• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
no jo no.. co nadelame.. hihi.. jako chteli sme to rici az po novem roce.. ale to uz jsou jen 2 tydny.. je fatk ze me by to tak nevadilo ale pritel je dost proti tomu aby to nekdo vedel.. se boji toho kdyby nahodou se neco stalo tak abychom zase nemuseli vsem volat ze neco nebylo v poradku a tak podobne..
20. pro 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a dalsi dilema.. co mama.. zitra ma muj tata narozky. nasi jsou rozvedeni ale mamka si mysli ze bych mu mozna mela jako darek zavolat ze sice sme v zacatku ale ze bude poprve dedou.. ja si rikam ze bych pockala na toho 29 coz je jen 8 dni pozdeji a mit opozdeny darek a vse mit potvrzene od doktora.. pritel mi rekl ze chce abych mu volala az toho 29 no ale ja bych mu klidne zitra brnkla.. co si myslite?
20. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI tohle je asi na tobě a na tvým pocitu... je blbý, že s tím přítel nesouhlasí. sama nevím, jak bych se zachovala.
myslím, že i kdybys volala s klidným svědomím až toho 29. tak bude mít tvůj taťka i tak velkou radost z opožděnýho dárku!
20. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja si to taky myslim... jako asi dam na pritele vsak s tim ziji a stim budu vychovavat mimi takze sice mama chce abych mu brnkla zitra ale necham to na 29...
20. pro 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tyjo to je otazka no....se nejak domluvte s tvojim muzem- vy jste rodice....to my to vyprdelili hned....na me to bylo strasne poznat...navic se s nasima vidame dost casto a s mamkou jsem jezdila do prace, taklze me nevolnosti i zazila...to bych asi nezakecala :grinning:

hehe no se smej....ted se strasnyma vycitkama jim asi tyden starej chleba se sunkou a syrem....a udelala jsem si konev toho caje fenyklovyho....
20. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no SVOJI nezávidím ti vlastně novorozeňátko a Vánoce... do toho cukroví a prdíky malý... no člověk by si ukousl ruku... a neboj se :slight_smile:)) mě to taky čeká! sice né s těma Vánocema, ale u nás je jedno po kom malej bude... já se nadýmám po všem a manžel prdí po všem :slight_smile:)) to bude masakrrrr .)))) :grinning:
20. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji jen si cukroví dej:slight_smile:))

Luci teeda babička to takhle propálila, joo?.-))))to je škoda, ale co je to venku tak je to venku:slight_smile:
Taťkovi bych asi taky cinkla až to budete mít od DR., ať jsi si jistá a bude z tebe srčet euforie, tak to bude supeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já teď udělala salát rucola, rajčátka, mozarelka avokádko...to je dobrůtka!!po tom co jsem ujídala ty úly, tak alespoň zdravá véča:slight_smile:

Ale teda čím víc jsem těhu a blíží se porod tím víc jsem na sladn)ký, jak jsem před tím nebyla vůbec, ale to je asi těma vánocema a jak to tu všechno voní...jéééé
20. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my mame dneska vyroci- rok od svatby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sem dostala kytku krasnou a me milovane toffifee :dizzy_face: si dam...trosicku :sweat_smile:

a zitra zdobime stromek, huraaaaaa :dizzy_face:

CAT nojo, tyjo...ty mas vlastne jeste ten pupek :grinning: :grinning: :grinning: a krasnej, jsem koukala do alba :wink:
20. pro 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, amísek spinká, tak nakukuju, dnes máme doma tatínka, tak pomáhá

a máme hotovej vánoční úklid celého bytu, 500 kč uklízečce a je hotovo :wink:
20. pro 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji děkuju, no roste pořád, jsi tomu fakt unikla, ty mrško.-))))

Amal, ty si žiješ:slight_smile:))ale na baráku chci taky uklizečku 1x měsíčně, to mi strašně pomůže:slight_smile:))
20. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal nazdar...jak jste na tom s jidlem?...a krkate?
20. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už jsem tu pěkně dloho nebyla, svoja koukám už má Barunku, je nádherňoučká. užívej si každou minutku, naší Renatce už bude zítra čtyři týdny, roste jako z mlíka.docela zatím zvládáme, dokonce jsem upekla nějaké cukrovíčko. v noci toho moc nenaspím, ale dá se to vydržet, ženská je asi tak hormonálně nabuzená, že jí spánek ani nechybí. moc mě mrzí, že tak mrzne a nemůžem ven
20. pro 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALL, ROMI ahoooj :slight_smile:
SVOJI gratuluju k výročí! .)

koukám, že se to tu s uklízečkama rozrůstá :slight_smile: i HYPO psala, že jí paní chodí takhle vypomáhat. i manža tu něco v tom smyslu prohlásil... :slight_smile:)) prý stejně bude uklízet firemní prostory - bo tenhle dům není zkolaudovanej k bydlení... :slight_smile:)) takže my toho využijeme ještě takhle... jen teda doufám, že firma pojede nějak dál. :sweat_smile:

ROMI koukám, že ti to maminkování docela dobře jde... dej návod!!! :slight_smile:
a co kojení? to zvládáte?
no a taky se poděl o to, co jíš při kojení?
20. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hehe, kojení jde, malá těžkne v rukách. jím všechno, akorát takové typicky nadýmavé potraviny jako zelí, čočku a tak to ne, zatím se neosypala, prdí dobře, a když mám pocit že jí bolí břicho, dám jí sab simplex
20. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Romi :slight_smile: a Renatko :slight_smile:
Amal mě zatím paní na úklid neprošla, stíhám :grinning:
jogurty a mlíko jím a piju, kde jinde bych měla brát vápník, to bych musela pořád jíst sýry
20. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty kapky jdou i pro novorozenatka???- ten sab
20. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě kamarádka poradila přímo Probiotické kapky SVOJI - prý stojí 600.- ale prý zabírají i "těžším případům" .)))
20. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ROMI tak to je supr, že vám všechno tak jde :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty se davaji maminkam nebo miminkam? jako asi plasim, nema to porad, ale rve me to srdce uplne...
20. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
v utery jdeme k dr, se zeptame
20. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávají se miminkům, ono to zničí vzduchové bubliny co mají v žaludku po jídle..my je Vendulce dáváme na lžicče, nekojeným se dává do lahvičky. Máme Sab Simplex, ale teď netuším od kolika se dávájí..
Hodně ale pomáhá ten teplý polštářek :wink:
20. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI u těch probiotických kapek jsem našla - od 1. měsíce života... takže stejně bude muset poradit dr.

ANGE ten teplý polštářek taky máš?
20. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten polstarek sezenu kde? tusim nekdy nekdo psal, ze v DM??? nebo lekarna?
20. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano v DM, polštářek máme a výsledek..
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3481712&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

jsem zvědavá kdo dnes vyhraje Superstar, fandím Chodúrovi, když vypadl Bendig, ale asi vyhraje Šmajda
20. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ang diky, zkusime nejprve polstarek :wink: kdyz vendelin vypada tak spokojene :grinning:
20. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mame za sebou vanoce s rodicema i tchanovcema a je klid...
darky rozdany i vybrany :slight_smile: ated muzem ocekavat jen ten porod :slight_smile:

ty teply polstaky delaji i jako termo plysaky, nahreji se v mikrovlce ,tak kdo chce vic investovat tak tady je odkaz :slight_smile:

http://www.termofor.cz/

ja porad premyslym jestli objednat nebo ne........
20. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou hezoučký :slight_smile:
ale já jí s tím bříško i masíruju a jí se líbí jak to chrastí a občas si s ním jen tak hraje..
20. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tech plysacich je obyli a jeste vim ze de davaji i tresnove pecky..... oboje se da nahrat
rozhodne levneji vyjde polstarek s DM :slight_smile:
20. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko přeju všem :dizzy_face:

tak holky moje poslední 3 dny v práci :grinning: ufffff...... nějak mi to pořád nedochází :grinning:

dočítala jsem trošku, tak NUKI velikáááááánská gratulace k mimískovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bude radosti pod vánočním stromečkem :dizzy_face:

a jinak jsem mrkala, že nic závažnýho se nedělo, mrkala jsem trošku na fotečky, všechny miminka jsou úúúúúúžasnýýýý holky, já vám ty vánoce s dětičkama tak závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a ještě jsem si vzpomněla, ty lehátka jak jste se bavily, jak pořád nevěděla, lehátko nebo deku, chtěla jsem to nechat koňovi a o víkendu volala kolegyně, že mi vybírá dárek od kolegů a že nechce koupit nějakou blbost, tak jestli chci to lehátko, tak jsem řekla že jo, ať to mám vyřešený :grinning: ...... a vím, že sestřenka do toho dávala obě miminka klidně už od narození, aspoň na chviličku prý, ale vždy v zavince..... :wink: prý to i super pomáhalo na prdíky, když je to takový to vibrační :wink:
21. pro 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek