• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Jo Svoji, první spurt přichází kolem 3 týdnů.. :wink:
26. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ang diky...vy jste to meli taky?
26. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, to jsem fakt jen kojila :sweat_smile: další přijde kolem 6 týdnů, 3 měsíců a 6 měsíců...a je to na nervy..
26. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji a co je taky pořádná "lahůdka". Když kojím tak mě Vendulka drží ručičkou za prso a tahá za něj, takže ho
vytáhne z pusinky, nebo skousne dásničky a odtáhne hlavu. Anebo hlavou otáčí do stran, ale pořád opřená o prso. Když má teď náušničky tak fakt hrozný :sweat_smile:
Dobrou noc a hodně zdaru :slight_smile: :wink:
26. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teoreticky bych to vedela...porad si rikam jestli je to ono....patri k tomu i to, ze nespi a casto breci?
26. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezismarja :unamused: :sweat_smile:
26. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je zeny vy nespite?
26. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji to je presne rustovej sprutmjak manza rika rustovej splin :grinning: diky bohu,ze uz mame ten posledni za sebou :grinning:
26. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda hypo ten pupis to je teda mazec,chudero,doufam,ze uz se amalce zachce ven
26. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze? uz zadny prcek..... a amlaka stavkuje a stavkuje
je to tak liny dite ze nechce ani na svet :slight_smile:
26. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hypo pockej jak se narodi krasna :grinning: :grinning: :grinning: teda lae fakt nezavidim,ja byla rada,ze se malej narodil tim cisarem ve 38tt,protoze teda uz tenkrat mi porad rikali,ze urcite cekam dvojcata s takovym panderem :grinning: :grinning: :grinning: hus tahat malyho v brisku jeste dalsi dva tydny
26. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kluci uz oba chrni a me se nechce spat,posloucham z you tube pisnicky z filmu laska nebeska,takova vecerni pohodicka
26. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si taky rikam ze kazdy den navic je utrpeni.....
hlavne protoze stale diky brichu a bolestem zeber nespim, pak jsem celej den KO a vubec jsem nejak bez nalady porad cekam kdy to prijde a ono stale nic neprichazi...
a pockej az to prijde tak se zas budu desne bat :sweat_smile:
26. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni divu hypo,strach je normalni,porad rikam,ze porod a chvile kdy jsem se stala maminkou jestale pro me nejsilnejsi okamzik v zivote,ikdyz malej i ja jsme meli s tim porodem trosku min prace :grinning:
26. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu se premystit za manzelem, neco brepta ze na nej kaslu :slight_smile:
tak papapa peknou noc a ja se urco zase ozvu pac rodit se nechystam :slight_smile:
26. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak preju vam holky hypovky bud klidnou noc bez bolesti zeber,nebu jednu adrenalinovou s cestou do porodky :grinning:
26. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji jo dětičky u toho hodně brečí, sice mají hlad ale od prsu se odtrhují
petulka sem dávala odkaz
http://www.moje-rodina.cz/miminka/rustovy-spurt
27. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, nerodime :grinning: jake prekvapeni.....
noc opet beze spanku sem tam krec jako pred menstruaci ale nic svetoborneho :slight_smile:

jdu posnidat cukrovi protoze doma uz nic jineho neni :slight_smile: vyzrano........
27. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky... tak snidam a popijim cajicek a hura do prace.. naposledy pred ultrazvukem v utery... juchu... uz se nemuzu dockat....

hypo.. teeeda te amalace se u tebe ale libi vid? :grinning: treba ji nalakas na neco dobryho... cukrovi by mohlo zabrat..
27. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré nedělní ranko!!!

Teeda, my spíme jak miminka celou noc do půl 10...kéž by to tak vydrželo až do porodu, nasbíráme sílu:slight_smile:))a malej bude mmít super režim:slight_smile:

Hypo neboj, na každé miminko dozraje čas.-)))
Mě teda zatím ani bříško nevadí, včera jsme byli na horách na prochajdě, bylo tam nááádherně!!!

Svoji kamarádce takhle malá řvala páč neměla dost výživné mlíčko, bylo jí to málo, ikdyž pořád kojila, nestačilo to, tak se pak poptej u Dr. ale asi to bude ten spurtík, je to ve 3.tydnech normalni, jen nevím co se jako má dělat...kdo to víte poraďte:slight_smile:))

Holky tak krásnou neděli, my jdeme zase po návštěvách a pak ještě douklidim pokojíček pro malýho, včera jsem ještě jednou vyvařovala (ale teda v hrnci)
27. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pote co jsem kojila asi dve hodiny snad nepretrzite (papani, rihnuti-to ani nestihla a zase papani- porad dokola a mezitim rev), tak manzel ze zoufalstvi vyvaril dudliky (ja jsem byla proti dudakum). Dali jme ji ho (byla taaaak strasne rozkosna jak byla prekvapena co to ma v pusince)a krasne se uklidnila. Usnula u me v posteli, pak uz bez dudliku a az na par zaknourani spala ale do deviti- a spala by asi dal, kdybychom ji neprobudili. Tak si rikam, jestli to je vubec spurt, protoze v noci spala. Rano papala jen dvakrat a ted zase spi.

Jezis holky....si rikam jak bych asi vypadala neporodit driv...chudery!
27. pro 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji vy jste si se ségrou dost podobný, jestli je to teda ségra..
a z dudlíka si nic nedělej, Baruška sát umí, u miminek dudlíky nevadí, spíš až když rostou zoubky a začínají dětičky mluvit :wink:
27. pro 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, moc Vás zdravím, tak nějaké noviny za těch pár dní? :...:slight_smile: Mě je zatím stále dobře, jen ta únava je hrozná....( Nějk jsem přišla o fotky od Tadíka...:(((( Nemáš je Svoji ještě někde?:slight_smile:)) prosim
27. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pádím něco dělat..:slight_smile:))
27. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky:slight_smile:jakpak se mate?

ja si dnes uzivam klidecku doma :grinning:
27. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange,kraaaasny fotecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tobe jak to na tej jednej strasne slusi :wink:
27. pro 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj PRVUŠKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Manžíek odešel do hospody na motorkářský sraz, tak jsem osiřela.

ANGE: krásné fotečky :dizzy_face:

Ahoj CARCULKO... platí 29.12.srazík?
27. pro 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, fotky krasny, ja se dooost nudim, jsem doma sama a na porod to nevypada.....
bricho tvrdne dost casto ale zadne bolesti nemam
27. pro 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG nas strasili v porodce, ze dudlik nee, ze si pak mimi zvyknou na jiny sani a nebudou chtit prso, ale to je asi spis v dobe, kdy si na to prso zvykaj, barbar uz je snad zvykla...dnes sosala v pohode, tak snad to dudynkem na usinani nepokazime...diky :wink: ...jo a jste kocky :wink:

Fotky Tadika mam v mobilu a od mobilu nemam kabel...kdyz me nekdo poslete sve tel.cislo, muzu preposlat.

HYPO ale kus....to snad uz neni mozny....na co tam ta Amalka jeste ceka?:slight_smile:
27. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek