• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
no hehe tak treba ja se pred porodem urcite nevyspim.... nejhorsi je to cuceni do stropu a asi tak kazdych 5 min se prevalovat na druhej bok protoze te boli zebra.....
a jako ze mi to otoceni da zabrat, pak funim jak lokomotiva..... manza si myslim ze to snad hraju :angry:
18. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu zbudit mladyho ten jeste zarezava... takze se loucim a nuki pak pisni.. .. papa
18. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: až v 15 hod..:slight_smile:

hypo: krásné bříško a krásně připravený pokojíček...)
18. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki dekuji :slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO tak podobně jsem na tom teď s tím žaludkem - teda aspoň si myslím, že je to žaludek, bo je to ještě pod žebrama... chvílema to bolí jak sviň... jo a po malování mě manžel musel přetáčet v posteli... tak se mi špracly záda v křiži a do toho děsivá bolest kyčlí... to jsem to vykoumala... naštěstí to druhej den bylo už mnohem lepší :slight_smile: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI jeje.... budu tě vyhlížet a těšit se na ty nej... zprávy! :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO jsi tu? napsala by jsi mi do tabule další kontrolu? jdu 6.1. děkujuuuuuu :wink: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dám vědět, budu to chtít někomu sdělit..:slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki..drzim palecky a taky se tesim na super zpravicky :grinning:
18. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: taky díky..:slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsichni obedvate? :slight_smile:
ja mam porad desne tvrdy bricho tak uz nevim jestli je to tim ze je tam mala tak napresovana nebo je to klasicke tvrdnuti bricha.....
porad cekam na nejaky poslicky a nic se nedeje.... TP za tyden a me prakticky nic neni, sem tam pichne, sem pak zaboli podbrisek ale to se deje cele tehu..... tak ja snad letos neporodim nebo co :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ je to tam...

no NUKI huš se těším, až tě dám do tabule...
a kdypa se připojí LUCI? :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO třeba tohle jsou poslíci... :sweat_smile:
mě občas tak píchá tam dole uvnitř... fuj... si říkám, že jestli tohle bude před porodem furt, tak pak fakt budu ráda, když pojedem do porodky...
18. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja asi pred 14 dni citila tlaky na stydkou sponu (jak to pojmenovala dr.) tak jsem si rikala no koncene se neco deje no a ono to preslo a uz zas nic
snad se mi amalka zas nesune nahoru......
18. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: neboj určitě nééé a když, tak to je prostor pro rozběh :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
18. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to cekani je desny a to jeste neprenasim, az budu po TP tak se zblaznim asi uuuuplne :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo: nebojpak to půjde ráz na ráz,jako u svoji..:slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo,Hypo,ty máš krásnýho a velkýho pupíka :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já už vyrážím..:slight_smile: držte pěsti a pak se hned ozvu..:slight_smile:)) papa :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae - tak velky pripada jen me a manzelovi :slight_smile: kdyz jsem naha :slight_smile: kdyz se oblecu tak vsichni rikaji jak je malej :frowning2: uz me tim stvou .......
18. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE děkujuuuuu :dizzy_face:

NUKI držím palec :wink: pak dej hned vědět :wink:

HYPO já si myslím, že máš krásný bříško :wink: a velikostně bych řekla, že krásně odpovídáš, já bych taky chtěla takový, větší ani být nemusí :wink:
18. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji :slight_smile:
sranda je me pozorovat pri chuzi .... se kolibach jak kachna a jeste jdu jak spomalenej film.....
nekdy pristihnu manzu jak na me nevericne zira :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,no mě teda přijde veliký :slight_smile:

Nuki,tfuj,tfuj,tfuj :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych taky chtěla max. takový HYPO.... se bojím většího... pak je z toho právě dost vytahaná kůže :((( tak lepší když ti všichni říkají, že je maličkej... :wink:
18. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,řeším jeden problém,jo?Neodsuzujte mě,jen řekněte svůj názor ju? :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE mě jediný velký připadalo to SAC... taky chuděrka píše, že tu kůži má dosta vytáhlou... jenže tohle člověk prostě neovlivní že jo... jen se pomodlit, aby bylo spíše menší právě kvůli tý kůži no :unamused:

NUKI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE taky bych chtěla takový bříško jak má HYPO... ale myslím, že bude větší :rolling_eyes: ......

HYPO nic si z toho nedělej, manžel na mě taky někdy zírá a prej, ty jdeš jak kachna :grinning: ... a přitom mě nepřijde, že bych chodila jinak než normálně, ale to tělo si to asi uzpůsobí nebo co :grinning:

BAE no sem s tím :grinning:
18. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a pak taky záleží na postavě... já jsem asi celkově o dost drobnější i menší než HYPO a přitom mám stejně CM přes bříško jako ona v tom stejným týdnu... takže na mě to benždo je opticky veliký no... :( a samozřejmě se dost děsím toho jak to bude dál...
18. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
večer je vánoční večírek od práce a já nevím jestli jít nebo ne..přeci jenom Krykry je ještě malej,ale zase ho uložím a bude spinkat min. do dvou do rána..zašla bych jen na véču a do devíti doma...ale pocit teda nemám dobrej :unamused:
18. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já už fakt sama sebe přistihnu, že jdu jak kachna - a to ve chvíli, kdy mi třeba prcek zatlačí na močák nebo mi tvrdne břicho... to je fakt sranda :slight_smile:))) ale jinak chodím zatím určitě normálně :slight_smile: dokonce se občas divím jak rychle jsem schopná jít a z toho jak pomalu :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek