aby ho dávala mimču... :wink:

AMALLI skvělý! tfuj tfuj, jen tak dál!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sac,my ten monitor taky takhle zkoušeli :wink: a v noci taky koukám,jestli bliká :grinning:
18. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky NUKI :dizzy_face: tak držím všechno co mám, doufám, že budou samý dobrý zprávičky :wink: :dizzy_face:

ahooj SAC :dizzy_face: tak si to pamatuju dobře, vím, že jsi to tu psala, že sis ty rituály s malou zavedla od začátku :wink:

ahojky HEHE :dizzy_face: s tím fenyklovým čajem jsem to pochopila tak, že ho má pít maminka, ale já četla někde, že i kojené miminko má pít čajíky, speciálně pro něj připravené :confounded: a pak čteš, že někdo řekne, že ne, že mlíko stačí.... :sweat_smile:
18. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Hehenko :slight_smile:
Já fenyklovej čaj pila a žádnej zázrak,ale aspoň něco :wink: Jinak na těch čajích se píše,že se můžou dávat prckům od ukončenýho 1. týdne,ale teď je tu to ALE..každej říká něco jinýho... :unamused:
18. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: :grinning:

Holky maminka holt má strach pořád, jen se to postupem času otupuje a lépe to zvládá...:slight_smile:)) všechny jste úžasné maminy..:slight_smile:)))
18. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky nechvalme dne před večerem, ona se přisaje každý den, ale moc toho nevytáhne, dneska má lepší náladu, tak jí zkusím zvážit, jestli vůbec něco vypije, nebo jen dudlá..............

s tím mimčem v pokojíčku, já se těším, až bude Amálka ve svém, ale zatím by to nešlo, máme ložnici daleko a ona se budí každé tři hodiny, takže bych místo dva kroky k ppostýlce lítala přes celej byt :confounded:
18. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae :grinning:

Jinak mě mrzí co má efulka za problémy.
Já zrovna chtěla napsat že když se mimi "vyhoví" a dost se mu věnuje že se to člověku vážně vrátí..třeba Davídka fakt něco trápí. Já totiž Janičku nenechávám nijak brečet..mám ju u sebe ať dělám co dělám..kouká na mě a je spokojená. Fakt ona vůbec nebrečí..jen se usmívá a je strašně hodná a spokojená :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL no tak to máš podobně jako já :confounded: pokojíček na druhým konci bytu, ono se to nezdá, nejsou to kilometry, ale vstát a lítat každou chvilku za miminkem takovou dálku :sweat_smile: a nebooooj, uvidíš, že to malá zvládne a příště tu budeš psát, jak už krásně kojíte.... držím palec :wink:
18. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky Kryštůfka nenechávám dlouho brečet,protože se nabrečí dost jak s ním cvičím a mám strach,aby si nevyřval kýlu...
18. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem ještě nedočetla, ale četla jsem o večerních rituálech a snažím se pečlivě ukládat do hlavy.... :slight_smile: doufám, že to zvládnem a malej bude jakštakš pohodář....
o tom času tu psala myslím i PETI, že pak mají večer normálně i pro sebe, bo malej usne před osmou...

ZUZI neděs se dopředu. určitě to zvládnete, najdete rytmus... ty asi vůbec budeš muset být důsledná, kdyby ti zdivočely obě děti, mohla by ses jít věšet....

NUKI, BLAHU myslím na vás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: moc díky..:slight_smile:))
18. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a HYPO přidala pupínka :grinning: kráááááásnej pupík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HEHE taky jsem na nás zvědavá :grinning:
18. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: díky:slight_smile: pak se ozvu:slight_smile:

Režim je opravdu potřeba jinak se člověk z toho zblázní..:(
18. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak o tom, kdy dávat miminku čaj jsem teda ještě nepřemýšlela... moje kamarádka plně kojí 7 měsíční holčičku a čaj jí nedává, teda aspoň jsem si za celej víkend u nich nevšimla...

já si myslím, že pokud dítě normálně přibývá a je spokojený, tak proč ho "rušit" čajem...

add pokojík... zatím s náma bude malej v ložnici a pak se uvidí... tady chci k nočnímu kojení vstát, vzít a hotovo... nemáme to sice daleko, ale prostě to udělám takhle... ale třeba přes den nevím... ložnice a pokoj je v patře...
18. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo HEHE to si taky říkám s tím čajem.... :grinning: a už se vidím, jak přijdeme k doktorce na kontrolu a dáváte mu/jí čajíček? aby nebyl/a dehydratovaný/á :grinning: :grinning: :grinning: a bude po předsevzetích :grinning:
18. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ i tak si to asi přeberu po svým, bo každej dr. fakt říká něco jinýho...
18. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky kvůli dehydrataci bych čaj nedávala,já ho dávala spíš kvůli těm prdům..ale už ho teda nedávám,ze strachu :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek