• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Jako můj manžel mi tuhle říkal, že proč se k němu večer jen tak nepřitulím, občas mě drží za ruku než usne, takže mu ten zbytek (traktory, občas do hospůdky) taky toleruju..a sexuální apetit zůstal tak nějak stejnej :sunglasses:
22. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj angethko, přesně..a k tomu tu pořád nikoho neznám..takže sem jen s janičkou..
22. pro 2009 ve 12:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE ufffff, tak jsem si oddechla..... už jsem se lekla, že se to všechno změní o 360 stupňů :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac to by mě jeblo...a neboj, určitě někoho potkáš, co se zeptat třeba maminek u dr. jestli nejsou z okolí?
22. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase můžu být ráda že je fakt šikovnej..úplně všechno opraví..naplánuje a udělá..to taky každej chlap dnes neumí no..musím ho taky trochu pochválet že jo :grinning:
22. pro 2009 ve 12:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko tak manza nejde ani 2x za rok do hospody a stridame se jeden den treba koupu a vstavam k malymu a manza venci psa a druhej den si to otocime,co ja si myslim,ze by to melo byt spravedlive - taky mame jako maminy pravo se vyspat,vzdyt mateska neni o tom ze by se zenska kopala do zadku :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC to je ale fakt jak na samotě u lesa..... :frowning2: a jak jsi psala, že ty jsi jeho první holka se vším všudy, no sakryš, o to víc by si tě měl vážit a nemá s čím srovnávat, tak by měl s tebou trávit co nejvíc času :rolling_eyes:
22. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ty domaci chlapske prace bych chtela aby manza udelala,kdyz mu reknu a ne az se mu do toho chce,ale zase udela mycku,vezme maleho ven na 4 hodiny nebo tak
22. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se sla podivat na Ondraska jestli spinka a on usnul a drzi si pri slunicko na hrudi :grinning: :grinning: :grinning: skoda ze je vybitej fotak uz ych to bleskla a dal sem
22. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak můj manža do hospody nejde jak je rok dlouhej..... když někam vyrazíme tak spolu.... je to asi i tím, že odtud nepocházíme, z rodných měst jsme se odstěhovali, takže přátele tu máme stejné a vyrážíme ve víc lidech :wink: .... a jinak to teda obdivuju, hlavně to vstávání..... já oceňuju na manžovi že mi pomůže s domácností, očekávám, že bude asistovat při koupání nebo o víkendech přebalovat a tak, ale ve všední den v noci ho asi nedonutím, aby vstával k prďolkovi, když vstává v 5:15 do práce :grinning:
22. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac, nějak ti chlapi časem zleniví - ve vztahu k manželkám
Musím jít něco udělat, ale co? Asi sundám prádlo, nandám potahy na sedačku..zítra vytřu, utřu prach,hmmmm já mám pořád nějak uklizeno :sweat_smile: :grinning: :grinning: né mám bordel v kuchyni :pensive: a převléct peřiny bych mohla
22. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že na samotě u lesa bych měla zábavy víc :grinning:

angethko tady sou mamky co se znaj od školy a chodí spolu..a myslím že nějakej přistěhovalec je nezajímá :sweat_smile: Navíc se neumím seznamovat ale to už sem tu psala..
22. pro 2009 ve 12:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj manžel v noci nevstává, Vendulka ho prostě nevzbudí..jen když ječí a to už jsem stejně u ní..Koupe, ale musím umýt vanu, napustit vanu, nandat ten koupací gel, připravit osušku a pak Vendulku mažu já...
22. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
angethko dojed uklízet k nám esi doma nemáš co :grinning: Já pořád uklízím ale pořád mám bordel..nechápu :angry: :grinning:

jdeme papat :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
manza prostejko vstava do prace v pul sedmy no ja ti ani uz nevim kdo to rekl a kdy,ale tak nejak od zacatku se do toho hrnul a do toho vstava ni taky sam - takze to nejak vyplynulo prirozene az pak jsme si rekli,ze to dame jeden den tak a druhej tak

ange souhlas a ja taky beru,ze proste to dite ty rodice uplne pohlti :grinning:
22. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE ty jsi nějaká činorodá :grinning: klidně přijeď k nám :grinning:

SAC myslíš? :grinning: nechte si chutnat holky :wink:

BLAHU jj, to vím, že jsi tu psala, že manža sám od sebe vstává k malému i v noci, tak to bych mu určitě nebránila, tím líp ne? :grinning:
22. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac tak ten bordel tu mam taky a uklizim asi chodi nejaky skritci nebo co :grinning:

ange tak u nas je to proste fifty fifty jako nekdy malyho knourani taky taku nevzbudi,tak treba k nemu vstanu ja,ale tak jelikoz az do nemocnice spal malej celou noc,tak to ani zadny sluzby nebyly

ted prisel manza s obedem ,tak se na me smal,pohladil,polibil a ze me miluje :grinning:
22. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne prostejko je to prece i jeho ditko a jak ja rikam,ze obcas bych si misto pece o maleho dla 12 hodinovou sluzba byla bych min u navena,nez po 12 hod. pece o maleho :grinning: sice tchyne a jeji sestra se vzdycky kdyz to zminime nechapave koukaj,vzdyt on je chlap a vstava do prace,ale ja si vzdycky reknu v duchu"zavidite,ze jste si to taky tak kdysi nezavedli co? :grinning: :grinning: :grinning: dneska uz ty chlapi mnohem vic pomahaj,nez driv
22. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no blahu ty si teda máš na co stěžovat :grinning:

janička už napapaná aji odbrklá šikula..a já nevím co s obědem..nic se mi nechce :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechce delat,nebo jsit? sac? :grinning: no ale ja ho nenutim - on sam tak zacal a jako obcas se mu nechce treba vstavat,nebo koupat,ale tak to me taky,a taky to musim udelat :grinning:
22. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no vidíš, hodnej manža :dizzy_face:

jinak s tím vstáváním a vůbec péčí o děti, to bylo dřív něco úplně jinýho.... já bych manžu nijak nenutila, přece jen v práci musí být fit a trošku vyspanej, ale pokud by to začal dělat sám od sebe, že by vstal k prďolkovi, tak zakazovat mu to taky nebudu :wink:
22. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, my budeme mít za chvíli tu poradu vánoční :grinning: dostaneme to lehátko, tak si musíme s prďolou nacvičit nějakej překvapenej výraz :grinning:
22. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko treba tenhle :confused: nebo :astonished: kdyz se nebude libit :fearful: ale nejlepsi bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jdu něco ukuchtit a věnovat se malé,,zatím ahoj holky a dík že sem se mohla vypsat :grinning:
22. pro 2009 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no když jsem si ho kupovala sama, tak líbit se mi asi bude :grinning: takže asi takhle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale musí to vypadat překvapeně, jako že jsem to vůbec nečekala.... :grinning:
22. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac to ja potrebovala taky :grinning: jako sul vypsat se a hned je mi lip,tak jsem se najedla a jdu se taky natahnout s malym :grinning: dobrou noc
ahojky, tak jsem zpet od dr.
zatim nerodim a na vanoce budu pry urco doma :slight_smile: nalez prakticky stejny jako pred tydnem tak za tyden si to zas zopakuju..... to budu mimochodem 40+4tt
monitory uz nesnasim, vzdy vyjdou na poprve blbe (protoze mame spaci miminko) tak si to musim zopakovat.... dnes jsem byla v podoli 3,5 hodiny
na dnesek jsem spala jen 2 hodiny takze jsem asi tak 5 min pred kolapsem a v podoli jsem malem nekolikrat usla, jak se porad na neco jen cekaaaaaaaa
holky tak se mějte krásně, já se snad po poradě ještě ozvu, jestli tu někdo teda bude :grinning:

ahojky HYPO :dizzy_face: no malá se teda pěkně čančá, aby byla kráááááásná princezna až vykoukne na svět...... tak snad prožijete aspoň svátky v klídku a pohodě a pak šup šup do porodky :grinning:
22. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

teda co to ctu,co to je s vasima chlapama :astonished: to my na sebe ted vecer moc casu nemame,protoze se nam se ozabavu postara Davidek a jeho uspavani a nekonecny buzeni,ale pres den se porad objimame,davame si pusy,hladime apod. prijde mi ze Milan je prave po porodu ke me uplne takovej jinej,jako ze si me vic vazi a chce mi to takhle davat najevo...je to taky hodne o povaze,on byl vzdycky takovej muchlaci a ted je to pro nas navic strasne vzacny kdyz se muzem k sobe pritulit :slight_smile:

Milan uz je od 12 hodin doma az do 4.ledna :grinning: a stara se ted o malyho..takze mam chvilku cas na vas,nez pudju dodelat vanocni vyzdobu,vytrit a dobalit darky a mimochodem BLAHU zitra taky delam tiramisu od tebe :grinning: ale poprve,tak jsme zvedava

hypo tak ti drzim pesti aby mala vylezla sama a nemuseli ji volat na svet doktori :slight_smile: ona si to urcite jeste rozmysli a ceka na ten Stedry den :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu a stim staranim se v noci o dite s tim s tebou souhlasim....ja kolikrat Milanovi hrozne zavidim,ze je v praci,protoze tam si hlavne sedi na zidli a hrabe se v papirech a je hlavne mezi lidma...ja jsem takovej komunikativni a ukecanej typ takze mi to hrozne chybi...ale v noci i kdyz ho sama nahanim do postele tak rika,ze se chce o malyho postarat at si lehnu,tak ho uz nepremlouvam vid :grinning:
22. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek