• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ty blaho holky to curani je mazec ze? ja nato ze jako nejak extremne moc nepiju tak jdu taky kazdou chvilku hlavne kdyz sem doma v klidu kdyz sem v praci tak ani ne.. to jdu vyjimecne.. takze 4 hodky vydrzime.. .mimi je hodny..
21. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a za chvili uz protejko polezeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pani,tak ted uz nikde nemuze byt sam a to se budu bat aby se mi nevykutalel z velky postele kdyz tam bude spat :grinning:
21. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v práci taky vydržím, nejvíc mě to prostě trápí v noci :rolling_eyes: to je jak naschvál fakt :grinning:

BLAHu no teď začne to pravý čoro moro :grinning:
21. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Prostějn užij si poslední 3 dny v oráci...já bych byla štěstím bez sebe...:slight_smile:))

Blahu Ondrášek je teda šikula!!!!!
Holky jdu si umýt vlásky a pak musím začít něco dělat, ale objevím se tu, nebojte!!!
Hezký den všem:slight_smile:)
21. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT no to víš, že já jsem štěstím bez sebe :grinning: :grinning: :grinning: a ještě dostaneme s prckem to lehátko, no paráda.... :grinning:

jo holky a asi se mi začíná dělat mlezivo, jsem si objevila o víkendu na tričku docela slušnej flek :rolling_eyes: ale zatím jen jeden teda.......
21. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
protejko tžed ze me bude hlidaci pes :grinning: :grinning: :grinning: akorat se nam ted asi zmeni deni program,protoze malej nechce jit spat po dvou hodka co je vzhuru uz vydrzi dyl

jj cat to je presne ona,prej srdecni selhani :confused:
21. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic.. ja se jdu nachystat a padim do prace.. nastesti ve 2 koncim takze to bude snad dobry.. nato ze to byl posledni vikend pred vanoci tak cely vikend bylo docela klidno v obchode.. cekala sem naval jako blazen... no takze je pondeli a venku mraz a naledi tak asi lidi nikam nejezdi.. coz mi vyhovuje hihi

takze papa a ukazu se tu navecer.. budu fotit pupika.. po 2 tydnech .. no uvidime jak to vyrostlo..

papapa
21. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT a LUCI papa :dizzy_face:

BLAHu jsem se tě úplně zapomněla zeptat, jak dopadli ty dárečky z DM.... já si jdu dneska pro tu koláž, tak jsem zvědavá :sweat_smile:
21. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se jdu pokusit uspat toho spounta a pak hned prijdu
21. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
prostej ja taky brala zelezo, snad cely treti trimestr..... mozna i dyl
o wc mi ani nemluvte ja chodim kazdou hodinu..... a to jako nepiju, muj pitny rezim je mizerny a presto jezky jdu klidne 5-6x za noc..... k ranu se to vetsinou uklidni to uz nemam co curat :slight_smile: a kdyz nahodou spim 2 hodiny nebo nedej boze 3 hodiny v kuse tak to je udalost :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky HYPO :dizzy_face: ty ještě nerodíš :grinning: .... už se aspoň něco chystá? :wink: ........ no tak já začnu se železem teď, 31tt v podstatě.... tak uvidíme, jak dlouho ho budu brát :wink:
21. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si holky uvědomila, že tento týden začínám 31tt, sakryš to bych měla taky zařizovat nějaký věci po vánocích.... objednat se do porodky na předporodní kurz, koupit si věci do porodky a časem pomalu nachystat tašku pro jistotu..... koupit maliník a lněný semínko, uvažovat nad masáží hráze..... ježiš ono se to asi fakt blíží nebo co :sweat_smile: :grinning:
21. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nerodim a nevypada to ze bych rodila :slight_smile: zitra jdu k dr. tak uvidime jestli se neco zmenilo od minuleho tydne .....
jinak me nic neni, porad cekam na ty poslicky na silene bolesti a zatim nic, jen sem tam pichne a tim to skonci
21. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO tak na jednu stranu dobře, že tě netrápí Amálka aspoň bolestmi, když se ještě nic nechystá.... se tam čančá princezna :grinning:
21. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak broucinek spinka,jak usne tak je tak sladky miminko,obcas si knourne,jako ze uz chce spinkat a ma zavreny ocicka a pak usne upne,je to moje laska malinka,ikdyz uz nam hodne roste

prostejko dopadli skvele,uz je mam i zabalene,je to paradicka - pristi rok nechame delat kaledarik

ahojky hypo tak porad v celku??ta amamlka asi ceka na stedry den :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo porad nic nic a pak to prijde vse najednou :slight_smile:
komska mela bolestive poslicky asi 14 dni pred porodem a byla z toho na prasky tak muzu byt celkem rada :slight_smile:
me jen desne tvrdne bricho ale jako bolestive to neni tak aspon vim ze se deloha pripravuje :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
je hypo vy uz mate nazdobenej stromek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHu tak to ráda slyším, já podám zítra info jaká byla koláž :wink:

HYPO tak uvidíš, co ti zítra řekne doktor a kdy se to rozjede :wink:
21. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo blahu, nas nemuze nic prekvapit :slight_smile: jsem pripravena na vanoce :slight_smile: dokonce jsme tu meli vcera jeziska
probehla vymena darku s rodici a tchanovci at mam na vanoce klid :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu, tak tu já mám taky ráda:frowning2:((to je teda škoda, tak krásná holka a tak talentovaná:frowning2:(

Ahooj hypo, nebooj, na štědrý den ti prdne voda z dojmů:slight_smile:)hihi a pojedete:slight_smile:)
Luci tak super, budeš mít klídek:slight_smile:)
Já fakt letím:slight_smile:)se sem vracím jak bumerang:slight_smile:)hihihihi
jé a mrkala jsem na fotečky, že už jste připravení HYPO i se stromečkem :grinning: :dizzy_face: paráda.... a nevím, jak jsi tu psala, že ti někdo říkal, že máš malý bříško, kde to vzal.... to už je hezkej pupínek :wink:
maminy rada, ja mam koupeny teplomer ten dudlikovej do pusy ale ten asi neni nic moc ne? neni lepsi klasicky do zadecku????
21. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
klasicky=detsky do zadecku :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid preostej, taky uz nikdo nic nerika :slight_smile: jinak vrazdim pohledem..... je velkej az az
21. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO no v tom svetříku je docela dost velkej :grinning: možná to dělá i ta fotka, ale nechápu, jak ti někdo mohl říct, že máš malej pupík... já myslím, že je velkej tak akorát :wink:

a s tím teploměrem neporadím, snad nějaká zkušená maminka :wink:
21. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozna i ta fotka zkresluje pac tam je fakt velkej :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo a jake byli darecky,dobry??ja mam klasicky do zadecku digital,ten je nejlepsi a nejrychlejsi,ono totiz kdyz jsme v nemocnici merila rtutovim,tak to dlouho trva a kdyz je ditko vetsi a mele se ,je to obtizny
21. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
darecky klasika :slight_smile: ale hlavne jsme dostali hodne penez na mimino tak jdu dnes do banky ulozit :slight_smile:
jinak drogerie, trika, nejaky brouseny sklo, neco na mimco, neco do kuchyne, knizka apod
21. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :dizzy_face:
spinkali jsme do pul sedme :dizzy_face:

a pozor VERLED odjela do porodnice- zacala odtekat voda- huraaaa, bude dalsi miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO tak to je super, že jste si už i předali dárečky a teď šup do porodky :grinning:

ahojky SVOJI :dizzy_face: no vidíš, to jste holky šikulky :grinning: a VERLED pozdravuj, držííííím palec, ať je Táda brzo na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek