• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
SAC no to opravdu nejste vůbec spolu :frowning2: to si nedokážu představit tohle...... obdivuju tě :wink:

BLAHU no vidíš ho šikulu.... :grinning: a dodržuje čas? :grinning:
22. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
SAC třeba to pak pro mě bude o to horší, zvykat si, že už takovej není :frowning2:
22. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no protejko ted ten cas zrovne jak vratil a jede pozpatku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

je to to je krasny,ze je mazel

tak sac malej zatim neprotestuje a az bude to bude hrozny,ale ne udelam si z nej mazla,horsi bude umet rict sam - mami nechci :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
blahu malej je šikulka :dizzy_face:

no bydlíme s jeho rodičema tak občas hlídá tchýně ale pokud něco nepotřebuju tak nikam nejdu..je mně blbé říct chcu jít s holkama ven nechcete pohlídat?

ono to takové bylo už od začátku co sme si spolu začli..jezdil za mnou až kolem 20hodiny i později ale já byla ráda že dojel vůbec..jenže mně bylo taky 16 a mamka nadávala proč jezdí tak na noc a vůbec se jí to nelíbilo tak mi v tom trochu pomáhala babička když sme byli u ní tak to řekla mamce ona aby tolik nenadávala :sweat_smile: On prostě měl práci a tak dojel až to udělal večer..a když sem sem pak jezdila na víkend tak se pracovalo normálě a já jen pomáhala..žádný že bysme jeli na výlet apod. A když sem se natěhovala nezměnilo se taky nic..práce, práce a práce..oni sou skoro všichni takový pracanti a tchán třeba vyloženě čeká až mirek dojede z práce aby mu šel pomoct..říkám si vypijem třeba aspoň kafe ne?? No on na mě čeká..takže kolikrát nic nebo ho teda do sebe hrkne a už valí pryč..a tak to u nás chodí no..
Jako dlouho sem to řešila ale on se v tomto nezmění..tak sem měla na výběr..budu to muset překousnout a nebo se rozejít (fakt mi to vadilo hodně) ale já ho prostě miluju takže su kolikrát smutná a źklamaná že zase někam jde místo toho aby byl se mnou ale nenadělám nic..
Sem pořád jak zamilovaná puberťačka :grinning: Přes den se těším až dojede..je mi po něm smutno a když slyším že už dojel tak mám obrovskou radost a byla bych s ním pořád nejraději..jen škoda že on na tom není podobně. Nic na tom že spolu budem 8let..pořád to cítím stejně..

Jéé sem se rozepsala :sweat_smile:
22. pro 2009 v 10:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ja jsem v tomhle taky romanticka,tak to ja musim rict,ze chozeni u nas bylo o vyletech a dnech ztravenych celych splou,co teda spolu bydlime,tak jsme na vylet snad jeli 2x,ale oni proste nejsou na to penize

sac jsi tim chtela rict,ze ikdyz ti to vadi,tak jsi prote vedela do ceho jdes a sac umi travit dovolenou jako odpocinek a tak???tak hlavne zi si i pres tu praci najde cas na tu janicku a mamka ho holt bude muset zneuzivat po nocich :grinning:
22. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no holcine se vzdakim,jdu si hrat s malym a v 11 jdme papat a pak si asi lehnu s nim :grinning:
22. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
SAC no tý jo, fakt tě obdivuju, musela jsi být a pořád musíš být strašně moc zamilovaná...... já vůbec nevím, jak bych tohle snášela...... :frowning2:

BLAHU musíš Ondráška ty hodiny naučit dobře, aby nechodil pozpátku :grinning:
22. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jo po nocích..když jde spát třeba v 1hodinu ráno?? Navíc jak lehne tak spí a ani když malá brečí tak ho to neprobudí..

no asi i věděla blahu..no co bys dělala na mojím místě?? Já i kdyby mi to vadilo sebevíc bych se s ním nikdy nerozešla..jako myslím eště když sem nebyli svoji..

Jo dovolenou?? To jistě!! Když někma jedem tak už 14dní než odjíždíme poslouchám už aby sme byli doma..když už někde sme tak to většinou celé prospí..málo kam jdem..na pláž sem naposledy šla kolikrát taky sama..jeho to nebaví..raději být doma..

Když já sem taky pořád doufala a pořád naivně doufám že se mnou bude chtít být víc..no vím že to tak nebude a nevím proč pořád doufám ale je to tak..hlavně aby měl aspoň nějaký čas na Janičku..když se narodila tak ty moje stavy..navíc se dodělávala fasáda baráku tak byl pořád pryč a došel jen když sem prozvonila že jako končím s kojením aby šel udělat UM. Jinak byl pryč. A to když sem byla v porodce tak psal jak by nás chtěl už mít doma a že budeme na malou dva tak že to krásně zvládneme..jo jooo
22. pro 2009 v 10:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
prosteji kdybys věděla co sem se kolikrát nabrečela :sweat_smile: Mě to prostě vždy mrzelo a mrzí že si na mě neumí udělat čas..on má třeba tam to auto..v práci je večírek tak to tam zůstane..auto počká..druhý den nemá na mě chvilku pře tam přece čeká to auto..chápete to jo?? Jako když je na tom večírku nebo někde tak auto najednou nespěchá?? A to mě štve..ale to je pořád dokola..

Ach jo si tady zase stěžuju..už toho nechám :sweat_smile:

Mám nachysáno na Tiramisu od blahu..už zase :grinning:
22. pro 2009 v 10:52  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
SAC ty máš fakt snad svatozář :sweat_smile: .... ale tak pokud to tak bylo od začátku a ty jsi byla ochotná (asi i kvůli té zamilovanosti) to tolerovat, tak je to v pořádku..... já třeba za sebe říkám, že takovýho chlapa bych si nevzala (teď to neber jako osobně), prostě bych nemohla žít s někým, kdo by se mnou netrávil čas..... ale pokud ho tak moc miluješ a jsi ochotná mu to tolerovat a žít s tím, tak je to naprosto v pořádku :wink: ale narovinu říkám, že tě fakt obdivuju :dizzy_face:
22. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
SAC ale muže už asi nezměníš..... :pensive:
22. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
prosteji mě nezbylo a nezbyde než to tolerovat..já ho prostě miluju a vždy sem chtěla a chci s ním být..to si raději někdy poplaču a budu smutná že se mnou není než být úplně bez něho..

taky musím říct že jeho brácha takovej není..kolikrát mě to štvalo..si pamatuju že já dojela na víkend..venku mrzlo a mirek s otcem dávali křidlicu na střechu tak já byla s nima a pomáhla..taky když sem jela za mirkem tak nebudu sama čučet u nich doma a navíc sem si říkala že to bude třeba dřív a pak zbyde čas na mě a jeho brácha s holkou doma..v teploučku..hráli nějaký hry nebo co..teda to bych pukla zlostí..nevím proč nám nemohl jít třeba taky pomoct!
On pořád někde cestuje..s tou holkou už spolu nejsou..ale když má tak se jí věnuje apod. No jo bráši ale každej jinej :sweat_smile:
22. pro 2009 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
SAC jo tak to vnímám podobně.... manžův brácha je taky úplně jinej..... :grinning: ..... ale jinak jako to co popisuješ, to spíš nechápu jejich rodiče, přece když se teda něco dělá na baráku, tak pomáhají všichni ne? ty přijedeš jako jeho přítelkyně a pomáháš a syn je se svou přítelkyní doma a nic nedělá jo? :angry: tý jo, už slyším tchána, kdyby to tak bylo u nich doma, jak by ho honil :grinning:
22. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak oni mu taky řeknou ať jde něco dělat ale on má svoji hlavu..a je to i v něčem dobře..mirek zase neumí říct tátovi a mámě ne nebo až zachvilu a to je taky chyba..On už ale bydlím v Praze a sem jezdí jen na víkendy takže je na mirkovi všechno..a nutno podotknout že baráky tu máme dva..tudíž 2krát tolik práce :rolling_eyes:

Taky já sem mirkova první holky..se vším všudy..s první pusou..držením za ruku..myslí si že každá by mu to tolerovala a nenadávala a trpělivě seděla a čekala až si na ní udělá čas nebo já nevím..

Já chápu že třeba ty auta opravuje aby měl nějaké peníze navíc a mohli sme něco koupit..nebo že když je na poli tak proto aby sme měli svoje brmbory a zeleninu a obilí..ale čas na nás by mít měl..dyť já ho o víkendu vídí pomalu míň než v týdnu :unamused:

Ale dost..už si nestěžuju :grinning:
22. pro 2009 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sac teda kde ze mas tu svatozar,ten tvuj nevi co ma doma za poklad,pust ho ke klavesnici ja mu to vysvetlim,jak bych s nim ja zatocila se svou povahou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja taky rikala driv,kdyz byl manza treba do desiti v praci,nebo me zrala tchyni,ze jina by se na nej uz vybodla - a taky na to neslysi :grinning:

my mame nakrmeno vyhrano,vykakano - v zidlicce se mu moc libi papat a vubec miluju ho jak uz ho zajima ten svet,ze si ted sam zabavi treba na hodinu v ohradce a ja na nej jen parkrat juknu,nebo hyknu a jemu to staci,ale asi pockam az manza priveze obed a pak si s nim pujdu lehnout

sac to je jako ja,bralala jsem si manzu,ikdyz jsem vedela,ze vopruz s tchyni nikdy neskonci
22. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
blahu nám by měla dojít židlička dnes ale nevím teda esi dojde..

už mám hotový to tiramisu :grinning: Nejraději bych to snědla hned a celé..miluju tě za ten recept :grinning:

o tchýni já mluvit nebudu..zase bych popsala 10stran :grinning:
22. pro 2009 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
teda to jsem rada,ze se to u vas doma ten recept tak chytil :grinning: :grinning: je alespon nekdo vyzna lasku,uz aby se to ten malej taky naucil,kdyz manza s tim pokulhava :grinning:

kde je protejka,snad predcasne nerodi,z tech nasich popisu manzelstvi :grinning:

a vubec dneska tu jsme jen my tri??
22. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
blahu prostejka slaví že to u nich tak není.. :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
nebo tak :grinning: :grinning: :grinning: alespon,ze ty deti nam delaji radost,kdyz manzilci zlobi :grinning:
22. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé já si jen stěžuju a málem bych zapomněla pochválit prcinku..včera jedla v 19h. po 3,5 po jídle a vypila jen 60ml..říkám super..to usne a hned se vzbudí hladem..no dala sem ju spinkat kolem 20.30 a namíchla sem ji aspoň 30ml esi si nedá ale ani nepotáhla jen honila jazýčkem v pusince :grinning: Usnula a ve 23h.plakala o dudlíček..dala se ji ho a šla taky spát..a najednou muž říká že jede do práce..kokám půl 6 a malá nebyla vůbec vzhůru..ani dudin nechtěla tak se ji šla udělat jídlo a dala napapat..sem měla pomalu strach esi se jí něco nestalo :sweat_smile: A ona jen tak hezky spinkala :dizzy_face:

už se muchláááááááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
22. pro 2009 v 11:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jj blahu..moje slova.. a eště že si můžem udělat tiramisu na nervy :grinning:
22. pro 2009 v 11:50  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
SAC ty máš fakt svatozář, to jinak říct nejde :sweat_smile: a o tchýni bys popsala 10 stran? já myslela, že máte super vztah :confused:

BLAHU su tu :grinning: jsem mluvila s mamkou :grinning:
22. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
teda sac tak to byla dobra noc,ne??ja jsem zvedava na dnesek,protze vcera manza docela dost vstaval a uz v pul druhy daval jist,jako to zase jsem rada,ze to mame spravedlive rozdeleny,ze kazdej vstava jednu noc :grinning:
22. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
vidíš blahu?? Prostejka se hned musela chlubit mamce jakýho má muža :grinning:
22. pro 2009 v 11:52  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
BLAHU vy se tak v tom vstávání střídáte jo? :sweat_smile: tak to je manža dobrej
22. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
SAC :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi srandista :grinning: ..... mamka ani neví, co to internetová diskuze je, tohle by asi nepochopila :grinning:
22. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
no já už myslela :grinning:
22. pro 2009 v 11:56  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já tu seděla a slyším v chůvě šustění tak se jdu podívat a malá úplně probraná a kouká, bez dudlíka a vůbec nebrečela šikulka :dizzy_face:

kdo ví jak už dlouho byla vzhůru :grinning:
22. pro 2009 v 11:58  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já tu jsem, ale než stihnu něco napsat,...no znáte to :grinning:
Sac jsme docela v podobné situaci, manžel taky je buď v dílně, nebo opravuje traktory, v létě na poli, do toho slouží, ale když je doma a chce se mu, tak vaří ( poslední dobou snad jen on) koupe, přebalí, na to si fakt nestěžuju, ale jeden příklad za všechny. Dnes je kolem nuly, takže bysme mohli všichni ven..no a on mi řekne, že si MUSÍ rozřezat dřevotřísku do dílny..ale já čekám jeden balíček, tak půjdem snad potom..
Sac ale ty tam žiješ jak slaměná vdova :frowning2: :frowning2: škoda že bydlíš tak daleko
22. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
SAC teď je otázka, jestli je vůbec čím se chlubit :grinning: mám zas doma takovýho mazílka, co se ode mě nehne na krok :grinning: .... né tak to přeháním samozřejmě, ale je fakt, že prostě každej to máme jinak no....... něco jinýho by bylo kdybychom měli barák a muselo by se lítat kolem něho, takhle přijdeme domů do bytu a není potřeba nic dělat, kromě úklidu :wink:
22. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek