• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
jdu taky vyfotit pupík... zítra už jsem 30+0 :slight_smile:)) tak ať to zas neprošvihnu :slight_smile:)
18. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo hypo má kráásnej pupík :dizzy_face: Ale snad už ne dlouho :grinning:

My sme teda čaj dávali..ale taky my jen nekojily že jo. Hlavně kvůli těm prdíkům pře to byl děs..všichni mě strašili i s tou rourkou že si zvykne a prdlačka..když potřebovala pomohla sem ji a teď jak kaká krásně sama a dokonce jsem vysadila sab a pohoda tak mám radost :dizzy_face:
18. pro 2009 v 11:56  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo HEHE to je fakt, že každej doktor říká něco jinýho... já už se jen vidím, vystresovaná, nevyspalá, budu ráda, že cvrčka nějak zvládám, tak pak mě taková rada od doktorky asi bude hlodat v hlavině :grinning: a pupíno vyfoť, už se těším....
18. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
SAC tak když nekojíte plně, tak je to něco jinýho samozřejmě :wink:
18. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
sac,mě taky všichni strašili,já nesehnala rourku,tak jsem mu zase pomáhala teploměrem,měla jsem z toho špatný svědomí..už 3 týdny jsme bez pomoci a vše o.k. :wink: kakáme i prdíme bez jakýkoliv pomoci,uff :grinning:
18. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky kazdy fakt rika neco jinyho..a nam rikali ze caj vubec..a ze kdyz uz fakt bude nehoraznej parak a budem mit strach s dehydrataci tak dat koj.vodu
18. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe..jsem zvadava na pupika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
CARCUL no vidíš a já četla, že lepší čaj než voda :grinning: teda holky, v tom je fakt dobrej guláš :grinning:
18. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej.. pritelova segra ma skoro 3 rocniho kluka a ten pije jen vodu.. mazec ze? nic jinyho..
18. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky to je fakt mazec.... huš nic, budeme plně kojit a basta, žádný čaje, žádný vody :grinning:
18. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale právě u plně kojících dětí sem taky slyšela že není ne pití nic potřeba..

vidíš bae..bych všechny nakopla..člověk má myslím po porodu dost strachu aby dělal vše dobře a eště ho k tomu zbytečně strašej :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 ve 12:07  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
prosteji to taky byly moje slova :angry: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:08  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
prostej,ty caje pro miminka pry prislazujou a taak..ze kdyz plne kojis taaak ne..jinak pri UM je to myslim neco jinyho..ale myslim ze vodou se nic nezkazi,kdyz fakt bude parak(tropickej,jinak staci pry mlicko)no ale co ja vim..uvidime c nam pak rekne pediatr
18. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
SAC já vím :sweat_smile: :confounded:
18. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee hehe paradni pupicek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jů HEHE, to je krásnej pupíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teeeda to je pupiik.. hiihi.. ja chci taky takovej..
prosteji a mačkala sis doma prsa?? :grinning: :wink:

Mě nikdy v těhu nenapadlo že bych snad nekojila..že by mohla být v kojení nějaké překážka..taky sem skoro nikde nečetla a neznala skoro nikoho kdo by měl s kojo problémy tak sem o to víc byl v šoku že nám to nešlo a mlíko nebylo a tak no..Ono se o tom málo mluví ale asi má s kojo problém víc lidí..ale když to člověk neví tak si připadá ...
18. pro 2009 ve 12:12  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo člověk se bude snažit podle nejlepší vědomí a svědomí...)))
autor
jééé CARCUL krásnej pupík a zdá se mi taky, že poskočil :slight_smile: to je bře, dyť je to takovej pidižvík, tak ať je trochu vidět :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
krásnej pupík hehenko..půjčíš?? :grinning:
18. pro 2009 ve 12:13  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
SAC jj :grinning: :grinning: :grinning: manža na mě hledí a říká, co děláš prosímtě? :grinning: tak jsem mu to říkala, že to je jako na ozkoušení kvůli kojení a on na to prej, nebooooj, prcek bude vědět, jak na to :grinning: :sweat_smile: ...... ale musím říct, že bradavka se pěkně vytrčí SAC :wink: tak doufám, že nám kojení půjde.... ale nikdy nevíš že jo.... :sweat_smile: já spoléhám na PA v Thomayerovce :grinning:
18. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
díííky holky... tentokrát mi příde, že se od 28tt až tak nezvětšil... no kéž by už tolik nerostl :slight_smile:)) ale to je pěkný zbožný přání :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
SAC :slight_smile:)) ty bys vážně chtěla? :slight_smile: huš čeká frontu manža, ale já netuším, jak na to :slight_smile:)) :grinning:
18. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE manža by chtěl taky takový pupík? :grinning:
18. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no on skoro takovej má :slight_smile:)) ale chtěl by tam na chvíli to miminko, aby taky věděl jaký to je :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: i když když pak trpím tři dny s žaludkem, nebo jsem oteklá a tak, tak nevím, jestli by to ještě chtěl... :slight_smile:)) :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE manža si se mnou taky pořád měří pupka :grinning: :grinning: :grinning: minule povídal, heč já mám taky svoje bříško :grinning: :grinning: :grinning: ale už několikrát se mě ptal, jaký to jako je, pořád chce abych mu to popisovala, že by to chtěl taky zažít, že mi to závidí...... :wink: :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky já mám normálně asi spavou nemoc... dneska jsem spala do 11.30... a to není poprvý... vůbec to nechápu... usla jsem asi ve dvě v noci, nějak to nešlo, bolel mě ten žaludek, tak jsem si šla ještě ohřát mlíko s medem... čurdit jsem byla asi 3x a pak jsem přestěhovala manžu do vedlejšího pokoje, neb poslední dobou tak chrápe, že z toho skáču do zdi... a pak jsem konečně vytuhla jako miminooooo .... a spala a spala...
18. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem taky dodala pupik v 39tt :slight_smile: doufam ze 40tt uz nebudu fotit :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek