• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ja merim 173 cm
jinak se me dneska pani pokladni v obchode ptala jaky jsme mesic, myslela si ze jsem tak 6-7m
kazdy rika ze mam maly bricho a ja si pripadam jak verlyba.....
a uz vim cim to je, kdyz se do neceho oblecu tak to bricho tak nevynikde...... nemam nic extra upleho, joooo kdyby me videli nahou tak by si to asi rozmysleli s tim malym brichem :slight_smile:
30. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ja jak mam prave vsechno uple, tak me bricho vylejza a je me uplne blby rikat, ze rodime az za mesic :grinning: ...a bude hur :sweat_smile: :rolling_eyes:
30. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
me by zajimalo jak poznam ze mi kleslo bricho, nejak tam nevidim prostor kam by melo klesat :slight_smile:
zitra mam dr. tak se celkem tesim..... hlavne ze uvidim utz
nicmene me dneska cely den boli (picha reze) uplne dole jako na stydky kosti nebo co tak jsem zvedava co se dozvim
30. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO tyjo, ja jdu ve stredu...uz jsem taky zvedava...nevim, jestlis docitala, ale mam nejaky bolesti taky, odesel me nejakej hlen nebo co...jsem klidna, mam jeste spoustu casu, spis jsem takova zvedava...tak nam pak rekni jak jsi dopadla! Jsi na rade :grinning:
30. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja mam zatim jen vytok, hlavne pri namaze, jako kdyz pul dne pochoduju po obchodech...... hlen to snad neni, ani nevim jak ho poznam.....
zitra napisu ted jdu spat

dobrou noc
30. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mmch...nekomu pry bricho neklesne vubec :wink:

Brou!
30. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vy uz asi vsechny spikate,co..jsem do ted uklizela a zitra budu pokracovat..vse mi trva nekolikanasobne dlouho :sweat_smile: furt musim davat pauzicky...tak brou :wink:
30. lis 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já myslím, že L mi budou, i když teda přes břicho mám už teď 103 cm... ale jinak měřím 167 a nabrala jsem už asi 10 kilo - teď mám 72 kg. když budou košilky malý, tak prostě pošlou větší a je to... jinak jsem objednala bez prostřihů, takže snad to bude ok....

HYPO ahoooj :slight_smile: :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..a co myslite tema prostrihama?takovy ty na strane?
a onjednala si pekny..ja uz dve taky objednala :grinning:
30. lis 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a já si před otěhu koupila v NY pár levných triček delších elastických, ještě teď mi jsou pod pupek, takže nějakou chviličku ještě vydrží a pak si zajdu asi zase do NY a třeba tam najdu něco podobnýho ve větším anébo půjdu do těch megozních, co mi koupila ségra .)))

jo a klesnutí břichu - mělo by to být vidět jak trochu dole, tak hlavně pod prsama si myslím... prostě jak malá začne sestupovat, uvolní se prostor nahoře a břicho tak opticky působí že je dole...
30. lis 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL já rovnou tři :slight_smile:)) nemám vlastně žádný šik košilky - furt jsem spala v manžových starých tričkách, tak dooooufám, že je unosím i pak...

těma prostřihama HYPO myslela tyhle.. http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/nocni-kosile-kojici-smlxl-kod-nkc1151/
30. lis 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda aspoň myslím :slight_smile:)) :grinning: :sweat_smile:
tak jdu taky spát holky zlatý :slight_smile: ahoooj :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo zadnej troskar :grinning: :grinning: tak brou hehe :wink:
30. lis 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ete mi napadlo(az tu naka budete),mam davat pres papirovku ete latkovku?kvuli kyclim?ted jsem nekde vycetla..a vim ze mama to davala brachovi
30. lis 2009 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :dizzy_face:
1. pro 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se dneska chystáme s prckem do divadla...... tak mám po dlouhé době na sobě něco obtaženého, jediné šaty, které ještě obleču :grinning: jestli se mi večer až přijdeme domů bude ještě chtít, tak nás vyblejsknu....... nikdo tady v práci není zvyklej na takovej melounek :grinning: :grinning: :grinning: takže je fakt, že pokud někdo nosí volný věci, tak mu můžou všichni tvrdit, jaký malý bříško má :wink:

HEHE košilky kráááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: myslím, že L bude stačit, kdyžtak se to tam dá vyměnit :wink: a taky budu nakonec pořizovat tři, protože teď mám jednu a hodila jsem ji do prádla a říkám hmmm, co já si na sebe asi dám...... no a nakonec se mi ji podařilo ještě ten den vyprat, rychle jsem ji usušila ještě na topení a nahonem přežehlila, protože nic jinýho neobleču :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mám taky tu s těma průstřihama, co říkala HYPO :wink: a je to taková jako sem dala HEHE odkaz :wink:

SVOJI mrkala jsem na odkaz podprsky, ta vypadá teda fakt parádně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já mám na tohle ještě čas, tak uvidím, jaký budou zkušenosti a kdyžtak do toho jdu taky :wink:
1. pro 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a u ANGE taky růstový spurt, no to se máme těhulky ještě na co těšit, s těma našema prckama :grinning: .....

CARCUL a na ten tvůj dotaz ohledně látkové pleny, myslím, že hodně maminek dává, kvůli kyčlíkům :wink: ale taky uvidíš, co ti řekne doktor, co a jak....... :wink:
1. pro 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooj ranní ptáče :slight_smile: tak jak bříško? už brý?

všem krásný ráno! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko HEHE :dizzy_face: no nic moc, co bříško, to je super, ale žebra... au au au :cry: :cry: :cry: to je děs.... včera večer už mi ani nepomohlo, že jsem ležela...... jsem zvědavá jak to přežiju v divadle, doufám, že nebudu muset odejít...... :frowning2:
1. pro 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v Divadle snad dobře PROSTEJ, když nebudeš sedět na takových židlích jako mají v Ponci - dřevěný rozkládací... na záda fakt děs, pořád sjem se předkláněla... :( mno to je zvláštní, že tě tak brzo tlačí do žeber... asi jak jsi menší bo co... :confused:
1. pro 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no snad ne, my jdeme do Kalicha, už jsem tam jednou byla, ale prdlajs si pamatuju, jaký tam mají židle :grinning: ..... jako nejlepší na tom je, jak si těhulky stěžují, že je bolí záda a ťuk ťuk, to já musím zaklepat, ale mě teda vůbec :astonished: ... no zato na těch žebrech si to prcek vybírá....... ale co jsem se bavila s jednou paní tady v práci, dlouho jsme se neviděli, tak se ptala co a jak a teď mi říká, no já už jsem prababička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a její vnučka měla shodou okolností od začátku málo plodové vody, tak ji hlídali a všechno bylo ok až na to, že jak ten prcek tam měl málo místa, tak jí tak hrozně tlačil na žebra, že bolestí už nemohla vydržet a dokonce pak už ani dýchat, takže musela v 37. na císaře a basta, nebavili se s ní.... no co mi to připomnělo asi :grinning: .... ale tak jsem si říkala, že to pro klid duše řeknu doktorovi a uvidím, jak se to bude vyvíjet dál.... ale je to hnus no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ty HEHE? nějaký těhotenský neduhy? :sweat_smile:
1. pro 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no pěkný... jsem zvědavá na tvojí další kontrolu, ale dle popisu prababičky by to sedělo co... no každopádně hlavně, že na to dr. přišel a CS v 37. týdnu je lepší než nějak riskovat. zase bych to mohla brát tak pozitivně, že bys prostě věděla, kdy se vám to přesně narodí a mohla plánovat.

u mě ani nic - občas mě pobolívají záda - ale to když to přeženu s vysáváním a vytíráním a úklidem - to mě pak dost bere kostrč, občas kyčle... no a pak ta klasika pálení žáhy, občasná zácpa... tvrdnutí břuchu... když nějakou chvíli pochoduju, tak pak tvrdne, všechno tlačí, ploužím se jak motyka :slight_smile:)) je to zajímavý, jak to celý tělo zpomalí... minule jsem šla úsek, kterej pár metrů vedle vedle úzký silnice a nebyl tam samozřejmě chodník, jede auťák a říkám si přidej přidej, ať si fuč... a prd... nešlo to ani o píď... :slight_smile:))))))) bylo to jak ve snu, kdy se snažíš utíkat a ono nic :slight_smile:)
mno zatím musím zaťukat... nebo spíš zabušit! :slight_smile:)) :grinning:
1. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale mám výčitky... že se mi nechce chodit cvičit atp... hrozný. jsem si teda myslela, že se vzmužím a evidentně ne... :sweat_smile: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. pro 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky!!! :grinning: :grinning: :grinning: Ja vas jdu docist,ju :grinning: jsem teda mrtva ouplne,to byla zase noc,malej knoural co hodinu ze spani
1. pro 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já z toho byla ten jeden den taková zdrblá, ale pak jsem si řekla, co naděláš, množství plodovky neovlivníš a navíc za 3 týdny může být všechno jinak.... takže uvidím na další poradně, řeknu doktorovi určitě o bolesti těch žeber a taky, že mám spíš vodnatý výtok, ale to si myslím, že je v pohodě, protože ho mám od začátku :wink: a kdybych prostě musela třeba na císaře, tak co nadělám, taky nic....... hlavně ať je prďolka v pořádku a jak píšeš, určitě bych nic neriskovala :wink:

a ty jsi teda zatím v pohodě.... :wink: já musím říct, že jediný z toho co jsi popsala, tak ta žáha mě občas pálí, jinak teda záda a bolesti, co to je, to neznám :grinning: :grinning: :grinning: a jediný co, tak v noci mě občas bolí kyčle, asi jak si to přeležím :grinning: ..... a tvrdnutí bříška, pokud to není často, tak je to ok :wink: a s tím zrychlením :grinning: to mi mluvíš z duše normálně :grinning: ..... prostě to nejde, jak píšeš :grinning:
1. pro 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jo tak to se mi taky nechce..... :sweat_smile: ale já si říkám, nepřehánělas to před těhu, nemůžeš si myslet, že teď budeš trhat rekordy... takže se tak zmůžu maximálně na to cvičení, jak jsi posílala po netu :grinning:

ahooj BLAHU :dizzy_face: teda jak to, že tak malej kňoural? :confused:
1. pro 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mno držím palce!

jo a ještě čoveče se občas objevujou křeče v nohou... to celkově asi i souvisí s tím tvrdnutím mno.
třeba když jsem byla v ikea a měla jsem toho plný kecky po celým dnu se ségrou a pochodování a vybírání, tak mi tvrdlo břicho několikrát do hodiny, ale zase se to pak rychle uklidnilo, když jsem si dřepla...
teď jsem to zatím nepočítala, zdá se mi to v normě.
ale celkově se opravdu cítím dobře a kéž by to takhle už zůstalo. :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU ahoooooj... mě zas budil manžel. chrápal jako blázen, takže jsem si sbalila peřinu a šla vedle. já naštěstí zatím můžu, tys asi musela kontrolovat a uklidňovat co?
1. pro 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek