• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
do lekarny jsem nedosla..... zeptam se zitra na hamiltona a uvidime co dr.
ted rovnam zebra, nejak me ta prochazka znicila ale porodni kontrakce to zas nevyvolalo .....
28. pro 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe naštěstí mě nikdo nic starého necpe, ale teda vím co myslíš...hahaha, ty staré smrduté věci...ani nevím proč si to ty babičky těch 30let skladovaly....nechápu, ale byla taková doba, všeho si vážili a nic se nevyhazovalo...tohle mi vadí i u maminy, máme knihovnu plnou knížek který už nikdy nikdo nebude číst, já bych je dala do domova důchodců a do nemocnice, na charitu, ale néééééééééééééé, knihy se nevyhazují, takže si myslím, že až našim bude 80, ani je nenajdu přes ty krámy co se pomalu ale jistě hromadí.....

Hypo taky si čtu o tom Hamiltonu, ale kamarádce to udělala doktorka na požádání, jedna má kamarádka má dokonce možnost vyvolání porodu kdyby chtěla, páč už má 4,5kg mimi a je 39+2tt, takže aby pak nerodila 5,5kg cvaldu:slight_smile:))

No my jdeme s těhulema ve středu na obídek a pak do lékárny pro ty bylinky a koření, já včera měla ten kořeněný nápoj, ale jediný co bylo že mě pálila žáha tak, že jsem myslela že umřu.-((((
28. pro 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zdravím zpět hehe a všechny!!!!!!!
Jo to povídání o těch věcech patřilo Blahu:slight_smile:)hihihihihihi, se mi ty přezdívky už motaj:slight_smile:))
28. pro 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. tak sme dosli z mesta jak tam maji vyprodej zasli sme do next no ale uz tam skoro meli vse pryc.. ale furt se mi podarilo neco splasit.. 3pyzamka, riflicky a 2 teplacky... no krasny to je.. a u me v obchode jedno bodycko a ponozecky 3x... no a uz jen zitra at nam pani dr rekne ze sme zdravi a jde to do svetaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo uz ted 4,5 kg tak to bych vyvolavala a na nic necekala :slight_smile:
uz aby byl zitrek, noc bude zas dlouha a pak budu usinat v ordinaci :slight_smile: minule jsem jen po 2 hod spanku malem v ordinaci usla a padla na znak :slight_smile:
28. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: a jau jau jau mala kope a boxuje to je des ............
28. pro 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: hypo si te predstavuju jak usinas v ordinaci a padas na znak :grinning: :grinning: :grinning:

Pred chvili se nase mala svedomite napapala a pak se pekne svedomite poblinkala....respektive poblinkala me...ale jak :sweat_smile: :grinning: ...takova savle :grinning:
28. pro 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky..jakpak se mate?zkusim docist..ale az uvarim
28. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem ted taky svedomite popapala a doufam ze savli nehodim :slight_smile:
i kdyz chvilkama zaludek zlobiiiiii
28. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo me bylo pred porodem taky blbe, tak trebas.... :wink:

sem vyzehlila hromadu pradla...uff
28. pro 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeee hehe,vitam te doma :grinning:

svoji,tyyyyjo babi s dedou vypadaji fakt mlade :wink: a mala je kraaaasnaaaaaaaaaaaaaa

cat taky mi prijde ze kleslo :wink:

hypo..chudaku,snad uz brzy mala vyleze

amalky a jakpak se mate?jak zvladate?

blahu..pul roku..tyyyyjo toto leti

holky nejak prestavam zvladat zaprahnuti ,jsem mrtva behem chvilky a brisko furt poboliva.zaha hruza a zada taky nekomentuju.nojoooo a bude hur :sweat_smile: :sweat_smile:

jo ete jsem se chtela holky zeptat-v cem jste jely z porodky?dziny?jako kuli bolavymu spodku se ptam
28. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee verled,malej je kraaaaaaaaaaaasneeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
car myslim, ze bys mela zvolnit!! odpocivej vic...maminko :wink: ja jela domu v tom, v cem jsem prijela- tehu dziny- a byly me velky, precejen, nechala jsem tam 11kg :grinning: :grinning: ...ale na tu chvilku....me to bylo tak nejak uplne jedno
28. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak objednávání z www.nejenprodeti.cz rozhodně nedoporučuju! fakt něco!

CAT mě nepříde z tý fotky, že bříško kleslo... je tam jen trochu jinej úhel při focení... ale ani tak to tam nevidím :confused:

CARCUL hoooj :slight_smile:
28. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a nevadilo to na bolavej dolejsek?no ono prave ted jsou nejvetsi fofry..a v neblizsich 14dnes se nezastavim a pak ete taky bude docela honicka..fakt jsem ted denne od rana do vecera na nohou az na pa vyjmek a nejak mi to zmaha vic nez jsem myslela..v necem musim ubrat a nebo se na neco vyprdnout..a jakpak se mate?

hehe...ahoooj...a copak jsi tam objednavala?a uz mas vse zarizene?
28. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
car no, zdravi mas jen jedno....davej na sebe vetsi pozor a mysli na Sofinku!...me spodek nebolel ani po porodu, takze nevadilo :wink:
28. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..no dnes jsem zrovna rikala ze to budu muset trosku omezit asi a vic si to rozlozit...
jooo a asi za dva tydny jdem na foceni-jsem zvedava:slight_smile:jeste ji musim zavolat na presny termin:slight_smile:...a jak se mate vy jsi mi nerekla?joo a tamto je tvoje mamina vid?jste ji se segrou podobny mi prijde
28. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen rychle nakukuju a hlavně se chcu pochlubit :grinning:

Janička se dneska poprvé převalila ze zádeček na bříško a jak zjistila že jí to jde tak se pořád kulila a kulila :dizzy_face: :grinning: Šikulka moje malá :dizzy_face: :dizzy_face:

Už spinká tak tchýně pohlídat a půjdem se s mužem projít..zítra a celou středu bude zase v Praze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zatím ahoooj :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI s manžovou babičkou to dopadlo tak, že tam manža jel... no byla jsem z toho (a vlastně ještě jsem) celá nakřivo, bo se bojím, co všechno bude následovat... to víš, jsem ženská a ty to všechno domýšlejí do morku kostí... takže živě vidím další fungování, kdy bude děda bombardovat manžu problémama a požadavkama... každej den mu volá... než jsme odjeli, tak zase chtěl, abysme po cestě zpět nejeli po dálnici, ale okreskama a stavili se u nich a vzali mu nějaký věci.... že prý si je pak vyzvedne... nakonec se to tak zkomplikovalo, že pro ty jeho věci jedeme zítra a ve středu mu je povezeme zase za Phu do Čerčan... děda manžově matce nebere telefon, takže opravdu už bude furt všechno na nás nebo co... :(((((

BLAHU netradiční v tom, že byli hektický, furt se jen něco připravovalo, vařilo, nosilo... televizi jsem skoro neviděla... táta si usmyslel, že zrovna na 24. začne instalovat satelit a celej den s manžou kolem toho šašili - instalovali a ladili... během toho samozřejmě nešla televize a takhle to ladili i druhej den... takže jsem první pohádku viděla až na 26... :((( no do toho tam bylo dusno kvůli ségře a táta je čím dál víc nevrlej....
no a naše babi je po mrtvici, přes vánoce se dvakrát svalila, táta tam furt k ní běhá (bydlí hned vedle) a když se svalila podruhý, tak už si nebyla schopná dojít ani na záchod... takže se tam uvažovalo zas o hospici nebo LDN... babička si to i vyloženě přeje, bejt v nemocnici... má ráda, když jí někdo lituje... a celkově je fakt magor. před dvěma lety se hrozně v noci pořezala až tak, že teď nemá tak dobře pohyblivý ruce a furt chce, aby se o ní někdo staral i když by si sama ještě dobře poradila... no herečka na entou...

jinak starý věci teda taky nemusím! taky nám manžova teta poslala jeden takovej kousek, že je to po manžovi... Kubula to určitě teda nosit nebude! a taky bych to vrátila, zvlášť když jste se o tom už bavili!!! :angry: :angry: :angry:

HYPO držím palce zítra na to Podolí... snad to nebude na tak dlouho jak minule...

jo a kdybych věděla, že dítě bude mít 4,5 tak už jsem taky dávno ve špitále...

no a když už jsem u toho, babička rodila 5,5 kilový dítě!!!! :(((( strejdu! jsem to vůbec nevěděla... :fearful: :fearful: :fearful:

jo a jinak, u našich jsem měla zase nějakej jinej výtok... takovej ten hlenovitej... moc tomu nerozumím teda. taky mi skoro každej večer bylo dost na zvracení.... ale včera jak jsme dorazili, tak to zas bylo dobrý a dneska taky...
jinak ty prsa mi chvílema pěkně tečou teda... ráno jsem zase měla fleky na noční košili :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo fuj takovej román... to stejně nebude nikdo číst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..ty jo me netece nic...no a vanoce koukam taky zadna pohoda...
5,5 kg?jeeeezis chudak zenska...a s tim dedou neni vubec rec?
28. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak koukám, že SVOJI si mateřství fakt vychutnává :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:

SAC ahoooj.. no máte šikulu!!! :slight_smile: :dizzy_face:

CARCUL no objednávala jsem na konci listopadu ty plínky... nejen vícevrstvý, ale i obyč a separačky...
kdybych paní nenapsala co je s objednávkou tak se mi ani neozvala...
no a před vánoci mi napsala, že posílá objednávku - ale jen část, že vícevrstvý jsou vyprodaný! a že je dopošle později! no ale světe div se přišla teda do schránky výzva a paní si představuje, že uhradím celou částku a budu doufat, že mi ty plíny časem dojdou nebo co... no na to se můžu teda z vysoka vytentovat že jo!!! :((( :angry: :angry: :angry:

a jinak nemám přebalovací pult - teda takovej ten nástavec... koncem ledna dojdou nějaký věci ke kočárku - vložná taška, taška na rukojeť, atp. - mám v tý objednávce i odsávačku na vysacač, hřeben, teploměr...

no a pak jsem ještě nebyla v drogerce, ani v lékárně... takže mi chybí kosmetika a věci do porodky... a kojící čaje...
no a ještě jsem neobjednala kojící podprsenky...

no a stále jsme neobjednali AUTOSEDAČKU!

áááále už jsem si roztřídila konečně hadříky dle velikosti a narvala to do komody, takže si v tom už konečně začínám dělat systém a pořádek :slight_smile:

jo a musím se objednat na předporodní kurz konečně!!!

a co ty CARCUL jak jsi na tom? :slight_smile: já bych to chtěla mít do konce ledna všechno po kupě no, snad se to podaří...
28. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ja si to precetla :wink: tyjo s tema pribuznyma to je kolikrat fakt o nervy, ale nenadelas nic no...do prdele je neposles zejo (potazmo manzel) :unamused: ...a ten vejtok a nevolnosti jsi mela urcite z nervu...ses tehule pokrocila, ty by ses nemela nervovat....

...a CAR by se nemela tak honit! kolikrat za zivot budes tehotna?...jednou? dvakrat?....me rikal muj doktor, kdyz jsem chtela sportovat "stoji vam to za to? si to treba pak celej zivot vycitat, kdyby se neco nedejboze stalo?"...a ty uz jsi taky pokrocila, tak opatrne :wink:

SAC gratuluju, sikulka :dizzy_face:

Holky, myslite, ze vadi, kdyz mala bude jist dyl jak za tri hodiny???? Nekdy chce treba uz za necely dve a nekdy proste minou tri hodiny a ona spi....me se nechce ji budit...
28. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL no ten děda se obrací jen na manžu.. :((( furt je dotčenej, že se pohádal s jednou dcerou a druhá tu situaci s babičkou psychicky nezvládá, takže je na obě svoje děti naštvanej...

no krom toho, manžova teta odmítá za babičkou vůbec jezdit, i když jí manža říkal, že děda klidně na celej den odejde z toho hospice pryč, aby tam s ní mohli bejt.... ale prostě prý nemají peníze na takový cesty a tak vůbec... no slinty holky, že byste se fakt střelili do hlavy z toho - dělá prostě naschvály a podle mě si myslí, že za to všechno může manža, že vůbec pomáhal dědovi zařídit ten hospic.. autem to mají kolem 70 km... a ona není ochotná za svojí matkou vůbec dojet! :((( :fearful: :fearful: :fearful:
28. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI :slight_smile:)) díky, jsi nejlepší žes vydržela a dočetla :slight_smile:))

jo někdy je to s příbuznýma fakt hrůza... třeba můj táta je na tom podobně se svojí sestrou - taky se ohledně babičky o ničem nebaví - oni teda vztah nemají absolutně žádnej...
tak samo je na tom moje máma se svýma dvěma sourozencema... teta mámu dokonce jednou obvinila, že je okrádá (pracuje v jejich podniku) a s mámou to tak zamávalo, že se z toho úplně sesypala a několik dní byla ouplně apatická!

no asi to mohlo bejt z nervů... i když mám pocit, že se fakt zas tak nenervuju, ale třeba je to podvědomí...

a add to krmení... asi bych to brala tak, že tvoje holčička ví, kdy má hlad! co se týče režimu, tak je asi dobrý koupat a ukládat zhruba ve stejnou dobu, ale když jí hlad nevzbudí, tak bych asi nebudila...
28. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..tak to ti nezavidim..takovy situace nejsou jednoduchy zvlast na psychiku..

svoji..myslim ze neva..dyt hromada mamin nebudi...kdyz to nebude vic jak pet nebo sest hodin(u malyho miminka-myslim ze jsem cetla)

hehe..no nam toho ete chybi..pristi tyden razime do nemecka a co nekoupime tam tak vlitnu dokoupit at to mam aspon do konce ledna nachystany sakum prdum...nejlepe ete driv..ale uvidime jak budu stihat
28. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jooo :slight_smile:)) tak jsem se přihlásila přes net do kurzu - měli poslední místo :slight_smile:)) to teda vyšlo o fous :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tim krmeni mam nazor prene jak hehe :wink:
28. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL a co všechno?

a co už teda máte? :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem zvědavá cooo :slight_smile:))
28. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek