• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
BLAHU to je jasný, že o tom nechceš mluvit s mamkou, tak se klidně vy povídej....... od toho tu přece jsme ne? :wink:

na VER jsem taky zvědavá, ale číslo na ni má asi jen SVOJA, že? :wink:
22. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak to ti závidím, třeba budu mít taky hodný miminko a šestinedělí si budu absolutně užívat :grinning:
22. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu snad se to u vás dvou nějak zklidní, ale nechápu proč musí chodit k tomu tchánovi :confounded: někdy ti chlapi nepřemýšlejí nebo co..
22. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky ja vim,ze to mysli,treba tak,ze nas chce zabezpecit financne,ale ptala jsem se ho jestli byt am chodil ikdyby bral treba o tisic vic nez ted a on,ze jo - jako ja to z nam,z dopoledne v sobotu bude i odpoledne a pak selej vikend
22. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU to je tak vždycky.... buď musí říct, ne víkendy nepracuju a basta anebo když řekne, tak jo ale jen dopoledne, tak to znáš jak to skončí, z hodinky jsou 2 a pak 3 a pak celej den :pensive: a je to definitivní? jako že tam bude chodit? nebo o tom jen uvažuje?
22. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jako mi vcera oznamil,ani nemel v planu se me zeptat co ja na to - jenze jak muze rict,ze ne,kdyz poklada za spravne,mamnza je typ cloveka,kterej kdyz nema alespo 5 tisic v rezerve,tak sili,treba ted mame do vyplaty nejakych 1800,ale uz nevidi,ze spajz i lednicka je plna jidla,ze mam v prazaku,rizky,kruti,mlety veprovy a na vareni mam vse koupene
22. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no BLAHU chápu, že se ti o tom nechce mluvit s mamkou...to je naprd a mohlo by to ještě zkazit vztah mezi manžou a mamkou... toho bych se taky radši vyvarovala...
jinak chápu manžu - u nás jsem spíš já ta, která je po nějaký době bez sexu frustrovaná... manža tyhle potíže prostě nemá... když má větší problémy, tak čas od času sám na sex pomyšlení nemá a nijak to zvlášť neřešíme - až to začne jednomu prostě vadit. chápu, že chceš i nějak nabudit, když není chuť... ale asi ani manža nemá při tom všem chuť na dlouhý předehry, chce prostě svojí manželku.
tak zkus udělat krok, zkus udělat pěknej večer, něco třeba popijte a zkuste to... když ho poprosíš, ať je opatrnej a trpělivej, že už je to pro tebe dlouho a nevím co, tak to určitě pochopí a zas tu cestu najdete...
hlavně se zbytečně nebát, strach je na nic... vzpomeň si, jak se ti to s manžou líbilo a půjde to :slight_smile: :wink:
22. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty prachy, to je fakt konec..... :(((((
22. pro 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU je to chlap...... u nás by to bylo podobný a manža se proto přestal o toto docela starat.... vidí, že domácnost si zvládám (teď myslím po finanční stránce), občas se třeba zeptá, jak vycházíme, jestli jsme ušetřili a tak, ale jinak když zjistil, že nám velký rezervy nezůstávají, tak to nechal raději na mě, protože by taky potřeboval mít x tisíc rezervu, aby byl v klidu :grinning: takže to buď v klidu, to je normální.... a upřímně, žádný prachy nestojí za to, že nebude ten volný čas trávit s malým :pensive:
autor
holky jdu se připravovat, balit to tu, kolem 12 snad vyrazíme... ještě se zastavím :slight_smile: :dizzy_face:
autor
my jsme taky bez rezerv na nervy.... ale poslední dobou si holt musím zvykat, že to vždycky nejde, jednou je líp, jednou hůř...
22. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak bez rezervy, na to už jsem zvyklá delší dobu :grinning: .... ale vycházím zatím v pohodě, tak se to dá...... nemusím počítat úplně každou kačku, ale taky nic moc neušetřím.... bude hůř, s rodičákem :frowning2: a vy hlavně dneska jeďte opatrně :wink:
22. pro 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
rezerva??co to je holky,to je v aute,ne??jinak uz taky dlouho neznam :slight_smile:

hehe ja nemela na mysli predehru,ael treba obejmuti,nebo pusa pres den :slight_smile:

jako ted mi volal manza a desne se divil pro jsem nastvana,tak to me fakt dostava
22. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU já znám rezervu jen ze spořícího účtu :grinning: na ten nechytáme.... teď jsme museli kvůli výbavičce na prcka, tak jsem trošku znervózněla, budem to tam zase doplňovat z porodnýho..... jinak měsíční rezervu taky neznám :wink: a v autě doufám, že něco takovýho máme :grinning: :sweat_smile:

takže u vás to už došlo tak daleko, že ani to objemutí nebo pusa přes den není? :confounded: uffff.... tak to se ti nedivím, že tohle nedáváš a pak nemáš na nic chuť...... :zipper_mouth:
22. pro 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Jéé prosteji co to je obejmutí a pusa přes den?? :confounded: :rolling_eyes:
22. pro 2009 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako pokud to neudelam ja,tak manza moc ne zcela vyjimecne,jenze to je to,co ja k chuti potrebuju - jako ja jsem rada,ze se venuje malymu,on se ten zivot i partnersky opravdu zmeni po prichodu ditka,ale treba kdyz spinka pres den,nebo vecer
22. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky SAC :dizzy_face: co to je? :astonished: no já tomu říkám láska :grinning:

BLAHu tak to tě plně chápu, tohle já k životu prostě potřebuju, vím, že se to změní po příchodu prcka na svět, ale nějaké to objemutí nebo pusa, to si prostě neodpustím a kdyby to manža přestal dělat úplně, tak nevím nevím :pensive: to by to u nás taky spělo k podobné situaci :confounded:
22. pro 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky..no takže podle toho už u nás asi není..aspoň z manžovi strany :rolling_eyes: :sweat_smile:
22. pro 2009 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kuš SAC :rolling_eyes: ....... ono je to taky o tom, kolik toho času spolu trávíte..... když je manžel celý den v práci, tak tě těžko může objímat a líbat :grinning: ...... u nás je to hodně o tom, že ráno spolu vstáváme do práce (zatím :grinning: ) a odpoledne se čekáme v metru a jedeme spolu z práce a odpoledne a večery už trávíme jen a jen spolu...... :wink:
22. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
líbání je pro mě taky cizí slovo a muž myslím vůbec neví co znamená :sweat_smile:

Jako jezdí domů kolem 16hodiny..někdy později..a pak s náma někdy je doma nebo jde něco dělat na baráku nebo do dílny apod. ale večer sme třeba spolu když Janička spinká..ale nic no..a když už se řeknu že pusu chcu tak kolikrát tak mlaskne pusou jako že mně ju posílá a stejně nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vidím to tak na manželství po 30ti letech :rolling_eyes:
22. pro 2009 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC hmmmmmm, tak to bych nerozdejchala asi..... a to se změnilo až po narození Janičky..? holky neděste mě.....
22. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sac u ns taky navrat kolem 17 hod,tak se naji jde si hrat s malym a a pak nic z jeho strany to musim ja,ja tohle k cvhuti a spokojenemu manzelstvi potrebuju,tuleni s manzou jen tak,znam jen pusu pri odchodu a prichodu a to je takova rychla mlaskacka :confounded:
22. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmeni se to prostejko,ze pro vas bude stredem vesmiru to miminko a partneske vztahy jdou dost bokem a nastupujou rodine chvilky,kterych je u nas hodne a je to krasny,ale ty partnersky jdou hodne pryc a sac ty mas jeste blby,ze mas doma kutila,no a ja zase pc zavislaka,vecery travy jen u nej
22. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteji asi ani ne..já už to pozoruju delší dobu..jako eště než se Janička narodila..a já sem právě děsně muchlací se typ..já bych muže pořád objímala a pusinkovala ale co on no..a přece ho nebudu "obtěžovat" když o to nestojí :unamused:

Už to nechávám na něm..občas mu dám sama pusu ale on třeba dojde z práce a je s nama doma celej večer a jdem spat a za celou dobu pusa ani jedna..ani před spaním ho to nenapadne :pensive: Sem mu schválně naposledy říkala..dal jsi mně pusu?? On jo tak říkám kdy?? Včera..no taky že jo a to sem mu ju stejně dala já..
Já když sem chodila z práce a muž byl doma tak hned za ním a pusu a obejmutí pře sem se na něho samo těšila ale on když příjde tak se k ničemu nemáááá :pensive:
22. pro 2009 v 10:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem taky muchlaci typ sac asi proto jsme pak uchylne maminky a muchlujeme ty ditatka a vynahrazujeme si to :grinning:
22. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no blahu kutila je slabý slovo..teď aspoň že je zima tak nemůže na pole a do zahrady..na baráku toho taky nejde moc dělat a tak je v dílně no..sežene si auto na opravu a už o něm nevím..

A to se těším až bude teplo..pole..zahrada..něco na baráku..dílna a na ženu a Janičku se myslím zapomene úplně :confounded: A jak je dlouho světlo tak chodím dom třeba až v 22h.pře se dá dlouho dělat venku.

Zase s Janičkou si hezky hraje a věnuje se jí to jo..to bych mu křivdila.
Ale i tak sne hodně samy..už má auto v dílně takže mezi svátkama ho tam už vidím :rolling_eyes:

Je pravda že když se Janička narodila že se to zase změnilo..na začátku sme na sebe čas neměli a teď i když máme tak je to takový o ničem no
22. pro 2009 v 10:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyy já jsem taky muchlovací typ :grinning: :grinning: :grinning: ale přijde mi, že manža ještě větší :grinning: :grinning: :grinning: my normálně ani nechodíme moc spát sami, jako každej zvlášť.... to je málokdy, že bych si třeba já šla lehnout a manža šel až po mě..... on sám o sobě říká, že je velkej mazel, pořád si mi lehá do klína a tak....... tak se těším, že takovej bude na prďolku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

BLAHU je mi jasný, že se to hodně změní, středem vesmíru nás obou bude prďola, ale zároveň chci mít vyhrazené i chvilky na partnerský život..... doufám, že se pořád povedeme venku za ruku a že mi dá u autobusu pusu a tak :sweat_smile:
22. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu přesně teď si to vystihla!!!!! :grinning:

Taky že sem se celý těhu těšila až tu Janička bude že aspoň nebudu doma pořád sama a bude se mít s kým muchlínkovat :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Horší až se to Janičce přestane líbit :grinning: Ale budu muchlovat i tááák :grinning:
Včera už to myslím k tomu spělo :grinning: Sem ji dala pusinku a ona takové ééééé a hned pusinku na druhou tvářičku a zase éééé a pořád tak dokola..asi chuděrka už pusinkovat nechtěla ale mamka si z toho nic nedělala a pusinkovala dál a dááál :grinning:
22. pro 2009 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ten muj klucina cestuje po smeru hod. rucicek na hraci dece,juz se dostal na 45min,za chvilku mame celou za seboiu

sac to ale vlastne nejste vubec spolu,to je strasny - porad sama s malou a nepomuze ti,natoz abys jsi si taky nekam treba vyrazila vid,to mamka taky obcas potrebuje
22. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteji tak to buď ráda..docela ti to závidím :sweat_smile:

No já si to jen nedovedu představit třeba za 10let :confounded: Když teď už je to takové..
22. pro 2009 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek