Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
angetha
22. pro 2009
Jako můj manžel mi tuhle říkal, že proč se k němu večer jen tak nepřitulím, občas mě drží za ruku než usne, takže mu ten zbytek (traktory, občas do hospůdky) taky toleruju..a sexuální apetit zůstal tak nějak stejnej 😎
sacvi
22. pro 2009
Ahoj angethko, přesně..a k tomu tu pořád nikoho neznám..takže sem jen s janičkou..
prosteja
22. pro 2009
ANGE ufffff, tak jsem si oddechla..... už jsem se lekla, že se to všechno změní o 360 stupňů :-N
angetha
22. pro 2009
Sac to by mě jeblo...a neboj, určitě někoho potkáš, co se zeptat třeba maminek u dr. jestli nejsou z okolí?
sacvi
22. pro 2009
zase můžu být ráda že je fakt šikovnej..úplně všechno opraví..naplánuje a udělá..to taky každej chlap dnes neumí no..musím ho taky trochu pochválet že jo 😃
blahovka.cz
22. pro 2009
prostejko tak manza nejde ani 2x za rok do hospody a stridame se jeden den treba koupu a vstavam k malymu a manza venci psa a druhej den si to otocime,co ja si myslim,ze by to melo byt spravedlive - taky mame jako maminy pravo se vyspat,vzdyt mateska neni o tom ze by se zenska kopala do zadku 😃 😃 😃
prosteja
22. pro 2009
SAC to je ale fakt jak na samotě u lesa..... 😞 a jak jsi psala, že ty jsi jeho první holka se vším všudy, no sakryš, o to víc by si tě měl vážit a nemá s čím srovnávat, tak by měl s tebou trávit co nejvíc času 8-(
blahovka.cz
22. pro 2009
no tak ty domaci chlapske prace bych chtela aby manza udelala,kdyz mu reknu a ne az se mu do toho chce,ale zase udela mycku,vezme maleho ven na 4 hodiny nebo tak
blahovka.cz
22. pro 2009
tak jsem se sla podivat na Ondraska jestli spinka a on usnul a drzi si pri slunicko na hrudi 😃 😃 😃 skoda ze je vybitej fotak uz ych to bleskla a dal sem
prosteja
22. pro 2009
BLAHU tak můj manža do hospody nejde jak je rok dlouhej..... když někam vyrazíme tak spolu.... je to asi i tím, že odtud nepocházíme, z rodných měst jsme se odstěhovali, takže přátele tu máme stejné a vyrážíme ve víc lidech 😉 .... a jinak to teda obdivuju, hlavně to vstávání..... já oceňuju na manžovi že mi pomůže s domácností, očekávám, že bude asistovat při koupání nebo o víkendech přebalovat a tak, ale ve všední den v noci ho asi nedonutím, aby vstával k prďolkovi, když vstává v 5:15 do práce 😃
angetha
22. pro 2009
Sac, nějak ti chlapi časem zleniví - ve vztahu k manželkám
Musím jít něco udělat, ale co? Asi sundám prádlo, nandám potahy na sedačku..zítra vytřu, utřu prach,hmmmm já mám pořád nějak uklizeno :-N 😃 😃 né mám bordel v kuchyni |-| a převléct peřiny bych mohla
sacvi
22. pro 2009
myslím že na samotě u lesa bych měla zábavy víc 😃

angethko tady sou mamky co se znaj od školy a chodí spolu..a myslím že nějakej přistěhovalec je nezajímá :-N Navíc se neumím seznamovat ale to už sem tu psala..
angetha
22. pro 2009
Můj manžel v noci nevstává, Vendulka ho prostě nevzbudí..jen když ječí a to už jsem stejně u ní..Koupe, ale musím umýt vanu, napustit vanu, nandat ten koupací gel, připravit osušku a pak Vendulku mažu já...
sacvi
22. pro 2009
angethko dojed uklízet k nám esi doma nemáš co 😃 Já pořád uklízím ale pořád mám bordel..nechápu ]-( 😃

jdeme papat 🙂
blahovka.cz
22. pro 2009
manza prostejko vstava do prace v pul sedmy no ja ti ani uz nevim kdo to rekl a kdy,ale tak nejak od zacatku se do toho hrnul a do toho vstava ni taky sam - takze to nejak vyplynulo prirozene az pak jsme si rekli,ze to dame jeden den tak a druhej tak

ange souhlas a ja taky beru,ze proste to dite ty rodice uplne pohlti 😃
prosteja
22. pro 2009
ANGE ty jsi nějaká činorodá 😃 klidně přijeď k nám 😃

SAC myslíš? 😃 nechte si chutnat holky 😉

BLAHU jj, to vím, že jsi tu psala, že manža sám od sebe vstává k malému i v noci, tak to bych mu určitě nebránila, tím líp ne? 😃
blahovka.cz
22. pro 2009
sac tak ten bordel tu mam taky a uklizim asi chodi nejaky skritci nebo co 😃

ange tak u nas je to proste fifty fifty jako nekdy malyho knourani taky taku nevzbudi,tak treba k nemu vstanu ja,ale tak jelikoz az do nemocnice spal malej celou noc,tak to ani zadny sluzby nebyly

ted prisel manza s obedem ,tak se na me smal,pohladil,polibil a ze me miluje 😃
blahovka.cz
22. pro 2009
jasne prostejko je to prece i jeho ditko a jak ja rikam,ze obcas bych si misto pece o maleho dla 12 hodinovou sluzba byla bych min u navena,nez po 12 hod. pece o maleho 😃 sice tchyne a jeji sestra se vzdycky kdyz to zminime nechapave koukaj,vzdyt on je chlap a vstava do prace,ale ja si vzdycky reknu v duchu"zavidite,ze jste si to taky tak kdysi nezavedli co? 😃 😃 😃 dneska uz ty chlapi mnohem vic pomahaj,nez driv
sacvi
22. pro 2009
no blahu ty si teda máš na co stěžovat 😃

janička už napapaná aji odbrklá šikula..a já nevím co s obědem..nic se mi nechce :-N
blahovka.cz
22. pro 2009
nechce delat,nebo jsit? sac? 😃 no ale ja ho nenutim - on sam tak zacal a jako obcas se mu nechce treba vstavat,nebo koupat,ale tak to me taky,a taky to musim udelat 😃
prosteja
22. pro 2009
BLAHU no vidíš, hodnej manža x-)

jinak s tím vstáváním a vůbec péčí o děti, to bylo dřív něco úplně jinýho.... já bych manžu nijak nenutila, přece jen v práci musí být fit a trošku vyspanej, ale pokud by to začal dělat sám od sebe, že by vstal k prďolkovi, tak zakazovat mu to taky nebudu 😉
prosteja
22. pro 2009
no holky, my budeme mít za chvíli tu poradu vánoční 😃 dostaneme to lehátko, tak si musíme s prďolou nacvičit nějakej překvapenej výraz 😃
blahovka.cz
22. pro 2009
prostejko treba tenhle =-) nebo :-o kdyz se nebude libit 😕 ale nejlepsi bude 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sacvi
22. pro 2009
no jdu něco ukuchtit a věnovat se malé,,zatím ahoj holky a dík že sem se mohla vypsat 😃
prosteja
22. pro 2009
BLAHU no když jsem si ho kupovala sama, tak líbit se mi asi bude 😃 takže asi takhle x-) x-) x-) ale musí to vypadat překvapeně, jako že jsem to vůbec nečekala.... 😃
blahovka.cz
22. pro 2009
sac to ja potrebovala taky 😃 jako sul vypsat se a hned je mi lip,tak jsem se najedla a jdu se taky natahnout s malym 😃 dobrou noc
hypo
22. pro 2009
ahojky, tak jsem zpet od dr.
zatim nerodim a na vanoce budu pry urco doma 🙂 nalez prakticky stejny jako pred tydnem tak za tyden si to zas zopakuju..... to budu mimochodem 40+4tt
monitory uz nesnasim, vzdy vyjdou na poprve blbe (protoze mame spaci miminko) tak si to musim zopakovat.... dnes jsem byla v podoli 3,5 hodiny
na dnesek jsem spala jen 2 hodiny takze jsem asi tak 5 min pred kolapsem a v podoli jsem malem nekolikrat usla, jak se porad na neco jen cekaaaaaaaa
prosteja
22. pro 2009
holky tak se mějte krásně, já se snad po poradě ještě ozvu, jestli tu někdo teda bude 😃

ahojky HYPO x-) no malá se teda pěkně čančá, aby byla kráááááásná princezna až vykoukne na svět...... tak snad prožijete aspoň svátky v klídku a pohodě a pak šup šup do porodky 😃
eeefffaaa
22. pro 2009
ahoj holky!!!

teda co to ctu,co to je s vasima chlapama :-o to my na sebe ted vecer moc casu nemame,protoze se nam se ozabavu postara Davidek a jeho uspavani a nekonecny buzeni,ale pres den se porad objimame,davame si pusy,hladime apod. prijde mi ze Milan je prave po porodu ke me uplne takovej jinej,jako ze si me vic vazi a chce mi to takhle davat najevo...je to taky hodne o povaze,on byl vzdycky takovej muchlaci a ted je to pro nas navic strasne vzacny kdyz se muzem k sobe pritulit 🙂

Milan uz je od 12 hodin doma az do 4.ledna 😃 a stara se ted o malyho..takze mam chvilku cas na vas,nez pudju dodelat vanocni vyzdobu,vytrit a dobalit darky a mimochodem BLAHU zitra taky delam tiramisu od tebe 😃 ale poprve,tak jsme zvedava

hypo tak ti drzim pesti aby mala vylezla sama a nemuseli ji volat na svet doktori 🙂 ona si to urcite jeste rozmysli a ceka na ten Stedry den x-) x-)
eeefffaaa
22. pro 2009
Blahu a stim staranim se v noci o dite s tim s tebou souhlasim....ja kolikrat Milanovi hrozne zavidim,ze je v praci,protoze tam si hlavne sedi na zidli a hrabe se v papirech a je hlavne mezi lidma...ja jsem takovej komunikativni a ukecanej typ takze mi to hrozne chybi...ale v noci i kdyz ho sama nahanim do postele tak rika,ze se chce o malyho postarat at si lehnu,tak ho uz nepremlouvam vid 😃

Začni psát odpověď...

Odešli