• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Zuzi a vy to neprozradíte??:slight_smile:))
teeda ty jsi tajnůstkářka.-)))

Děkuju za pochvalu pupíka.-))
Holky mě strašně pálí žáha z toho čaje z maliníku..to je na prd:frowning2:má mi to pomoct ke snažšímu porodu, ale nedá se ta žáha vydržet...kurnik šopa.-(

Taky mám starost o Prostějku, snad budou s mrňpuskem v pořádku, třeba jen tlak nebo tak...no chuděrka poslední den v práci a taková komplikace, snad si jí nenechají v nemocnici:frowning2:((
23. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT: mám to od manži zakázáno říct i tady, prý sem můžou nakukovat naši známí. Takže do května je to tajemnství :slight_smile:
23. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:aha.-)))))tyyy brďo do května???to nevydržím:slight_smile:))
23. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat nic jiného než čekat nám nezbyde :slight_smile:
A taky si myslím, že už se Denísek pomalu klube ven :wink:
23. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange určitě se musí Denísek chystat, má 11dní do termínu:slight_smile:)))
Ale aby se nechystal ještě těch 21dní, to už bych asi ten poslední týden lezla po 4:slight_smile:)))
23. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky :wink:

tak predem vsem preji stastny a vesely a hlavne zdravi miminka :grinning:

zuzi,prcci jsou krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a gratuluju ke kontrole,mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc

svojenko,si urco udelate brzy rezim :wink:

uz se tesim na tadeaska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cat..paradni brisenko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

prostejko-drzim palecky u dr,ale vse budev poradku,mimi je chraneny..na cvicu pani spadla ze schodu doma a byla cela modro zeleno fialova,omlacena hrozne,a prcek v poradku :wink:

hehe..manzilek dojede v nejlepsim poradku :wink:

a jinaaac vsechny ostatni zdravim :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jen narychlo nakukuji.:slight_smile:))

Verled a Tádikovi ještě jednou OBROVSKA GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a do života hodně štěstíčka a zdravíčka..:slight_smile:)))

Zuzi: moc gratuluji ke kontrole...prcci jsou nádherní..:slight_smile:))

Všem přeji parádní Vánoce, vše si užijte jak nejlíp to pujde...:slight_smile:))) a do nového roku jen to NEJ!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak kamarádka se smála jaké máme pupendo grando.-))ale líbilo se jí:slight_smile:))
Dostali jsme zase obleček...jéééé:slight_smile:))

Holky tady dneska je ňáké mrtvo:slight_smile:))
Ahooj carcul a Nuki, děkuju za chválu našeho bubínku, tam se vejde cukroví:slight_smile:))

Holky, zesrdce Vám všem přeji, ať tyto letošní kouzelné svátky strávíte v co největší pohodičce, provázené hlubokým vnitřním mírem a obklopeni Láskou nebeskou :slight_smile:)) A v tom příštím roce, ať se Vám vyplní všechna přáníčka, co si přejou Vaše srdíčka ;))) Taky hodně zdravíčka a moře moooc ne...jvíc LÁSKY, která stvoří svět kolem Vás krásnějším!!! ;))) a samé radosti jak v těhotenství tak s prckama, ať dobře rostou a dělají vám jen radost!!!!!
Jsem taky mooc ráda že jsem Vás tu všechny potkala a doufám, že se tu ještě dlouho budeme takhle krásně prvosenkovsky scházet:slight_smile:

!!!!!!!!!!!!!!!!KRÁSNÉ VÁNOCE!!!!!!!!!!
23. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem zpátky.... dokonce i najezená i kafčo už mám v sobě :grinning: děkujuuuuu všem, co jste na mě myslely, málem si nás nechali v nemocnici, ale nakonec to bylo jen plašení sestry..... :wink:
23. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jsme v pořádku, prďolkovi ani mě nic není..... měla jsem jen trošku nižší tlak, proto se mi asi motala i ta hlava.......
23. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale v nemocnici manévry neuvěřitelný holky..... na ambulanci mi vyplnili narychlo kartu (to co se normálně dělá v 35tt) a poslali do poradny pro těhotný...... tam fůra lidí, teď jsem nevěděla, jestli mám zaklepat nebo ne a sedět a čekat...... tak jsem čekala, pak jsem odchytla nějakou sestřičku a říkám jí, že nejdu do klasické poradny, ale co se mi stalo a ona na mě vytřeštila oči a říká, no tak to jdeme sepsat příjem :astonished: :astonished: a já cože? a ona, že to je normální postup, že musím zůstat na 24 hodin na pozorování a basta...... no holky, já už se viděla celý svátky v nemocnici, protože zítra by mě těžko někdo pustil :sweat_smile:
23. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě poslala s papírem na moč na záchod, pak jsem tam vlezla do sesterny a ona se mnou opravdu začala sepisovat papíry k příjmu, dala mi normálně na ruku takovej ten náramek se jménem a ještě, že dopíšeme zrovna porodopis....... no a jak jsme to sepsali, tak zaplula vedle k doktorovi a dávala mu kartu a já najednou slyším doktora jak nadává, jaktože jsem přijatá..... a sestra, že to je běžná praxe a kdesicosi a doktor na tu sestru byl docela nepříjemnej, že jak může někoho přijmout, aniž by toho člověka vdiěl doktor, že takhle za chvíli přijmou celou Prahu 4 :grinning: no já si to tak trochu myslela taky, sestra se ani neptala, jestli mě něco bolí,ale rovnou vypsala příjem, ale budiž... já byla v tu chvíli krapet v šoku :sweat_smile:
23. pro 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a pak už to šlo ráz na ráz.... doktor, že chce monitor natočit, jenže oni zrovna vyklízeli tu místnost, kde ho dělají, že budou dělat úklid páč všechny těhule už ho měly za sebou.... takže šup rovnou na porodní sál :grinning: tam musím holky říct, že PA naprosto úžasný, pomohly mi dát návleky na boty, pak mě na monitoru zakryly dekou a 20 minut jsme natáčely..... všechno ok, takže šup zpátky dolů k doktorovi...... ten mě prohlídl, CS mám dokonce 0 ne 1, všechno je ok (ale vyšetření bolelo jak čert) a utz je taky naprosto v pořádku, nevidí nic, co by mě mělo znepokojovat..... prďolka je pořád zadečkem dolů, ach jo :pensive: ale je v pořádku a to je důležitý...... tak jsem se ptala, co s tou hospitalizací a bylo mi řečeno, že vedoucí lékař porodních sálů a primář rozhodli, že je to blbost mě tam nechávat, tak můžu domů :dizzy_face: holky, já si tak oddechla..... zrovna se mnou sestra dovypisovala porodopis, dala mi dotazníky ke jménu dítěte a tak, takže v tom 35 tt tam nemusím, půjdu tam až mě předá můj doktor :wink:
23. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc všem, co na nás myslely, nakonec jsem byla ráda, že jsem šla, jsem aspoň klidná, ale ty manévry s akční sestrou, co mě hned přijímala mě docela rozhodily :sweat_smile: ale už je to ok...... dostala jsem se dokonce na porodní sál a do kontaktu s PA a ověřila si, že jsem si vybrala dobrou porodku, všichni moc milí a hodní a starostliví...... jen ta sestra v poradně no, ale ta se mnou u porodu nebude mít nic společnýho...... :wink:
23. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZCE dodatečně gratuluju k úspěšné kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a všem přeju krásné prožití vánočních svátků, hlavně v klidu a pohodě a do nového roku si snad ještě popřejeme holky jindy, to sem ještě určitě přijdu....... mějte se moc krásně a užívejte si rodinné pohodičky i se svýma prckama a těhulky s bříškama..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: papa
23. pro 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,jsem moc rada ze jste oba v poradku :wink:
23. pro 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO.... uffffff....to jsem ráda, že jste s prckem v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Teď už jenom odpočívej, nech se manžílkem rozmazlovat a užij si krásné Vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac,krasny pfko mate :grinning:
23. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky moc... :dizzy_face: jsem teď poslušná pacientka a co jsme přišli domů, tak jen ležím a nechávám se obskakovat.... celý úklid a další přípravy k vánocům, co jsem měla ještě v plánu mi můžou víte co... :grinning: ta akční sestra mě docela tou hospitalizací vyděsila, takže budu raději ležet, než se tam třeba za pár dnů vracet...... díky ještě jednou a všem hezké svátky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..uzijte si svatky a ty jen odpocivej s prckem :wink:
23. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko zaplať pán Bůh, že jste OK!!!!!uf uf uf!!!tak hlavně na sebe dávejte pozooor!!!!!
Ale teda mazec v tý nemocnici, to teda jooo, alespoň tam máš už kartu a ušetříš si příště čas:slight_smile:))

Holky tak už mmám autíčko doma, vymazlila jsem si interiér a přenesla věci ze starého do nového a u toho bulela.-(((je to taak smutný:frowning2:(((((((ale co, ce la vie:slight_smile:

No bude to pro mě asi vždycky těžký opouštět staré věci a zvyky...to mam po taťkovi:frowning2:
23. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ale novy ti to vynahradi :wink:
23. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad joo:slight_smile:
23. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Holky,přejeme Vám s mrňouskem krásné a pohodové vánoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi, Davídek je boží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sac krásný PF:slight_smile:))
23. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

tak zuzka dela Ancu jo :grinning: zuzi tak nam to posli do IP pohlavi miminek,to se kdyztak nikdo kdo vas zna nemuze dozvedet :wink:

prostej jsem rada ze jsi v poradku,kdyz jsem to cetla uplne me zamrazilo!!! :confounded:

jinak jsem nic zvlastniho nezaregistrovala,jen tak jsem vas projela...kdybych na neco nebo nekoho zapomela,tak se omlouvam :sweat_smile:

pridala jsem fotecky Davidka ve Vanocnim :grinning: jo a dneska me prisla knizka Kazde dite muze dobre spat,tak jsem nemela zatim moc casu,ale ted ji jdu zacit cist,tak jsem na ni zvedava

PREJEME VAM KRASNE VANOCE,PLNO DARKU,MILUJICICH LIDI KOLEM SEBE A HLAVNE ZDRAVA A SPOKOJENA MIMINKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... tak sem si doma vse nachystala.. udelala vanocni ovocnou misu.. dala ceske cukrovi na stul zapalila svicky... a rozesvitila stromecek.. juchu.. uz to tu mame jako o vanocich...
jak pritel odejde do prace pujdu zabalit darecky.. a dam je pod stromecek.. :slight_smile: :slight_smile:

TAKZE STASTNY A VESELY VSEM.
23. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak i ja se pridavam k pranim vseho nejlepsiho a krasne proziti stedreho dne i celych vanocnich svatku....
23. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
** HOLKY VŠEM VÁM PŘEJU ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE . MAMINKÁCH AŤ JE DĚTIČKY NEZLOBÍ, TĚHULKÁM AŤ MAJÍ KRÁSNÉ BEZPROBLÉMOVÉ TĚHOTENSTVÍ A SKORO MAMINKÁM KRÁSNÝ A RYCHLÁÝ POROD *****

VERLED A TADEÁŠKU moc Vám gratuluju, hlavně zdravíčko a mamince hodně mlíčka a Tadeáškovi ať pěkně spinká :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry vecir,

dnes jsme meli narocny den...(po narocne noci)- prvni vanoce u tchanovcu- mala byla lehce mrzuta a od pul jedne do pul sedme skoro nespala...ted po koupani a krmeni usnula hned, tak snad bude spat v noci:slight_smile:

Hledam kabel od mobilu, abych pridala Tadu, ale nejak se me to nedari :sweat_smile: :rolling_eyes:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: PREJEME VSEM KRASNE A POHODOVE VANOCE!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek