• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jj HEHE, na postavě taky hodně záleží.... určitě se nemůže poměřovat trpajzlík mého vzrůstu a třeba HYPO nebo AMAL :grinning: ...... pak to bříško vypadá úplně jinak..... ale to neovlivníme no.....

jinak mě taky přijde, že veliký bříško tady měla SAC.... ostatní mi přišly tak nějak normálně těhotný :grinning: SAC měla bříško opravdu obrovský, ale zase kráááááásný :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky dost vytáhlou kůži...i na zádech :unamused: a břicho nemluvím..mě přijde,že po porodu se zhubne,tělo vypadá celkem hezky,ale pak se to za čas skazí :confounded:
autor
BAE zkus to. vyraž! tatínek bude doma ne?
ANGE tu myslím psala, že už taky občas někam zajde... nebo nevím, kdo to byl :slight_smile:
autor
BAE ze špeků na zádech jsem taky hotová :(((( je to ošklivý - jak se safra hubne na zádech? :slight_smile:))
18. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,dyt mas krasny brisko a ted nejak nepoporostlo..

holky no uvidime,jak na tom budem :grinning: :grinning: ale me by uz stacilo co mam ted :grinning:

a hypo mi prijde ze ma brisko tak akorat,hezoucky...
autor
jdu se naobídosovat :slight_smile: zatííím :slight_smile: :dizzy_face:
no,právě že manža jde taky..na svůj večírek...hlídal by brácha..ale jde o prd..čučel by tu na telku a kdyby se náhodou malej probudil,tak by volal....ale fakt nevím,ale po dlouhý době bych se dostala mazi "normální lidi" ,kamarádím se samejma maminama ..
18. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no mě přijde, že jdu normálně, ale manža mě třeba čeká u auta a říká, jéééé ty jsi jak kachnička :grinning:

BAE proč bychom tě za tohle měly odsuzovat?.... pokud bude tatínek hlídat doma a může ti kdykoliv zavolat, tak klidně jdi :wink: odreaguj se, však tam nebudeš do zítřka do rána ne? :sweat_smile: a jak píše HEHE, ANGE taky už někde byla a myslím, že snad i s manželem, že hlídali babičky nebo co :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE dobré chutnání :wink: :grinning:

BAE pokud bráchovi věříš :wink: ...... a nemáš to nějak daleko, že pojedeš 2 hodiny.... tak v klidu jdi :wink: aspoň to prubnete, uvidíš jak se budeš cítit, jestli budeš nervózní nebo ne a jak to zvládáte tady takový odloučení :wink:
18. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae taky mslim ze bys mela jit :wink:

holky uz jsem koupila stahovaci pas po porodu-snad pak nebude velikej,pani rikala nejmensi damska ze ten mensi (65-75)je tak pro deti..a ze mi ten nejm.damska 75-85urco bude...tak uvidime..jsem mela driv 64 nebo nak tak v pase..ale jako je super a za 400 ve zdravot.potrebach
18. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nervozní už teď..z principu :wink: z města jsem doma za minut..asi teda půjdu,jééé zase po dlouhý době nebudu vařit a někdo uvaří mě :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE jo jasně, že jsi nervózní, ale myslela jsem to tak, že to zkusíte a až se vrátíš domů a uvidíš, že to klaplo bez problémů, tak nervozita opadne a budeš vědět, že můžeš malýho hodinku nechat někomu na hlídání :wink: pořádně si to užij :wink:
18. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae..a kdybys mela blby pocit muzes se vratit treba hned..a aspon se odreagujes trochu
18. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, přesně jak píše CARCUL :wink: budeš mít blbý pocit, tak se otočíš na obrtlíku a jdeš zpátky domů.....
18. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík holky,to jsem potřebovala slyšet :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Jste Zlatíčka pupíkatý :wink: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae..ja myslim ze je to potreba ze maminka taky chvili vypne,pak zas prckovi muze venovat vic energie :grinning: tak si to mooooo uzij
18. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE já myslím, že to bude v klídku..... pořádně si to užij mamino :wink:

no holky a já poletím domů, mějte se moc krásně, užijte si krásný mrazivý víkend a já ještě odpolko mrknu jak dopadla NUKI...... jinak ahojdáááááááááá v pondělí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa prostej :wink:
18. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, holky vy jste toho zase probraly:slight_smile:))

Máte všechny krásný bříška:slight_smile:)
Já byla ještě dozařizovat dárečky a rozvést vouchery, v HM mají slevy tak jsem pro jistotu koupila ten 6ti ks komplet do porodky vel 50, ať máme něco hned po porodu:slight_smile:)))

Bae určirě JDI na ten večírek, zasloužíš si to:slight_smile:)
18. pro 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, tak když tu konečně jsem tak tu nikdo není.-))

Svoji malá je fakt zlatá, že takhle spinká, super..takže v noci na kojení nebudíš?
No holky pak mi budete muset asi hoodně radit, začínám mít z toho nervíky jak to všechno já střeštiprdlo zvládnu a hlavně jestli budou takovýhle mrazy tak se ven dostaneme až tak v březnu.-(((

Ještě svoji jak bys teda malou oblíkla do kočárku do toho emitex fusaku třeba dneska?A v čem jste jely z porodky???díky za radu
18. pro 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ja vyklizim mrazak..se nam rozbil :angry:
18. pro 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat jak mas ten pas..na kolik v pase je?
18. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI huš tě vyhlížíííím :slight_smile:)

CARCUL, CAT ahooj :slight_smile:
18. pro 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska to bylo náročný..byli jsme u mě v práci, pak jsme se zastavili doma, a pak jsme si koupili Ježíška :sunglasses: a pořádnýho :grinning:
Koukám, že Bae vyráží do víru večírků, jen běž, Hehenka má pravdu, byli jsme s manžou v kině, babička hlídala spící dítko :slight_smile:
18. pro 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..ahooj..a cos mela dobreho?

ange..a copak jste si koupili?
18. pro 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget?
18. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořídila jsem ty dvoje baby lucy pleny a dvoje popolini, ale zdá se mi to děsně objemný!!!! když je malé dám, tak chuidák nemůže ani ležet, jak má velkou prdel :grinning:
18. pro 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul radši to tu nebudu psát.. :sunglasses:
Amalko jo Popolinky jsou veliký i čtyřměsíční Vendulce :unamused: ale baby lucy dobrý ne?
já zas jdu, byla jsem tu jen na skok, než taťka přebalí :slight_smile:
18. pro 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby lucy dobrý :wink:

holky, od kdy může miminko sedět/ležet v tom lehátko/křesílku?
18. pro 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul mám velikost S ale je to 91cm v pase, což je dost si myslim:slight_smile:)

Nuki tak kdepa tě máme:slight_smile:))))držíme palečky.-)))
Amal já mám to lehátko od fisher price a to je od narození...teda alespoň doufám:slight_smile:))
18. pro 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek