• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Monči zdálo se ti o mě jo????:slight_smile:))takže snad toho 1.1.:slight_smile:))

Hiihiihihihihi, fakt jsi mě pobavila s tim porcováním kapra, hihihhihihihi, to musela bejt prča:slight_smile:)
Jinak máš taky tu odsavačku na lux?je to šetrné????

Ahoj Vendelinko, tobě taky krásně naskakují týdny v pase:slight_smile:)))

Zuzi Tadeášek je fakt brouček k sežrání!!já už chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýý:slight_smile:)

Přidala jsem pupendo grando možná fináldo:slight_smile:))
28. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hezke rano :dizzy_face:
Meli jsme klidnou noc, jen jednou na papani jsme se vzbudili a pak krasne usnula jeste ve sve postylce, andilek :dizzy_face: A rano tak poctive bastila, az ji mliko pak vyteklo nosem ven :grinning: :grinning: :grinning:

ZUZI diky, zes pridala Tadu, ja ten kabel proste nemam....a dost me to stve nebot mam plnej mobil fotek male a nemuzu si je dat do pocitace :rolling_eyes:

CAT ahaaaa, tak proto me v porodce porad rikali, ze mala je 36tyden, i kdyz byla 36+2 :wink:

MONCI krasny vanoce jste meli :grinning: mala taky dostala spoustu darku, skoda ze na ne jeste nevidi :sweat_smile: :grinning:

Jo a vcera jsem se osprchovala mlikem...holky, ja se vecer svlekla, ze se jako vysprchuju a zacalo me silene kapat a tect mliko- podlaha mokra, ja mokra...jsem byla v soku...aspon ze ho je dost.
28. pro 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty CAT...nekleslo ti bricho nahodou trochu? se me zda...
28. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.... tak se taky hlasim.. mam dneska volno... zajdu si na nehtiky a po ceste domu zkouknu obchody s vyprodejem na mimi oblecky.. zitra mame konecne tu kontrolu uz se nemuzu dockat.. konecne to nebude tajemstvi ale budou to moc vsichni vedet.. juchuuuu
28. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jo a jeste: taky uz jsme dosavali vysavacem...mala ani nepipla a myslim, ze se ji ulevilo :wink:
28. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak noc opet beze spanku tak jsem si to natahla na cele dopoledne :slight_smile: a to znamena ze dnes vecer zas neusnu....
rano mirne bolesti podbrisku no a to samozrejme zase preslo, takze dnes asi rodit nebudu :slight_smile:
jdu zitra k dr. tak snad neco vymyslime.........
28. pro 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji taky myslím, že mi bříško kleslo:slight_smile:))jsem fakt zvědavá kdy ten malej lumpík vyleze:slight_smile:)
Malou máš fakt zlatou!!Takže růstový špurtík byl jen doš´časný, super!!!

Pohyby už mě ale celkem bolí, je to už solidní kopando grando, viď Hypo:slight_smile:)
Hypo chudáčku ty s tim spanim to máš fakt na pytel, já chrnim fakt do 9, i do 10 a v noci max 1x na wc

Luci ty výprodeje ti závidím!!!!!!
Koukám na Eva tropí hlouposti a vypisuju faktury, daně se blíží:slight_smile:)

Jo a mateřská zatím nedorazila:frowning2:((škoda, ale teď nic nepotřebujem:slight_smile:))
28. pro 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo kopance uz nejsou zrovna prijemny hlavne kdyz se vrti uplne dole :slight_smile:
a taky se mi opira o zebra takze muj cely levy bok (zebra) jsou uz bolestivy i na dotek.....
28. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ho mám vyvylenýho do strany, ale napravo:slight_smile:
A dole když se zavlní tak mám pocit že si učůrnu:slight_smile:)hihihihihihihii
28. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat jj zdálo :wink: :dizzy_face: tak se připrav na 1.1. :wink:
sranda to byla s tím porcováním, však jsme to dávali všem jako historku k pobavení :grinning:
jinak mám tu klasickou odsávačku, tu na vysavač jsem chtěla pořídit, ale doktorka z ORL vůbec tuhle odsavačku nedoporučuje, že prý odsaje i to co nemá, nerozumím tomu, ale tou klasickou jsem Terez odsála všechny hleníky a byla spokojená :slight_smile: ono je to asi taky o tom miminku, jestli se mu to líbí nebo ne, některý mimčo u klasický odsavačky řve jak tygr, proto maminy volí tu na vysavač, protože je to rychlejší a mimčo to má brzo za sebou :wink: můj názor, ale je to asi na každý z nás co pořídí :slight_smile: já určo potom koupím do nosu ten Sterimar, je to mořská voda a prckovi se hned uleví :wink:

Cat a bříško už máš teda parádní :dizzy_face: a začíná se pěkně naklánět dolů :wink:

Svoji jj krásný vánoce :grinning:

Hypo teda co ty tu :grinning: snad doktor už zítra něco vymyslí, takhle tě trápit...

holky Téra cabínkuje, jdu krmit a pak vyrazíme na prochajdu, tak zatímky :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky silim, vsichni co meli rodit v lednu uz porodili, dokonce i Gabina z Ulice z TV :slight_smile: a ja NIC.....
nechtela jsem vyvolavanej porod ale obavam se ze budu skemrat at mi ho radeji vyvolaji ....
manza by nejradeji rodil az 1.1.2010 ale pro me je kazdy den navic (lepe receno kazda noc navic) utrpeni.....
uz mi ani neprijde ze by mala nekdy mela vylezt :slight_smile:
28. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se po vánocích, měli jsme takovej fofr, že nebyl čas vůbec na nic, dneska je volnějc, tak peru, večer jdeme na návštěvu a ve středu jedeme do orlickejch hor, aby se amálka trochu vyvětrala, vzduch jí vyloženě svědčí

hypo, neboj, to už bude co nevidět, nečekaně vyleze coby dup :wink:
28. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo navzdy ve me nezustane ale to cekaji je desny..... cely tehu se bojim predcasneho porodu kdyz jsem byla na rizikovem a ted se holce nechce ven :slight_smile:
to je des.... ani svatky jsem si poradne neuzila........
28. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo a nemůžeš říct gynekoložce ať ti udělá Hamiltona?Že už nemůžeš spát a hýbat se a tak?Prej to některym udělali..já si o něj zítra asi taky řeknu..za zkoušku nic nedám:slight_smile:)) :wink:
28. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojy kočky jenom rychle dala jsem maličko fotek do alba.-)zas mastim paaaaaděkuju všem moc.-)
28. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zeptam se na to, ale docela se bojim, neboli to?:slight_smile: :slight_smile: no ale lepsi nez nci ze?
28. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééééééééééééééé!!!Verled tu byla!!!
Ahooj mamino!!!Tadeášek je nádhernej!!!
Krásně vám to na Vánoce vyšlo:slight_smile:)my už se taky nemůžeme dočkat:slight_smile:))gratulaceeeeeeeeeeeeeee!!!

Hypo nebolí to, je to jen jako protržení těch blan nebo co a pak většinou odejde hlenová zátkas...za pokus nic nedáš..já se taky zítra poptám:slight_smile:))
28. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela ze to prave boli, no ono to bude spis neprijemny ale asi do toho pujdu pokud mi to dr. dovoli :slight_smile:
28. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si ted hamiltona nacetla, nekoho to boli nekoho ne.... nekomu pomuze hned nekomu za par dni :slight_smile: stejne je to vzdy na tom miminu az se rozhodne tak pujde...
je to vlastne odtrzeni cipku od branky delozni...... zni to desne ale asi to prubnu pokud mi dr. da souhlas :slight_smile:
28. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verled Tadeášek je nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Cata hypo teda ještě si bříško užijte zachvíli vám bude chybět :grinning:
28. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooooooooooj holky :slight_smile:
tak my už jsme taky doma... vánoce u našich byli dost netradiční, ani nevím jak jinak to nazvat... viděla jsem asi jednu pohádku... dorazili jsme včera večer a pak ještě jeli do ikea, neb tu bylo 9 stupňů... stejně se to pořád ještě nevytopilo, ale už je tu teď 18, tak hurááá :slight_smile:)))

koukám, že se nerodí... nakukovala jsem občas i u našich, ale nebyl čas psát. HYPO (i CAT) držím palce, ať je to co nejdřív za váma :slight_smile:
add ta bolestivost... já teda nevím proč mě to bolí tak brzo a jestli je normální.... ale občas se prcek tak blbě hejbne, že mám pocit, že mi reje špičatým meganehtem do čípku.... bolí to jako čert..
mno a pohyby už začínají být taky některý nepříjemný :slight_smile:)))

všechny moc zdravím :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VER ještě jednou gratuluju k Tadeáškovi - je nádhernej. četla jsem i porod, že ty pravý porodní bolesti jsi měla jen vlastně 1:10 do narození Tadeáška... krásnej porod!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe vitej zpet:slight_smile:
28. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI díííky :slight_smile: jste krásný!!!!!!!! jak si to užíváš mamino? :dizzy_face:
28. pro 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem se chtěla zeptat mamky na dudlany... který jsou nejlepší?
28. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsme se vratili z prochazky a pekne me boli zada a mam zalehly usi :slight_smile: asi mi tehotenstvi leze i do usi pac je to uz asi po pate za tyden :slight_smile:

nazdaaar hehe :slight_smile:
zitra me zas ceka podoli.... tak snad tam nebudu zas X hodin......
28. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar zeny!!tak jsme doma osireli,tatinek sel opozdene zapijet do prace vanoce :grinning:
28. pro 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jak to dopadlo s tou babickou manzovou?
28. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to zjukla

svoji jak je mala na ty ruzovy dece,tak jsou to krasny fotky :grinning: :grinning: :grinning:

verli jste fakt sikuli,ze jste to takhle zvladli :grinning: :grinning: :grinning: tadik je nadhernej chlapecek a smat se taky umi :grinning: jako budete mit cas tak se ukazte :wink:

hypo koukam,ze furt nic - mas toho az po usi dost - zalehly:grinning: abyla jsi v te lekarne?

cat potvrzuju,ze brisko mi prijde niz a niz

hehe vitejte doma a netradicni v cem,snad ne spatny?????

monci mela jsem ze zacatku taky tu klasickou odsavajdu,ale jakmile mel opravdu rymu a ne susne,tak byla na prd

tak Ondrasek nam pekne roste v nedeli nam bude pul roku,leze nam druhej zoubek,protoze je trosku nevrlej a kadi,zkusim vyfotit prvni,ted kouka na trable prcka Binka a muze se zblaznit radosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vanoce dobra,az klasika u tchanovcu,darecky dobry,ale tchyne se proste na maleho kdyz prijde prisaje a nechce ho pustit,az jsem skoro po dvouhodinach,kdy ho mela jen ona,rekla,aby ho taky dla dedeckovi a strejdovi a uplne me vytocila - uz 100x jsme rikalim,ze nechceme veci po manzovi ani pletene (takove to podomacku),ze chceme maleho oblekat jako soucasnou modou,ze nejsme tak chudy aby nosil 25let stare obleceni po manzovi a ona malymu poslala po manzovi tasku veci - same pletene a po stare,tak jsem ji to poslala zase zpet a uz manzovi rekla,ze mi to prijde jako provokace,kdyz jsme ji jasne rekli jak chcemem maleho oblekat :angry:
28. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis holky ctu na netu,ze umrel dalsi herec jako to uz je treti za tyhle vanoce - to je nejaky divny
28. pro 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek