• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
cat..tak to mi prijde taky dost :confounded:
18. pro 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakej sis pořídila ty car?
18. pro 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja poridila ve zdravot potrebach..75-85(ale da se to utahnout ete min)..a vypada fakt pevnej a je dost pruznej..
18. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ono to píšou u každého, mně jde spíš o to, od kdy skutečně je to pro mimíse vhodný kvůli páteři
18. pro 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé ANGE ahoooj, ty nás takhle napínáš jo.... buééééé
dělej vybal tooo :slight_smile:))

AMALLI a Amálko ahoj holky :slight_smile: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..a ty mas s pevnejsima zadickama?
18. pro 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI asi když jí tam nebudeš nechávat hodiny, tak jí tam občas šoupnout můžeš už teď...

CARCUL jaký jsou s pevnýma zádama?
18. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
huš jsem to nevydržela a NUKI napsala... :sweat_smile: doufám v ty nej zprávy...
18. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ja myslim takovy to polohovatelny a ma zadicka vic vystuzeny..tak to myslim ze je fakt od brzo..ja objednala od FP a prijde mi ze to ty zadicka nema tak pevny -jen kus latka..treba od chicca jsem videla a to je ma vystuzenejsi
18. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já nemám žádný, myslela jsem, že by ho amískovi přinesl ježíšek, ale možná je ještě brzo jí tam dávat........... některá jsou polohovatelná, tak možná takové, ale nedostanu se nikam a po netu si to člověk nevyzkouší, že
18. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal...to od chicca si myslim ze je fakt pro maly..ja mam to od FP a nevim jestli tam malou hned strcim a neboi jen chvili..mi to docela prekvapilo jen kus ty latky
18. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem konečně tady omlouvám se..:slight_smile:) tak mimi je tam kde má být, srdíčko bije a jsme prý 6+2..:slight_smile:) jsem moc šťastná, bylo to něco úžasného to vidět...:slight_smile:))
18. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupiii,nuki tak hrozne moooc gratuluju,hlavne se opatrujte
18. pro 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hurááááááááááá NUKI :slight_smile:)) moc gratuluju!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aha CARCUL, mě právě kamarádka půjčila lehátko od Chicca, polohovatelný... zdá se mi to docela pevný..
18. pro 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no tak kdybych kupovala znova tak koupim to..zas od FP je pak i jak kresilko asi do 3let..takze taky dobry..ale pro maly mimi je lepsi to chicco treba
18. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty lehatka jsou od narozeni ale samozrejme ne aby tom dite bylo celej den
my mame takovy obycejny, polohovatelny, zadicka jsou vyztuzenejsi ale malou do lehatka mudu davat asi pozdeji
zatim budem mit kosik nebo postylku v obyvaku.....
18. pro 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé,Nuki supeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!gratulace velikánská!!!!strašně ti to přeju, mooc si to zasloužíš:slight_smile:)

Nádhera, takže 7tt:slight_smile:)jééééé
Klidně bych to brala ještě jednou od začátku, ale teda dneska mě to zase tlačí to bříško a malej kope do žeber, sice lehoulince, ale kope:slight_smile:a ta žáha:frowning2:((bléééééééééééééééééé

Carcul já myslím že ty pásy jspu jedno a to samý, co můžeš na takovým gumovým kusu vymejšlet extra, že?:slight_smile:))

Amal já nevím, ale tady na koníkovi ty maminky dávají mrňouse do lehátek od začátku, je to jako vajíčko do auta, když tam není mimi víc než 2h tak se nic neděje, ale nevím to stopro, já třeba nevím jak bude ten náš den probíhat, jako vstaneme, pak nakojíme, pak nevím a nevím a nevím a pak zase do kola, spát, vstát nakojit...:slight_smile:)hihihihi no ajestli bude takhle mrznout tak se ven dostaneme v březnu:frowning2:((
18. pro 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji všem..:slight_smile:))) je to nepopsatelný popis...přidala jsem fotečku i bříško..:slight_smile:
18. pro 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..ja ten tvuj nevidela,tak nevim...jen rikam ze mi tenhle prijde docela fajn..ale uvidime jak bude...a taky jsem nerekla ze je jeden lepsi..ale to ze se mi zda dost ten objem..
18. pro 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe krásný pupendo:slight_smile:))))

Holky ještě se na to poptám v porodce, ale myslím, že tam malýho budu dávat na chvilku třeba až přijdeme z venku tak než vybalim třeba nákup nebo tak, jinak ne...máme car asi totéž, to modrí se zebřím vzorem, je pak jako křesílko do 3let...je prej jedno z nejlepších na trhu, takže alespoň že to:slight_smile:))
18. pro 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..jojo mam to same :grinning: je super ze je pak i jako kresilko..ale treba od toho chicca mi prijde lepsi pro maly mimi ..
18. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Amálko ona venulka v tom lehátku nechtěla být..hrací deku s hrazdičkou si oblíbila až teď
Tak teda..máme tiskárnu a novou lednici :pensive: a ještě nějaké drobnosti do domečku
18. pro 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ange tak to je super ze jste si udelali takhle radost a hezkyho jeziska
18. pro 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: moc děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

musela jsem vytáhnout mufiny z trouby...))) za chvilku přijede manža s dětma..:slight_smile:
18. pro 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mějte skvěle a papa:slight_smile:)))
18. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki.. tak to je parada.. me fotecku v tom 6 tydnu ani nedali ale ted si ji vyzadam.. .

holky byli sme na nakupech.. pritel si koupil zimni botky a me koupil dvoje pradlo.. no vzala sem o trosku vetsi podprdu pac mi to nejak narostlo hihi to sem ani necekala....
18. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a to ete poroste :grinning:
18. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
carculka.. no ja mu to taky rikala.. no ale on vsak to pak muzes nosit az po mimi.. no sem mu rekla ze uvidime jaka zustanu hihi..no 2 pradla.. a 3 litry v haji.. no te pic.. ale mam to jako darecek... takze sem si to vybrala.. vyzkousim a je to...
18. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT děkuju tiii :slight_smile:

NUKI malej je fešááák :slight_smile:)) :dizzy_face:

ANGE paráááda, gratuluju k nový ledničce :slight_smile: a tiskárně... a za co se stydíš mámo... my si zase nadělíme kompakt... možná :slight_smile:)) :dizzy_face:

LUCI mě se ani prsiska moc nezvětšily. bych tak řekla, že tak o půl velikosti... ale ono to asi ještě příde po porodu...
18. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek