• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Jéé, Svojenka přidala barunku:slight_smile:)ta je sladká:slight_smile:))

Hehe neděkuj:slight_smile:))hihihihihhi
...jsem normálně usnula u HBO2:slight_smile:Noc v muzeu....taková pohádečka:slight_smile:)
18. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..jsem zvadava na jaky vel.skoncime :grinning: a co pak az to splaskne
18. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo CAR tak to mi včéra říkala ségra... "já jsem děsně zvědavá na tvoje prsa po kojení... to mi pak musíš ukázat..." :slight_smile:)))) :grinning: :angry: :angry: :angry:
18. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dyk to říkám :slight_smile:)) ... Barunka je skříteček :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis Barunka je fakt bozi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hehe..no a tim jako chtela rict co???? :angry: :angry: :angry:..
je fakt ze velky prsa maji vetsi nasledky :frowning2:
18. pro 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR já ti nevím :slight_smile:))) asi je chce vidět, aby věděla do čeho jde... ale ona má smůlu i tak, neb má dost volný prsa už teď... asi chce vidět, že je budu mít po kojení stejný jako ona :slight_smile:)) né dělám si srandu... :grinning:

co se týče pevnosti prsou, tak jsem zatím měla štěstí... ale po kojení už s tím opravdu nepočítám :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. pro 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no jsem zvedava jaky vesaky na nas cekaji :sweat_smile: :confounded:
18. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo teď jak jsi napsala věšáky... nééééééééééé :slight_smile:)))))))))))))))) necúúúúúúú :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,a kdo chce???
18. pro 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja doufam ze se mi ty prsa zase tak nezvetsi pac by se mi tam pak nemelo co veset hahaha :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hlavně to chce na ta prsa cvičit, jako svalíky a pořád mazat a masírovat...já se modlím ať pak nemám ty vatahaný...bléééé:slight_smile:

Blbne mi net:frowning2:((grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
No holky já se pro dnešek loučím, kdyby tu byla svoja mooc prosím o radu s tím oblékáním viz předchozí strana (můj dotaz)
Užijte si víkendíček a já se v so i v ne tady ukážu:slight_smile:)
papapapapapapapa a pusinky všem na bříška:slight_smile:))
18. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa cat :wink:
18. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste tu nekdo??!!!! :slight_smile:

tak jsem dala Davidka do postylky do loznice,trochu s nim hrkla a spinka...snad mu to vydrzi,spi uz hodinu tak uvidim,jeste chvili pockam a kdyztak dam sprchu a pujdu taky spat,jsem zvedava kdy se nam vrati tatka...

nuki gratuluju!!!strasne moc!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu taky pridat nejaky fotecky,ted jsem toho nafotila ale zatim nebyl cas to sem dat... :slight_smile:
18. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef.tak sup sem s fotkama at muzu omrknout :grinning:
18. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
eeeff... tak sem se koukala na fotecky... a na te jak mas ty 3 mimi vedle sebe tak kdyby nekdo nevedel jak to s mimi chodi tak by si myslel ze jsou vsechny tvoje hihi...
18. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky davidek se mi zase vzbudil,takze jsem uspavala znova :rolling_eyes: tak kdyz se zase nevzbudi a stihnu to tak je pridam,jdu na to :slight_smile:

luci jo hodne lidi si mysli,ze to jsou trojcata :grinning:
18. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no oni tak vypadaji hihi...

holky ja tu celou dobu stresuju ze nebudu mit na darky a tak podobne a oni mi dneska poslali vyplatu za ty prvni dva tydny co sem tam byla.. no proste uzasny.. nebo se nekdo spletl a poslal mi penizky haha.. zpet to ale nedam.. toto radsi zitra utratim hihi.. jdu do prace do 3 a tak po ceste z prace asi zkouknu obchody a hned neco priteli koupim.. hned mam lepsi naladu.. no ale ta vyplata.. sem uplne cumela kolik mi dali za 2 tydny.. no tak to za mesic udela uplne super... snad si me tam jeste leden nechaji.. to by mi vyhovovalo.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to mas dobry ze vam to davaji takhle brzy...to tady bys to tak asi nemela :sweat_smile:

holky ja jsem tak unavena,uplne se mi zaviraji oci,ale musim jeste pockat jestli fakt bude spat...ani vysprchovat se jit nemuzu aby se nevzbudil...a uplne se bojim toho ze kazdou chvili zacne rvat a bude vzhuru :frowning2: to je hrozny ty vecery,nevim co ho to ted popadlo
18. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda. .jako tu v anglii driv byla vyplata normalne kazdy patek coz bylo super pac si vlastne nikdy nebyla bez penez.. a ted uz jen mesicne ale tyhle vypomoci na vanoce si myslim ze plati takhle.. no je to super...

no ja to tak vidim ze za hodku za dve taky pujdu.. sem jak balon nafoukla.. uff..
18. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci supeer :wink:

eff.urco bude lip a malej si zvykne na postylku a bude lip spat
davidek je krasnej :slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no luci ty to tak aspon vidis ze pujdes spat,ale ja si tim vubec nejsem jista ze pujdu spat :grinning:
18. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
car diky,jeste aby bylo krasny to jeho spani :angry: :rolling_eyes: jinak za chvili asi zkoncim v blazinci
18. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
malinka usnula v postylce...napoprve!!! Jsem mirne hystericka a porad ji slysim....a ona spinka :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja vam mam super naladicku vazne.. az bych neco podnikla.. ale unava nedovoluje nic.. takze tak sprcha.. krasne se namazat kremem a supky do pelisku...
18. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se OMLOUVAM ze nereaguju a negratuluju a podobne...nejak se ted tady moc neorientuju :sweat_smile:

Postrehla jsem NUKI a jeji kontrolu, tak blahopreju, ja jsem vedela, ze to bude dobry!!!
18. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,vy mate tak sikovny mimi..dyztak pak domluvi sofince :grinning:
18. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR no od tri byla vicemene vzhuru a ruzne pobrekavala, koukala, papala....a tak, tak snad se utahala:slight_smile:...jinak se ji vecer v postylce moc lezet nechce teda...
18. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ja taky postrehla jen Nuki...a nechce domluvit Davidkovi a naucit ho tam spat?? :grinning:

jeeee holky jak ja bych si ted zasla na diskoteku,dala si rum s colou a tequilu a bylo by mi krasne :grinning:
18. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ten nas je casto pretazenej proto asi tak blbe usina,i kdyz nechapu jak muze byt pretazenej kdyz pres den pekne spi...to je treba hodku dve vzhuru a pak treba na hodku a dyl usne a tak dokola a vecer se treba vzbudi ve ctyri a o pul sedmy jde spat,tak to nechapu
18. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek