• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
LENIČKO...zdrovna ti píšu mailíka :grinning:
23. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzí, jééé, tak to se těším, já se taky chystám ti dneska napsat :grinning:
23. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se dnes hlasim trochu vyspana ale s peknou rymou a bolesti v krku.....
vubec nevim kde jsem k tomu prisla :frowning2: nicmene jestli to nerozezenu cajickama s medem tak nechci videt ten porod..... to ani neudycham
23. pro 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, díky za přání a hodně štěstíčka do dalšího roku :slight_smile:
Zuzi, A i B jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face:
Hypo tak snad se ti to zlepší
23. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj HYPO... jejda, to je síla. Snad tě to rychle přejde, abys měla energii na porod.
23. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE...díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravíme vás s Amískem, moc se těšíme na Vánoce ve třech :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Anget: jak s tím slizem???
23. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam v sobe dva caje a jdu delat bramborovy salat :slight_smile: tata si ho dnes vyzvedne tak musim zadelat lavor :slight_smile:
jinak krk porad boli tak jsem nabalena a cekam co se bude dit dal...... ani nevim kam pripadne zajit kdyz se rozjede regulerni chripka..... jestli do porodnice nebo k dr..... no stejne budou svatky tak jedine pohotovost :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj AMAL a Amálko :dizzy_face:
23. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele Zuzu AHOJ! Ty už v sobě normálně nosíš půl metru matroše :astonished: :astonished: :grinning: mě to teprve čeká.. a jsem strašně zvědavá co nám řeknou..

jinak ahoj všechny holčičky!!!
23. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tk zeny jsem zpet salatek je hotovej,Ondrasek mi malem spadnul do misy jak moc mi chtel pomoct :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL IP :wink:
Jsem zvědavá co Prostějka :confused:
Ahoj Toltec a Blahu :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vsechny prichozi,tak jsem jukla na Acko a Becko jsou krasny ,ja vim,ze nam nereknes pohlavi,ale potvrdili vam to????

hypo tak vas trpi takhle nakonci nachlazeni,jo???je to je smula

cekam na sms od prostejky,jestli je v pohode i s mimiskem

je lenulka se za nami prisla podivat,tak co jak vam jde snazeni??
23. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ange,tak co uz mate nachystano?

ahojky toltec a kdy jdete na velky utz?je ja kdyz si vzpomenu,jak jsme se tesili az dozvime pohlavi a najednou uz je tu skoro pul roku s nami
23. pro 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu, máme kapry venku ve vaně, vaří se mrkev na salát, stromeček postavíme večer, dárečky zabalené..A Vendulka to nějak zalomila, spí už hodinu a půl :confused: Odpo jedeme po návštěvách..
23. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Cat přidala Deníska v bříšku :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, krasny den:slight_smile:

Ja teda nevim proc, ale mam dneska nedeli... :sweat_smile:

VER me vcera poslala fotecky Tadika, tak behem dneska dodam k sobe do alba. Je rozkosnej.

V noci jsme zase trochu bojovaly...Babar spala s maminkou v postylce :sweat_smile: :grinning: Laska moje...musime si udelat nejaky rezim vecer...vzdycky ji ulozime kolem osme, ona krasne usne, spinka a pak se vzbudi kolem 23.hod, papa a pak uz se ji moc nechce spat a kouka na me:slight_smile: Tak asi vecerku kousek posuneme...

Jinak vcera jsme byli u dr, krasne prospivame a pribrala nam holcicka z 3,10 na 3,20:slight_smile: Je to dost? (za tyden)-nemam vubec predstavu, kolik by mela pribirat
23. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ondrasek se tu vesel otaci na zada na brisko to je pohybu,alespon se utaha apujde tak za hodinku spinkat :grinning:
23. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky:slight_smile:))

Jéé, budou fotečky Tadeáška:slight_smile:))
Prostějko, držíme palečky ať jste OK, teda to bych asi byla hotová, snad je to jen pohmoždění, miminko je snad dobře chráněné!!!!jejda:frowning2:((dneska ty lidi, ale to náledí je teda děs:frowning2:(((

Ahooj leni!!!Krásné svátky i tobě!!
Zuzi hned jdu omrknout AaB:slight_smile:))já chci taky příště dvojčátka:slight_smile:))))))
Blahu Ondrášek už kouká na pohádky, to je super:slight_smile:)))
hehe nebooj, manžílek bude OK, už to tam taje a je nad nulou!!!!

jO, PŘIDALA JSEM BŘÍŠKO:slight_smile:))a autíčko je OK, nic mu není, přijeli jsme do servisu, napojili ho na PC a kontrolka zhasla..asi simuluje, abych si ho ještě nechala...holky já si chci nechat obě:slight_smile:))
23. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji já myslím, že to je akorát :slight_smile:
Blahu jsem zvědavá kdy se začne Vendulka přetáčet ze zad na bříško, opačně to dělá
23. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji já akorát čtu tu knížku o tom spaní a tam radí posunout večerku když se mimi budí brzy..ale režim to chce co nejdřív, jinak budeš litovat:slight_smile:)))ale mě se to radí, co?:slight_smile:)hihihihihihihihihihihi
23. pro 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi mimískové krásný:slight_smile:))))))
23. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cat - jak se prosím jmenuje ta knížka?
23. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Toltec, jmenuje se to Každé dítě může ndobře spát, je tam plno užitečných rad, je to od super autorky, na netu ji mají za 212kč, vřele doporučují tady u nás v centru i pediatr....

Jinak mě začíná být ňák divně po mlíku, dřív jsem ho mohla po litrecha teď je mi z něj blbě:frowning2:

Včera s náma byla na obídku kámoška co rodila 13.12, naprosto v pohodě, porod za 13min na sále, ukázkové miminko i manžel, strašně mi pomohla když jsem ji viděla jak to krásně prožívá a popisuje....ani nestihla epidural, malinkej nástřih a malá měla 3330g.
23. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
uuuu cat aby to nebyl začátek konce těhu :slight_smile: nevolnostma to začíná a co když to i nevolností končí? :slight_smile: nevim, teď si vymýšlim..

díky za tu knížku, asi si ji koupi do sbírky.. i když moc z toho nechci dělat kovbojku a dělat to stejně jako všechno ostatní, prostě zvážit okolnosti a moc to neřešit :grinning: ale přečíst si to můžu že jo... :slight_smile:

moje ségra když jela ze sálu, tak prohlásila, že by klidně rodila hned další.. :slight_smile: tak nemějme strach, podle mě je víc pohodových zážitků než těch hrůzných co se pak stanou "populární" a rozkřiknou se!!
23. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cat,ja bych rekla,ze ti jde brisko uz dolu a nebude to dlouho trvat,mozna to stihnes mezi svatkama :grinning:

svoji neboj,to se srovna,ono to takhle byva u novorozenat,neznam maminku co to nepotkala

ange tak to jste prichystany :grinning:
23. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak salatek je hotovej, ted jdu zas lehnout s cajem

jinak potvrzuji ze i nevolnostma to konci ...... me je posledni dny blbe od zaludku ale kdyz si vzpomenu na zacatek tehu kdy jsme blila 5-6x denne tak je to brnkacka, ted se jen nadavuji.....

tak zatim holky paaaa
23. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
totec,to je segra dobra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hypo tak se vylezte at jste na porod fit a v sile :grinning:
23. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem nazdobila cukrovím stůl a přemlouvám se abych to hned nezbaštila:slight_smile:))
A nabalila jsem krabičky našim a tchýňce a cukroví je skoro v tahu:slight_smile:))

Dělám ještě obídek, jen zapečené brambory s mletym, ať se na zítra těšíme, ale to budou vařit naši a tchýňka, to já mám dobře zařízené..a doufám že i dlouho ještě budu:slight_smile:)hihihihihihihi

Blahu myslíš že jde dolů???to už mi říkal ten obvoďák před 2 týdny že to bude za týden dle bříška:slight_smile:))hihi

No jdu se načesat, dorazí mi kamarádka z anglie, neviděla mě od srpna, tak ať se nelekne velrybičky.-))hihi
23. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj... a děkuju všem za pochvalu miminek.... víme co to bude na 100% :wink: :wink: :wink:

Jukám, co PROSTEJKA... .mám o ní strach, když se jí motá hlava.... snad bude mimi i ona v pořádku.

CAT: krásné bříško :dizzy_face:

Včera jak jsme čekali na ten utz, tak tam paní měla holčičku, malého chlapečka a v bříšku třetího prcka. No a ten chlapeček, sotva chodil, byl tam v dětském koutku jen v punčoškách.... tak si vzal autíčko, začal otáčet kolama a zpíval pořát dokola "rolničky, rolničky.... maminčiny písničky...děda mráz...." Byla to bomba. Moc jsme se tam s ním nachechtali, manža z něj byl vedle.
23. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek