• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
myslim ze pod stromeckem budu jeste 2v1 :slight_smile:
amalka vykoukane az mezi svatky nebo na silvestra.....

ja ted dobalila posledni darky pro psa :slight_smile: a mame to komplet...... zitra odvezu tatovi a budem cekat na jeziska a amalku :slight_smile:
19. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo Silvestr se mi taky zamlouvá, ukecávám deníska na 1.1:slight_smile:))00:01:slight_smile:))první miminko roku 2010:slight_smile:)))

Já mám taky ještě pro kocourka v lednici papání, abych mu to nezapomněla zabalit..díky:slight_smile:))
Holky mě připadá že mi teď to bříško roste z mminuty na minutu...a ta žáha mě asi zabije!!!v noci mě vzbudil kašel ze žáhy že jsem se málem poblindila:frowning2:(((hnuuuuuuuuuuus
19. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat to jsme na tom stejne, bricho napnute ze to vypada ze exploduju.... a zaha byla chvilku v pohode, kdyz kleslo brisko ale uz se to zas s celou paradou vratilo.....
19. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
preji krasny sobotni vecer :dizzy_face:
meli jsme tady kamaradky na navsteve a barunka me ted spi ne prsou...je to roztomiloucky- sedim, na kline notase a na prsou chroustika :dizzy_face:

sac janicka ma bozi kukadla!
19. pro 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji jéééé:slight_smile:))malá bude PC profík díky koníkovi:slight_smile:))
19. pro 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. tak sem tu...

jj mame snizek a uz me stve.. hihi .. nic nefunguje.. v praci zima jak v rusku.. .no hotovo..

ja vam sem cely den nejaka divna.. asi na me neco leze... bylo mi divne od zaludku okolo 12:30 a od pul 5 se mi chtelo spat tak sem ulehla a lezela az skoro do ted.. sem doost ko.. snad to nebude zadna chripajzna ci tak.. takze sup cajicek a vidim to tak ze za hodku budu v posteli
19. pro 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena.. no v obchodacich je to blazninec ale to asi vsude .... nas obchod byl docela ok dneska.. zadny slevy nemame takze to zase nebylo uplne tak prelidnene.. ale uz sem rada ze su doma.. ach jo.. zitra tam musim taky.. ale jen 4 hodky zase.. sem udelala nakup darecky pro pritele a mam to z krku.. pak uz jen zabalim a je to.. uff.. a mela sem to hotove za pul hodky..
19. pro 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze tu dneska nikdo neni.. holky me je fakt jaksi divno.. asi na me vazne neco leze.. ale taky sem si uvedomila ze sem dneska skoro nic nevypila.. mam 3 hrnek caje a v praci sem si cucla stavy.. no takze mozna je to jen dehydratace.. to zase budu v noci litat curat..
19. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

CAT tady -11 a fakt stačilo :((( a to jsem z vysočiny :slight_smile:)) doma tu máme taky romantiku se stromkem i když bez krbu :slight_smile: ale venku je to hnus a to jsme jen párkrát přebíhali k autu....

jinak tady taky všude sníh... a Phu dost neobvyklý.

HYPO tak držím palce, ať ti předpověď vyjde...

mě ta žáha taky zničí... nechci vidět ten závěr, taky mě to už teď v noci budí, někdy si jdu i pro mlíko, jindy popíjím teplou vodu, no pecka.. :slight_smile:) :sweat_smile:
19. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás bylo ráno -17 :slight_smile:

Cat neboj problémy se žáhou brzy přejdou :grinning: :dizzy_face:
Luci a ty musíš hodně pít, miminko to potřebuje..
20. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko.. jj ja vim.. ale nejak sem se vcera necitila vubec na nic.. ach jo.. ale dneska uz je to lepsi.. 11.5 hod spanku a je mi hned lip.. achjo .. zase padim do prace.. blba nedele ale jen na chvilku... a vecer k rodicum naveceri.. tak to mam dnes bez prace..
20. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, krásnou neděli všem.-))mrazivou předváoční a poslední adventní:slight_smile:)

Kdopa asi dneska vyhraje superstar???:slight_smile:))
My ještě lenošíme v postýlce, ale já v 5.15 vstala a pak mě tak pálila žáha že jsem nemohla usnout, ale nakonec jsem do 9.30 vytuhla:slight_smile:))

Dnes chceme na procházku a budu dělat palačinky:slight_smile:)))
Luci hlavně ať je ti lépe!!!!
20. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou nedeli :dizzy_face:
Meli jsme zase krusnou noc...mala zvitezila a spala asi do pul sesty u nas...no...spala...tak chvilema, porad se kroutila, knourala, brecela....koukala....jen ne spat...taky jsem krmila a u toho jsem usinala...jen nevim, kdo me schoval prso potom (ze by Barunka? :grinning: )
Vzpominam jaky to bylo s briskem... :dizzy_face:
20. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem tu nová :slight_smile: a nečekaně těhotná doufám,že se od vás dozvím nějaké rady a poznatky,protože jsem ještě na brzkém začátku těhotenství :wink:
20. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolisko vítej a ptej se :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KAROLISKO vítej mezi námi :slight_smile: zas nejsi ouplně na začátku - už druhý trimestr! :slight_smile: gratuluju k miminku .)
a něco nám o sobě napiš a klidně se ptej jak píše ANGE :slight_smile: :dizzy_face:

všechny zdravím a taky přeju krásnou poslední adventní neděli... my tu spáchali předvánoční vysávání, teď vaříme a pak ještě budu poklízet... poletovali jsme včera, takže dneska nás nikdo nikam nedostane... :slight_smile:

SVOJI už vzpomínáš na bříško ? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale určitě je ti takhle líp no ne? :slight_smile: neboj malá si ještě zvyká na jiný prostředí, časem bude líp :slight_smile:
jak je vůbec tobě? jak se hojíš? :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE tak co? jak si užíváte novou ledničku? :slight_smile: :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj Karolísko, vítej těhulko:slight_smile:
Už 2. tri,estr, to je akorát:slight_smile:))tady se dozvíš co budeš potřebovat:slight_smile:

Svoji teeda, ty mě děsíš, akorát jsme nainstalovali chůvičku a představujem si jak tam bude denísek hajat...a ty teda říkáš že v postýlce nic moc:frowning2:
Já si taky říkám, že to bříško je svým způsobem pohodička..ale teda tys unikla té nejhorší fázi..já se zúž solidně valim, spánek už se taky zhoršuje a dýchám jak astmatik:slight_smile:)a bříško je teda velikýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

Hehe ale je to krása, že je všude snížek, ne??Dnes tady -16:slight_smile:))ale sněhuláka asi z toho prašanu nepostavíme:frowning2:
20. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no je me lip, to je pravda, volne dycham, muzu chodit, muzu se prevalit v posteli, muzu spat na brise!!!!! takhle jo, ale kdyz me lezi malicka na brise, tak vzpominam jak byla uvnitr, jak me kopkala pod zebrama, jak se me boulila...je to takovy dojemny...ja jsem ted vubec takova dojimaci...uz jsem i bulela (duvod, kdyz se me ptal manzel: "kdyz ja ji mam tak strasne rada")

Jinak me je fajn, ja vubec ani nevim, ze jsem rodila (jako fyzicky)...spodek neboli vubec, ja sedela uz v den porodu...mam pry tri drobne stehy...nevim kde a nevim jestli tam jeste jsou...jinak me poboliva hlava, ale to je asi taky tim, ze si zvykam na novy rezim.

cat neboj, mala takhle blaznila jen dve noci, jinak spinkala ako andilek :wink: myslim, ze ji trapi brisko!

Vcera me skoro usnula ve vanicce :grinning:
20. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI tak to je fajn :slight_smile: za chvíli si obě zvyknete na režim a bude vám bájo :slight_smile:

CAT jj je to krása... výhled z okna je nádhernej... kdyby tu byl ještě ten krb, jak jsi psala včera, tak se asi rozpustím :slight_smile:)) mě počítač říká, že je tu -12 :slight_smile:

snad to nevyzní blbě, ale taky bych brala rodit o chvíli dřív :slight_smile: právě kvůli tomu, co píšeš CAT... ty poslední týdny už musí bejt fakt extra zátěž...
20. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI ale musí bejt úžasný vidět váš výtvor... já si jen představuju, jak asi Kubulka vypadá... a sama víš jak je to strašně těžký :slight_smile:))) tohle si prostě představovat nejde... :slight_smile: a pořád ještě nechápu, co nás čeká... :slight_smile:))
20. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe já to mám taky tak, zkouším porovnávat fotkyz 3D a ňák si malýho myluju, ale musíme si holt počkat:slight_smile:))
Bříško ve 36tt ještě šlo, ale teď už začíná vadit i na WC, nemůžu pořádně sedět:slight_smile:)hihihihi

No jsem fakt zvědavá, ale modlím se aby ten porod byla taky taková pohodička jako měla Svoja:slight_smile:))
Ale teda jestli tam malej bude ještě třeba 3 týdny, bude mít stoprp přes 4kg a to nebude easy:slight_smile:))

holky my jdeme na procházku, alespoň kolem rybníčka, jestli je zamrzlý, miluju bruslení, ale musím si letos počkat:slight_smile:A pak si dáme kakajíčko...ňáááááááááááááááááááááám:slight_smile:
Tak zatím papapapapapapapa
20. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji tak to jsem ještě neviděla, že by někomu usnulo miminko ve vaně :grinning:
Hehenko já myslím, že ty budeš taky rodit o nějaký chlup dřív - kvůli srdíčku :wink: Lednice je suprová a hlavně velká :sunglasses:
Cat, tak třeba vám procházka pomůže a Denísek se vyklube :slight_smile:
Jinak Vendulka je teď taková jako na 4D ale dělá i ty stejný gesta :wink:
20. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky bych chtěla takovej porod jako SVOJI :slight_smile: ale kdo by nechtěl, že jo .) :wink:
kéž by to trvalo třeba max. 4 hodiny a bylo po všem... jenže bohužel... ale zatím se nesmíme děsit předem...

samozřejmě, že až budu 39tt CAT tak už to taky budu vnímat jinak... zatím je to přeci jen ještě kousek cesty :slight_smile:) zatím jsem v klidu (teda krom tý jedný paniky minulou neděli :slight_smile:)) ...

tak zatím ahoooj :slight_smile: na kafíčko bych taky zašla :slight_smile: a dobrej zákusééék :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE proč myslíš? kardiolog mi řekl, že žádnou zvláštní péči nepotřebuju... moc to nechápu, ale co nadělám... možná pak v porodnici aspoň usoudí, že až to příde, tak to budou muset nějak uspíšit, a nenechají mě třeba rodit přes 10 hodin....

z toho našeho 4D toho moc nevykoukám :slight_smile:)
20. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE tak užívej velikou lednici :slight_smile: vždycky si ty nový kusy v domácnosti užívám několik týdnů :slight_smile:))
20. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastně jsem chtěla ukázat tohle, ta určitě čeká dvojčátka
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3633255#navigator

Hehenko já myslím, že si to tvoje tělo samo řekne, že chce rodit dřív :wink: třeba o týden :slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny pomooooc, malou trapi brisko a ja vubec nevim, co muzu jist....co starej chleba s maslem, sunkou a syrem? kureci s bramborem? coko bonbony? nic jinyho ted ani nejim...vlastne skoro vubec nejim...mam strach :unamused:

ja si barunku predstavovala ze bude tmava po me-vlasy a oci...no a je to blondynka :grinning:

jinak souhlas, jsem rada, ze se me ty posledni tydny vyhnuly...

jo a zkousela jsem poprve popolinky...a dopadlo to nevalne, mame stale pempersky :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE no to by bylo bájo :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no koukala jsem na to bříško před chvíli... :confused: to musí bejt nářez takový břuško nosit...
20. pro 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem jinde našla, že tahle maminka čeká dva kloučky... :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek