• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
CARCUL já se hlavně bojím o manžu viď... jel od našich zbytečně 120 km tam a 120 zas zpět... 23. den před štědrým dnem...bála jsem se provozu a tak vůbec a celkově mi to od dědy přišlo hrozný to chování... bo se ani manžela nezeptal, jestli dorazí on mu prostě rovnou řekl "snad jedeš taky ne?" a bylo prostě.... už jsem to tu asi psala... mě to prostě zavání takovejhle přístup.... z toho budou jen další a další problémy a požadavky... a taky že jo. ve středu tam zase musíme jet! navíc budu dědovi prát :grinning: :grinning: :grinning:

no a místo toho, abysme teď měli klid, tak řešíme tohle! manža dodělává školu - teď bude mít zkouškový. taky co se týče práce, tak jestli teď klapne jedna zakázka, tak to bude pro něj dost záhul, no a pokud neklapne, tak se zas budem potit, abysme sehnali rychle něco jinýho, co nás na chvíli uživí.....
a děda ho takhle při tom všem využívá! všechny ty problémy si způsobil sám a manža to teď bude asi všechno žehlit nebo co :((( fakt mi to připadá hrozný takhle se chovat k vnukovi při tom všem... no a ještě mám u toho zároveň výčitky, že jsem sobecká no :(((
28. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobery vecir,tak ditko spinka,tatinek je s kamosema a na maminku zase zbyl jen ten pc :grinning:
28. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

normalne se nudim :grinning: :grinning: :grinning:

a vubec se mi teda nechce docitat :grinning: takze nejaky novinky???nerodi se??

a Davidek se dneska poradne pretocil ze zad na brisko...do ted to bylo jen na bok,ale dneska dokonal sve dilo :grinning: jinak porad chce jenom stat,uz ani sedet ho nebavi,mam strach aby nemel krivy zada...a z briska na zada se neprekuli a neprekuli,asi mu to prijde jako zbytecna vec :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jen jsem cetla neco co jsi dneska psala a to je teda na palici :pensive: misto abyste si uzivali vanoce tak mate takovyhle starosti...je to na palici!!!

u nas je ted taky tak trochu dusno...svagr se vcera brutalne opil,strikal manzelu (moji segru) ,tim ji rozrazil hlavu a odvezla ji sanitka na sesiti,protoze bylo vsude krve jak po zabijacce...volala rodicum aby tam hned prijeli co se tam deje,jeji druhy sny (7.mesicu) tam u toho byl,jeste ze mu ta hnsuna svine nic neudelala a druhej syn byl nastesti u nas,protoze kdyby branil maminku,tak by ho asi striskal jako ji a ten teda nevim jak by to u nej dopadlo
28. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe jak to ctu,tak nase taska pletenejch veci je prkotina,ikdyz taky jsem pres svatky s tchynni penila,potkali nas v kaufu (koupila totiz v zari malemu bundu,opravdu peknou,ale ty svadleny nemysli na to ,ze rukav je pro obleceni uzkej,tak jsme se sli zeptat na vymenu) a ona normalne v kramu kdykoliv manza pustil vozik,tak ona ho hned vzala a odjela s malym dal aby na nej mohla bejt prisata a to ho videla den pred tim,porad se snazi davat radoby chytre rady,kdyz nam nejde oblect ta bunda,at to zkusime s rukavickama - ta logika,bunda uzka na rucicku,natoz tam narvat tu rucicku s rukavici :angry: :angry: :angry:

no zkratka zase radi,koupili malymu presnidavku domu,no to chci videt,jak se s nima budeme dohadovat,ze malej jedl doma a bude jist az pozdeji veceri zase doma - a ona,ze to ale preci koupila . . .grrrrrrrrrrrrrrrrrr mam ji dost

uz nebudu resit s manzou hadkama,ale rovnou s ni

hehe ja myslela,jak prijedes plna dojmu z osahanyho briska a plno darkama a ono ty jsi prijela se starostma

svoji s tim krmenim se urcite nic nedeje,pokud mala roste jak ma,tak to nech na ni

carcul ahojky,tak co kde mas ten vyfocenej pokojik?? :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..tak snad se dedovi rozviti :angry: :angry: :angry: :angry: no a svoji ma pravdu ze bys mela byt v klidu a ne te takhle stresovat...
no me ceka v lednu do toho vseho taky zkouskovy,manzel jde na operaci,a v unoru zacatkem(nebo breznu na dalsi)a pak ete na jednu..takze bude veselo..no a jinak nam chybi obleceni(mam jen to co mam nafoceny-cekam na to nemecko a zbytek kdyztak dokoupim),vanicka se stojanem,prebal.podlozka,vyzv.autosedacku,zkouknout kocar,nakou deku ete jednu,monitor(ten nam maji pujcit,ale domluvit to),pak pleny,zupan,veci do porodky ete naky,nuzky,hrebinek,odsavacka,strerilizator,lahvicky(vemu tu velkou dark.sadu od aventu),velka postel maly do pokojiku,satnu udelat(koupit),naky hracky,osusky,teplomer do vanicky,dudliky,ete neco z drogerky a taaak

ahoooj blahu
28. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi ahojky no co to ctu,prosimte a svagr je magor ne???takovyho bych hned opustila deti nedeti :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: zrovna nedavno jsme se s manzou bavili,jak jsou chlkapi,co bijou manzelky srabi a segra kde v nemocnici??a co ten malej?? kde je?
28. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
car ty jo 3 operace???to je peknej zahul do toho uz pomalu miminko???
28. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO HOLKY KUK DO ALBA MAME TAM VYFOCENEJ ZOUBEK :grinning:
28. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu on je primitivni magor,jeho nezajima nic jinyho nez on,navic je to myslivec a kdyz tam dorazili rodice,nechtel je pustit dovnitr,zamknul a tata musel rozbit sklo u dveri a kdyz tam vlitli tak normalne nabijel flintu a chtel po nic strilet...nase mamka to chce porad nejak resit,jenze ja ji porad rikam,co chce na tom resit,ze kdyz to udelala jednou udela to znova a muze to dopadnout mnohem hur,ze on jiny nebude,protoze to je primitvni nenormalni clovek a ten jiny nebude,protoze to nepochopi...nechci ani domyslet co by se stalo kdyby tam byl ten jeji sestilety syn...uz toho tak zridil po psychicky strance ze to neni mozny,porad ho strasi,nadava mu do cur..u (malymu klukovi) a ted tu svini zajima jen to co mu reknou pred komisi,ze mu vezmou flinty,ani se segre neomluvil...jsem se s ni dneska o tom bavila,jenze ona se boji toho ze nebude mit kam s detma jit,tak jsem ji rekla,ze mista je u nas dost a ze pak az se proda ten jejich barak ze za to by mela krasnou bytovku,ze se to vzdycky da nejak udelat,ze ted je hlavni to,aby netrpeli deti a nebyli z toho nejak psychicky naruseny...no je to srac,taky jsem si mu dneska rekla svoje,i kdyz to nema smysl,protoze si to z prpdele do hlavy nevezme a jen kdyz na neho pomyslim,chce se mi zvracet...a kdyby vcera neco udelal nekomu z moji rodiny tak bych ho asi zabila teda,nebo ja nevim...dneska jsem z toho mela porad vysokej tlak a bylo mi uplne spatne...
28. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu no krasnej zoubek???a poznali jste to na Ondraskovi ze roste nebo byl v pohode??
28. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nas tata chce zajit co nejdriv do centra domaciho nasili a chce na neho taky podat trestni oznameni ze ho chtel zastrelit...ale udelal to poprve a to pochybuju ze s tim neco udelaji,i vcera policajti od toho davali ruce pryc :rolling_eyes: jsem mamce a segre rikala,ze jestli jsou tak hloupy tak at si teda cekaji az se zmeni,jenze pak se stane neco mnohem horsiho a bude pozde,kdyz to udelal jednou udela to znova a i kdyby se sel lecit,prijde a bude to za chvili stejny mozna jeste horsi...no nejvic me drasa srdce to,ze nejhur na tom budou deti,segra vedela jakej je jeste nez siho brala a nemusela si ho brat,takze nechapu co na nem videla,ale ty deti za to nemuzou a je to teda strasny
28. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi a kde je to miminko jsem jeste nenasla,teda to je desivy,to jako okamzity rozvod a jeste ze segra neni hloupa a chce od nej pryc!to je dobre a dobejt misto u rodiny se vzdycky najde

poznali jsme to tak,ze zacal byt nevrlej,mel prujem lehounce zvysenou teplotu pres 37,a nalite dasnicky :grinning: prave,ze jsem si rikala,ze to uz prutak asi nebude :grinning:
28. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no segra prave porad resi jestli od neho jit pryc nebo ne...zacalo to vcera tak ze prisel nalitej jak dobytek,zacal brat toho 7mesicniho syna a segra ze ho brat nebude ze mu jeste neco udela,a on ze je to jeho dite (mimochodem za strizliva si ho vubec nevsimne) a ona ze at si tahne za svym tatou ze ho tam takovyho nechce a zacala mu vyhazovat veci a on zaca brat flintu tak mu ji chtela vzit a on ji zacal triskat tim jak se tim flinty cisti,takze ma vsude podlitiny a rozrazenou hlavu,doktor rikal ze to mela dost hluboky ze to musela byt strasna rana..no nasi z toho malem infarkt,uz nejsou nejmladsi a kdyz vidi svoji dceru jak ma vsude na hlave krev a v koupelne jako po zabijacce tak se neni cemu divit...segra se jeste snazila aby ten malej ji nevidel a nebal se ji potom,takze ho dala do kolibky v obyvaku...no a ten starsi byl nastesti u nas,jinak by ho asi taky zmlatil a to by dopadlo asi strasne...a nechci ani domyslet kdyby segra byldela daleko od nas a nasi tam nemohli okamzite prijet,to by je snad asi postrilel

a ted je s nim normalne doma,to bych nedokazala,s nim byt v jednom baraku,ja bych asi okamzite odesla
28. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
on je to proste primitiv a dela segre porad jen naschvaly,nadava ji pred detma do kurev a devek,pritom k tomu vubec nema duvod,detem proste nadava,zajima ho jen on sam a nic jinyho,segre s nicim nepomuze,jen utraci prachy a pak rika ze ona nic neusetri a to muzu pokracovat...je to proste srac nejvetsiho kalibru a nechapu jak s nim muze dal byt,ja bych si o nej nemohla oprit ani kolo abych si ho neuspinila natoz s nim byt v jednom baraku...
28. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pry za to vsechno muze segra,protoze mu porad jen dava podnety,ze ho za vsechno buzeruje a ze mu dala vcera facku,jenze copak mela delat,kdyz on byl jak smyslu zbavenej,a to ze mu dala facku ho neopravnuje k tomu ji takhle zmlatit...pry jak ma unyst to kdyz mu nadava ale ze on bezduvodne nadava detem a ji to uz ho nezajima...ale to nema cenu,je to proste hajzl a zabit ho je malo....
28. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem se zrcho vypsala,tak se vam za to omlouvam :frowning2:

blahu jsem zvedava na nas jak porostou zoubky,jestli to bude v poklidu nebo s brekem
28. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
PANE BOZE ONA JE S NIM DOMA?????ty jo ja jsem za jedno s tebou,jako blazni,vzdyt to muze a mohlo skoncit jeste hur a mohl udela i neco diteti - ja bejt rodicema(prarodicema) okamzite beru dite a jedu s nimpryc,ho tam nechat s takovym kretenem

fuj efi mam z toho normalne husi kuzi
28. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dyt blahu ja z toho vcera brecela a dneska me je z toho uplne spatne,kdyz pomyslim co se vsechno mohlo stat...asi bych ho fakt zabila kdyby ublizil nekomu z moji rodiny...nas tata taky porad rika,ze nevi na co vsichni cekaji ze on jiny nebude a chce to prave resit pres toho pravnika a podat kdyztak to oznameni,ale segra s mamou nevim na co cekaji...ted jak o tom pisu tak se z toho zase cela klepu...takovy srace by meli zavrit a uz je nikdy ven nepustit,ale jak vidis tak nikdo s tim nic neudela a ani nemuze udelat,a segra je jeste takova ze to nijak neresi
28. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak vidis jemu je to vsechno uplne jedno a dela ze se nic nestalo,misto toho aby se bal sam sebe a neco s tim delal a sel se treba lecit,tak mysli jen na to co mu reknou pred tou komisi a ze mu seberou flinty...taze tady je aspon videt co je to za svini a ze jiny nebude
28. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrozny opet jsem si uvedomila,ze moje problemy s manzou jsou jeste docela male - ja mela ted trochu depku,v posteli nam to neklapalo,sex proste nebyl a me nechybel,pak hadky pres den,kvlui tchyni,pak reseni situace,kdy manza nebude mit praci (jako,ze mu prej bude doplacet 3mesice na pracaku do 15.tis.tomu uz neverim) . . . ale to vse jsou malickosti,vcera se mi vratila chut k sexu,tak snad mi to vydrzi

efinko k tem zoubkum,jako ja to cekala o odst horsi,vsichni to popisujou strasne,ale nakonec,kdyz si to tak vemu,tak to tak strasny neni
28. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu koukam ze to taky nemate lehky a myslim,ze je to toho na jednu rodinu az dost...snad se to brzy vyjasnia bude lip...ale bud rada,ze mas hodnyho manzela ketrej vas miluje a vazi si vas a udelal by pro vas prvni posledni...ani nevis jak jsem si od vcerejska zacala vazit Milana,kdyz vidim jak se stara,dokonce sam i zacal prat,ja ted skoro nci nedelam a jen se s malym muchlam a mam cas na sebe,clovek ani kolikrat nevi co ma a nevazi si toho...

blahu s tema zoubkama je to u kazdyho individulani,bud rada ze Ondrasek patri k tem na kterych to neni moc poznat...doufam,ze u nas to bude taky tak v pohode...protoze jsem ted stastna ze uz konecne spi jak ma a kde ma a ted kdyby to zacalo na novo se zubama tak nevim teda :sweat_smile: :confounded:
28. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši EFI.... :astonished: :astonished: :astonished: je mi moc líto ségry!!!! to je teda síla. to vůbec nevím, co bych dělala... být rodiči podám na něj trestní oznámení nebo co...
28. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
eeef..tak to je fakt magor...kdyz segra zavolala policii,mela jit k doktoru a mit zpravu a pak na policii nechat vyfotit..pak mohla zadat o to aby manzel mel zakaz se priblizit k domu natoz dovnitr deset dni-pak to lze i prodlouzit..a je jeho vec kde bude-treba na louce...

blahu..jojo tri operace :confounded: ale nak to zvladnem..jinak pokojik vyfotim az to vychytame vsechno :grinning: a zoubecek-jeeee,no vy uz jste velky chlapaci :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu..tak ted kdyz je zas chut tak to bude divoky ne :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi tak treba to taky proplujete ani nebudete vedet jak a malej bude mit zoubku,je tu blby .ze manza prave tyhle veci neresi a pak se porad opakuji,jenze je to tak napul,napul mi strasne vadi,ze to neresi,bna pul vim,zte on je hodna povaha a nechce si to s nikym rozlejt,ale zase ty chvile co mame jako rodina jsou skvely - malej je uplne vyrehtanej,cele dny se smejeme a ja si porad rikam,jak je miluju,ondrasek se uz umi pritulit ,tak je to pekny
28. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
car oni policajti prijeli na zavolani zachranky protoze tata rekl,ze ma jeho dcera rozbitou hlavu po napadeni manzelem,takze je volali oni a rikali ze s tim nejde nic udelat navic to pry bylo poprve a to neni domaci nasili,domaci nasili musi byt opakovatelne,dlouhodobe....jediny co segra muze delat je odejit od nej a nechat se rozvest...trestni oznameni muze podat jen tat,protoze mu vyhrozoval zbrani,to je vsechno a i kdyz poda oznameni myslim,ze to pro neho tak strasny nebude...segra zpravu ma,ale jak pisu domaci nasili to neni a oni s tim nic nemuzou delt
28. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL s těma věcma jsme na tom dost podobně... akorát já nakoupila hadry v sekáči, takže to mám z krku...

stojánek na vaničku ani kupovat nebudu, lahvičky nemám, sterilku chico mi půjčila kamarádka, autosedačku jsme ještě neobjednali, ty komponenty ke kočárku jsou na cestě :slight_smile: včetně fusaku, deku jsem koupila jednu v ikea za 79.- a druhou v sekáči... velkou postel kupovat nebudem.. monitor taky nemám a ani nevím, jestli tu možnost podolí nabízí :sweat_smile: - kdyžtak koupím na aukru nebo někde... tak samo asi i hrací deku - tu jsem ještě ani nehledala... na to mám pocit je ještě času dosti :slight_smile:)
až mi dojdou ty pleny - jestli dojdou, tak zas budu o fous klidnější :slight_smile:)) i když ty pleny by mi asi chyběly až nějakou dobu po porodu...

BLAHU tak každej má nějaký starosti.... tvoje nejsou žádný prkotiny... u nás může bejt teď klid a za pár měsíců třeba bude po všem, ale ty s TCH budeš asi bojovat věčně.... čoveče a s tou bundou je to teda vtipný!!!!!!!

CARCUL ty operace ti nezávidím... to je mi fakt líto v tuhle dobu... manža taky musí, ale odložil to na podzim...
28. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu ono je to na jednu stranu tezky,manza si to nechce rozhazet ani u tebe ani u svy rodiny a nevi co ma delat a proto je asi obcas tak podrazdenej a nevi co ma delat..kdyz to je takhle u nas,snazim se ho podporit a do niceho netlacit...treba mu reknu ze me to stve,ale zo to musi vedet on sam co delat a jak,ze nechci aby to nijak zasahlo nas,ale tak u vas je to o necem jinym,vam se jedna i o jeho zivobyti a to uz je problem...ale urco se to brzy vyresi a bude to dobry,ja si porad rikam ze vec ktera nekdy vypada strasne se nakonec vyvrbi tak,ze to vlastne vyjde v klidu a v pohode...a je super ze se vratila chut :slight_smile: ja jak ted skoo nic nedelam tak se taky vratila a Milan uz dokonce i sex odmita :grinning:
28. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no EFI to je síla....... sestru nechápu! kvůli dětem bych se ho rychle zbavovala... tohle už je asi psychická závislost, protože to jinak ani chápat nejde. chudáci děti opravdu. a ještěže se nic nestalo rodičům. :(((( to máte teda v rodině pořádný trápení!!!!
táta udělá moc dobře, když se půjde poradit do toho centra!

BLAHU no krásnej zoubeček a malej je fakt celej tatínek :slight_smile:))

jsem už dost zvědavá na to naše pískle :slight_smile:))
28. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek