• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
me uz trochu otrnulo tak jdu uvarit manzelovi polivku..... at ma neco tepleho :slight_smile:

tak zatim paaaaa
21. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe - až budou ženy rozdvojený :grinning: :grinning: :grinning:
Hypo a neznamená to, že porod se blíží?? :sunglasses:
Amalko já mám ten sliz jako želé a dávám to přímo do bubnu..a když dávám ocet do přihrádky na aviváž, tak to honem zavírám aby nevytekl :confounded:
Svoji Barunka je hezoučká :dizzy_face:
21. pro 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem drbala s kámoškama po telefonu asi hoďku:slight_smile:))
Svoji barunka je fakt rozkošňoučká:slight_smile:))

Luci teda přítel je zázrak:slight_smile:)
za chvilku dorazí ségrušky, zítra ještě musím s tím starým autíčkem do opravy, najednou začala svítit jedna kontrolka...to je asi jak mu puká srdce že ho opouštím:frowning2:jsme fakt napojeni..moooc mi bude chybět:frowning2:

Je to ták těžký vzdávat se starých věcí pro nové, v tom já nikdy nebyla dobrá:((((
21. pro 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to zlaticko.. ted ulehl vedle me a nas psik lita a knoura ze chce taky nahoru na sedacku....
no ale za pul hodky pujdu varit veceri.. me se vam okolo te 5 vzdycky jaksi zjanci zaludek.. furt se mi chce krkat... a nevim zda zaludek pracuje naplno kdyz sem se pred 3 hodinama najedla..
21. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já to měla celé 3měsíce přesně 17.40 nebo tak nějak, přesně jako hodinky, vždycky uhodilo pul 6 a bylo mi blbě až do usnutí...ale ve 4 měsíci to přešlo a byla jsem hyperaktivní a v pohodě, pak ta žáha až v tom 7měsíci a ta teda trvá.-(((
21. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
též tu mám takovej zázrak LUCI :slight_smile: teď mi uvařil večeři :slight_smile:)))) ohřál fazole v tomatě :slight_smile:)) to bude vražedný! :slight_smile:)) tak až uslyšíte mega výbuch, tak to jsem byla já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdyby někdo byl venku, v okně, či na balkoně, chytejte Kubikááááá :grinning: :grinning: :grinning:

tak jsme zabalili ty naše skromný dary a připravuju se pomalu na zítřejší odjezd :slight_smile:)) frčíme směr vysočina...
21. pro 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe tak hlavně jeďte OPATRNĚ!!!!
hihhi, mě by fazole asi zabily.-)))

Jdu koukat na zprávy, zítra těhu cvíčo...možná poslední:slight_smile:))pak obídek s těhulema a natáčení deníska na monitor a kontrola u toho pana Doktora taťky známého..

tak hezký večer všem a ver-držíme palečky a mooc na tebe myslíme!!!!!!!!ať je Táda venku co by dup:slight_smile:))
21. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehena. odkud z vysociny jsi? ja sem puvodne doma byla na Dolni Rozinka a moje mamka se pred nejakym tym rokem prestehovala do Novyho Mesta na Morave...

holky jdu fotit pupika.. tak hodim fotecku do albicka.. no sem zvedava jak moc povyskocil za 2 tydny.. :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO... užijte si krásné svátky a jeďte opatrně :wink:
A dost jsem se nachechtala, jak budeš bašiti ty fazolky hahahahahhahahahahha :grinning: :grinning: :grinning:

SVOJI: ta Barunka je nádherná, taková mini panenka.... a je ti hrozně podobná :dizzy_face:

ANGE: já tuším, co jsou prcci zač..... ale manžovi jsem to neříkala, ať si vydrží do zítřka, bude to pro něj takové víc slavnostní než kdybych mu na zač.prosince hned troubila do telefonu, co tam asi máme.......

CAT: tak to bude těžké rozloučení s autíčkem,.... ale zase se těš na nové.

Tak dneska byli koukám všichni mužský aktivní v kuchyni....ten můj dneska taky vařil véču.
21. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko tak krásné svátky :slight_smile: a až něco poletí za oknem tak to nebude Ježíšek ale Kubíček jo? :confused: :grinning:
Zuzi, tak dej vědět, jak jste dopadli :wink:
Cat zítra si to taky užij :slight_smile:
Luci když máš hlad, tak se najez :slight_smile:
21. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Luci, bříško povyrostlo :slight_smile: :wink:
21. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj povyrostlo o kousek.. kdyz sem koukla na tu fotky pred 2 tydny..

hele mam kamaradku hrozne by chtela mimi.. a tak meri teplotu a tak podobne.. ale nejak tomu moc nerozumi..
ta vyssi teplota nad 37 coz by melo byt jako ze je tehu za jak dlouho po oplodneni se asi tak ukaze.. a zustane vysoka? vite nekdo;
21. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jakpak se mate?docist nezvladnu,ted jsem se zastavila..od rana na nahou,vcera totez,jsem vyrizena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jakpak se mate a copak noveho?

luci..brisko krasne plochy...a v tech teplotkach se taky nevyznam :frowning2:
21. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nikde nikdo?tak ja jdu myt nadobi a pak na kute..dobrou
21. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI díííky :slight_smile: holky kdybysme se tu zítra nesetkaly, tak vám všem přeju krásný svátky. pohodový, spokojený a sladkýýý :slight_smile:)) opatrujte sebe, pupíky i miminka! ještě zítra přídu, ale kdybych náhodou někoho prošvihla...

ANGE jojo :slight_smile:))) :grinning:

LUCI jj něco se ti tam děje :slight_smile:))

CARCUL hoj a brou a taky si občas dáchni mámo! :slight_smile:

jinak k tý BT:::
* tak teplota stoupá vždycky po OVULACI! a těžko z toho poznáš, jestli jsi nebo nejsi těhotná - to prostě nejde... někdo má 36,8 a je těhotnej a někdo 37,2 a o těhu nakonec nejde... prostě každá žena má tu BT jinou, jinak vysokou... u někoho klesá teplota dokonce až při menstruaci - né před ní (jako třeba u mě!)
* ále pokud se vysoká teplota drží i 14 a více dní po ovulaci (DPO) - tak se pravděpodobně jedná o těhulenství...
* ále zase - někdo má teploty vysoko i 16-18 dní vysoko a přesto nakonec dorazí menstruace... tahle doba PO OVULACI se nazývá Luteální fáze... a někdo jí má 12 dní někdo i 18.... já mívala 10-13 dní a pak přišla menstruace... 10 dní už bývá hraniční doba pro to, aby se případně oplodněný vajíčko stihlo uhnízdit v děloze a neodešlo s menstruací!
* u někoho je v křivce v době luteální fáze vidět IP - implantační pokles - ve FF Implantation Dip (myslím) - zhruba 5-7 den od OVULACE - tzn. že je vidět jak klesne teplota třeba o tři desetiny stupně... z 36,9 na 36,6 i níž a pak zase další den vyskočí...
jenže není to pravidlem a mívá to jen někdo... navíc jsem viděla i grafy, kde byl jasnej IP a nejednalo se nakonec o těhu...

klidně se ptej víc...
21. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pani tak ja jsem tu dneska prvni jo??? :slight_smile: Tak dobre rano zeny preju,jsem cekala,ze tu uz bude zprava,ze je tada venku a ono zatim nic . . asi az prijde svoja.

no ja vcera zmakla vse co jsem mela v planu,dneska mi ceka prani dvojich cejchu,vytrit vitrinu,chci umyt vnitrek lednicky,prevliknout cejchy ,vydrbat koupelnu a pak uz dejte vsici pokoj s uklidem . . .

jsem rada,ze dneska ve 4 prijede mamak,protze vcera vecer jsme se pohadali s manzelem,takze nalada na svatku bude opravdu super,holt kdyz to skripe v posteli,skripe to i ve vztahu . . . .
22. pro 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blahu, jaktože jste se pohádali? :frowning2: to snad ne..
Manžel přebaluje, tak budu krmit za chvíli. Dneska s ní dělal letadlo a ona ho poblinkala - do oka, na nos, na záda :grinning: jen to pleskalo :grinning:
taky jsem na Ver myslela, je možné, že včera ještě neměla bolesti, tak se to dnes rozjelo :slight_smile:
22. pro 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange ja nejak nenasla chut na sex,od porodu jen 3x,navic jsem mela problemy s jizvou,pak s crohnem,no do toho ta prace,taky mame odlisnej nazor na to,ze tchan si chce podnikat v garazi a chce aby mu tam manza chodil ovikendech pomahat,opet,on se k nemu zachova tak jak se zachoval a manza pribehne jako pejsek a pomuzemu a protoze on je workohilik,tak prece by manza netravil cas s rodinou,no a pak mi rek,ze mi neveri,kdyz rikam,ze se pokusime vratit se sexem do starych koleji - a to je fakt skveli,kdyz mi manzel,rekne ze mi neveri
22. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko přeju :dizzy_face:

tak moje poslední 2 dny v práci :grinning: dala jsem kolegyním dárečky na rozloučenou, protože kdovíjak to zítra bude a čeká nás odpolko ta vánoční porada :wink:

včera jsme s manžou udělali nákup na celý svátky, koupili i kapříka, manža ho stáhl, vykostil a kapřík už se máčí v mlíčku :grinning: a máme pokoj...... já už si dodělám jen nějaký cukroví a manža projede byt vysavačem a s úklidem mi můžou taky všichni víte co :grinning: asi jako BLAHU, jak tak čtu :grinning:

BLAHU a co to tu čtu, ještě hádka s manželem před svátkama? ach jo, to mě mrzí :frowning2:

ahojky ANGE :dizzy_face:
22. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahojky protejko,tak to uz jste maximalne pripraveny,vid :slight_smile: no manza me fakt jako nestval,nejradsi bych se zbalila a sla na svatky k nasim,ale jsou to malyho prvni vanoce,jako on kolem sebe jen kope,a vi,jakej je tchan a stejne jde a pomaha - jako nereknu,kdyby slo penize a my je nutne potrebovali,ale az si najde novou praci,tak treba bude brat lepsi penize a a stejne by tam chodil,misto toho aby byl s malym,protoze tchan preci bude potrebovat pomoct,jasne je mu to je jedno,svagrovi uz je 23,ze jo,ale cas kterej by mu utekl s maylm,mu nikdo nevrati
22. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooooooj všem :slight_smile:

PROSTEJ se mááááš :slight_smile:)) noumálně ti snad začnu i závidět... mě čeká leden celej pracovní - ble :grinning: :grinning: :grinning:

BLAHU :((( no teda máte to pěkně vyhrocený! věřím, že sexuelní život se dá časem do pořádku... bude ti líp uvidíš a všechno bude OK.... ty řeči ohledně sexu a že ti nevěří - to je prostě frustrace... to může přejít jedna dvě... co mě ale překvapuje je to víkendový vypomáhání otci v garáži - tak nějak no comment - to bych fakt od manžela nečekala po tom všem, jak to teď tchán "vykoumal"! no mrzí mě to. držte se!!!!!

VER do tohooooooooooo :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU čerstvej táta, by měl aspoň víkendy trávit s rodinou... pokud neví, kde je jeho místo a neváží si toho, tak je to blbý... otázka je, jestli ti teď všechno nedělá na truc...
22. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hehe no ja to taky nechapu,nevim proste pro me se ted zivot toci kolem malyho,nekdy jsem proste vecer utahana a nemam naladu,navic ma manza treba na to narazky a ja proste nemam na to chut,ja se snazim ho pochopit,ze to chybi,ale on se nesnazi pochopit me a navic ja bych teda potrebovala na zvaseni kontakt i pres den,nebo kdyuz je doma a ne vecer v posteli a jdeme na to . . do toho ma chmury z ty prace
22. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU to je to až tak vážný, že by jsi i odešla k vašim? to snad neeeee.... každá bouřka se přežene, uvidíš, že to bude ok...... chápu tě, ono je to jedno s druhým, problémy s prací a tím i s tchánem, do toho problémy se sexem..... je toho moc co? ale vy to zvládnete, uvidíš :wink:

ahojky HEHE :dizzy_face: já si i docela závidím :grinning: :grinning: :grinning: dneska mě po probuzení budíkem prďolka hned nakopnul, tak mu říkám, no jo, užívej si, ještě zítra a ranní vstávání nám končí :grinning:
22. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to nevim jestli to dela na truc,nechce se moc ani o problemech bavit(to ma z domova),a cekala bych ze bude rychle shanet praci,ja vim,ze to je pro nej sok,ze ztraty prace,ale neni cas na to aby se sbiral treba celej leden
22. pro 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ty víkendy u táty v garáži taky nechápu...... :confused: po tom všem, co se stalo a jak s váma tchán vyšplouchl...... no fakt to asi raději nekomentovat :pensive: a jinak jde vidět, že jeden z hlavních zádrhelů je tam ten sexuální život, ale to se snad spraví.... já vím, že život se teď točí kolem miminka, navíc jsi měla zdravotní problémy, manža by to měl pochopit..... no na druhou stranu chápeme i jeho, pokud od porodu to bylo celkem 3 a jinak nic a před porodem to taky asi nebylo nijak moc slavný....... tohle bude chtít trpělivost na obou stranách :pensive:
22. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no protejko sla bych nejrasi k nasim,uplne me otravil svatky,je to ho moc,pricti jeste tchanovce a psa . . .

pak uz budes na materske a budes si uzivat klid a volno

co asi ta ver
22. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU já vím, říkám, že je toho teď na vás moc, nějak se vám to nakupilo..... :pensive:

klid a volno si budu užívat, ale kdovíjak dlouho BLAHU, až bude prďolka na světě, tak chci ten klid vidět :grinning:
22. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky nechtela jsem tim hned po raniu zachmurit diskusi,ale odpoledne se mi o tom moc s mamkoum luvit nechce . . .

hehe a co policie vcera,vyresili neco?
22. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko,ale ja si teda materskou pred porodem,kterou jsem hodne prospala a sestinedeli nemuzu vynachvalit,bylo to absolutne super,malej hodne spal,byl cas pro sebe i na odpocinek,to ted je to uz jina,kdyz je malej zivej :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek