• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
no holky ja jednou prijdu a tady nikdo neni :frowning2:
22. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no malej je s Milanem venku,tak mu jdu rict at uz ho da domu,uz je tam preci jen hodku a v tyhle zime a mensim vetru mu to staci....pak nakouknu jestli tu nekdo nebude :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem na chvilku tady...tak koukám, že žádné novinky, že by Táda vykouk na svět...no snad se to brzy dovíme...)))
22. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem tu,ja uz jsem se vyspala,malej jeste chrni dal :grinning:
22. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: ráda Tě vidím, no jo s těma chlapama je to někdy těžký, si to představuji jak Hurvajs válku...)))
ale neboj bude líp..:slight_smile:)
22. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ahojky nuki,hlavne ze si uvedomil,ze neco provedl,ja taky cekam,az se zahlasi svoja a ona nikde,asi nas napina :grinning:

je efi hip hip hura - mas chlapa doma,ja taky,akorat,ze manza je jeste zitra v praci,taky by se mi libilo,kdyby je tchan pustil driv - ale to bych se divila,myslim,ze se to stalo jen jednou a pak ho mame doma az do 4.ledna a pak asi taky,protoze bude na pracaku,ze - alespon,ze i s tim manzelovym odstupnym a mou pojistkou budeme mit 40.tis doma,to jsem na 4 mesice v suchu a bude mit manza dost casu najit praci
22. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky dlouho jsem tu nebyla :unamused: pořád něco kutíme tak ted kojím tak mám chvilku :wink:
A co je tady nového?
Nějaký nová maminka
22. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: noto teda, my chceme vědět co verled a Táda....... :unamused:

už aby to bylo..:slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: Ahojky:slight_smile: no možná nám porodila verled nebo rodí...:slight_smile: nemáme od včerejška info...:slight_smile: jela do porodnice, žačala téct voda a víc nevíme..
22. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Verled :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No snad TADEÁŠEK už je na světě a nebo brzi bude :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki máš krásné mimi oznámko :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: moc díky..:slight_smile:)))
22. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jdu ještě dělat čoko hrudky a dneska nám dovezli dřevo , tak nevím jestli ho nebudu odpoledne uklízet :pensive:

Tak se mějte krásně zatím a na Verled budu moc myslet :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem zpět z porady :grinning: dělali jsme překvapený, že jsme dostali přesně takový lehátko jaký jsme cthěli :grinning:

EFI po dlouhé době zdravím a ráda slyším, že někdo si partnerský život uchovává i po narození potomka přibližně ve stejných mezích :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: měj se krásně, já už taky poběžím...)))
22. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zdravím i PETUL :dizzy_face: a NUKI :dizzy_face:
NUKI hezký oznámení babičkám :dizzy_face:
a holky mám na vás na všechny dotaz.... teď na té poradě mě začalo bolet bříško jako na ms :confounded: a bolí doteď tak jako nepřetržitě, prostě jako bych to měla každou chvilku dostat.... nevíte, co to může být? :sweat_smile: budu ráda, když napíšete splašená prvorodička :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: Ahojky, teda Ty jsi herečka..:slight_smile:)))

díky za oznámení..:slight_smile:

nechceš nám taky porodit? :slight_smile:)))
22. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI no tvářila jsem se, jako jéééééééééééééééé takový krásný lehátko :grinning: :grinning: :grinning: jinak se všichni kolegové shodli do jednoho, že čekám holčičku :grinning: tak a já jim porodím kluka a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

NUKI no to snad ne :astonished: :astonished: :astonished: ale bolí to a jde to až dozad... prostě typická bolest na menses :confused: :confounded:
22. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: no já Ti asi moc neporadím...)))
jojo kluk bude a je to..:slight_smile:

tak snad to přejde a bude vše v pohodě... :slight_smile:
22. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI no to je zákon schválnosti, že tu není nikdo, kdo by mě uklidnil, že to je normální :confounded: ale že by poslíčci, to by se mi zdá strašně brzy..... :confused: no uvidíme, snad to přejde.....
22. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: taky mě napadli poslíčci, ale ty by měli být později...ale určitě se nic neděje...jen pomalu další přípravy těla na porod...))))
22. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI bylo mi řečeno, že tolik zkušených očí mě ještě neprohlídlo, a že oni ví, o čem mluví, takže holka :grinning:
22. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI snad jo..... jsem v klidu a sedím a snažím se tam prcka moc nemačkat...... tak se to snad umoudří..... kdyby to měly být poslíčci a měly mě takhle trápit až do porodu... no potěš koště teda :astonished: :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, tak hrozné to nebude...určitě....měj se skvěle..:slight_smile:))

tak já už pádím, musím toho ještě dost zvládnout...tak se mějte krásně..:slight_smile:)))
22. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI tak papa a měj se mooooc hezky :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty takyyyyyyyyyyyyyyy..:slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej nechci strasit,ale tohle jsem mela ve 22tt myslela jsem ze je to tim ze se mi to tam roztahuje,ale bylo to jako pri MS a slo to dozad,strasne spatne se mi i chodilo a pak to preslo az do podbrisku a to uz nebyla prdel tak jsem sla k mudrovi a pry jsem mela mensi kontrakce,ze to mam z toho ze nejsem v klidu a jsem porad ve skole,tak mi predepsal magnezium a 14 dni naprostej klid...nechci te strasit,ale jestli je to neco takovyho sla bych hned k mudrovi

a ver rodi jo!!!!no to je krasa!!drzim pesti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki a mas uzasny oznameni :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek