Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
eeefffaaa
22. pro 2009
no holky ja jednou prijdu a tady nikdo neni 😞
eeefffaaa
22. pro 2009
no malej je s Milanem venku,tak mu jdu rict at uz ho da domu,uz je tam preci jen hodku a v tyhle zime a mensim vetru mu to staci....pak nakouknu jestli tu nekdo nebude 🙂
nuki
22. pro 2009
Ahojky holky tak jsem na chvilku tady...tak koukám, že žádné novinky, že by Táda vykouk na svět...no snad se to brzy dovíme...)))
blahovka.cz
22. pro 2009
ja jsem tu,ja uz jsem se vyspala,malej jeste chrni dal 😃
nuki
22. pro 2009
Blahu: ráda Tě vidím, no jo s těma chlapama je to někdy těžký, si to představuji jak Hurvajs válku...)))
ale neboj bude líp..🙂)
blahovka.cz
22. pro 2009
no ahojky nuki,hlavne ze si uvedomil,ze neco provedl,ja taky cekam,az se zahlasi svoja a ona nikde,asi nas napina 😃

je efi hip hip hura - mas chlapa doma,ja taky,akorat,ze manza je jeste zitra v praci,taky by se mi libilo,kdyby je tchan pustil driv - ale to bych se divila,myslim,ze se to stalo jen jednou a pak ho mame doma az do 4.ledna a pak asi taky,protoze bude na pracaku,ze - alespon,ze i s tim manzelovym odstupnym a mou pojistkou budeme mit 40.tis doma,to jsem na 4 mesice v suchu a bude mit manza dost casu najit praci
p.e.t.u.l.k.a
22. pro 2009
Ahojky holky dlouho jsem tu nebyla :-| pořád něco kutíme tak ted kojím tak mám chvilku 😉
A co je tady nového?
Nějaký nová maminka
nuki
22. pro 2009
Blahu: noto teda, my chceme vědět co verled a Táda....... :-|

už aby to bylo..🙂
nuki
22. pro 2009
Peti: Ahojky🙂 no možná nám porodila verled nebo rodí...🙂 nemáme od včerejška info...🙂 jela do porodnice, žačala téct voda a víc nevíme..
p.e.t.u.l.k.a
22. pro 2009
Je Verled x-) x-) x-) No snad TADEÁŠEK už je na světě a nebo brzi bude x-) x-) x-)
p.e.t.u.l.k.a
22. pro 2009
Nuki máš krásné mimi oznámko x-) x-)
nuki
22. pro 2009
Peti: moc díky..🙂)))
p.e.t.u.l.k.a
22. pro 2009
Holky tak já jdu ještě dělat čoko hrudky a dneska nám dovezli dřevo , tak nevím jestli ho nebudu odpoledne uklízet |-|

Tak se mějte krásně zatím a na Verled budu moc myslet x-)
prosteja
22. pro 2009
holky tak jsem zpět z porady 😃 dělali jsme překvapený, že jsme dostali přesně takový lehátko jaký jsme cthěli 😃

EFI po dlouhé době zdravím a ráda slyším, že někdo si partnerský život uchovává i po narození potomka přibližně ve stejných mezích x-)
nuki
22. pro 2009
Peti: měj se krásně, já už taky poběžím...)))
prosteja
22. pro 2009
a zdravím i PETUL x-) a NUKI x-)
prosteja
22. pro 2009
NUKI hezký oznámení babičkám x-)
prosteja
22. pro 2009
a holky mám na vás na všechny dotaz.... teď na té poradě mě začalo bolet bříško jako na ms :-S a bolí doteď tak jako nepřetržitě, prostě jako bych to měla každou chvilku dostat.... nevíte, co to může být? :-N budu ráda, když napíšete splašená prvorodička 😃 😃
nuki
22. pro 2009
Prostej: Ahojky, teda Ty jsi herečka..🙂)))

díky za oznámení..🙂

nechceš nám taky porodit? 🙂)))
prosteja
22. pro 2009
NUKI no tvářila jsem se, jako jéééééééééééééééé takový krásný lehátko 😃 😃 😃 jinak se všichni kolegové shodli do jednoho, že čekám holčičku 😃 tak a já jim porodím kluka a bude :-p 😃

NUKI no to snad ne :-o :-o :-o ale bolí to a jde to až dozad... prostě typická bolest na menses =-) :-S
nuki
22. pro 2009
Prostej: no já Ti asi moc neporadím...)))
jojo kluk bude a je to..🙂

tak snad to přejde a bude vše v pohodě... 🙂
prosteja
22. pro 2009
NUKI no to je zákon schválnosti, že tu není nikdo, kdo by mě uklidnil, že to je normální :-S ale že by poslíčci, to by se mi zdá strašně brzy..... =-) no uvidíme, snad to přejde.....
nuki
22. pro 2009
Prostej: taky mě napadli poslíčci, ale ty by měli být později...ale určitě se nic neděje...jen pomalu další přípravy těla na porod...))))
prosteja
22. pro 2009
NUKI bylo mi řečeno, že tolik zkušených očí mě ještě neprohlídlo, a že oni ví, o čem mluví, takže holka 😃
prosteja
22. pro 2009
NUKI snad jo..... jsem v klidu a sedím a snažím se tam prcka moc nemačkat...... tak se to snad umoudří..... kdyby to měly být poslíčci a měly mě takhle trápit až do porodu... no potěš koště teda :-o :-N
nuki
22. pro 2009
neboj, tak hrozné to nebude...určitě....měj se skvěle..🙂))

tak já už pádím, musím toho ještě dost zvládnout...tak se mějte krásně..🙂)))
prosteja
22. pro 2009
NUKI tak papa a měj se mooooc hezky x-)
nuki
22. pro 2009
Ty takyyyyyyyyyyyyyyy..🙂)) x-) x-) x-)
eeefffaaa
22. pro 2009
prostej nechci strasit,ale tohle jsem mela ve 22tt myslela jsem ze je to tim ze se mi to tam roztahuje,ale bylo to jako pri MS a slo to dozad,strasne spatne se mi i chodilo a pak to preslo az do podbrisku a to uz nebyla prdel tak jsem sla k mudrovi a pry jsem mela mensi kontrakce,ze to mam z toho ze nejsem v klidu a jsem porad ve skole,tak mi predepsal magnezium a 14 dni naprostej klid...nechci te strasit,ale jestli je to neco takovyho sla bych hned k mudrovi

a ver rodi jo!!!!no to je krasa!!drzim pesti x-) x-) x-)
eeefffaaa
22. pro 2009
nuki a mas uzasny oznameni x-) x-)