• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jupiiiii Tadeasek uz je na svete!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prejeme obema hodne zdravi a sil...

cat ty jsi teda akcni....do posledniho dne si nedas voraz :slight_smile: to ja bych s tim brichem jak jsem mela nebyla uz schopna tak litat jako ty..ja se cely dny valela hlavne na gauci,venku v houpacce a kdyz uz jsem nekam sla/jela tak to byla makacka :grinning: no hold mas urcite lepsi kondicku :slight_smile:
22. pro 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujemeeee Verli a Tadeáškovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Prostěj, já myslím, že to bude, jak se tělo připravuje na porod, všechno se roztahuje a tak :wink:
22. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
supeeeer taky gratuluju k miminku.. teda tady se to rodi a rodi... jedno za druhy...
holky my ted dojeli z teska.. no tech lidi.. hruza.. hodinu a pul tam... no jako uz me tam prez svatky nikdo nedostane.. ani nahodou. .. sem tak zrala na veceri a postel.. pritel jde s klukama na pivko takze ja si dam sprsku a asi to zabalim o neco drive.. zitra naposled do prace juchuuu....a pak uz jen par dni a mam to za sebou..

za tyden uz budeme vedet jak je to s tim nasim mimi... mame ultrazvuk../ se tesim na fotecku jako blazen..
22. pro 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak než dočtu začínám blbou zprávou, nějaká paní mě strhla na náledí a já jsem pěkně spadla....... takže půjdu k doktorovi holky, pro jistotu.... nic mě nebolí, prcek se hýbe, ale raději.... mám pěkně naražený bok a ještě mi jedna paní přimáčkla bříško :cry:
23. pro 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a teď mrkám, že tam doktor už dneska není :confounded: no super...... takže chvíli počkám, co a jak.... a asi si pak zajedu do porodky, nebo já nevím kam holky...... mám strach o prcka, děsnej... sice kope, mě nic nebolí, jen noha, ale mám strach :cry:
23. pro 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooooj holky... moc vás zdravím!

včera už jsem vám nemohla napsat, neb nám vypadl net... bylo to trochu hektický, pak jsme jeli za tím manžovým dědou a babi a pak k našim na vysočinu... ani to nebudu popisovat, no prostě to byl trochu mazec - celou cestu k našim jsem byla mimo (hlavně teda z dědovýho chování:((( ). nakonec dneska jede manža zase zpátky ku praze, bo přestože zařídil hospic, vyřídil všechny papíry, všechno dědovi dovezl, tak mu děda včera řekl "no ale ty snad jedeš taky ne?" .... takže dneska zas bude cestovat 120 km tam a zase zpátky...

teď se manžovi konečně podařilo připojit k wifi, tak jsme online, ale zase mi odváží noťasa, bo potřebuje vyřídit ještě nějakou poštu... si teda myslím, že tam stejně nebude mít čas, ale to je jedno. .)

- - - VŠEM VÁM PŘEJU KRÁSNÝ POHODOVÝ SVÁTKY! - - - to kdybych vám už zas nenapsala....
k novýmu roku se tu určitě ještě ukážu... ale kdyby tu náhodou některá z vás nebyla tak VÁM PŘEJU I KRÁSNÝHO SILVOUŠE, A HLAVNĚ ŠŤASTNEJ A ÚSPĚŠNEJ NOVEJ ROK! no ale ze všeho nejvíc vám přeju hodně zdraví!!!! :slight_smile:

já se dneska zas asi posrandím, než se manža vrátí... fakt tohle nechápu a hrozně mi to vadí! a zas se budu bát, aby se mu někde něco nestalo, prší a namrzá to a silnice budou přeplněný :((( achjo!!!
23. pro 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dočetla, VER velikáááááánská gratulace k Tadíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takovej drobínek malinkej :grinning:
23. pro 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé TADEÁŠEK JE NA SVĚTĚ!!! moc vám gratulujeme, že se konečně máte a přeju, ať vám to spolu krásně jde a jste zdraví a spokojený!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda PROSTEJ to mě mrzí... radši si do porodky zajeď nebo kamkoliv na pohotovost, nebo někam zavolej, ať máš klid!!! to je hrozný!!!!! jako jsme včera šli pěcha ještě do makra a málem nás sejmul řidič, kterej nám mermomocí nechtěl dát přednost, přestože druhý auto z protisměru zastavilo... no já tak začala řvát, že je kretén, i kdyby z toho auta vylezl, tak si do za rámeček nedá šmejd zasranej!!! ty lidi se chovají jako totální hovada!!!!!!!!!
23. pro 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako fakt někdo mě včera takhle strnout jako tebe, tak paní asi zabiju!!!!
23. pro 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky HEHE :dizzy_face: tak je dobře, že jste cestu zvládli, manžel to snad dneska zmákne taky, ale ty strachy chápu..... já budu muset asi odejít normálně z práce, mám fakt o prďolku strach, pořád se pozoruju, jestli je všechno ok.... no budu se muset uvolnit a jet do té Krče, nebo nebudu mít klid :sweat_smile:
23. pro 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE paní za to fakt nemohla, lidí tam popadalo víc, opravdu ledovka jako blázen, třeba bych spadla i bez její pomoci :pensive: ...... myslela jsem, že si zajedu v pohodě k doktorovi, ale ten už má dovču a v ordinaci nikdo není...... takže si asi zajedu do té Krče...... za chvíli se tu domluvím se šéfem, jestli můžu odejít a manža by taky odešel z práce, mám už strach sama po ulici jít a doprovodí mě, vezmeme auto a zajedeme tam asi....... mám fakt strach :pensive:
23. pro 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda doufám, že mě tam vezmou... když řeknu, že jsem spadla a můj doktor už neordinuje....
23. pro 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak holky už jsem se byla domluvit se šéfem, mám okamžitě odejít a jít k doktorovi, děsně se mi totiž motá hlava....... málem jsem teď sebou sekla na chodbě.... :frowning2: takže manža už se domlouvá v práci a vyrazíme....... teď si tak říkám, že včerejší poslíčci byli proti tomu, co zažívám dnes naprostá prkotina :pensive:
23. pro 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zeny dobre rano vsem,jdu vas docist meli jsme skvelou noc malej spinkal v kuse az do pul sesty rano pak jsem ho vzala k sobe a hajali jsme do pul osmy bez nocniho papani :grinning:
23. pro 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda prostejko to je ale nana pitoma,jako proc te vzala sebou,co to je za blbost chytat se tehotny zeny,kdyz padam a omluvila se ti alespon???

teda hehe to ja se svoji naturou a tehu hormonama bych si pro nej i do toho auta dosla :grinning: :grinning: :grinning:

protejko tak ta deka nebude,omlouvam se ,ale opravdu jsem necekala,ze manza bude trvat na tom,si ji nechat :frowning2: :sweat_smile:

malej tu kouka na pohadky a vejska u toho pokrikuje na ne :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko at vam to dobre dopadne a dej vedet,treba i sms budeme cekat na info!!!
23. pro 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky BLAHU :dizzy_face: no já ti včera radila, nechat si ji pro druhé dítko :grinning: v pohodě....

s tím pádem..... ta paní za to holky fakt nemohla, kdyby jste tu ledovku viděli, jí prostě podjeli nohy a spadla nám vlastně pod ně, takže nás srazila na zem.... a jedna paní mi trošku přimáčkla bříško, ale hned se omlouvala samozřejmě a pomáhala mi na nohy..... :confounded: nejhorší je, že mám fakt děsnej strach hlavně o prďolku, takže jedu fakt do porodky, ať na mě mrknou
23. pro 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU zatím čekám na manžu, tak jsem ráda, že tu někdo je, že s někým můžu komunikovat...... nic jiného nejsem schopná dělat :confounded: ...... jak se mi motá hlava, tak nechci spadnout ještě na chodníku, takže si pro mě manža přijede do práce, ale bude to chvilku trvat....... tady ale aspoň sedím v teple :grinning:

a nebojte, napsala bych pak tobě SMS a doma se připojila na netíka ju? já myslím, že to bude ok, ta hlava se mi taky možná motá z toho, jakej mám strach o prcka :pensive:
23. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja se dneska kousla,a ze udelam asi salat sama,normalne ho dela manza -ale chci aby po praci jsme jeste zajeli do tesca,protoze bracha mel koupit mys pro tatku k pc a nevyslo to bude az po svatkach,tak mel to byt spolecnej darek,ale ja nechci aby nemel tatka pod stromeckem jen jeden darek od mamky
23. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko aby z toho nebyli vanoce v porodnici :grinning:

JO A VELIKAAAANSKA GRATULACE K TADEASKOVI VER,JSI SIKULKA,ZE JSI TO ZVLADLA A JE TO PEKNEJ DROBECEK,ALE ON TO DOZENE,HODNE ZDRAVICKA a STESTICKA OBEMA. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU nestraš mě :confounded: ...... já doufám, že je vše ok, hlavně prďola..... na svět ještě nemůže a to si hlavně myslím, že by se projevovalo úplně jinak...... ne motáním hlavy :grinning: a trávit vánoce na lůžku v nemocnici, to snad nebude nutný proboha......

manža už je na cestě :wink:
23. pro 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela na sledovani protejko,porod proboha ne!!!

no nic pro dnesni dopolko se zati loucim,jdu se nasnidat a pak udelat ten salatek polamu a taky chci udelat jeste vyvar uvidim,kdyztak se to nezblazni a udelam ho az zitra :grinning:
23. pro 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no ani to sledování, já myslím, že to bude ok, trávit vánoce v nemocnici teda nechci ani omylem..... :astonished: tak si užij zbytek dne a já ti napíšu ju až budu něco vědět....... :wink: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky, tak letím, manža už tady bude...... myslete na nás, já dám vědět, jak jsme na tom..... papa a dávejte na sebe pozor těhulky a maminky :dizzy_face:
23. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOJ PRVUŠKY :dizzy_face:

Omlouvám se, že jsem se neozvala dřív, ale nějak nestíhám život natož vánoce. Ale včera jsme s manžílkem dali ten nej dáreček ....teda vlastně dárečky. Byli jsme na velkém UTZ v Budějovicích na genetice. Všechno dopadlo na výbornou, A i B jsou naprosto zdravá miminka, mají vše co mít mají, plné močáčky, zdravá srdíčka, jsou velikostně v normě, asi o den od sebe, nemají rozštěp,....odhadem A má 300g, B 320g, 25cm. Plodovky máme dost. Paní doktorka byla fakt skvělá, úžasný přístup, dokonce se od minula přestěhovali do nového, takže centrum lékařské genetiky vypadá fakt luxusně. A ty služby jsou fakt na vysoké úrovni. Tak jsme se rovnou objednali na 4D a 3D utz na 16.2., prý to bude u dvojčat chaos, ale stejně to chceme zkusit.

Jinak snad už máme dohoněné všechny dárečky, ještě jich pár musím dobalit..... a A i B mají pod stromečkem taky malý dáreček.
Dneska budu s našima dělat salátek, zítra obalovat rybičku a dneska ozdobím stromeček, manža mi ho musí teda přitesat, je to silný kmen, asi ze špičky velké borovice. Zítra budeme u našich, 25.jdeme ke tchánovcům a babičce a 26.jako tradičně do Prahy za babičkou.

Včera jsme se také stavovali v Bejby centru, kde je teda obrovský výběr kočárků. Taková 100.... a pro dvojčata cca 20. Sice jsme nevybrali, ale už máme trochu víc jasno. Určitě vepředu musí být otočná kolečka, jinak se s tím velkým tankem nehneme..... ale teda pálky to jsou neskutečné. 16-19tis za kočár + př.vložné tašky, pláštěnka, .... u Teutonia jedna taška stojí 3,5tis!!!!!! To je strašný! A ten kočár, co jsem chtěla vidět, tam vůbec nevedou. Jo a tak mi porazila dodaci lhůta té Teutonie...... 12týdnů!!!!!!!!!!
23. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, PROSTEJKO.... to je strašný!!!!! Dej prosím vědět, jak ti je, snad když prcek kope, je s ním vše v pořádku. A nebouchla jsi se do hlavy? Že to motání by mohlo být třeba z malého otřesu mozku..... :frowning2:
23. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moooc gratuluju VER k Tádíkovi....... nádhera....hlavně zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
VŠEM HOLČINKÁM TADY PŘEJEME HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A LÁSKY, SNAŽILKÁM ZDRAVÁ MIMINKA V BŘÍŠKU, TĚHULKÁM SPOKOJENÉ TĚHU A BEZBOLESTNÝ POROD A MAMINKÁM RADOST Z JEJICH RATOLESTÍ. DO NOVÉHO RODKU AŤ SE VŠE DAŘÍ ...... JSEM MOC RÁDA, ŽE JSEM VÁS TADY POTKALA, JSTE SKVĚLÉ.

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky a skoro maminky. Po dlouhé době jsem nahlédla a co nevidím - nová miminka :dizzy_face: Gratuluji všem, přeji hodně štěstíčka a zdravíčka :slight_smile:

A hlavně jsem přišla, abych Vám popřála krásné svátky vánoční, plné radosti a štěstí a v novém roce jen to nejlepší, maminkám hodné dětičky, těhulkám, ať jejich miminka v bříškách hezky rostou a skoro maminkám rychlý a bezbolestný porod. Mějte se moc krásně, jste všechny moc fajn ženské a stejně jako Zuzík i já jsem ráda, že jsem Vás poznala. Hezké vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek