• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ZUBAJ já ti ze srdce přeju, to co si přeješ nejvíc!!!! aby se to splnilo a byli jste šťastný!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti dám "ty woééé" :grinning:
prostimte hehe tak manzovo mati se starat nemuze,ale majetek uz by chtela,jo???nebo chapu to spravne,druha dcera by rada,aby jeji otec natahnul backory a deda palicak???no ja byt manzou,tak se na to vyprdnu a reknu at si to vyresej dcery,ale asi ma babicku rad,tak to resi,vid,ne jako ja si myslim,ze deti se maji o sve rodice na stari postarat,jako nerikam,ze je nutne musi mit doma,na ldn,nebo jinem zarizeni nevidim nic spatneho,ale nedelat z rodicu pak horkej brambor

nuki,tak at leze manza po lince :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to mas jak ja s manzou,me ted staci kdyz mame malyho organizovany chaos,manza repta,ze je tu bordel,kdyz ma nikdo prijit,ale treba uz minulou sobotu jsem zehlila a on si to jeste ani neuklidil,takze se porad spickujeme :grinning:

protejko ,ale to je od kolegu moc hezky,ze ti to daji krasnej darecek
autor
ty jo ZUBAJ... jako myslím na tebe často a ty najednou tu:slight_smile:)) krááása... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUBAJ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přidávám se k HEHE, hlavně ať Ti vyjde to, co si Ty přeješ nejvíc, mooooooc na tebe myslím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: měj se krásně a hezký svátky a šťastný nový rok :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HEHE takový to od Fisher Price, modrý.... čkej, ho někde najdu :grinning:

táááák a konečně jsem si vzpomněla a objednala nás s manžou k zubaři a zrovna dostaneme razítko, doufám teda, že to stihneme, jdeme 5.2. :grinning:
heheee... 31tt ???.. to snad neni mozny, jak to utikaaa..... uááááá.. mazééééc :slight_smile:...
holkyyy, vy si ty pupíky nafukujete, nééé, abyste to měly rychle za sebou .. :grinning:... hihi

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty kraso ZUUUUUUUUUUUUUBAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJDDDDDDDDDDDIIIICCCCCCKUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!konecne jsi sem za nama zasla,vzdyt mi ani nevime jak se mas a jak pokracujete!!!!!!!!!!!!

ty jsi ale prejici sac,no jo holt ceska skodolibost a brnaci jsou prej nejvic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. pro 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahulajdickuuu.... mam se, no... predvanocne chaoticky... a nepokracujeme nijak, pac se se mnou pritel rozesel... :frowning2:... ale uz je to pryc... a ja zacinam znovu zit..... :wink: :wink: :wink: :wink:
21. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky blahu: tak hlavně, že to dobře dopadlo, jsi holka statečná..:slight_smile:))

hehe: tak to se Ti nedivím, vy máte řešit jiné věci, je to děs co se občas v rodinách děje..:frowning2:

Prostej: tak to se mu moc nechce...ale bude muset..:slight_smile: :grinning:
21. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tzubajdi no to si delas prdel,to je teda hnusny :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: hlavne ze zacinas nove zit a najdes snad nejakyho lepsiho chlapa a pak kdo vi treba to najednou pujde a bude pribeh jako ze "steelovkyů" :grinning: :grinning: :grinning:

nuki a rodicum to date pod stromecek,nebo uz vedi???
21. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
...taaaaaaaaaaaaaaak to je uůet!!
Verůed rodíííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Holky já si fakt nemyslela že z nás 3 budu poslední:slight_smile:)fakt neeeeeeeeeee.-)))

hYPO TEBE ALE URČITĚ NEPŘEDBĚHNEM:slight_smile:))

A Zubáááááááááááááááááááájjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nazdáááááááááááááááááááááááár!!!!

Teda to mě strašně mrzí žejste se rozešli, ale asi to tak mělo být, proto to miminko nechtělo přijít, cítilo to...ale neboj se nic, život je plný krásných překvapení a kdo ví co ti rok 2010 nadělí, věřím že jen a jen splněná přání, štěstí a lásku a pak i mimísečka!!!!

Hehe teeda to je děs.-((

Svoji ty máš tu malou fakt zlatou:slight_smile:))
21. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zubajda: Ahojky, tak to je mi líto....ale určitě bude líp..:slight_smile:)) Přeji krásné svátky a pohodové prožití Vánoc..:slight_smile:
21. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUBAJDI tak to je mi líto s přítelem, ale je dobře, že začínáš znovu žít, zasloužíš si někoho lepšího :wink: :wink: :wink: mooooc ti přeju, aby jsi našla toho pravýho a byla s ním šťastná :wink: :dizzy_face:
21. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu,... no, tak ted tomu take verim... ale proste kdyz to bylo cerstvy, tak nic moc..Ted je mi dobre..
a za chvilku vam tady budu psaaat o sveeem pupikuu :slight_smile:... jestli tady teda jeste budete... ale treba az se budete
pokouset o druhe.. :slight_smile: :wink:
21. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkíííí zlatýýý, MOC děkujiii... bude to dobrééééé, výbornééé,.. parádnííí, nejlepčejšííííí ....chro chrooo :wink:
21. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak druhe u nas zatim nehrozi zubajdi,ale to vis ze jo,strasne mi pripominas pribeh nitenka,ta na tom byla stejne (akorat doufam,ze to nebude trvat 9 let jako ji),ale ted uz ma frantiska u sebe a je stastnou maminkou,ani nevis jak casto jsem se na tebe ptala . . . holka jedna ztracena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUBAJ hlavně, že už to přebolelo a je to za tebou...... a na toho pupíka tvýho už se těším :grinning:
21. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé zubajdííííí :dizzy_face: Moc ráda tě čtu :dizzy_face: :grinning:
Tobě taky krásné svátky a ať se ti vše v příštím roce splní do posledního puntíku :dizzy_face:
21. pro 2009 v 11:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: pro rodiče to bude dárek pod stromeček ještě neví..:slight_smile:)
21. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz ohledně mateřské, jsem už měsíc na MD a kdy tak mám očekávat ňáké penízky??jen orientačně:slight_smile:)))

Jo a Svoji napiš Ver že na ní strašně mooc myslím!!!!
Jo a tak mě napadlo, že vy jste obě stihly ještě střelečky, i ta Ver jestli porodí dneska, já a hypo už budeme mít malé kozorohy:slight_smile:)))

Zubaj nebooj, do druhého chceme brzo, tak si to pak můžeme hodit společně.-))))
21. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu teď jsi nás odhalila :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubaj jak se rika vsechno zle,je k necemu dobre a tohle opravdu posili,takze ted uz te musi cekat taky velka davka stesti

sac no to je ta morava,no jo holt nam kluk roste amemni si naroky :grinning:
21. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUBAJ jj nafukuju :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani mi to nedalo moc práce :slight_smile:)) :grinning:
21. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUBAJ co to čtu... :(((( to je mi líto! :(
21. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tak nás prosím připíšeš do tabulky..:slight_smile:)) nevím co potřebuješ vědět? :slight_smile:))
21. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI pošli mi do IP údaje dle tabulky těhulek... .) :wink:
21. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
caty tak tak to nevim,chce to zavolat na socialku,mela bys je ocekavat kolem vyplatniho dne,kdy jsi dostavala mzdu,ale ty jsi si asi nic jako podnikatelka nevyplacela,tak to opravdu nevim :confounded:

jeee nuki,tak to krasnej darecek

hehenko prosim te az dostanes chut opravit tabuli,tak mi tam dej vek u manzi 25 a fotos jsem tam nemela myslim
21. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda hehe myslim tu kolaz co jsme meli za domaci ukol,mam ji v albu
21. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek