• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky EFI :dizzy_face: neboj, nestrašíš, beru to rozumně....... teď to naštěstí přešlo, právě naopak, byla jsem něco vyřídit a když jsem šla, tak mě to přešlo úplně a zatím ťuk ťuk, je klid :grinning: .... ale určo díky za tip, kdyby se to náááááhodou opakovalo tak si zajdu raději k doktorovi, děkujuuuu moc :wink:

já nechci dělat hysterku že jo, ale každej tady píše o tvrdnutí bříška (já nic takovýho neznám :sweat_smile: ) a vůbec si říkám, že mám to těhu nějaký pohodový, tak mě pak každá taková bolest dost rozhodí.... ale zatím to přešlo, tak jsem v klidu, kdyby něco, pádím na tvůj popud raději k doktorovi, ať to zkontroluje.......

no a co vy? jak se máte? :wink:
22. pro 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej tak to je dobre,ze to preslo,treba to byly fakt poslicci,i to je mozny....ja jsme s tim tenkrat jela i do skoly,protoze jsem prave nechtela kvuli vsemu plasit aby na me doktor nekoukal divne,ze tam jdu s takovou krasvinou,ale vecer to bylo horsi a horsi,ale jestli uz ti je dobre,tak to je v pohode...se mi ulevilo....no dneska zase byla krusna noc,malej se porad budil a nechtel spat :rolling_eyes: ale jinak je to milacek a mame se fajn,hlavne ted kdyz budem mit tatku doma....ted se ho pokousim uspat hajankem bez klepani,protoze by jsme meli za chvili rozjety obe postylky :grinning:
22. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI no já si právě říkala, že je to divný, že je to taková nepřetržitá bolest jakoby na ms...... ale přešlo to, tak uvidíme..... no jako být kolem 20tt tak letím k doktorovi hned, ani se tady neptám :grinning: ....... je fakt, že teď to beru spíš tak, že se to tam chystá k porodu.... a kdyby to náhodou zase přišlo a byla ta bolest třeba ještě větší, tak pomažu k doktorovi pro jistotu i tak :wink:

a mrzí mě, že vy pořád válčíte s tím spaním..... snad se to brzo zlepší k oboustranné spokojenosti :wink:
22. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja zase mizim,dneska jsem toho moc zase neudelala,tak jdu vytrit a ozdobit si vetvicky...mlej snad usne nebo k nemu poslu tatku :slight_smile: musim ho ted zapojit kdyz bude doma :grinning:
22. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostej jednou spi krasne a podruhy zase skoro vubec a porad se budi...nebyt toho spani,tak se mame naprosto uzasne a nemuzu si na nic stezovat,protoze to je jinak milionovy dite
22. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI no každej má asi něco, někoho trápí spaní, někoho zase něco jinýho....... a ono se to zlepší, uvidíš :wink: taťku pěkně zapoj, ať si synka užije :grinning:
22. pro 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
Prostej,že by poslíčci? :wink:
22. pro 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj BAE :dizzy_face: neeee, ještě neeeee :sweat_smile:
22. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to mám sakryš poznat zkušený maminy :grinning:
22. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale musím říct, že teď zase delší dobu sedím a zase mě to trošku pobolívá :confounded: nijak se nestupňuje, jen to prostě cítím....... a když se projdu, tak to přestane...... jéžiš holky, doufám, že nepojedu večer na pohotovost.... :sweat_smile:
22. pro 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už by mohlo bejt... :wink:
22. pro 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě právě BAE udivilo, že mě to začalo bolet na té poradě, kde jsem v klidu seděla, popíjela džus, žádnej stres, žádná námaha, nic..... a taková bolest jako na ms.... pak to přešlo, jak jsem psala EFI, teď se to zase trošku objevilo, jak sedím..... a jak se projdu, tak se vsadím, že to přejde zas :grinning: no takže asi fakt poslové..... :rolling_eyes:
22. pro 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aleluja no konecne mi jde konik,malej se napapakl a spinka a ja mam chvilku cas,nez prijde babicka :grinning:
22. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko a jaky mas to lehadlo???hod odkaz a ja si taky myslim,ze to muzou byt poslicci

ahojky baes :grinning:
22. pro 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU takový to hodně známý od Fisher Price... počkej, hodím odkaz :wink: a už mě to zase nebolí, takže holky, to jsou asi fakt poslíčci :astonished:
22. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je to vibracni,ze jo,jako vedet o nem driv koupila bych ho taky,ale ted uz to nema cenu,asi uz budu muset zrusit hraci deku,ale nevim co s ni je totiz uz mala,Ondrasek uz vsude zavaduje s nozickama :grinning: tu neni zadnej bazar primo na hracky ani zadna znama tehule
22. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU jj, to je takový to vibrační a navíc využije ho dítě až do x kil...... a právě si ho pochvalují všichni, tak když kolegové nevěděli co, tak jsem si řekla, že chci tohle :wink:
22. pro 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s tou dekou nevím BLAHU, tak ji schov.... jestli budete mít druhý, tak ji ještě využiješ..... a nebo nafoť a zkus to prodat třeba na mimibazaru nebo na aukru :wink:
22. pro 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam neumim delat s temahle strankama - ty vibrace musi byt opravdu dobry kdyz se mimi rozplace

HOLKY A VY NEKDO NECHCETE HRACI DEKU ZA 150 KC???AZ NA PAR ZMOLKU JE ZACHOVALA MA NA SOBE SPOUSTU HRACEK ,PISKATKO,CHRASTITKO . . .
22. pro 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU ty vibrace jsou prý dobrý na prdíky....... :wink: a nemůžeš tu deku vyfotit? bez malýho? mrkala jsem do alba, mě by se docela líbila..... :wink:
22. pro 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU písnu ti do IP mejlíka, klidně mi pošli nějaký foto :wink: já už budu muset zmizet, čeká mě tu manža, pomůže mi s tím lehátkem.... tak se mějte krásně a zítra páčko :dizzy_face:
22. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju prostejko ale hodim ji na net az zitra,mame totiz vybitej fotak,tak ho pres noc nabiju,nafotim a dam to sem ju
22. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky zmizim,ju - jdu povesit pradlo dokud malej spinka a nez prijde babicka :grinning: zitra nafotim a dam to sem
22. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak se hlasim z prace doma.. popijim cajicek s medem a mam se fajn... uz jen zitra a mam padla na 2 dny juchu...
nuki to oznamko je fakt dobry.. krasnej napad.. .
22. pro 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jakpak se mate?
22. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooj holky:slight_smile:
se omlouvám, ale dneska to byl zase den, že jsem se na koníka dostala až teď:slight_smile:
Ráno těhu cvíčo, pak vánoční obídek s těhulkama a rozdání dárečků (nechala jsem každé udělat ten nápis mimíska na autíčko:slight_smile:
pak rychle na monitor do nemocnice, tam jsem byla od 14.45 do 16.00 a pak dokoupit ještě dárky a mlíko a teď jsme dorazili domů...

a ráno místo auta skleněná koule, škrábala jsem to asi 15min..pršelo a hned to namrzalo, no děsný!!!!
Zítra musím do servisu s yarískem, svítí pořád ta kontrolka:frowning2:(
a od zítřka už jezdíme novou károu:slight_smile:)))

Jo jinak na kontrole CS pořád 6, otevřeno na špičku prstu, ale naporod to nevypadá...taký´že asi až toho 1.1::slight_smile:))

a co ver????A HYPO???
Heheko tak si užijte Vysočinu, taky přejem nádherné svátky!!!!
Petul ahooj, jsi tu dlouho nebyla..Prostějka zítra naposledy v arbeitu...carcul je taky OK....
Nuki krásný oznámení, luci super plochý bříško:slight_smile:))
22. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte:slight_smile:
Jsme byli cely den mimo, takze pisu az ted...mam zpravy od VERLED!!!
V 12:49 kontrakce po trech minutach, otevrena na tri prsty...tableta pry pomalu ale jiste zabira:slight_smile:
V 17:44 "Ahoj svete, tak uz jsem se konecne mezi vas taky vyskrabal. Byla to fuska, ale spolecne s maminkou jsme to zvladli, dnes 22.12.2009 presne v 17:10 a konecne jsme spolu. Do vinku mi byly dany tyto miry 2900g a 47cm, za projevena blahoprani predem dekujeme."

TAK TEDY GRATULUJEMEEEEE :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak to jsem přišla akorát včas!!!!

Ver strašlivácky moooc gratulujeme!!!Tadeášek je teda už taky kozoroh:slight_smile:))
a ty míry závidím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!takovej drobeček sladkej!!to my vbudeme mít tak 3700g a 53cm (tipuju)

Strašně se těšíme na fotečky!!!
Svoji mooc verled pozdravuj, že přejeme Tádovi do vínku štěstíčko, zdravíčko, lásku a splněná přání:slight_smile:))

holky já jsem fakt zvědavá kdy to přijde na mě:slight_smile:))
No teď Hypo a pak už já...a pak dlouuuho nic:slight_smile:))
22. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko..uzijte si svatky na vysocine :wink:

jeeeeeeeee verled,hrozne gratuluju a preju vam obema jen to nej a hlavne hooodne zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ahoj cat a svoji
22. pro 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek