• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Blahu: tak snad budou mít radost jako my....:slight_smile:)))
21. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI potřebovala bych datum - prvního dne poslední MS! abych to tam do toho počítadla mohla zadat...
21. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki no ja myslim,ze vas umackaji :grinning: nebo jste taky s tchanovcema na stiru??
21. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu : naši budou rádi, tchýně a tchán...no možná se to dozví později, jsme trochu na štíru...jak píšeš..:slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem jeste jednou ver, ze na ni myslime a drzime pesti....tyjo, ja jsem z toho paf, dnes v noci to budou dva tydny, co jsme jeli my:slight_smile: kez by to mela taky tak v pohode!!!

jsme pekne zamichaly poradim s tema porodama se me zda:slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: Ahojky:slight_smile:)) vy si proste děláte co chcete..:slight_smile:))
21. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak se mi sem žene zase kolega skrz předávání agendy, tak se na chvilku loučím, ať se mu můžu věnovat.....
21. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpet jsme papali a poprve ve svoji velke zidlicce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale jeste to chce upravy s polstarema,jelikoz je nam krapitek vetsi

jak psala svoji,pekne je zamichano s porodama :grinning: :grinning: :grinning: to jsem zvedava,kdy bude tadeasek na svete :grinning:

aha nuki,tak to je blby,ikdyz tchanovci to je taky na dve veci,ale radost z tehu meli velkou,ale pak zacal kolotoc poucovani a rad
21. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu. my bydlíme s tchánem a s tchýní nežijí spolu a ona je makrobiotička, tak to si zas poslechneme..:(
21. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeje nuki brrrrrr . . . teda soju miluju,dokonce i manzel,ale jako nic se nema prehanet :grinning: to budes sledovana cele tehu
21. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: no právě, naštěstí, my tam moc nejezdíme, protože pořád něco řeší a furt nám něco vnucuje, tak se to asi dozví později..:(
21. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu aha, já ještě byla zaměstnaná v té naší cestovce a výplata byla vždy 18.v měsíci, tak asi to přijde tenhle týden:slight_smile:)super:slight_smile:)

Makrobiotická strava..brr, už ten název je nechutnej.-))hihihihihihi
Blahu už papáte v židličce, jo???teeda!!!
Já udělala obídeček, hříbkovou omáčku s kuřecím, je to ňamka:slight_smile:)a ve 2 jedeme pro vína, pro klienty a taky na oslavu všech těch svátků a věcí co přijdou za pár dní...a náš malinkatej:slight_smile:))

tak zatím děvčátka!!!
Svoji už 2 týdny, jé to to letí, no my asi tak za 2 týdny teprve pojedem.-))))hihihi
21. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha nu to je blbby nuki,tak tohle je na manzelovi,je to prece jen jeho mamak,tak at si to sam vyresi a urci,ze jo :grinning:

no cat,uz jsme to dneska zkusili malej uz krasne sedi s oporou a taky se na nej lip dostanu a papal teda krasne,potesil me :grinning:
21. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpet....... holky venku je taaaak krasne :slight_smile: jen chodim jak posrana mys :slight_smile: pardon
se bojim at me pupek neprevaliiiii

jeeee zubajda, nazdaaaar, ja si na tebe covece nedavno vzpomela jak se asi vede..... no tak ted uz asi dobre ne? :slight_smile:

cat na materskou si klidne pockas par mesicu..... me nemocenska prisla po vic jak 3 mesicich ted jsem presla na materskou a kupodivu to prislo ted (za listopad) ale to jen proto ze navazuju na tu nemocenskou...
21. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo fakt?a nemam tam teda zavolat a trošku je zbuzerovat?Nebo můj účetní to může prověřit, dělá za mě stejně všechno:slight_smile:))

My razíme holky, těším se na to třpytivé bílé štěstí...jééééé:slight_smile:))
Blahu krásný fotečky Ondráška, už jsem dlouho nekoukala:slight_smile:))
21. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat tak to samozrejme muzes.... ja je taky asi 2x urgovala ale stejne jsem si musela pockat.....
jen na ne pekne vlitni... :grinning:
21. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: tak to jsem vařila v pátek, taky mi to moc chutnalo, tak jsem udělala něco, jak to oznámíme babičkám a dědečkům...můžete kouknout do alba..:slight_smile:))
21. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ja taky nepridavala uz dlouho jen ty vanocni fota :grinning:
21. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
je nuki tak to je moc hezky udelany,no ja to vykecala hned,jsem holt slepici prdel :grinning:

hypo a tak treba prochazka amalce zrovna pomuze ven :grinning:
21. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo holky... spory vrcholí... jedou policajti... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se picnu fakt!
21. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: moc díky, když už jsem to vydržela tak to budou mít hezké..:slight_smile:))
21. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak makrobio. strava... jsem viděla jeden ten díl Výměna manželek, kde byla makro. rodina... a to už hraničilo s těžkým fanatismem! :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to je sranda,nebo fakt jedou a pro koho pro manzu??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no normálně se zjistili, že občanku babičky a kartičku pojišťovny má u sebe manžova teta a ta jí prej nevydá, bo si nepřeje, aby šla do LDN.. jenže už i sestra co tam dneska byla řekla dědovi, že to už není na domácí ošetřování, ale musí do nemocnice, neb má proleženiny a další dost hrozný věci (jako sestra si to dovedeš představit)... no takže se takhle celej den prostřednictvím manžela dohadujou - bo oni si mezi sebou ani nezavolají...

no a k dědovi teď jedou policajti, kvůli neoprávněnýmu zadržování OP a tý kartičky...
21. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: no tchýně je opravdu fanatik...(
mě to jídlo chutná, ale čeho je moc toho je příliš.... :angry:
21. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela,ze ji ma teda teta???jezis to jsou idioti,promin,ale at se jeste chvili dohadujou a babi se udelaji prolezeniny s nekrozou :rolling_eyes: fakt jako o co jde dedovi,on ji nechce pustit,chapu zpravne?domu si ji taky nikdo nevezme . . . . homecare uz maji,tak co???
21. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: tak to je opravdu děs, hlavně, at to dobře dopadne pro babi, já musím pádit..:slight_smile:))) mejtě se krásně..:slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU teď se o babi stará děda... předtím byla babi i s dědou u tety... ale dost se nepohodly, takže to teď musí děda zvládat sám a to nejde, musí jí furt i cévkovat. takže děda jí chce dát do LDN, ale né ve městě kde bydlí, ale asi 150 km daleko, že ta je jedna z NEJ! no teta nechce dát babi ani do LDN natož aby byla 150 km daleko... takže prý nedá dědovi babiččinu občanku a průkaz - má obojí u sebe... no a kvůli tomu volá děda poliše...

ono už je totiž všechno s tou LDN zařízený, to teď manža několik dní vyřizoval. už je snad i domluvenej převoz, ale jsou potřeba ty doklady no...

NUKI taky bych proti makro. stravě neměla nic, ale když někdo něco fanaticky nutí - mi to připomíná když ti nutí třeba víru, tak se dávám na ústup... a ty lidi to buhužel nechápou...
21. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI pááááááááááá měj se!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě. nejvíc myslíme na babičku. je mi jí líto. já jen doufám, že už opravdu vnímá jen dost omezeně... nejlépe snad radši vůbec...
21. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek