Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
21. pro 2009
x-) x-) x-) ZUBAJ já ti ze srdce přeju, to co si přeješ nejvíc!!!! aby se to splnilo a byli jste šťastný!!!! x-) x-) x-)
zubajda
21. pro 2009
já ti dám "ty woééé" 😃
blahovka.cz
21. pro 2009
prostimte hehe tak manzovo mati se starat nemuze,ale majetek uz by chtela,jo???nebo chapu to spravne,druha dcera by rada,aby jeji otec natahnul backory a deda palicak???no ja byt manzou,tak se na to vyprdnu a reknu at si to vyresej dcery,ale asi ma babicku rad,tak to resi,vid,ne jako ja si myslim,ze deti se maji o sve rodice na stari postarat,jako nerikam,ze je nutne musi mit doma,na ldn,nebo jinem zarizeni nevidim nic spatneho,ale nedelat z rodicu pak horkej brambor

nuki,tak at leze manza po lince 😃 😃 😃 😃 😃

to mas jak ja s manzou,me ted staci kdyz mame malyho organizovany chaos,manza repta,ze je tu bordel,kdyz ma nikdo prijit,ale treba uz minulou sobotu jsem zehlila a on si to jeste ani neuklidil,takze se porad spickujeme 😃

protejko ,ale to je od kolegu moc hezky,ze ti to daji krasnej darecek
hehenaautor
21. pro 2009
ty jo ZUBAJ... jako myslím na tebe často a ty najednou tu🙂)) krááása... x-) x-) x-)
prosteja
21. pro 2009
ZUBAJ x-) x-) x-) přidávám se k HEHE, hlavně ať Ti vyjde to, co si Ty přeješ nejvíc, mooooooc na tebe myslím x-) x-) x-) měj se krásně a hezký svátky a šťastný nový rok 😉 x-) x-) x-)

HEHE takový to od Fisher Price, modrý.... čkej, ho někde najdu 😃

táááák a konečně jsem si vzpomněla a objednala nás s manžou k zubaři a zrovna dostaneme razítko, doufám teda, že to stihneme, jdeme 5.2. 😃
zubajda
21. pro 2009
heheee... 31tt ???.. to snad neni mozny, jak to utikaaa..... uááááá.. mazééééc 🙂...
zubajda
21. pro 2009
holkyyy, vy si ty pupíky nafukujete, nééé, abyste to měly rychle za sebou .. 😃... hihi

x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
blahovka.cz
21. pro 2009
ty kraso ZUUUUUUUUUUUUUBAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJDDDDDDDDDDDIIIICCCCCCKUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!konecne jsi sem za nama zasla,vzdyt mi ani nevime jak se mas a jak pokracujete!!!!!!!!!!!!

ty jsi ale prejici sac,no jo holt ceska skodolibost a brnaci jsou prej nejvic 😃 😃 😃 😃 😃 😃
prosteja
21. pro 2009
HEHE třeba tu: http://www.eshopbaby.cz/katalog/sedatko-od-mimi...

ZUBAJDIIIII 😃 😃
zubajda
21. pro 2009
blahulajdickuuu.... mam se, no... predvanocne chaoticky... a nepokracujeme nijak, pac se se mnou pritel rozesel... 😞... ale uz je to pryc... a ja zacinam znovu zit..... 😉 😉 😉 😉
nuki
21. pro 2009
Ahojky blahu: tak hlavně, že to dobře dopadlo, jsi holka statečná..🙂))

hehe: tak to se Ti nedivím, vy máte řešit jiné věci, je to děs co se občas v rodinách děje..😞

Prostej: tak to se mu moc nechce...ale bude muset..🙂 😃
blahovka.cz
21. pro 2009
tzubajdi no to si delas prdel,to je teda hnusny :-S :-S :-S :-S :-S hlavne ze zacinas nove zit a najdes snad nejakyho lepsiho chlapa a pak kdo vi treba to najednou pujde a bude pribeh jako ze "steelovkyů" 😃 😃 😃

nuki a rodicum to date pod stromecek,nebo uz vedi???
cat79
21. pro 2009
...taaaaaaaaaaaaaaak to je uůet!!
Verůed rodíííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Holky já si fakt nemyslela že z nás 3 budu poslední🙂)fakt neeeeeeeeeee.-)))

hYPO TEBE ALE URČITĚ NEPŘEDBĚHNEM🙂))

A Zubáááááááááááááááááááájjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nazdáááááááááááááááááááááááár!!!!

Teda to mě strašně mrzí žejste se rozešli, ale asi to tak mělo být, proto to miminko nechtělo přijít, cítilo to...ale neboj se nic, život je plný krásných překvapení a kdo ví co ti rok 2010 nadělí, věřím že jen a jen splněná přání, štěstí a lásku a pak i mimísečka!!!!

Hehe teeda to je děs.-((

Svoji ty máš tu malou fakt zlatou🙂))
nuki
21. pro 2009
Zubajda: Ahojky, tak to je mi líto....ale určitě bude líp..🙂)) Přeji krásné svátky a pohodové prožití Vánoc..🙂
prosteja
21. pro 2009
ZUBAJDI tak to je mi líto s přítelem, ale je dobře, že začínáš znovu žít, zasloužíš si někoho lepšího 😉 😉 😉 mooooc ti přeju, aby jsi našla toho pravýho a byla s ním šťastná 😉 x-)
zubajda
21. pro 2009
blahu,... no, tak ted tomu take verim... ale proste kdyz to bylo cerstvy, tak nic moc..Ted je mi dobre..
a za chvilku vam tady budu psaaat o sveeem pupikuu 🙂... jestli tady teda jeste budete... ale treba az se budete
pokouset o druhe.. 🙂 😉
zubajda
21. pro 2009
Holkíííí zlatýýý, MOC děkujiii... bude to dobrééééé, výbornééé,.. parádnííí, nejlepčejšííííí ....chro chrooo 😉
blahovka.cz
21. pro 2009
tak druhe u nas zatim nehrozi zubajdi,ale to vis ze jo,strasne mi pripominas pribeh nitenka,ta na tom byla stejne (akorat doufam,ze to nebude trvat 9 let jako ji),ale ted uz ma frantiska u sebe a je stastnou maminkou,ani nevis jak casto jsem se na tebe ptala . . . holka jedna ztracena 😃 😃 😃 😃
prosteja
21. pro 2009
ZUBAJ hlavně, že už to přebolelo a je to za tebou...... a na toho pupíka tvýho už se těším 😃
sacvi
21. pro 2009
Jééé zubajdííííí x-) Moc ráda tě čtu x-) 😃
Tobě taky krásné svátky a ať se ti vše v příštím roce splní do posledního puntíku x-)
nuki
21. pro 2009
Blahu: pro rodiče to bude dárek pod stromeček ještě neví..🙂)
cat79
21. pro 2009
Holky mám dotaz ohledně mateřské, jsem už měsíc na MD a kdy tak mám očekávat ňáké penízky??jen orientačně🙂)))

Jo a Svoji napiš Ver že na ní strašně mooc myslím!!!!
Jo a tak mě napadlo, že vy jste obě stihly ještě střelečky, i ta Ver jestli porodí dneska, já a hypo už budeme mít malé kozorohy🙂)))

Zubaj nebooj, do druhého chceme brzo, tak si to pak můžeme hodit společně.-))))
sacvi
21. pro 2009
blahu teď jsi nás odhalila 😃 😃
blahovka.cz
21. pro 2009
zubaj jak se rika vsechno zle,je k necemu dobre a tohle opravdu posili,takze ted uz te musi cekat taky velka davka stesti

sac no to je ta morava,no jo holt nam kluk roste amemni si naroky 😃
hehenaautor
21. pro 2009
ZUBAJ jj nafukuju 🙂))) 😃 😃 😃 😃 😃 ani mi to nedalo moc práce 🙂)) 😃
hehenaautor
21. pro 2009
ZUBAJ co to čtu... 😞((( to je mi líto! 😞
nuki
21. pro 2009
Hehe: tak nás prosím připíšeš do tabulky..🙂)) nevím co potřebuješ vědět? 🙂))
hehenaautor
21. pro 2009
NUKI pošli mi do IP údaje dle tabulky těhulek... .) 😉
blahovka.cz
21. pro 2009
caty tak tak to nevim,chce to zavolat na socialku,mela bys je ocekavat kolem vyplatniho dne,kdy jsi dostavala mzdu,ale ty jsi si asi nic jako podnikatelka nevyplacela,tak to opravdu nevim :-S

jeee nuki,tak to krasnej darecek

hehenko prosim te az dostanes chut opravit tabuli,tak mi tam dej vek u manzi 25 a fotos jsem tam nemela myslim
blahovka.cz
21. pro 2009
teda hehe myslim tu kolaz co jsme meli za domaci ukol,mam ji v albu

Začni psát odpověď...

Odešli