• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehe: taky se mějte lépe než dnes..:slight_smile:)) :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NUKI šak my se máme bře... :slight_smile: to jsou takový prostě komplikace, který se jednou za čas prostě musí řešit... ono to prostě nějak dopadne, my to tady teď nerozlouskneme... snad se tam nepovraždí blázni.

doufám, že jsem dneska tu diskusi moc nezamořila, takovýma smutnostma... :pensive:
21. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak hehe babi sve pravna,tak si myslim,ze to rozsekne policie ,tak ze se ma rozhodnoput samam,tak bych ji dala taky do ldn ve meste,a taky jestli uz vnima omezene,tak to dlouho trvat nebude,ze - to skonci taky treba tim,ze si ji deda necha doma,ona se zhorsi a pak supem do nemocnice a tam to taky muze skoncit,jestli ze ma prolezeniny,tak staci aby se udela puchyr z puchyre rana a pak mas sepsi raz dva

paPA nuki
21. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
BLAHU ona už ani nemluví! ani se nepodepíše nic! má nádor na mozku, takže to tam utlačuje všechny centra. sem tam kejvne - ale to když má dobrej den... ale takhle nekomunikuje v podstatě už od září... teď je to horší v tom, že má ty hnisající proleženiny a další zdr. problémy, který tu psát ani nemůžu...
21. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
právě děda teď chtěl přepsat byt na martina... jenže to ztroskotalo na tom, že by to žádnej notář neuznal. takže bohužel. až tu babi nebude, majetek se bude dělit mezi přímý příbuzný... jsem zvědavá kam to pak povede a jestli drahá teta dědu nakonec nevystěhuje nevím kam...
21. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe nektery rodinny vztahy stoji za to.... tak snad to dopadne dobre
ja asi za chvilku expoduju, dala jsem si pizzu a jsem z ni utahana a jeste brciho naple k prasknuti, nemuzu si lehnout pac se mi to vse vraci do krku :frowning2:
jsem tomz zas dala........
asi jdu funet k tv hezky v sede :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
HYPO :grinning: :grinning: :grinning: se mi taky stává, vždycky u toho myslím na to, jak je asi miminkům, když se přejí a pak ublinkávají :slight_smile:))) :grinning: tak hlavně, ať ti rychle vytráví :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je na prd,a vy jste se tam meli stehovat???ze byste uz nebyli v najmu???ona uz ma hnisajici rany,tak to neni dobry natoz nador a co hospic,ten by se nekomu z rodiny nelibil????

hypo tak brzke slehnuti a pak lehnuti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky.
Koukám, že má Hehenka a její rodina problémy :frowning2:
21. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ange,jak se mate s vendulkou???
21. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Akorát se probouzí, ale dnes ve zverimexu svým jekotem splašila všechny andulky :grinning:
Hehenko snad se to u vás nějak vyřeší, nebo aspoň ty vánoce abyste měli klidné :frowning2:
koukám byla tu Zubaj :slight_smile: :slight_smile: tak ať se jí v novém životě daří :wink:
A Verli je v porodce jo? Tak to je super :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
A Prostějce se blíží konec "práce" tak ať to pořádně oslaví :wink:
Zdravím i napapanou Hypo a Amálku :slight_smile:
Blahu, Ondrášek je teda moc šikovnej klučík, když se takhle sám otáčí :slight_smile:
Efi, gratuluju, že Davídek spí v postýlce :slight_smile: :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
BLAHU na hospice jsou dlouhý čekací doby, to už manža zijšťoval. takže teď je stejně nutná ta LDN a samozřejmě celá rodina na tom není fin. nejlíp, takže mají strach jak by to utáhly a tak...

ANGE díky!!! :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ange byla jsem z toho uplne vedle,moc me to potesilo,protoze kluci jsou linejsi,ze :grinning: myslim,ze sabinka od andreaska se uz davno pretaci a dela letadylko,to teda my ne :grinning: ale koukam,ze se mi ulozil k zimnimu spanku :grinning: spinka od 10-12hod,pak byl hodku vzhuru a mnul si ocicka,ze chce spat - takze spi od 13hod. pred chvilkou se vzbudil a uz zase sam usnul,ani jsem ho nestihla vzit z postylky a to v noci byl vzornej protoze ho trapi furt ten jeho ratafak zoubek
21. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, všechny zdravím opět.... :grinning: kolega se zdejchnul, prý to bez problémů zmákne :sweat_smile:
21. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE tak jsem trošku dočítala, co se to u vás teda děje, no snad se to nějak vyřeší, tohle je fakt děs, nejvíc je mi líto babičky :pensive:
21. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak je mi jasny,ze praze jsou ldn podstatne drazsi,nez tu,tu stacil celej duchod na ldn nebo duchodak - to jsem teda sama zvedava jak to vyresi
21. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOOOJ PRVUŠKY :dizzy_face:

To je ale novinek.....

Zdravím ZUBAJDU, doufám,že nový rok pro tebe bude začátek nového a krásného života :dizzy_face:

BLAHU: tak jsi to zvládla... promiň, nestíhám dočítat, dopadlo to všechno dobe? :wink:

HEHE: to je ale hrozná situace u vás doma. Když spolu lidi nekomunikují.... a řeší to přes tvého manžu, to je děs! Ale kdo tím nejvíc trpí? Babička! Snad se to brzo vyřeší a vezmou jí do LDN.

PROSTEJKO: už jenom 2 pracovní dny a jsi na mateřské.... jak si to užíváš? :wink:

VER je v porodce??? Jééé.... bude tady další mimíšek Tádík.... tak ať to má rychle za sebou a jsou oba v pořádku. :wink:

HYPO: jak ti je poslední dny těhu? :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
A NUKI už je v tabulce.... paráda :dizzy_face:

Dneska jsem se dozvěděla, že spolužačka z VŠ, co měla taky mimoděložní, je těhule ..12tt :dizzy_face:

My jedeme zítra do Budějovic na velký UTZ, tak se s manžou moooc těšíme :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky ZUZI :dizzy_face: tak jak je těhulenko :grinning:

jj, já jsem poslední dva dny v práci a užívám si to neskonale... :grinning:
21. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
na velký utz budu zítra držet všechno co mám :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
teda ale holky, co ten náš prďola dneska v tom bříšku provádí :astonished: to jsou veletoče.... a docela to bolí, takže paní doktorka měla pravdu, že se mám připravit na bolestivé pohyby :frowning2:
21. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky zabijte me, ja si k tomu odpocinku u tv vzala cukrovi a mandarinky takze mi je jeste hur nez po te pizze...
mala z toho dostala skytavku ......
tfuj to je des, se mnou
timto odpovidam na dotaz zuzu jak je ke konci tehu :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak doufám, že se aspoň otáčí hlavičkou dolů, když mě tak trápí :sweat_smile:
21. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky my pojedeme naproti tatinkovi,takze zase zitra,vecer budu mit spoustu prace jeste :grinning:
21. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
HYPO teda ty si dáváš :grinning:

BLAHU papa :dizzy_face:

no mě čeká dneska poslední předvánoční nákup...... musím jet pro tu koláž do dm drogerie, tak jsem si řekla, že se těmi davy probrodím dnes a nakoupím všechno na svátky.... tak mi držte palec holky, ať se tam někde neztratím :grinning:
21. pro 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
HYPO.. ty si koukám "užíváš" .... ale třeba si Amálka vezme příklad od Barušky a Tadíka a taky půjde dřív.... Já jí tipuju na 25.nebo 26.12.... asi si chce ještě užít štědrý večer v teploučku v bříšku.

PROSTEJKO: jejda, tak se to paní doktorce vyplnilo, co? Prcek bude nějaký atlet, ne? A svítíš mu?
Děkuju za zítřejší držení všeho.... jdu v 10,45.... pak jukneme po krámkách, asi i po kočáru, holky na Dvojčatech si chválí Bumbleride, ale je prý dlouhá čekací doba. A pak tradá na pizzu ... mají tam naprosto božskou (zhřeším nad Hermelínovou ......mnaaaaaaaaaaaam)
21. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsme šli s mamkou z města a za výlohou byly nádherné plenky s medvídkama a medvídci drželi v pacičkách písmenka A a B ..... tak jsem prohlásila, že je prcci přece musí mít, když už je takhle pan doktor "pojmenoval". Tak je dostanou pod stromeček :wink:
21. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
blahu pa
prostej neztrat se :slight_smile:
ja se jdu nalozit do vany, nejak me vsechno svedi a boli ...... :slight_smile: tak snad se neutopim
paaaaaaaaa
21. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ZUZI no to prý i kvůli té plodovce.... přesně mi ukazovala, jak tam prďola leží a přesně mi i ukazovala, kde asi nejvíc cítím pohyby... a říká mi, no má tam málo místečka, takže pohyby začnou asi pěkně bolet.. a měla teda pravdu :sweat_smile: ...... a svítím, svítím, i nějaké cviky jsem zkoušela.... tak uvidíme..... CAT pomohl snad sexík zezadu nebo co, tak to budem muset taky prubnout :grinning:
21. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek