• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky LUCI :dizzy_face: no tak ty první 3 měsíce budeš muset opravdu s těma nevolnostma spíš počítat :pensive: některej den to může být lepší, jinej horší :wink: ale přeju a držím palec, ať se tě to rychle pustí :wink:
30. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no jeste 3 a pul tydne a snad se to zlepsi. sice mi ted bylo posledni dobou fajn... ale dneska sem to nejak nevychytala.. ach jo..
30. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Luci: tak at Ti je brzy dobře, tak na tohle se vážně netěším, lae co by člověk pro mimi neudělal..:slight_smile:)))
30. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
nuki.. presne tak... my sme se vcera byli podivat u znamych co maji 2 tydny starou holcicku a to co mi ona popisovala cim si prosla pri porodu.. no des bes ale jakmile se mala pohla a otevrela ocicka tak sem si rikala ze to proste vydrzim ze takovyho broucka chci mit...

rikala.. ze zvracela krev ji tekla z nosu a jeste ty kontrakce.. no pry silenost...
30. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci: některé věci radši neslyšet...neboj, člověk na to brzy zapomene..:slight_smile:)))
30. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
nuki jojo je to fakt.... jako dala sem si suchy toast a je mi lip.;.. takze zkusim jit s psikem ven do parku no kdyz me to tam chytne tak to hold hodim do krovi haha..
asi do mesta pujdu az zitra.. pac nevim nevimmmmm..
30. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj LUCI.... jejda, je ti blbě? To je hnus, nebuj, ono se to časem zlepší, ještě pár týdnů takhle divně a začneš si těhu užívat.
A nechceš taky k nám do tabulky? Hehenka jí má v albu prvosenky - těhulky.... ať tam nejsem poslední těhulice :wink:
30. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzka... no me ti ted bylo fajn... jedla sem casto a po malu ale dneska sem to asi nejak nevychytala... ale uz je mi lip.. no ja sem hehence rekla ze do tabulky chci ale asi az po tom 12 tt vsak clovek nikdy nevi ze...

za mesic mame ultrazvuk kde by nam meli dat datum porodu a udelat dalsi testiku.. uz se moooc tesim...
30. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
LUCI: tak to joooo, to už bude natošup a budeš taky tabulková těhulka :slight_smile: Ono to je jednou nahoře a jednou dole....ale fakt mi věř, že se to brzo spraví a bude ti fajnově.
Já jdu na KO v pátek (po měsíci).... a už se těším, až prcky uvidím

Holky...nám už z radnice v celou hrají Narodil se Kristus pán...... jejda....Vánoce jsou za dveřmi ... a já nemám žádné dárečky :sweat_smile: ... to bude naděleníčko :grinning:
30. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak jsem delší dobu sháněla tuto knihu, slyšela jsem , že je skvělá...tak už ji znovu vydali....:slight_smile:))

Zdravé těhotenství, přirozený porod Ingeborg Stadelmann :slight_smile:
30. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit..
dopoledne jsme byli nakupovat, manžel zajel do zákazu vjezdu s tím, že se prd stane.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak mě poslal napřed do auta s Vendulkou..no a jak dávám malou do auta tak tam zastavila městská policie a on jako, jestli jsem viděla ten zákaz a že tam jsou kamery a tak..a já se tam normálně rozbulela :sweat_smile: :sweat_smile: místo abych řekla, že tam zajel manžel, který za chvíli přijde..ne já se tam skoro rozbulela :sweat_smile: tak se nade mnou pan strážník slitoval a říkal ať okamžitě jedu pryč :grinning:
večer budeme mít oslavičku, manžel má svátek, právě přebaluje Vendulku a půjdu zase krmit... :slight_smile:

Luci řekni o nevolnostech dr. snad ti něco předepíše
30. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
NUKI: paráda, že ti jí vydali.... tak to honem musíš otěhulit, ať si jí budeš moct pořídit :wink: No jo vlastně....vždyť ty to máš za pár, co? Kdy budeš testit? Ve čt nebo dřív?
30. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ANGE....ahoooj .... tak to je hezký příběh s pány policisty :grinning: A vidíš, jak ty mateřský hormony můžou člověku pomoct?
Oslavička... paráda, tak si jí hezky užijte. :wink:
30. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ANG ty mas vzdycky takovy dobry historky :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ANGE :grinning: :grinning: :grinning: jsi nejlepší... a nic si z teho nedělej, tak to má bejt! se musí umět s pánama policistama! :slight_smile:)

manžovi všechno NEEEJ... japa se mu asi líbí jeho jméno???
hele ANGE? kdyby Vendulka byla kluk, jak by se jmenoval? :sweat_smile:
30. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NUKI, že bych si objednala nějakou literaturuuuu... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zas mě svrbí ruceeee.. chyťte měéééééé :grinning:
30. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHEEEE :grinning: :grinning: :grinning: Ty nám tady dneska ale řádíš :grinning:
30. lis 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!!

no my mame dneska den..malej enchce skoro spat,to zase bude vecer pretazenej a nebude moct zabrat,ale to uspava Milan tak at si to taky uzije :slight_smile:

ang to je dobry...ale ja bych mela asi taky na krajicku :sweat_smile: jeste asi nemame hormony v poradku :grinning: a toho manzu ti doma taaaak zavidim...ja se tesim na Vanoce az bude Milan dyl doma a taky mi bude pomahat...

a ten nas Davidous teplotu nema,ale celo ma porad takovy teplejsi,nevite cim to??
30. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe ty ses nejak s tim nakupovanim rozjela :grinning: tak hlavne kdyz mas za co,to je pak fajn ze jo?? :grinning:
30. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak holky ja mam na Vanoce uz skoro vsechny darky,chybi mi uz asi jen dva pro Milana a je to,ale to musim pockat az budu mit zase penize :slight_smile: neni nad to nakupovat pres net,to je pohodicka nez se nekde rozcilovat s lidma
30. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky tohle si asi budu brat osobne,prijdu a nikdo nic nekvakne :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe do toho! do toho! do toho! :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj EFI :slight_smile: Copa to že malej zlobí?
A teda moc chválím, že už máš vše nakoupené... hoď nějaký nápad, já totiž letos jsem bez inspirace :pensive:
30. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no Zuzi nevim proc nechce spat...on yb treba spal,ale jak se prestane vozit tak knoura a nebo proste neche vubec psat,a pak je pretazeny a protivny,tak nevim...pred chvili spal asi hodku a pul a z toho 45min jsem ho uspavala :confounded:

zuzi a napad na darek pro koho??
30. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi: asi až ve čtvrtek ...:slight_smile: asi :slight_smile:
30. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
a dneska si zacal povidat se sebou v zrcadle :grinning: to je hrozna prca :grinning:
30. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
nuki budes testit??jestli jo tak jsem napnuta uz ted a drzim mooooc pesti a pry i davidek na tebe mysli :slight_smile:
30. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja jdu davidka prebalit a jdu mu dat najist,uz zacina knourat a pak bude dalsi pokus o spanek :rolling_eyes: uz se nemuzu dockat :angry: :slight_smile:
30. lis 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
EFI..... nápady na dárky pro všechny :sweat_smile:

NUKI: a vydržíš to?
30. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj holky,jdu docit :grinning:
30. lis 2009 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek