• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Dobre rano zeny!!!

Tak vikend je fuc,jsem zase tu pres vikend moc sem nestiham,pekla jsem cukrovi,dneska jeste nazdobim,v patek to dopadlo dobre,zadna zmena lecby nebude,alespon zatim,akorad mi nastvali,protoze me neuspali,takze jsem si to dala v plne parade,pak jsem si pospala a jeli jsme domu,diky pocasi jsme dorazili az v osm a rano cesta do prahy taky hruza,neprotazene a nesoleny silnice

NUKI GRATULUJU TO JE KRASNEJ DARECEK K VANOCUM!!!!!

ja jsem v soku ,ted jsem cetla na seznamu,ze zemrela jedna mlada herecka,co jsem mela rada,hlavne v komediich 32 ji bylo!!!

protejko tak ti zacina posledni 3 dny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak my za sebou mame konecne dobrou noc,kdy byl malej celou noc v postylce,akorat v pul paty mlicko,jinak uper asi se mu zoubek uklidnil
21. pro 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky BLAHU :dizzy_face: moooooc jsem na tebe v pátek myslela, to je dobře, že to dopadlo takhle.... máš to za sebou a změna léčby není nutná, tak to je super......

no poslední 3 dny.... :grinning: z toho zítra odpolko je ten vánoční večírek a ve středu nás pustí snad dřív domů :wink:
21. pro 2009 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
a náš brouček má chudák zase škytavku..... :frowning2: jsem vypozorovala, že to má vždycky po snídani a je úplně jedno co jím :rolling_eyes:
21. pro 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
nebuj protejko,skytavka mu neublizi :wink: a ty taky ne tim co jis,ted

je vanocni vecirek,tak to je pardicka,to bych brala taky a pak vas pusti driv dom,to je uz uplne super,to jsou hodny

dneska jeste zajedu do mesta,dobalim darky,dozdobim cukrovi a muzou ty vanoce prijit,musim koupit brouckuvi bepanten,alespon na ted,ma chudak sraderu a poradne zpruzenou prdelku
21. pro 2009 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU já vím, že mu škytavka neublíží, ale je mi ho dočista líto, jak cítím jak se tam třese :confounded: ale nic s tím nenadělám no.......

no večírek, to je jen u šéfa v kanceláři, posezení, popřejeme si na vánoce a do nového roku, to víš, já jsem tu se samýma důchodcama, to nejsou žádný pařby :grinning: .... no a asi mi tam budou předávat ten dárek, takový překvápka moc nemusím, ale tak snad ze sebe i něco vymáčknu :grinning: a ve středu by nás mohli pustit dřív kvůli těm vánocům :wink:

BLAHU tak už máš všechny dárky jo? já snad taky...... dneska vyzvednu tu koláž pro babičku a pošlu poštou a bude hotovo...... dneska budu slepovat ještě jedno cukroví a pak mám v plánu ještě 2 druhy upéct a jedno nepečené, ale to uvidím, jak se mi bude chtít, když ne, tak se to nepoprdí :grinning: ...... jinak manža prý ještě pořádně vysaje, vytřeme zem a jsme nachystaní na vánoce :sweat_smile:
21. pro 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no prostejko mam,manza nema samozrejme jako kazdej rok jeste ani jeden,z tech spolecnych nam chybi pro tchana,manza nevi co mu koupit

no ale jinak mi taky samozrejme jeste ceka finalni uklid,mam od nasich pujcenej extra vysavac,tak to tu bude spigl nigl
ja jen slepin jeden druh a bude,jeste dneska dokoupim zavarku na knedle a par drobnosti na vanoce a bude
21. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU no chlap no... :grinning:

já už mám docela poklizeno, jen ještě vysaju a vytřu a bude :wink: a s tím mi pomůže manža :grinning:
21. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
to urco at ti s tim pomuze manza,ja si pamatuju,ze loni jsem uklid prosedela pri otevrenem okne,protoze jsem mela obdobi odporu k zapachum i vunim a to jsem byla jen ve tretim mesici a uklizel to manza :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU manža většinou vysaje a někdy i vytře zem, já jen zaliju kytičky a to mi ještě pomáhá abych se nemusela ohýbat nebo natahovat pro ty nahoře :grinning: :grinning: :grinning: jinak dneska budeme kupovat kapra a manža bude porcovat a to mi smrdí vždycky, tak nevím, kam tento rok uteču :grinning:
21. pro 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
vy mate kapra?ty jo ja bych ho ani nedokazala videt jak ho klepne,nebo kucha,my jedeme v rizkach nabizela jsem mu pangacia,ale nechtel,takze klasika rizky,ale vcera mi nasi poslali po brchovi pstruha,ten byl dobre,mnam
21. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU jj, kapříka máme rádi :wink: necháme si ho zabít, manža ho doma stáhne a naporcuje a naložím ho do mlíčka a ve čtvrtek bude mňam mňam.... :wink:
21. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...jdu vas jen pozdravit a hned zase letim...Davidek ted usnul tak jdu dodelavat cukrovi a balit darky..

blahu super ze to dobre dopadlo u mudra...

jinak Davidek se snad zacina uklidnovat...ted o vikendu celkem dobre spal,akorat v sobotu se po 2 hodinach spanku vzbudila nechtel zase spat..a vcera na dnesek spal ukazkove pred sedmou sel spat a vstavali jsm v osm...akorat se tak po 3 hodinach budi na krmeni,ani kase moc nepomaha,moc ji nechce a kdyz uz ji vypije tak za 3 hodky chce znova jist...a spinka teda v postylce,jinde spat ani nechce
21. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas kapr byl dvakrat,kdyz jsme byli deti,ale na pusteni na stedry den do reky :grinning: a jednou nam nevydrzel a umrel :grinning: :grinning: :grinning: ale tesim se na rizecky,manm,mnam a jsem zvedava,co dostane malej od babicek a od strejdy :grinning:
21. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky efi,koukala jsem,ze amte trapeni s tim spani,teda to uz muselo byt na palici,jeste,ze se malej umoudril :grinning: u nas kase taky nemela uspech k veceri,takze pije mlicko,konecne spinka davidek s laskou v postylce huraaa :wink: :wink:
21. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky EFI :dizzy_face: tak to vypadá, že se to s tím spaním nakonec nějak uklidní :wink:

BLAHU tak pokud nemáte kapra rádi, tak to plně chápu...... manža by teda bez kapříka nebyl, ten ho miluje :grinning:
21. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
protejko no mame nemame,spis ja jsem ho mela asi jednou v zivote na vylovu,jinak nikdy,takze poradne ani nevim jak chutna,u manzi doma se sice delal,ale rekl,ze chce rizky absme delali
21. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU no u nás by vánoce bez kapra neprošly :grinning: :grinning: :grinning:

jsem si volala pro výsledky krve k sestřičce a prej mám málo železa :rolling_eyes: takže se mám stavit pro recept, no fuuuuj, to zase bude zácpa určitě :frowning2:
21. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko prvušky moje:slight_smile:)
tak superstar vyhrál Chodůr, supeeer!!!!!!!!!!!!!!!až mě to dojalo:slight_smile:

A pak jsme si pospinkali s 1 WC do 8.40!!jéééé:slight_smile:)
Dneska si jdu nechat zkrátit řemínek na těch godinkách, musím dobalit všechny dárečky a bude přihlašovat autíčko:slight_smile:))

Je tu dneśka nádherně, ještě sjedeme pro vínka a už se těším na čtvrtek.-)
Ten polštářek asi koupím v DM, uvidím jak na tom budeme, kdyžtak mi ty odkazy zase písnete, že jo?:slight_smile:)

Blahu a která herečka umřela??Bože to je mi líto a ještě takhle před Vánocema:frowning2:((
21. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko holky..... tak jak se mame.. no venku je to samej led zase ach jo.. uz me to sere... vazne.. clovek se boji vubec jit abych sebou nekde nesvihla...

no ja mam taky posledni 3 dny v praci a pak 2 dny volna pak jdu na 2 dny a pak zase 2 dny volna hihi.. a pak asi konec.,..
21. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko CAT :dizzy_face: zase rozlítaný den co? u tebe to ani jinak nejde :grinning: ..... a to 1 WC za noc závidím, já teď začala nějak lítat :rolling_eyes: i 4 za noc.....

ahojky LUCI :dizzy_face: to jsme na tom podobně, ale já fakt jen ty 3 dny a už mě tu nikdo neuvidí :grinning:
21. pro 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky cat britany murfiova - nevim jak se to pise poanglicku,hrala treba v komedii libanky :wink: ja taky fandila chodurovi,teda ty mas dneska zase napilno,no za chvilku uz te denisek ceka,co - to jsem zvedava kdy to prijde :grinning: :grinning:

ahojky luci,no to mate strasny,to opravdu radsi nikam nevychazet,tak ty si das pauzu,ale nakonec proc ne,kdyz vas pritel uzivi,tak bych si taky treba uzivala tehu doma

prostejo mimisek te vysava :grinning: :grinning: :grinning: tak se naopak necim prozen s tim zelezem,ja teda s nim nemela nikdy problem,ale vim,ze spousta lidi s tim ma problem
21. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU :rolling_eyes: vysává no potvůrka malá :grinning: ...... já ho brala jen jednou a byl to teda nářez a to jsem si teď libovala, jak zrovna se zácpou nemám teď problém... ale tak třeba to bude lepší......co bych pro prcka neudělala, že? :wink:
21. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Blahu taky jsem strašně zvědavá kterýen a hodinu si vybere miláček můj:slight_smile:))

Prostěj železo je třeba v zelenině a v mase, ne??ale skoro každá těhulka musí jíst vitamíny, páč to tělíčko nestačí vyživovat 2 človíčky:slight_smile:)super je Centrum materna a mají teď dvojbalení za cenu jednoho a papá se to i v kojení...mooc doporučují (babička dělá v lékárně)

Prostějko 4x za nooc??,waaaaaaaaaaaaaaaaaw!!!!!!!!!!!!!!!!to by mě zabilo:frowning2:
21. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
je zholky,tak tu tak koukam a malej se mi tu uplne sam poprve pretocil plne z biska na zad a naopak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vzdycky mu vadila rucicka a konecne prisel na to jak to delat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jupiiiiiii jinak uz mi cestuje,clovek ho polozi a on se presune dal,tuhle jsem koukala nma telku on byl na dece a najednou kouknu na deku a malej nikde!!!! a on se dosoukal ke kreslu nebyl videt - tak uz mame ohradku
21. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak me ted dosel balicek od kamaradky z cech s cukrovim no na stul na talirek to asi nedam pac to ma ulamany vsechny rohy nebo co z toho tvaru koukalo.. ale to je mi jedno,. stejne to tu nikdo jiny neji takze ja chodim luxovat.. mnamy mnamy.. jeste cekam od mamy tak uvidime v jakem stavu dojde to jeji haha
21. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ha cat ja chodila kazde dve hodiny,naprosto pravidelne a kazdou noc :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja zatim chodim jen jednou v noci.. coz uz i tak mi dela problem tak znovu usnout.. buuu
21. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
CAT já jím hodně zeleniny i ovoce a jak mi brali minulý týden krev, tak jsem si dnes volala pro výsledky a sestřička mi řekla, že je vše ok, jen mám míň železa, tak že si mám přijít pro recept... díky za tip na vitaminky, ale já žádný komplex baštit nechci :wink: a jj, i 4x za noc...... dokonce jsem dnes v noci byla po 20 minutách 2x.... :rolling_eyes: prďola si kopnul do močáku :angry:

BLAHU jééééé, tak veliká gratulace Ondráškovi :grinning: k jeho pokrokům :grinning:
21. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no já doteď chodila holky tak jednou za noc taky.... asi poslední týden mi to dělá, že jdu fakt i 4x..... :rolling_eyes:
21. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, český cukroví je prostě nej..a je jedno v jakym stavu:slight_smile:)hihihihihihihihi hlavně úly:slight_smile:))

Blahu každé 2 h!!Booooooooooooooože.-))no já měla vždycky větší kapacitu močáku než kámošky, takže asi je to tim, ikdyž teda piju celkem dost, myslím ty 3l denně, ale někdy se musím nutit, hlavně běhěm odpoledne.

Blahu ta herečka byla američanka?taková ta blondýnka mladá?Jak hrála s Astonem Kutcherem v Líbánky????
21. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek