• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
moc holky všem děkuji..:slight_smile:)))
30. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj CARCULKO ...jak se máš? :slight_smile:
30. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda holky, dneska je to epes rádes....... :angry: už nevím, jak si mám sednout.... prcek mě tlačí na žebra, no fuj..... už se těším domů, jak se natáhnu..... jsem zvědavá jak vydržím zítra celej den v práci a ještě pak v divadle :confused: ...... no nic, dneska už letím domů, tak se mějte krásně a zítra páčko :dizzy_face:
30. lis 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: to nevím...:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa PROSTEJ :slight_smile:
30. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Prostejko:slight_smile:))

já už taky pádím..:slight_smile:))
30. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ZUZI:Milanovi jsem koupila zatepleny kalhoty,zaplatila mu pulrocni predplatny casopisu,chci mu jeste koupit chladici pullitr a svetr a mozna jeste nejaky drobnosti,moji mamce mam kabelku a spolecny darek s tatou maji tlakomer,tatovi jeste koupim asi vino,Milanovy mamce mame taky kabelku,tatovi DVD Ferrari (je do toho uplne udelanej) a Milanovymu bratrovi penezenku,babicce a dedovi kavovar...my si se sourozencema darky nedavame,kupujeme jen detem a jelikoz ma kazdy sourozenec po dvou detech tak to staci :grinning: takze tem nejmensi mam zimni soupravicku akorat jinou barvu a velikost,a tem vetsim jsem ibjednala takovy krasnoucky povleceni-neteri ruzovy s pejskama a synovci modro-zluty s myskama...no a snad je to vsechno :grinning: jo Davidkovi mam jen jeden darek,ale skoro na tisicovku,je to takovej hraci hrnek a vkladacka v jednom...stejne z toho nebude mit rozum a spoustu darku bude mit od pribuznych a ted mu kupuju ten teplomer a odsavacku,coz da pres dva tisice takze to ma taky jako takovej darek :grinning:
30. lis 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu uplne sama,zrovna kdyz mam chvili cas :frowning2:
30. lis 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak jsem jakztakz docetla,holky jste toho zas nakecaly :grinning:

zuzi,ahooj,je fajn,ale chysam se vlitnout na uklid :confounded: se mi nechce ale musim aspon neco..a co vy?

hehe..jaky jsi objednala nakonec ty kosilky a jakou literaturu(tu musim taky)

blahu..ondraskovi vse nej :wink: hlavne zdravicko..

ange...uzijte si vecer oslavicku :grinning:

hehe..krasna kombinezka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a teda pekne ses rozjela,my jsme zabari podle vas :grinning:

svoji....vy jste sikulky,ale ted pekne odpocivejte s Barcou...

holky maminky,uz jste si udelali naky rezim a taak?jak dlouho trval ten nejvetsi zahul?
30. lis 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
car ahojky!!! no u me ten nejvetsi zahul,ani ti uz nevim,ale tak asi to sestinedeli bylo tezky,pak uz to zacinalo byt dobry a ted uz je to v pohode

jdu uspavat,tak doufam,ze ted uz bude chvili spat
30. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef..takze ted uz pohoda?
30. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
car pohoda to neni nikdy,ale ja mam celkem zlaty dite,takze se to da...horsi je kdyz je dite nemocny nebo ho neco trapi...ale oproti zacatkum to ted pohoda je :slight_smile:
30. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak milacek snad usnul a zabral,tak si jdu na chvili taky lehnout,chtela jsem zehlit,ale silene me boli zada a od toho ted dost casto i hlava :confounded: tak je jdu na chvili natahnout :grinning:
30. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
eeff..tak si hezky odpocin :wink:
30. lis 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL ahoooj já myslím, že ve výbavě roooozhodně nejste žabaři.... ale klidně se tu můžeme předbíhat... :slight_smile:))

ty jo EFI, parádně jsi vybrala.... a to všechno opravdu přes net? kde jsi třeba kupovala ty kabelky? :dizzy_face:
30. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL jj objednala jsem ty košilky, ale literaturu žádnou... eště nee :grinning:
30. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko..a jaky ty kosilky si nakonec vzala..pochlub se :grinning: a velikost?
30. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko manželovi se jméno líbí, klouček by byl samozřejmě Ondřej.. :grinning: ale při našem štěstí, bychom asi měli vybírat ještě dvě jména pro holčičku :slight_smile:
Blahu Ondráškovi taky vše nej nej k svátku :wink: :wink:
no a před "pánem policajtem" jsem brečet nechtěla, až mi bylo trapně, byl to úplněj zkrat ale asi se mě leknul :sweat_smile:
a chtěli jsme nechat Vendulce vyčistit náušničky a měli jsme smůlu, teď ve městě už neberou, tak ve středu udělám návštěvu za dědečkem a tam v zlatnictví mi to udělají na počkání :slight_smile:

Efi ať si tatínek, taky uspávání užije..ale chlapi na to nějak nemají talent, nebo já nevím.
30. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a pamatuju si že Monci a Terez mají růstový spurt...my teď taky..jako třeba včera, v pět se vzbudila Vendulka po procházce, do 6 jsem krmila, do 7 jsme se společně koupali, a pak jsem krmila do půl deváté..náročný :sunglasses:
30. lis 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange a ty chces tri deticky?
30. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne my chceme dvě - holčičku a chlapečka, ale když nebude, tak uvažujeme o třetím ...no ale můžou to pak být tři holčičky :grinning:
30. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange..ahaaa :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v kolik zacina oslava ange?
30. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až se Vendulka vzbudí a nakrmím jí :slight_smile: už jsem slyšela nějaký výkřiky z ložnice, tak snad to vzbudí i manžela a přebalí jí :grinning:
30. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu večeřet ženy...

tak včerejší objednávka z Laclíku již byla odeslána, tak tu asi ve středu bude .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe stale si se nepochlubila jaky ty kosilky jsi vzala :angry: :angry: :angry:

a co mas dobreho? :slight_smile:

ange..mas to pekne zarizeny:slight_smile:teda jestli ho to vzbudi :grinning:
30. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem necelou hodku spala,vzbudil me az Milan a malyho skoro taky..

hehe skoro vsechno jsem koupila na mimibazaru...no myslim,ze uplne vsechno :grinning:

jsem jak prejeta vlakem a spala bych a spala :slight_smile:
30. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak sem zpet.. dala sem si malyho sloficka. a to mitrosku pomohlo.. ted sem si dala kukuricny platky jen s maslem... abych neco do sebe dostala...to byl zase den dneska teda...
30. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj luci..nebuj bude lip :wink:
30. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ja vim.. me je jakoze obecne dobre bych mohla rict.. takze nevim na co si vlastne stezuji.. ale sem dneska nejaka na dne.. uz sem 3x brecela... ten pupik je nafouklej.. no proste tehu... na ktery sem se tesila vzdycky jak mala na vanoce.. takze hold si to vyzeru do sytosti hihi
30. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek