• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
já si myslím, že každej chlap by to měl aspoň na chvíli začít na vlastní kůži... jak je to krásný a jak je to i někdy palici (to naštěstí míň .)))... je škoda, že tu možnost nemají...
18. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE aspoň ses pořádně vyspala :wink: to není na závadu :grinning:
18. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO je krásnej... ani tam ty dva cm nikde nevidím .) tak držím palce, ať další už nefotíš :slight_smile: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno to není, ale je to zvláštní, takhle jsem nespaala rozhodně ani na začátku těhu, vlastně naposled jsem takhle dlouho spala v pubertě... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ale když oni by chtěli zažít jaký to je, když mimi kopne a tak :grinning: ale když tě pak něco bolí nebo nedejbože rodit, to už nám rádi přenechávají :grinning:

ahojky HYPO :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE aha, tak to já děkuju za víkendy, kdy nemusím vstávat a běžně si jdu lehnout tak kolem 11 večer a spím klidně až do 10 do rána :sweat_smile: .... já jsem takovej spáč no..... ale myslím si, že ke konci těhu už budu spát hůř a hůř....
18. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se mi zda stejnej :slight_smile: asi se rostahuju do boku :slight_smile:
nicmene manza je u vytrzeni ze vetsi nevidel, no bodej poradne nevidel tehotnou zenskou :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nedávno mi psala kamarádka, co po porodu, očistky a tak... manža to četl a bylo vidět, jak se mu dělá mdlo... a pak povídal "ty jo já tě obdivuju... po tom snad už půjdu na tu operaci nohou, to bude oproti tomuhle brnkačka..." :slight_smile:))) :grinning:
18. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sla zas spat ve tri rano za to jsem svtavala o pul jedenacty takze dnes zas neusnu......
musim jit udelat dalsi davku vosaku protoze manzel mi prvni vosaky zbastil
se mi ale nejak nechce................... :frowning2:
holky manza by taky pry chtel malou,ze ji mam furt jen ja :grinning:

hehe..no ja bych ted taky furt spala :sweat_smile:

joooo a ten pupicek mi taky prijde ze temer nepovyrostl,hehe
jéé a jakej sem byla a ráda bych eště i byla spáč já :grinning:
18. pro 2009 ve 12:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO :slight_smile:))) manža je vtipálek...

ten můj zas neví, co mluví - prej čím větší, tím lepší... ale už neví, že mi pak bude muset ušetřit na plastiku břicha :grinning: :grinning: :grinning:

PROSTEJ tak o víkendu si taky někdy přispím do 10... ale je fakt, že chodím spát normálně tak kolem tý 1-2 hodiny...
18. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě zase rozčiluje ten můj..všem a všude říká jak je to v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já bych mu dala

aaaa prdelka plače..
18. pro 2009 ve 12:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..dekujun za pochvalu pupika..jooo a kolik uz mas nahore?

hypo,kraasnej pupicek :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manza mi na pupik rika ze mam prestat pit to pivo :slight_smile:
teeeeda ale ted jsem dostala chut na pivo :slight_smile: pockam na manzu a usrknu si :slight_smile:
jinak se mi desne styska po mojitu nebo cuba libre........ to se neodvazim diky tvrdemu alkoholu....
18. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky kdyz sme byli v pondeli na veceri tak mi pivo uplne zavonelo a musela sem si ucucnout.. no mnam.. a to sem pivo nikdo moc nepila hihi
18. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL já už se dlouho nevážila, ale tipuju, že určitě 12 kilo... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mno jo, nenadělám nic... a to bych řekla, že fakt nejím víc, než před těhu... někdy dokonce míň...
18. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI taky mi na začátku těhu děsně chutnalo pivo a taky jsem byla dřív spíše vinař :slight_smile:))

teď si nedám nic. po pivu bych rupla a po vínu by to nedal můj žaludek a pálila by mě žáha...
18. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už má dudlíčka a spinká dál ale asi ne nadlouho..už má papat..jak zmizím su jasná :grinning:
18. pro 2009 ve 12:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky sleduju vam program o vareni... no do vseho tam rvou cokoladu a me chytaji chute hihi...
18. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to mam s vinem to same.. vinko sem mohla furt pred tehu a ted mi vubec nechutna.. zaludek mi to nebere.. ale pivko bylo dobry.. sice jen jedno polknuti ale zaludek byl ok..
18. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: doufám, že se dneska přidám po potvrzení a ude to černé na bílém a budu mít nejmladší mimi..:slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to u mě je po pivu taky žaludek ok, jen ty střeva to nezvládají a já jsem pak jak pátrací balon :slight_smile:))) :grinning:
18. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no musíme si pospat dokud to jde :grinning:
nuki.. urcite ano.. uvidis ze bude vse v poradku.. no neboj on s k nam brzy zase nekdo prida a nebudes tu posledni ..
autor
já nějak tajně doufám, že i před porodem se trochu vyspím... ale to je asi blbost co... :sweat_smile:
autor
NUKI kdy jdeš?
18. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jako balon a prdiky mam furt kady rano je to nejhorsi pritel si snad mysli ze strilim z pistole haha....
HEHE tak tajně v to doufám taky :grinning: uvidíme no.... ale většinou už ten spánek za moc nestojí :sweat_smile:
tak já jdu něco pojíst holky
18. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek