• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hoj svoji
juuu verled rodi, zas jedna co me predbehla :slight_smile: tak snad poda zpravicky :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to byl bohatej jezisek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

je ver rodi,tak to pak bude uz na svatky doma,to ma holka jedna vypocitany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
že BLAHU? to si to holky pěkně naplánovaly :grinning: ..... teď ještě CAT, nebo ta čeká na 1.1.? abychom měli první novoročňátko? :grinning:
21. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ta naše prďolka dneska v tom bříšku řádí :grinning: mám pocit, že se tam natahuje napříč nebo co :sweat_smile:
21. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu do banky a lekarny.... jen porad nevim jestli pesky nebo radeji autem :slight_smile:
jako je to vsechno tady blizko ale nevim jak moc je namrznuto..... jdu na balkon :slight_smile:
Ahojky holky, tak jsem konečně tady...:slight_smile:))

a vidím, že Verled už jela do porodky, tak to držíme pěsti, at je Táda rychle venku...)))
no to jo,ikdyz cat si urco preje,aby denisek necekal na ten novy rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pani tak ver uz taky rodi,holky to to uteklo a chudera je na to sama,ja bych ty chlapy nakopala do prdele s prominutim
21. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO tady svítí krásně sluníčko, asi bych to prubla pěšky, mohla by to být pěkná procházka, jestli máte prohrnutý chodníky teda :sweat_smile:

ahoooj NUKI :dizzy_face: těhulinko naše nejnovější :grinning: tak ještě jednou velká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky sviti o sto sest asi se projdu :slight_smile:
tak zatiiim pa
21. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO ale opatrně..... a dobré pořízení... papa :dizzy_face:
21. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky... jak se máte?

u nás zase dusno! :( kvůli manžově babičce... hrůza ženy. už mi to začíná docela dost vadit....
21. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: moc děkuji..:slight_smile:)) jsem tak ráda.. :dizzy_face: jako asi všechny, co si to tak přály.:slight_smile:)
21. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI nemáš vůbec zač :wink: a co manža na to? máte super dáreček pod stromeček :grinning:

ahooj HEHE :dizzy_face: jak to? :confounded:
21. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,

jééé verledi odjela..tak držím pěstičky aby to měla brzo za sebou a Tadíku u sebe :dizzy_face: Sem zvědavá esi jí pomohlo epi-no :slight_smile:

Jinak hypo símtě by mě zajímalo jak si někdo může myslet že máš malý bříško?? :grinning: Krásnej a velkej těhu pupík máš :dizzy_face: :grinning:

Prosteji tak už jen 3dny..to je mazec :slight_smile:

Sem ráda že Davídek už hezky spinká v postýlce..my teda přes den eště ne :sweat_smile: Ale zatím mně to neva..jí se tam spí dobře..spí na chodě kde netopíme tak jak je tam chladno tak se jí tam dobře spinká :dizzy_face:

Jo a je super že blahu nic nemusí měnit :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj SAC :dizzy_face: Janička je naprosto úžasná :grinning: :dizzy_face: a ty 3 dny, no to je mazec..... právě tady ještě chystám popisky na šanony, aby se v tom ten novej kolega vyznal....... a pak už asi nemám do čeho píchnout nebo co :grinning:
21. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU moc gratuluju k vyšetření... teda mrzí mě, že sis to musela takhle užít, ale hlavně, že jsi v pořádku!

PROSTEJ super bude lehátko, to je od kolegů fakt krásný!!!!!
21. pro 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no já pořád nevěděla, jestli lehátko nebo deku nebo nic a říkala jsem si, že počkám až po porodu, co a jak a nevěděla jsem jestli nový nebo z druhé ruky.... tak kolegové to vyřešili za mě :grinning: sice vím, co dostanu, ale to nevadí, kolegyně je hodná, že nekupovala něco co už mám nebo bych to nevyužila a rovnou se se mnou poradila... akorát teď musím dělat děsně překvapenou :grinning:
21. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ protože babička má dvě dcery, ale s obouma se děda pohádal... babička je na tom od září tak, že je nemohoucí, nemluví, nechodí... prostě nic. nejdřív byla u dcery i s dědou, aby si pomáhly, jenže se zdádaly jako koně - všichni navzájem o sobě mluví jako o bláznech a schizofrenicích a že by měli jít do blázince...
manža teď zařizuje třetí den LDN a teď už se půl hodiny dohaduje s tebou - bo oni si to prostě mezi sebou ani nedokážou říct... to je na poblití prostě... teta se vzteká a chtěla by, aby děda natáhl bačkory a ona si babičku odvezla domů... :(((( jako děda je fakt hroznej člověk - jinak se to popsat ani nedá.... ale tohle je teda fakt vrchol...

a manžova matka se od všeho distancuje, bo by to prý psychicky nezvládla... jako nehcápu, takže všechny hovna hodí na manžu, aby si to pěkně vyžral a každej mu bude sčítávat do telefonu svý potíže a problémy... fakt ať jdou doprdele...

krom toho mu neustále posílá máti nějaký žádosti na socku a řeší právníky kvůli přepisu majetku, shání notáře a takový věci.... né, že by to nemohl udělat, ale ještě pak poslouchat, jak si kdo co představuje a co chce a jaký je to s ostatníma hrozný....

jako tady není na co čekat, babička už má drsný proleženiny, jen proto, že se nedovedou dohodnout.. každou chvíli je tam záchranka, bo nejí, nebo má epileptickej záchvat atp...
21. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no tak každopádně nevíš značku, ani design lehátka... tak určitě i tak to bude překvapení :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: jojo je rád, že je vše v pohodě, ale trošku hůř nese, že jsem dost unavená a tak je to horší s úklidem, lezení po lince mě dost zmáhá a tak mi to trvá déle..:slight_smile: ale já to moc neřeším..:slight_smile:

Ahojky Hehe: nerozčluj se, nesvědčí Vám to...co se zase děje?
21. pro 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nuki prvotehulinko :grinning: :grinning: :grinning:

hehenko dekuju,no vytrpela jsem si to,ale hlavne,ze je to za mnou a pak jsem mohla vstavat hned chodila jsem se na zachod . . . no poradne vyprdet,bylo nas na pokoji asi 4 co jsme na tom byli stejne,tak jsme se o wc rvali a pak kacali :grinning:
jak to,ze dela dusno babi??????????kecaji vam do vanoc??

ahojky sac,no ja ti tu psala jakej mame zajetej rezim a malej se pres vikend rozhodl to zmenit :grinning: :grinning: :grinning: ted sel spinkat po 3hodinach a ted spi uz hodinku,vzbudil se po 45min,tak jsem ho uspala,snad se do dvanacti vzbudi,protoze pak pujdemem papat
21. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
páááni VER rodííííí... no to je paráááda... tfuj tfuj mamino, ať je brzo za váma a jste zdraví a spokojený!!!
HEHE to je strašný fakt :pensive: :pensive: :pensive: tak z toho bych už lezla po zdi normálně :rolling_eyes:
hehe :astonished: :zipper_mouth: husty
21. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se ani nerozčiluju NUKI, jen to nechápu a nechci tohle teď řešit následující měsíce... není to ze sobeckosti, ale má se nám narodit prcek, manža má do toho dokončovat školu, psát diplomku a oni mu na chvíli nedají pokoj!!!! nějak už nemám slov a mám chuť mu vzít ten telefon a říct milý tetičce, ať si to jde vyřídit s dědou, když od ní bydlí asi kilometr... :((((
21. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já vím i značku a typ :grinning: ale překvapená budu děsně :grinning:

NUKI tak manžu zapojit do úklidu, šup :grinning: teď si musí zvykat :grinning:
21. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI odpočívej a manža si vás bude hýčkat... já teda poslední dobou udělám velký prd a jsem z toho zmožená :slight_smile:))) takže ještě bude mít ke konci manža mě na krku... chudák... je mi ho fakt líto!

jo aha PROSTEJ... tak to jooo... dej odkaaaaz :slight_smile:

BLAHU mno parááádni zážitek... já jsem poslední dobou vděčná, že tu máme dva záchodky... bo někdy je to moje vyprazdňování fakt zábavný :slight_smile:))
21. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, maminky,... tehulky.. :slight_smile:

chtela bych Vam poprat krasne vanocni svatky,.... mnoho zdravicka nejen pro vas, ale hlavne pro ty vase drobecky :slight_smile:...
Omlouvam se, ze jsem nepoprala tem, ktere porodily.. Tak ted dodatecne alespon pogratuluji vsem.... At vam krasne rostou,... a delaji vam jen samou radost...

A jeste do noveho roku,... vykrocte tou spravnou nohou ! :wink:))).... Myslim na vas, i kdyz tu s vami nejsem.

Pa,....
21. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty VOE... ZUBAJDAAAAAAAAAAAAA
21. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to je vážně hrozný :pensive:

blahu to je dobřéééé :grinning: Aspoň se nemusím cítit blbě že mi režim nemáme :grinning:
A jak píšeš..taky bych nakopala!!!! :angry:
21. pro 2009 v 11:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek