• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ahoj holky, nestíhám teď poslední dobou se moc chodit, po svátcích už se to zlepší :slight_smile:
hlavně vám chci všem popřát krásné Vánoce a bohatého Ježíška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to tuuuuuuuuuuuuu!!Štědrý den je tu!!!!nemohli jsme ani dospat..teda hlavně já:slight_smile:))

Holky, ze srdce Vám všem přeji, ať tyto letošní kouzelné svátky strávíte v co největší pohodičce, provázené hlubokým vnitřním mírem a obklopeni Láskou nebeskou :slight_smile:)) A v tom příštím roce, ať se Vám vyplní všechna přáníčka, co si přejou Vaše srdíčka ;))) Taky hodně zdravíčka a moře moooc ne...jvíc LÁSKY, která stvoří svět kolem Vás krásnějším!!! ;))) a samé radosti jak v těhotenství tak s prckama, ať dobře rostou a dělají vám jen radost!!!!!
Jsem taky mooc ráda že jsem Vás tu všechny potkala a doufám, že se tu ještě dlouho budeme takhle krásně prvosenkovsky scházet

!!!!!!!!!!!!!!!!KRÁSNÉ VÁNOCE!!!!!!!!!!
24. pro 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
?body=http://www.facebook.com/photo.php?pid=150252&l=2e4d6c8ad7&id=100000120474330&subject=Naše+miminko+-+Vendulka

tak šťastné a veselé :slight_smile:
24. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jeeee. mala je uzasna.. no pod nasim stromeckem jsou zatim jen darecky ale pristi rok uz tam bude mimi. :slight_smile: :slight_smile:

stastne a vesele.. jdu na prochazku se psikem.. at nam ten dnesni den trosku utika..
24. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí

TAK DEVCATKA,

budouci maminy,snazilky a maminky a miminka.Uzijte si krasne tyhle svatky s miminkakama v briskach,nebo v naruci,pod stromeckem at najdete jen to,co jste si cely rok praly,nezlobi vas drahe polovice a v roce 2010 jen same dobre veci!!!!

at vas nikdo nevytoci - ani tchyne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a holkam co jsou v terminech at ten porod rychle utece a mate stesticka v narucich,protoze neznam lepsi pocit,nez byt maminka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

všem přejeme nádherné vánoční svátky strávené v klídečku a pohodičce v rodinné kruhu :slight_smile:
Hodně dárečků od Ježíška, a do nového roku hodně zdravíčka a hlavně zdravá miminka..

Těhulkám bezproblémový zbytek těhu a suprovej, rychlej porod a maminkám aby dětičky moc nezlobili a dělali jen radost :slight_smile: :wink:
24. pro 2009 ve 14:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj tehulky a maminky a miminka.. doufam ze si stale krasne uzivate stedryho vecera a nic vas netrapi...
my tu v anglii se na vse chystame zitra behem dne.. uz se nemuzu dockat...

takze krasny a pohodovy vecer preji.. :slight_smile: :slight_smile:
24. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko holky.. tak jaky byl jezisek? no u nas to vse vypukne odpoledne.. no uz se mooooc tesim.. vcera pritel prihodil dalsi maly darecek pro me pod stromecek.. no ja musela byt ale hodnoucka.. hihi... takze preji dalsi krasny a nenarocny den plny pohody a lasky.. .papa
25. pro 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak u nás byl krásný Štědrý večer a co u vás??
25. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
25. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
..ahojte holky, krásný Boží Hod přejeme:slight_smile:

U nás byl taky krásný štědrý večer, vlastně celý den:slight_smile:)sice jsem mega přecpaná, ale ta atmosféra...a dostali jsem ty chuvičky avent Philips, fakt vychytaný, hlídá to i teplotu u miminka a vlhkost vzduchu a Carcul s baterkama je to OK, dokonce jsou k tomu nabíječky, takže no problem:slight_smile:))

Jinak všichni měli strašnou radost ze všech dárečků a dokonce všem všechno je a to mi spadl kámen ze srdce:slight_smile:)))

Holky tak hezké svátky!!já se sotva valím, malej roste asi po tom cukroví:slight_smile:)))
a těším se na vaše vyprávění co mimískové na prskavky a dárečky a co vy:slight_smile:))
25. pro 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, u nas jezisek super, ale amalku nam neprinesl...... tak jsme dnes vzrazili na vylet (zamek Loucen) ze ji trochu rozproudime, ale i kdyz mam dnes TP tak se nic nedeje......
jen chvilkove pichani v boku s prochazky :frowning2:
tak nadale uzivejte svatku ja jdu tu nasi holku povzbudit do vany
pa
25. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Hypo držíme palečky!!!!do nového roku je Amalak tady!!§to ti zaručuju:slight_smile:))
25. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte!
My meli vanoce krasny, vsechno se tocilo kolem Barunky a vlastne dostala taky jako jedina darecky:slight_smile: Od nasich dokonce uz kolo:slight_smile: Nadherny ruzovoucky pidimidi:slight_smile: (tata dela reditele firmy Fort frames- jizdni kola)- tak si z nas trochu vystrelili...
Jinak se porad s Baru sehravame, je hodnoucka, v noci jsme vzhuru na krmeni a nekdy se to protahne na par hodin, ale me to nevadi(i kdyz jsem pak jak mrtvola)...je sikovna, dela krasny ksichtiky a poradne papa :grinning: To ma asi po me :grinning:
Doma si to uzivame, tatka je s nama az do 1. ledna a hezky se o nas stara, jidlo mame od babicek, takze ja vlastne nemusim hnout prstem :sweat_smile: :grinning: ...jen prsem:slight_smile:
25. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!!

tak jaky si uzivate vanoc???

hypo drzim pesti at se Amalce uz chce na svet a rozhodne se uz konecne prijit :wink: pekne se tam teda nacancava :grinning:

ja ted prozivam jedno z nejhezjcich obdobi po dlouhy dobe...Davidek nam zacal krasne spinkat,usina vecer v postylce uplne sam (bez klepani),pustime mu hajanka,dame plinku na muchlani a pohladime ho,dame pusu a jdeme pryc...kdyz zacne krucet nebo brecet tak tam vzdycky jeden jde,pohladi ho a rekne mu zetam jsme at se neboji a jdem zase pryc a za chvili spinka :slight_smile: pak se jeste treba vzbudi a povida si ale pak zase sam usne,nekdy jeste tak ve 23 hodin krmime,ale pak spi az do 7,dame mu najist,chvili si povida v posytlce a zase tak do deviti spinka,v postylce a usne zase sam!!! :slight_smile: a pak si ho bereme k sobe do postele a muchlame se s nim-to je uplna parada...Milan maximalne pomaha,hlavne me si maximalne vsima a je na me strasne hodnej,je to fakt milacek...porad me nuti at jdu nekam s holkama treba na dikoteku,ze se o malyho postara a pak pro me prijede,ze tu chvili mamka malyho pohlida...doufam,ze tohle obdobi vydrzi co nejdyl,jsme horzne stastna ze ty moje chlapi mam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a Davidek si zacina stavet na nohy...jeste ani poradne nesedi a kdyz uz u me sedi,tak se porad vzteka a chce stat :slight_smile: moc se mi to nelibi,protoze je to strasne brzy a mam strach aby z toho nemel nejaky nasledky,ale mamka mi rikala,ze muj bratr byl stejnej,ze jeste ani poradne nesedel a v 9.mesicich uz chodil uplne sam...ale kdyz on se strasne vzteka kdyz ho nenecham stat,takze nekdy ho necham,ale jinak se ho snazim zabavit aby se mu stat nechtelo :grinning:

u nas Stedry den super...Davidek ani moc nespal,jako kdyby to vsechno vedel a kdyz po koupani usnul,byl po hodce vzhuru a pak sel spat az ve 23 hodin,dival se s nami na bednu,nechtel vubec spat :grinning: jinak ho zajimaly jenom svicky na stromecku jak to svitilo,ale darky moc ne,zajimaly ho hlavne hrkacky a takova sustici knizka,to uz ma vsechno oslintany a oznackovany :grinning:

jsem se tak trochu rozepsala :grinning: ale musela jsem se z toho vypsat a napsat vam to :sweat_smile: tak se nezlobte...mejte se krasne a uz se tesim na dalsim zpravy o dalsich mimineckach a taky jak jste s miminkama jak v brisku tak uz s temi venku,prozivaly vanoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

DOBROU
25. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
hoj zeny jste nejaka,jdu si vas pocist
25. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zenusky u nas vanoce v pohode a klidku,malej koukal na stromek,co to jako je??? :grinning: pomahal tatkovi mi podavat ozdoby s hackama a kdyz jsme rozsvitili,tak se samo se bou libilo blikani,vecere - teda moc s nama nechtel cekat,kdy uz konecne dojime a pak me prekvapil,vzala jsem si ho na klin a malej se mnou zacal rozbalovat darecky a culil se u toho,takze taky trosku pochopil,ze to je neco zvlastniho,uzivam si jak se uzivaji navzajem s tatinkem,docela me prekvapilo,ze ma taky trosku rozum z toho co se deje,dneska u babicky uz presne vedel co ma s tim dareckem udelat :grinning: :grinning: :grinning:

efi at vam to stesticko rodiny co nejdyl vydrzi,taky jsem stastna jako blecha,ze je manza doma

je amalko,tak to je skoda,ze se jeste amalce nechce ven,chapu,ze se tresite a pocitate vteriny :grinning: :grinning: :grinning:

cat no doufam,ze je tu do noveho roku i denisek a da si s amalkou zavod :grinning:

je svoji,tak to je parada,kdyz vam vsechno jidlo udelali babicky,alespon mas cas i trosinku pro sebe - me se teda v sestinedeli varit nechtelo absolutne a moje prvni jidlo po porodu byl des!!! :grinning: :grinning:
25. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak krome toho ze opet nespim se proste vuubec nic nedeje....
mala proste ven nepujde a nepujde.... takhle to urco zvladnem az do dalsi kontroly 29.12.
co vam budu povidat jsem vic jak otravena z toho cekani o manzelovi nemluve, jelikoz ho drzim v praze a nesmi na chatu:frowning2:
25. pro 2009 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Tak předně doufám, že Hypo už má alespoň nějaké kontrakce.. :sunglasses:
Svoji tak to je paráda u vás doma :slight_smile:
Efi Vendulka už chce sedět a taky se staví na nohy, ale už se začíná otáčet ze zad na bříško a když je na bříšku tak kope nožičkama a šoupe rukama před sebe, tak snad třeba bude lézt

A Štědrý den u nás byl taky krásný :slight_smile: Vendulka absolutně hodná, nejvíc se jí líbila světýlka na stromečku samozřejmě, u večeře měla sedátko připevněné na stůl, tak byla tak ohromně spokojená a když jsme začali rozbalovat dárečky tak se začala culit :grinning: :grinning: ale museli jsme jí pořád držet, všechno chtěla vidět..dostala látkové plínky od prababičky, pak látkovou panenku, látkové kostičky, hrací válce, chlupatý tepláčky, látkovou plínku a nevím co ještě :slight_smile: i maminka dostala nějaké dárečky :slight_smile: Vánoce jsme vlastně slavili v 8 ( tchánovci, my 3 a švagrová s rodinou) takže štěstí že byl stromeček na stolu, kolik tam bylo dárků. No těším se na příští rok, to už Vendulka bude víc prožívat :dizzy_face:

A ještě nás čeká "Štědrý oběd" o mojí mamky - v úterý :sunglasses:
26. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj holky, to je super jak jste to měla každá krásné, Barunka má už kolo:slight_smile:)jéééé:slight_smile:))

Effi a super že Davídek je takové zlatíčko, po těch začátcích cos psala teda, si to mooc zasloužíš:slight_smile:)
Hypo já jdu taky 29 na kontrolu, piju maliník a cpu se lněným semínkem, dokonce i sexík už jedeme aby se to trošku urychlilo:slight_smile:)hihihihi

Jo a mám první mini strii.-(((od piercingu jak je ta dírka, tak tam mi to trošičku prasklo, ale není to skoro vidět, mažu sádlem, ale teda už nechci aby to bříško víc rostlo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Svoji fakt jsi unikla tomu nejhoršímu!!
Ale já teda spím až do 9.30 už 2. den po sobě, malej bude snad spáč po mamince:slight_smile:
No tak jdeme koukat na 6 medvědů s cibulkou:slight_smile:))a pak jedeme nahoru na Božák na obídek a provětrat se ve sněhu a skoulovat se:slight_smile:))

Krásný víkend všem!!!!!!!!!!!!a Hypo tfuj tfuj tfuj ať je to co nejdříve!!!!a já toho 1.1. to je sichr:slight_smile:))
26. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
...tak jsem našla pár rad na urychlení porodu, Hypo tak si to přečti, mě se do toho teda moc nechce, ale přemýšlím o tom kořeněném nápoji, ten rivćinový nápoj mi přijde teda drasťárna:frowning2:((

1. Stimulace prsních bradavek

Tato metoda je používána i na některých porodnických odděleních ke zkoušce zátěže při kontrakcích. Minutu až dvě si silně třete bradavky, následuje dvě až tři minuty přestávka a pak se postup opakuje. Toto dráždění může vyvolat děložní kontrakce. Jestliže tímto způsobem nastanou kontrakce během půl hodiny, znamená to, že děloha je zralá na porod.

2. Klystýr, půst

Představuje neškodnou, ale účinnou metodu. Udělejte si klystýr a pak musíte celý den dostatečně pít. U mnoha žen poté spontánně nastanou kontrakce. Klystýr s teplou vodou povzbudí pohyby střev, na což děložní svaly reagují silnějšími stahy.

3. Přirozené prostaglandiny

Tyto jsou obsaženy v mužském spermatu. Pokud je tělo ženy připraveno na porod, stimulují tyto hormony kontrakce. Při použití této metody pomáhá, když je žena silně vzrušena a stimulována, neboť pak i ona vylučuje dost prostaglandinů potřebných k vyvolání porodu. Prostě jakým způsobem jste si broučka udělali, takovým způsobem mu ukažte cestu ven

4. Kořeněné nápoje

Výsledek nepocítíte hned, většinou se dostaví během jednoho až dvou dnů. Je třeba připravit čajový nálev z jednoho kusu skořice, deseti hřebíčků, malého zázvoru a jedné polévkové lžíce sporýše lékařského v jednom litru vody. Tento nápoj pak popíjejte během celého dne po doušcích.
Zmíněná koření lze také použít i ve formě éterických olejů ze skořice, hřebíčku, zázvoru a verbeny v základním oleji (olivový, slunečnicový, mandlový) na masáž břicha nebo do teplé koupele. Zvýšení účinku dosáhnete, pokud si před masáží břicho zvlhčíte horkou vodou, čímž urychlíte vstřebání oleje.

5. Homeopatické prostředky

Tady je důležité upozornit, abyste je užívala jen na základě doporučení zkušeného homeopata. Nejčastěji se používají tyto: Caulophyllum, Cimicifuga, Kalium carbonicum, Nux vomica, Pulsatilla, Sepia.

6. Ricinový koktejl

Připravte si směs z ricinového oleje (ke koupi v lékárnách) s meruňkovým džusem a hltem čiré kořalky. Tuto vypijte. Během tří až šesti hodin se dostaví silné porodní bolesti. Pokud tomu tak není, musíte vycházet z toho, že se zatím dítě prostě narodit nechce.
26. pro 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
cat tak malinik a lnene seminko piju a jim taky :slight_smile: az na ten sexik jsem vyzkousela i prochazky a rychlou chuzi, zahrivaci koreni (palive a skorice) i stimulace bradavek probiha a nic :slight_smile:
do toho sexu se mi vubec nechce :frowning2:
malinik mi dnes dosel tak premyslim jestli koupit novy nebo se na to uz vykaslat :slight_smile:
26. pro 2009 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
aha:slight_smile:)a co ten ricinový nápoj???ten je prej stoprocentní:slight_smile:))
Já teda jím semínko a piju maliník, ale to je až na porod a né na uspíšení termínu, ale ten ricinový nápoj prej jo, ale ten si dám já až na silvestra.-)))
26. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
asi vyzkousim ten ricinak, pokud budu mit odvahu :slight_smile: v pondeli nabehnu do lekarny
26. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tyjo to zni hrozne ten ricinak....ale prej fakt zabira no :unamused:

holky ja vam preju at uz rodite!!!!
26. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Hypo ty jo, pro ricinák pošli manžu, těhulim to nechtěj prodávat:slight_smile:)

Svoji je to asi driják, ale což, já to na Silvestra do sebe kopnu a jedeeeeeeeeeeeeeem:slight_smile:))hihihihihiihi
26. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ja to spis vidim ze proste jeste nedozral cas a me by nepomohlo ani carovani :slight_smile:
jediny poslicky co mam je to tvrdnuti bricha ...... porad cekam bolesti a nic, ale prej to prijde ani nevim jak

blby je ze manza zas od pondeli jde do prace a ja se uz sama doma skoro bojim.... :frowning2:
ani nevim jak si mam zavolat sanitku :slight_smile:
26. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.. tak se hlasim.. dneska sem to mela v praci docela jednoduchy ale hooodne dlouhy ach jo.. no uz jen zitra a pondeli volno a utery na kontrolu.. juchu.. asi na me neco leze.. uvidime jak se budu citit rano a mozna zavolam ze nejdu.. sem nejaka takova prejeta.. a je mi zima a unavena.. ach jo.. snad to nebude chripajzna...

hypo.. neboj amalka se brzy objevi.. urcite kdy to budes nejmin cekat.. drzim palecky
26. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, mě taky začíná pobolívat v krku, achjo...a to byl zas podvečer a uspávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už Vendulka spí, tak půjdu taky..
Hypo, donekonečna tam Amálka nebude, to je jediná útěcha :slight_smile:
26. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
je mozny, ze nase dite ma spurt uz ted??? porad breci, je takova nevrla, poradne nespi (ani ve dne ani v noci) a tak stridave konejsim a kojim....chce jist porad
26. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek