• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
NAG jo, to je segra moje....mmch- nezhublas nejak vic?...moc ti to slusi!
27. pro 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tady jsem dodala fotečky věcí, co A a B dostali/y od Ježíška :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=546017&vImageID=3644077&vMoveINT=1&vReferer=

SVOJI: klidně mi fotky Tádíka pošli, já je přidám do alba. Číslo v IP :wink:
27. pro 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ZUZI ok, poslu :wink: ...bozi vecicky- zejmena plinky A a B :grinning: :grinning: ...ty jsou vtipny
27. pro 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi ty plínky jsou fakt dobrý :grinning:
Svoji já a zhubla? moc se mi nezdá..
27. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Z těch plínek jsem byla totál mrtvá smíchy :grinning:

ANGE: moc ti to tam na těch fotkách sluší, holky mají pravdu, vypadáš na nich hubenější .... kočka :dizzy_face:
27. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jukám po kočárech, dost mi vyděsili, že na dvojčatový se čeká i 12týdnů!!!!!! Tak to začínám řešit.
Tohle mi dostalo.... bílý se srdíčky :grinning:
http://www.svetkocarku.cz/kocarek-tako-duo-driver-srdce-10.html
27. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ZUZI to uz abys ho pomalu objednala co?:slight_smile: nas ale taky strasili, ze se na nas kocik ceka dlouho a nakonec byl do tydne :wink:

ANGE no fakt!!!!!

Holky ja si tady prohlizim fotky na kterych mam jeste bricho a me se normalne stejska...a dneska jsme sli kolem porodnice a to me vzdycky uplne prijemne zamrazi...se me nekdy po te porodce i stejska, sem asi fakt prdla...
27. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Dotaz: holky, cekaly jste s prvnim sexem az po sestinedeli?...nebo budete cekat? ...nebo jak? :confused:
27. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkný večer holky :slight_smile:
Tak vidím, že hypo stále si tady píše :wink:

My se máme krááásně moc si Vánoce užíváme :dizzy_face:

Holky všechny máte krásné mimnka, bříška a věcičky :slight_smile: Moc moc kráásné :dizzy_face:
27. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji my až po šestinedělí, sice jsem nešpinila ale spodek mě dost bolel i teď ho někdy trochu ucítím při nějaké poloze :unamused:
27. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji a u spurtu dětičky spí naštěstí v noci , jen přes den chtějí častějš pít
27. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
PETUL aha aha aha...diky za info :wink:

A jeste: jak dlouho jste spinily nebo krvacely po porodu?
27. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
svojí já jsme krvácela jen v porodnici a doma jsme už jen špinila ale tak 14 dní
27. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak jsem pár stránek dočetla....

Ver veliká gratulace k Tádíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať pěkně rostete :sunglasses:

Svoji my čekaly po šestinedělí se sexíkem, takže premiéra byla minulý týden, ale raději jsme si koupili lubri gel :grinning: a špinila jsem tak 3 týdny, přesně už nevím.... a máte krásnýho skřítečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hypo, doufám, že už to u tebe dlouho trvat nebude, to je trápení viď, když se nic neděje...ale vydrž kočko, za chvilku budeš mít Amálku v náručí a budeš šťastná mamina :dizzy_face: váže si mašli, bude to kočka :sunglasses:
27. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nebyla tady CAT, tak ze by??? :confused:

MONCICI dik, vsak vy mate taky krasku! :wink:

Uz me to spineni nebavi...furt naky vlozky, kurna... :rolling_eyes: ...ale zda se, ze je na ustupu, konecne :rolling_eyes:
27. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee MONCICI vy jste meli darecku :fearful:

Odkdy muze mit mimi polstarek?
27. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoji jsem tu:slight_smile:))

Byli jsme na obídku u sestřiček a pak u těhu kámošky na těhu drbech a cukrovíčku:slight_smile:))
Mrknu na nové fotečky a letím koukat na s tebou mě baví svět...už se těším až takhle budeme jezdit s prďolkama taky:slight_smile:)hihi, třeba za 6 let až budou mít i ségry dětičky, jééé, to bude paráda:slight_smile:))

Tak jsme si s těhu kámoškou udělaly ten kořeněný nápoj, tak jsem zvědavá...riciňák až na silvestra:slight_smile:))
Holky zatím hezký večer:slight_smile:)

Zuzi, krásné věcičky:slight_smile:)
27. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoji malá je fakt skříteček:slight_smile:)
Ange taky hezké fotečky:slight_smile:)

A Zuzi ten kocík se srdíčkama je překrásnej, ale asi nepraktická ta bílá, ale mě by se líbil mooooooooooooooc:slight_smile:
27. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
CAT uz jsem si rikala jestli nerodis :grinning:
27. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoji zatím to nevypadá:slight_smile:

Nic mi není, spíš naopak, energie pořád na rozdávání, spíme do 9.30:slight_smile:)
Ani náznak stahů nebo poslíčků, ještě mi ani jednou netvrdlo bříško...tak nevím nevím, ale toho 1.1. se to prostě MUSÍ podařit:slight_smile:)))

Jinak s tim dudlíkem si nedělej starosti, mimi si to s prsem nesplete, nic z něj neteče:slight_smile:)prej je to jen zase výmysl ňákých naturalistů, kteří jsou proti všemu...ale my měli dudlíky taky a co:slight_smile:))
27. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
hooooolkyyyy,tak pokojicek uz finisuje a zatim vypada kraaasne :grinning: ete tam dame velkou postel,naky kosicky si chci koupit a neco na hracky...

cat kocko,ty jsi ete tady??no treba napoj zabere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi..utery plati :grinning: :grinning: :grinning: uz se tesim..a kocarek mi nejde nak otevrit,mi blbne asi zas net...a vecicky kraaasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Cat už jsi 40tt :slight_smile: to Denísek vyleze ani nebudeš vědět jak :slight_smile:
Svoji já špinila docela dlouho mi přijde, už jsem myslela, že konec a pak zase trochu :stuck_out_tongue_closed_eyes: se sexem jsme taky čekali po 6nedělí ( dřív se mi ani nechtělo :grinning: ) to mi připomíná, že mi dorazila konečně druhá mrcha ( po 40 dnech)
Ahoj Petul, Monci a dětičky :slight_smile:
Zuzi ten kočárek je dost zajímavej, takový jsem ještě neviděla :grinning:
Carcul ahojky, bude foto pokojíčku?
27. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ange,az ho dopiplame tak urcite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jak jsem psala tobe to na tamty fotce siiilene slusi :wink: a jak se mate s vendulkou?
27. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
taaak nikdo tu asi uz neni..tak holky jdu do sprchy,zitra musim vstat brzo neco zaridit a pak jdu za kamoskou-vratila se mi z ciziny tak nez zas odjede :grinning: ...dobroooou holky
27. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja si taky rikam, ze my jsme meli dudliky a v pohode...asi se to nesmi tak prozivat zas vsechno. musim rict, ze ja se treba na spoustu veci rada ptam mamky spis nez abych to hledala nekde v knihach nebo chytrych priruckach....zdravej rozum a zkusenosti jsou nejlepsi :wink:

ja teda taky nemam na sex moc myslenky :sweat_smile: ...zatim :sunglasses: mrcha pak bude asi nepravidelna ze...no potes teda :unamused:

car tesim se a jsem zvedava na pokojicek :wink:
27. pro 2009 ve 23:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezky vecer holky.Prisla jsem se na vas po sto letech podivat....uz je to aspon 3 mesice.
Koukam ze jsme prestehovane uz v tehulkach :slight_smile:
Pribylo spoustu novych maminek a tehulek to je krasny :slight_smile:
My jsme s malym v poradku.Zadne potize az na tu zatracenou zahu nemam takze pohodicka.
Na matersky jsem uz od prosince...nastoupila jsem od tech 8 tydnu...uz me nebavilo dojizdeni do prace.
Jen se kazdy divy ze uz mam za mesic rodit...pry mam maly brisko.Asi na tom ale neco bude pac mi to rika fakt kazdy :slight_smile: me to neprijde no.Ted jsem byla u prakticky doktorky na inter.vysetreni a ekg a doktorka i sestra z toho byly vypatlany...pry kdyz me videli tak si mysleli ze jsem prisla trosku brzo.Mam pres pupik 96cm mi to nedalo tak jsem se dneska zmerila.
Jinak vsem vam chci poprat zpetne vesele vanoce a do Noveho roku 2010 jen to nejlepsi! Hlavne zdravicko pro nas a nase male andilky :wink:
Doufam ze se tady jeste ukazu,ale ja nak nemam porad cas :unamused:
Mejte se krasne pa pa.
27. pro 2009 ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko:slight_smile:))
Sice pracovní, ale která z nás pracuje, že?:slight_smile:)hihihi

Ježiš já mám už 40tt v pase!!!ale teda dle doktora jsem 39tt, říkal, že dokud neukončím to 39+ 1, 39+2...až 39+6, pere se to jako 39..takže tady na koníkovi to o týden urychlují...ale co, rodit můžem kdykoliv:slight_smile:)
Myslím že na začátku jsme se o těch týdnech bavili, ale mě řekli na gynekologii i v nemocnici tohle, takže se beru ještě jako 39:slight_smile:))

Každopádně vám jdu vyfotit bříško, co kdybych to pak už nestihla hihihihi

Carcul těším se na fotky pokojíčku!!
Ahooj terinko, je super že jste v pořádku, taky už to máte za pár, co???
No a hehe, Prostějka a car už jsou 32tt, to můžou taky do měsíce rodit waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw
28. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ahoooj.... přidávám fotečky TADEÁŠKA od VERLED .... je k sežrání

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=550309&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj kočandy :slight_smile:

Cat dnes se mi o tobě zdálo, že jsi jela do porodky :wink: to už bude co nevidět :dizzy_face:

Svoji, jj dárečků bylo požehnaně, ale skoro všechny byly pro Téru :wink: :grinning: ta toho dostala, rozbalovali jsme dárky do půl desátý na etapy, chvilku manža, protože já jsem kojila a pak on choval a já rozbalovala :slight_smile: prostě božsky chaotický vánoce :grinning:
nejlepší bylo, že jsme manža přivezl od rodičů kapra, byl zbavený šupin, vykuchanej, ale nenaporcovanej...já v životě kapra neporcovala a manža to samý, takže v půl 7 o štědrým večeru hledal manža na netu video jak se porcuje kapr :grinning: :grinning: :grinning: ale zmáknul to a večeřeli jsme o půl 8 :dizzy_face:

Táda je nááááááádherňoučkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak Terez má rýmu jak trám a pochrmlává, takže odsáváme, snad to brzo přejde, divím se, že při odsávání nebrečí, je to holka moje statečná :dizzy_face: ani k doktorce nejdeme, stejnak by nám na rýmu nic nedala, já jí kapu do nosíku Libenar a střídám ho s Nasivinem pro kojence
a Terez objevila ručičky, pořád je má každou chvilku v puse :grinning: cumlalka jedna :dizzy_face:
28. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky prvosenky....

doufám, že jste všechny do jedné prožily moc příjemné svátky, že všechno bylo v pohodičce, nikomu nezaskočila kůstka, všem chutnal salát, dárečky se vyvedly a tak :slight_smile:
Přeji Vám všem do nového roku hlavně zdraví, zdraví zdraví, pro vás i mimísky, pak taky štěstí, protože jak víme, na Titanicu byli všichni zdraví a jak dopadli no a pak chybí popřát ještě spoustu splněných přání....

Mimochodem, dneska rodí moje nejlepší kamarádka, psala mi, že už jí odtekla voda a teď čeká a čeká a čeká, termíny měla 24. a 26. Tak jsem z toho tak nějak nervózní a myslím na ni, jak to zvládne. A taky jí tak trochu závidím :grinning: ale to se nesmí :grinning:
Tak já fičím s hafanama ven a dneska přijedou na oběd tchánovci, tak vařím... Tak zatím, pak se ještě objevím :slight_smile:
28. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek