Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
zuzka.o
23. pro 2009
LENIČKO...zdrovna ti píšu mailíka 😃
lenka_bohousek
23. pro 2009
Ahoj Zuzí, jééé, tak to se těším, já se taky chystám ti dneska napsat 😃
hypo
23. pro 2009
ahoj holky, tak se dnes hlasim trochu vyspana ale s peknou rymou a bolesti v krku.....
vubec nevim kde jsem k tomu prisla 😞 nicmene jestli to nerozezenu cajickama s medem tak nechci videt ten porod..... to ani neudycham
angetha
23. pro 2009
Ahoj Leni, díky za přání a hodně štěstíčka do dalšího roku 🙂
Zuzi, A i B jsou nádherný x-) x-)
Hypo tak snad se ti to zlepší
zuzka.o
23. pro 2009
Ahoj HYPO... jejda, to je síla. Snad tě to rychle přejde, abys měla energii na porod.
zuzka.o
23. pro 2009
ANGE...díky x-) x-) x-) x-) x-)
amallie
23. pro 2009
Ahoj holky, zdravíme vás s Amískem, moc se těšíme na Vánoce ve třech x-) x-) x-) x-)

Anget: jak s tím slizem???
hypo
23. pro 2009
tak mam v sobe dva caje a jdu delat bramborovy salat 🙂 tata si ho dnes vyzvedne tak musim zadelat lavor 🙂
jinak krk porad boli tak jsem nabalena a cekam co se bude dit dal...... ani nevim kam pripadne zajit kdyz se rozjede regulerni chripka..... jestli do porodnice nebo k dr..... no stejne budou svatky tak jedine pohotovost 🙂
zuzka.o
23. pro 2009
Ahoj AMAL a Amálko x-)
toltec
23. pro 2009
hele Zuzu AHOJ! Ty už v sobě normálně nosíš půl metru matroše :-o :-o 😃 mě to teprve čeká.. a jsem strašně zvědavá co nám řeknou..

jinak ahoj všechny holčičky!!!
blahovka.cz
23. pro 2009
tk zeny jsem zpet salatek je hotovej,Ondrasek mi malem spadnul do misy jak moc mi chtel pomoct 😃 😃 😃
angetha
23. pro 2009
AMAL IP 😉
Jsem zvědavá co Prostějka =-)
Ahoj Toltec a Blahu 🙂
blahovka.cz
23. pro 2009
zdravim vsechny prichozi,tak jsem jukla na Acko a Becko jsou krasny ,ja vim,ze nam nereknes pohlavi,ale potvrdili vam to????

hypo tak vas trpi takhle nakonci nachlazeni,jo???je to je smula

cekam na sms od prostejky,jestli je v pohode i s mimiskem

je lenulka se za nami prisla podivat,tak co jak vam jde snazeni??
blahovka.cz
23. pro 2009
ahojky ange,tak co uz mate nachystano?

ahojky toltec a kdy jdete na velky utz?je ja kdyz si vzpomenu,jak jsme se tesili az dozvime pohlavi a najednou uz je tu skoro pul roku s nami
angetha
23. pro 2009
Blahu, máme kapry venku ve vaně, vaří se mrkev na salát, stromeček postavíme večer, dárečky zabalené..A Vendulka to nějak zalomila, spí už hodinu a půl =-) Odpo jedeme po návštěvách..
angetha
23. pro 2009
A Cat přidala Deníska v bříšku 🙂
svoja
23. pro 2009
Ahojte, krasny den🙂

Ja teda nevim proc, ale mam dneska nedeli... :-N

VER me vcera poslala fotecky Tadika, tak behem dneska dodam k sobe do alba. Je rozkosnej.

V noci jsme zase trochu bojovaly...Babar spala s maminkou v postylce :-N 😃 Laska moje...musime si udelat nejaky rezim vecer...vzdycky ji ulozime kolem osme, ona krasne usne, spinka a pak se vzbudi kolem 23.hod, papa a pak uz se ji moc nechce spat a kouka na me🙂 Tak asi vecerku kousek posuneme...

Jinak vcera jsme byli u dr, krasne prospivame a pribrala nam holcicka z 3,10 na 3,2😇 Je to dost? (za tyden)-nemam vubec predstavu, kolik by mela pribirat
blahovka.cz
23. pro 2009
ondrasek se tu vesel otaci na zada na brisko to je pohybu,alespon se utaha apujde tak za hodinku spinkat 😃
cat79
23. pro 2009
Ahooj holky🙂))

Jéé, budou fotečky Tadeáška🙂))
Prostějko, držíme palečky ať jste OK, teda to bych asi byla hotová, snad je to jen pohmoždění, miminko je snad dobře chráněné!!!!jejda😞((dneska ty lidi, ale to náledí je teda děs😞(((

Ahooj leni!!!Krásné svátky i tobě!!
Zuzi hned jdu omrknout AaB🙂))já chci taky příště dvojčátka🙂))))))
Blahu Ondrášek už kouká na pohádky, to je super🙂)))
hehe nebooj, manžílek bude OK, už to tam taje a je nad nulou!!!!

jO, PŘIDALA JSEM BŘÍŠK😇))a autíčko je OK, nic mu není, přijeli jsme do servisu, napojili ho na PC a kontrolka zhasla..asi simuluje, abych si ho ještě nechala...holky já si chci nechat obě🙂))
angetha
23. pro 2009
Svoji já myslím, že to je akorát 🙂
Blahu jsem zvědavá kdy se začne Vendulka přetáčet ze zad na bříško, opačně to dělá
cat79
23. pro 2009
Svoji já akorát čtu tu knížku o tom spaní a tam radí posunout večerku když se mimi budí brzy..ale režim to chce co nejdřív, jinak budeš litovat🙂)))ale mě se to radí, co?🙂)hihihihihihihihihihihi
cat79
23. pro 2009
Zuzi mimískové krásný🙂))))))
toltec
23. pro 2009
ahoj cat - jak se prosím jmenuje ta knížka?
cat79
23. pro 2009
Ahoj Toltec, jmenuje se to Každé dítě může ndobře spát, je tam plno užitečných rad, je to od super autorky, na netu ji mají za 212kč, vřele doporučují tady u nás v centru i pediatr....

Jinak mě začíná být ňák divně po mlíku, dřív jsem ho mohla po litrecha teď je mi z něj blbě😞

Včera s náma byla na obídku kámoška co rodila 13.12, naprosto v pohodě, porod za 13min na sále, ukázkové miminko i manžel, strašně mi pomohla když jsem ji viděla jak to krásně prožívá a popisuje....ani nestihla epidural, malinkej nástřih a malá měla 3330g.
toltec
23. pro 2009
uuuu cat aby to nebyl začátek konce těhu 🙂 nevolnostma to začíná a co když to i nevolností končí? 🙂 nevim, teď si vymýšlim..

díky za tu knížku, asi si ji koupi do sbírky.. i když moc z toho nechci dělat kovbojku a dělat to stejně jako všechno ostatní, prostě zvážit okolnosti a moc to neřešit 😃 ale přečíst si to můžu že jo... 🙂

moje ségra když jela ze sálu, tak prohlásila, že by klidně rodila hned další.. 🙂 tak nemějme strach, podle mě je víc pohodových zážitků než těch hrůzných co se pak stanou "populární" a rozkřiknou se!!
blahovka.cz
23. pro 2009
ahojky cat,ja bych rekla,ze ti jde brisko uz dolu a nebude to dlouho trvat,mozna to stihnes mezi svatkama 😃

svoji neboj,to se srovna,ono to takhle byva u novorozenat,neznam maminku co to nepotkala

ange tak to jste prichystany 😃
hypo
23. pro 2009
tak salatek je hotovej, ted jdu zas lehnout s cajem

jinak potvrzuji ze i nevolnostma to konci ...... me je posledni dny blbe od zaludku ale kdyz si vzpomenu na zacatek tehu kdy jsme blila 5-6x denne tak je to brnkacka, ted se jen nadavuji.....

tak zatim holky paaaa
blahovka.cz
23. pro 2009
totec,to je segra dobra 😃 😃 😃 😃 😃

hypo tak se vylezte at jste na porod fit a v sile 😃
cat79
23. pro 2009
..tak jsem nazdobila cukrovím stůl a přemlouvám se abych to hned nezbaštila🙂))
A nabalila jsem krabičky našim a tchýňce a cukroví je skoro v tahu🙂))

Dělám ještě obídek, jen zapečené brambory s mletym, ať se na zítra těšíme, ale to budou vařit naši a tchýňka, to já mám dobře zařízené..a doufám že i dlouho ještě budu🙂)hihihihihihihi

Blahu myslíš že jde dolů???to už mi říkal ten obvoďák před 2 týdny že to bude za týden dle bříška🙂))hihi

No jdu se načesat, dorazí mi kamarádka z anglie, neviděla mě od srpna, tak ať se nelekne velrybičky.-))hihi
zuzka.o
23. pro 2009
Ahoooj... a děkuju všem za pochvalu miminek.... víme co to bude na 100% 😉 😉 😉

Jukám, co PROSTEJKA... .mám o ní strach, když se jí motá hlava.... snad bude mimi i ona v pořádku.

CAT: krásné bříško x-)

Včera jak jsme čekali na ten utz, tak tam paní měla holčičku, malého chlapečka a v bříšku třetího prcka. No a ten chlapeček, sotva chodil, byl tam v dětském koutku jen v punčoškách.... tak si vzal autíčko, začal otáčet kolama a zpíval pořát dokola "rolničky, rolničky.... maminčiny písničky...děda mráz...." Byla to bomba. Moc jsme se tam s ním nachechtali, manža z něj byl vedle.

Začni psát odpověď...

Odešli