• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HYPO a ty se nám neutop :grinning: papa
21. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky děkuju za příspěvky...
už to sem radši psát nebudu... je to něco teda, ještě to docela dobře pokračuje, jsme tady jak telefonní ústředna, fakt hrůůůza!!!!!!
21. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE proč by jsi to sem nepsala..... máš trápení, tak se klidně vypiš..... je to fakt síla, jak se někdo dokáže chovat, nejhorší je, že to řeší přes vás..... čekáte miminko, je před vánoci..... no co říct... držte se i s Kubíkem :pensive:
21. pro 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI ahoooj. moc vás 3 zdravím :slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

na VER myslím co to dá... :slight_smile: snad se to moc neprotáhne.
21. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky se mě před chvíli udělalo ouplně zle... se mi to už párkrát stalo, asi nějakej rychlej pokles tlaku fuj...

PROSTEJ no zahltila bych tu těma sra*kama celou diskusi - ono to začíná být dost absurdní... neskutečný tahanice! a teta řve na manžu do telefonu - že jí to po 20 minutách položil... si snad myslí, že za to může on... neskutečný šmejdi!
21. pro 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE hlavně na sebe dávej pozor, zle se ti dělá i z toho stresu, i když si ho nepřipouštíš :confounded: ....
21. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jinak BLAHU... za LDN se neplatí nikde... hospic je drahej všude stejně myslím. když má babi důchod do 10ti tisíc, tak bude platit 8400.- ale řeší se jiný fin. povinnosti - já nevím proč. podle mě by to všechno šlo a klaplo, jen ta teta z toho dělá drama, bo její znááááámej POVÍDAL, že platili v hospici 16 klacků a takový sra*ky... ona vůbec neposlouchá, jen do toho telefonu řve jak urvaná. mám jich všech dost!
21. pro 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já hlavně nechápu proč to řeší přes vás :angry: bych je poslala asi někam a bylo by........ jako by jste neměli svých starostí dost... :rolling_eyes:
21. pro 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no PROSTEJ oni se mezi sebou fakt nedomluví... všichni se chovají jak totální cvoci. děda opravdu podal trestní oznámení na svojí vlastní dceru a jeho dcera řve, že dokud to nestáhne, tak občanku nevydá a souhlas nedá... má od babičky plnou moc - tenkrát potřebovali, aby za babičku vyřizovala důchod..... tak si teď babičku bere jako rukojmí. řve neskutečný hovadiny, děda se taky chová jako psychopat... oni jsou celá rodina postižený - i manžova matka je psychicky labilní - to už jsem tu párkrát psala... ale jak tak pozoruju - tak moje TCH je na to zdaleka nejlíp....
21. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE nejhorší na tom fakt je, že ten kdo tím trpí je chudák babička nemocná :frowning2: :frowning2: :frowning2: panebože, hlavně ať se to nějak vyřeší, už jen kvůli ní...... budu držet palec, ať je to brzo za váma... ty s Kubíkem potřebujete klid sakryš a ne takový nervy :rolling_eyes:
21. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky a já mizím, musím na ty nákupy.... tak se mějte krásně a zítra páčko :dizzy_face:
21. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko :frowning2:
Zuzi ahoj, to budou mít dvojčátka hezký dáreček :wink: a zítra budeme myslet :slight_smile:
21. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žjůů mno jo... ZUZI jde s miminkama na UTZ, tak to už vám i asi řeknou, kdo se vám tam schovává :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ANGE mno jo.. člověk jen čučí ..
21. pro 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky bohu, ze uz je mala venku...jak tak posloucham HYPO- ja to mela takhle uz v tom 37tt, nechci videt, co by se mnou delal treba 39tt :astonished:

od verled zatim zadne zpravy, tak asi fakt rodi :dizzy_face:

zdravim vsechny!
21. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno já to taky nechci vidět SVOJI ... taky se mi běžně vrací jídlo do krku, že mám co dělat, aby to nevyšlo... a to už mám nějakou dobu, měsíc určitě... naštěstí teda né po každým jídle... záleží, jak se žaludek usmyslí tam jídlo nechat nebo nenechat :slight_smile:))
21. pro 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
smarja...ses jak moje dite:slight_smile: co ta vydava za zvuky po jidle... :sweat_smile: :grinning: se asi prezira po mamince :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsme zpět, bylo taak krásně, procházečka městem, idilka:.)

teeda tak vyřizuju havarijko na tu RAV4 a teda je to pálka...co by nechtěli!!!holky oproti tomu Yariskovi skoro 2x tolik:frowning2:((grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

A ještě jak mám trvalé bydliště v praze tak srágoření se značkama, že:frowning2:(((musí tam miláček jet s plnou mocí, aby mi dali značky:frowning2:((

Svoji já se taky sotva valim a myslim na tebe jak se máš žes tomu unikla, nemůžu ani vylézt z auta:slight_smile:)))

Hehe teeda, vy máte ale drámo...to je na life show...tak jde život:slight_smile:))

A ver už to má třeba za sebou!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
21. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a Zuzi má zítra URZ, to bych chtěla vidět, dvojčátka co tam jako spolu dělají:slight_smile:ale oni jsou 2vaječné, že???takže do sebe zaklíněné nejsou.

Jo a kdepa máme carculku????
21. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE: určitě to sem všechno vypiš, je to lepší, když si u nás zanadáváš! A to "špatně" je ze stresu, kterej z těch jejich telefonů máš!!!! Fakt lidi jsou hrozný!!!!!!!!!!!

Děkuju, že na mě budete všechny myslet. Doufám, že všechno dopadne dobře a miminka jsou v pořádku.

Na VER moc myslím :dizzy_face:
21. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. tak sem zpet z prace.. no ty blaho tech lidi dneska.. vilkend pohodicka a dneska sem se nezastavila.. mam uvareny cajicek a dlabu cukrovi co mi rano doslo od kamradky.. no mnamka..
21. pro 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj LUCI.... tak fajn, že už jsi doma z práce. Šetři se :wink:
Tys tady někdy psala, že máš noční můry co jsi těhu? Já taky. Bych ti mohla vyprávět :angry:
21. pro 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat no jo úřednici :unamused:
Zuzi ale ty už víš, jaká mají miminka pohlaví viď?
Luci tak ještě nohy nahoru a bude pohoda :slight_smile:
21. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vana nepomohla porad mi je soufl...... ani napit se nemuzu nebot se to vraci vse pekne komplet musim pockat az vytravim.....
naopak jsem si nejak ve vane skripla zebra jak jsem se snazila vstat takze me ted boli jeste zebra....

cat o vylezani z auta mi povidej, ja mam nizky auto trojkovyho BMW a sotva se z nej vyplazim.....
jeste o par centimetru niz a uz bych z nej nevylezla.........
21. pro 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: cat+hypo holky chudnky...ja s vama tak soucitim a myslim na vas :wink: uz to nebude dlouho trvat...

ZUZIKU drzim pesti a tesim se na fotku, me to zajima, jak tam budou spolu prtousci :dizzy_face:
21. pro 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem pridala par fotek male Barbar
21. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

anget: by mě zajímalo, jak dáváš ten sliz do pračky? když to naberu kelímkem, tak to teče všude :confounded:
21. pro 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbucha je uuuzasna :slight_smile: takova malicka.......

ahojky amal jak je? a co mala? :slight_smile: ja uz chci taky rodit saaaaakrys :dizzy_face:
21. pro 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amálka se má fajn :wink:
21. pro 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženy vydržteeeee.... za chviličku už budete rozdvojený a budete zas myslet na to, jaká krása to byla s břuškem :slight_smile:

jéééžiš SVOJI to je pidižvíček... jak tam s ní stojíš.. no kouzelný!!!!! je krásná!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

AMALLI hoj :slight_smile:
21. pro 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj uz mam nozky nahore.. cajicek dopity.. cukrovi prebrany a neco zbastenyho.. pritel akorad povesil pradlo .. vypral nez sem dosla z prace.. zlatej... a ted umyva nadobi.. ja uz jen udelam veceri a je to....zitra jdu do prace od 11 do 3 a padla.. mame tam krasnej stojanek ve vanocim motivu jakoby prouteny stribrny stromecek s kaminkami kam se da svicka doprostred tak si to zitra si koupim a vecer zapalim.. dostala sem vcera od kamarada opozdene k narozkam krasnej kalendar s psima stenatkama.. no jsou uzasny.. a krasnou rucne delanou svicku s vanilkovou vuni.. no voni nam to tu uzasne..
21. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek