• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
eef..ono je to hlavne o tom jakou maji policajti snahu...muj nevlastni otec byl podobny pripad..a prave byl i vykazan naposledy z domu kdyz uz mama teda neodvolala vse jako pred tim...a bylo to fakt husty...myslim ze ete horsi...a to co nasledovalo tak neco silenyho
28. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
car no vcera to byli divoky jen dve minuty,ale co bylo pred tim bylo krasny :grinning: jak bych to rekla,proste po porodu mnou projede uplne jina a intenzivnejsi vlna vzruseni,nez driv

hehe to jo vecne bojovat,ba ne,nejsem sebevrah,az me nasejri tak udelam treba to,ze se s nima nebudu stykat a bude vyreseno

efi vis co tam je jeste jedna vec a to,ze manza ty hrozny veci co tchan dela jak ho suli na penezich,ani nevidi a jeste se ho treba zastane a to me nici asi nejvic
28. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..pokud neporodime o mesic driv tak si myslim ze to stihnem do konce ledna :wink:

a jinak ja to taky nechapu,jsem hrozne hrda a nenecham si jentak neco libit a uz ze svych zkusenosti pri sebemensim naznaku bych zdrhala od chlapa..a taky tim vsim si tuplem nenecham nic libit abych tak nikdy nedopadla-to je muj nasledek.. :grinning: ....ale je hromada(vetsina tehle zenskych)-poste pry toho chlapa milujou,veri mu ze se polepsi atd..no a nekterejm to snad i vyhovuje(tim nemyslim tvoji segru eef)
28. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu...tak to by stvalo kazdou z nas si myslim-byt na tvym miste
28. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehenko sranda byla,kdyz tchyne vytehla fotky manzi v mimi veku,jako jsem neverila a hadala bych se,ze na tech fotkach je Ondrasek a ne manza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

carculko ja jsem taky takovej hrdej a primej typ,nejsem nejaka cita,treba jen tak pred svym manzelem nebrecim,jako to treba nektery zensky delaj pri kazdy hadce,nebo hrajou na city,to nemam rada,ale chapu,ze efina sestra se snazila ze vsesil chranit sve dite
28. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI táta by to měl udělat... ať má švagr minimálně ostudu. jestliže víte, že tohle není jen tak a je prostě celkově agresivní, tak ať to aspoň ten tatínek udělá... bude to asi těžký pro všechny, ale budete mít alespoň něco v ruce, kdyby se to náhodou opakovalo!

a CARCUL má pravdu!!!!!

holky co to čtu? vrátila se chuť sexovat? no to je paráda!!!! tak to gratuluju a snad vám to BLAHU vydrží :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

BLAHU manža je nepoučitelnej... podobnej případ je teď i můj muž... prostě chce se všema vyjít, ale ono to nejde... tvojemu manžovi asi bude trvat dýl než mu to všechno dojde... ale snad to nebude dlouho....

ale asi tě nepotěší, že mojí mamce došlo až v padesáti letech, že ty vztahy mezi jejíma sourozencema se prostě nezmění a ona byla roky ta, co se snažila a oni na ní srali vyloženě jak na placatej kámen...
28. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky od ted svita lepsim zitrkum,tohle totiz presne co ona chce,abysme se kvuli tomu hadali,priste to ma beruska u me spocitany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hehe sileny -co nadelas,kdyz je milujem neni co resit :grinning: kofola :grinning:
28. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu..vis ja si myslim ze je to pro hromadu zenskych vymluva,ze to drzi kuli detem(neikam ze pa nasilniku je dobrym tatou a deti ani nevi co mamince dela-tak to ma ta vymluva opodstatneni) ze jen kuli nim neodejde..ta vymluva se jim hodi do kmramu(bud jsou zabouchly,veri slibum na lepsi zitrky a jak se to uz nestane,a nebo jsou pohodlny odejit a je lehci se nechat obcas zbit,atd atd)..rikam to z pozice ditete...a z vlastni zkusenosti..
28. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
car prave ze u vas to bylo uz asi porad dokola,ale u nich to bylo porve a pokud se to nestane znova a znova nic s tim neudelaji a mas pravdu ze zalezi na policajtech jak se k tomu postavi a oni pry od toho davali uplne ruce pryc

hehe to hovado u nas kazdej zna a vi jakej je,takze on uz si snad ani vetsi ostudu udelat nemuze,ja bych s nim teda udelala rychlej a raznej proces,mamka porad rika co deti,ale myslim ze detem bude lip bez nej,vzdyt to odnesou hlavne psychicky oni,jedinej kdo to chce resit je tata,ja do toho moc kecat nemuzu,to musi segra neco delat sama,ale urcite bych s nim nezustavala

me by to bylo i celkem jedno segra je dospela a vi sama moc dobre co delat a kdyz je blba a je s nim tak prosim,ale me trha srdce to co bude s detma,to mi jedno teda neni,jinak bych se do toho vubec nepletla a taky nestojim o to aby z toho rodice meli infarkt,to bych jim asi nikdy neodpustila

no holky ja se loucim,mrzi me ze jsem se vas obtezovala nasi situaci,ale bylo to silnejsi nez ja :sweat_smile: ja jsem hlavne stastna za to,ze ja mam normalniho chlapa a ze me tohle nikdy nepotka,to jediny me uklidnuje,ale tech deti mi je fakt lito

rano jedem na nakupy,Davidka nam hlida babicka,tak jdu do sprchy a spat...mejte se krasne a brzy ahoj
28. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a to jeste musim napsat,segra ho nemuze ani citit,nesnasi ho,je s nimpry kvuli tomu ze nema kam s detma jit a ze tady ma dobrou praci,jenze i tohle by se dalo resit,jen me prijde dost pohodlna a boji se delat nejaky zmeny a mysli si ze se zlepsi a budou spolu zit,ale kazdej svym zivotem,nebo ja nevim jak to vidi,ale o lasce to u neni ani o zavislosti na nem,nesnasi ho
28. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi tak pod ten posledni tvuj prispevek bych se podepsala,reseni je vzdycky

tak devcatka taky uz koncim dobrou noc a at vas miminka nezlobi
28. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI chápu!!! a máš ve všem pravdu... samozřejmě by se to mělo řešit hlavně kvůli dětem... když je ženská nepoučitelná tak je to jedna věc... ale bohužel ty děti!!!!

u nás byla agresivní mamka, měla záchvaty vzteku, kdy o sobě v podstatě nevěděla a děly se teda věci... ale pořád je to s chlapem horší... bývaj víc agresivní a mají větší sílu že jo!!!
jo a mamka tohle taky zažila z pozice dítěte... u nich byl teda agresor její otec, většinou se teda vyřádil na babičce, je nebil... ale choval se opravdu jako hovado.. v noci přišel třeba ožralej a vyházel věci oknem ven - stůl, židle atd. bo se strašně nasral, když o něco zakopl... nebo je vyhodil z domu a oni všichni spali v parku a čekali až ho to přejde....

a můžu potvrdit, že tam se to opravdu podepsalo na všech!!! a pak dál i na nás jako na další generaci...
28. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
eeef..nikoho si tu neobtezovala od toho jsme tu..ja pochopim ete zensky kterym to udela chlap poprvy a predtim byl zlatej..ale tys psala ze je to hovado ktery kazdej zna..proste uz s nekym takovym bych nebyla..a o ty pohodlnosti co pises sem prave psala(nebo to tim myslela)..a jinak co jsem psala nevychazelo jen z mych zkusenosti,ale i dalsich pripadu u kteych to treba nebylo tak horky..no uz se v tom nebudu babrat..jen myslim ze detem taky bude lip bez nej..a treba (taky se stava)ze ti chlapy jsou lepsim tatou kdyz sou od nich(se snazi a deti nejsou svedky jejich chovani k matce),ale zas zalezi pripad od pripadu..

blahu...dobrou :wink:
28. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..tak nas taky nikdo nebil..ale to co jsem videli a zazili stacilo..nedokazu si pedstavit ze bysme si s manzilkem rekli neco sprostyho ataaak a to at jsme pohadani sebevic..a malej chci udelat krasny detstvi..u nas je to kapitola sama pro sebe..viz moje mama-je to sobec a zalezi ji jen na ni..a vlastne mi leta lhala i o tatovi,nastesti jsem zjistila pravdu a mam uz svuj zivot..ale slibila jsem si ze tohle my deti nikdy nepoznaji...
28. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu spinkat,rano brzy vstavam a domu dorazim az nekdy vecer..tak broooou
28. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL já se dlouho bála mít děti právě proto, že vím, že se mamce podobám v některým věcech víc, než bych chtěla... a trochu se bojím dál, abych dětem nepřipravila podobný peklo.... s odstupem času musím říct, že mamka byla dost psychicky na dně z táty - z toho jakej byl... ona přesně potřebovala chlapa jako já - takovýho kterej život s ženskou fakt prožívá a pomáhá jak může... můj táta je dost samorost a nikdy s náma vlastně moc nebyl - i když seděl vedle nás... a dovolený, nebo jen výlety? to nikdy neexistovalo. v domácnosti vůbec nepomohl a tak vůbec je to někdy takovej pruďas, že to člověka prostě zmůže, když je vlastně na všechno sám....
si právě živě pamatuju, jak táta snídal a snídal a mamka nás mezitím oblíkala se ségrou, hnala s náma kilometr na autobus po silnici, kde ani nebyli lampy a on pořád snídal :slight_smile:))) jel do práce asi až půl hodiny po nás :slight_smile:))) no nezájem totální - takový to - tohle je ženská práce i když to nikdy nahlas neřekl no...

holky zlatý brou noc! :slight_smile: taky zítra ráno frčíme pryč... a ve středu tu taky moc nebudu. tak se zatím opatrujte! :slight_smile: hooooj
28. pro 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky... tak v 11 mame tu kontrolu tak vam pak hned navecer pisnu jak to vse dopadlo.. a samozrejme prihodim fotecku mimiska.. juchuuu.. ani sem nemohla poradne dospat... :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky :slight_smile:

Efi, to je teda magor :angry: já bych s takovým chlapem nebyla, je mi líto tvojí ségry :cry: ať mu dá do jídla cyankály :wink:

Luci, držíme pěsti na kontrolu :wink: :dizzy_face:

Holky my máme dneska od půl 4 vítání občánků, už se mooooc těším, pak přihodím fotečky :wink: :dizzy_face:
29. pro 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre rano :dizzy_face:
Tak jsme v noci zase trochu narikali...asi vzpominala jak se pred tremi tydny klubala na svet :grinning:

EFI to je strasny proboha, pryc od nej!!!!! jezisi :astonished:

BLAHU ta tva tchyne je vtipna fakt :grinning: :grinning: (tu bundu myslim)

MONCICI jeeee, obcanka Terezka :grinning: my mame v breznu az :unamused:

LUCI jeee, ja se uplne tesim s tebou, vzpominam na sebe, jak jsem se na to vzdycky klepala :wink:
29. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Efi tvůj švagr je vůl..co k tomu dodat :angry: :angry: :angry:
Jinak já jsem marod, tak jela Vendulka na očkování k paní dr. jen s tatínkem. takže si dělám čaj a půjdu ležet :sunglasses:
Luci hodně štěstíčka na kontrole :wink:
29. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dekuji... za 15 min vyjizdime... no uz se nemuzu dockat... snad bude vse ok...
29. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! zítra vezeme amálku na hory, tak se těšíme :wink:

jinak teda režim stále nemáme, malá spí, kdy chce a brečí kdy chce, většinou celej večer propláče, bolí jí bříško asi, protože dost prdí........... pak nemůže zabrat, snad jí ty hory prospějou.

A kojení furt na nic, za půl hodiny nakojíme 6 ml, že bych se na to nevys :angry: Dám tomu ještě do 8 týdnů a kdyžtak pak přejdu na flašku. Moje mlíko dostává tak jako tak, tak že bych přestala s tím přikládáním a jen jí krmila. Jen to je nepraktické, když chce člověk někam jít, neb s sebou nosit odsávačku a někde odsávat, to moc nejde :astonished: Holt dokud bude pít moje mlíčko, budeme smět někam jen na tři hodiny, nebo budem muset být u někoho v bytě.
29. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.. tak sme zpet.. to byla rychlovka.. no prcek sebou hazel o 106.. no byl uplne uzasne videt.. mame uz 7 cm a jak to tak vypada sme 13tt+1 podle ultrazvuku .. termin mame na 5.7.2010.... no sem z toho uplne unesena... posilam pritele naskenovat fotecku a hned ji sem hodim ... juchuuu tak sme jasniiiii uz je to tu..
volala sem hned tatovi ktery to nevedel ze bude dedeckem a uplne zaril podle hlasu.. no takze jsem rada ze sme zdravi a dalsi ultrazvuk mame 19 unora

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem zpet z podoli
zadne novinky zadne rozeni zadna zmena od minule :frowning2:
31.12. opet poradna a monitory a pak domluva na vyvolani porodu :angry: :unamused: :frowning2:
29. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

hypo teda to musí být fakt těžké.. ale myslim, že holčičku z Tebe brzo dostanou.. aby nebyly náhodou nějaké zbytečné komplikace. Možná budete "soupeřit" s cat která budete mít prvolednové mimčo :wink:

zkuste ještě než vykouknou broučci na svět mrknout na www.makemebabies.com - teda co mně to ukázalo to snad ani nechcu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky a vy co máte prcky to zkuste taky a pak řekněte co to "vypočítalo" a ukázalo ve srovnání s realitou :wink: :sunglasses:

jinak luci gratuluju!! jak kdybych tam byla včéra...
29. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, doufejmě, že do té doby bude Amálka na světě.. :wink:
Amálko, držím palce aby vám hory pomohly a maličká dostala pořádný hlad a nadlábla se od tebe :slight_smile:
Luci gratuluju :dizzy_face:
No a kontrola Vendulky dopadla dobře, kašel má ode mě, asi jí dám na něj Hedelix, dostala i druhou hexavakcínu, máme i recept na další Synflorix. Váží 5,7 kg a od 5. měsíce můžeme začít dávat mrkvičku. Prý má i hodně silné svaly a je moc šikovná ( jak jinak že :grinning:) Tatínek to zvládl výborně :slight_smile: :slight_smile: A já mám na kašel Stodal, to můžou i kojící :wink:
29. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám umřel děda a Vendulce praděda :frowning2: :frowning2: a druhá babička/prababička leží v LDN po mrtvičce už týden :pensive: :pensive:
29. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange upřímou soustrast :(
29. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ang uprimnou soustrast :pensive: to je me lito...
29. pro 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj prvosenky,

Ange, upřímnou soustrast, mě zemřela babička v srpnu, tak si docela živě představím, jak to bolí....

Efi, tož to já byh ho hnala...

Blahu, tož s těma hadříkama já taky mřu... Včera jsem ukazovala tchýni, jaké jsme od švagrovky a od bráchy dostali krásné věci na miminko... A ona mi říká, počkej Vendulko, až bude chvilka času, tak já vylezu na půdu, mám tam schované věci po klukách, to se ti bude líbit...to bude Mauglí fešáček.... No toho já se právě děsím, docela sdílím vaše pocity, že chcete mimi oblíkat moderně, dneska je toho tolik... no a manža mi říká, no to se nesmíš divit, ona to sama šila/pletla/háčkovala (hahaha nehodící se škrtněte) a když to tolik let schovává, tak to na tom našem prckovi asi bude chtít vidět... na to jsem řekla, že nechcu děcko oblíkat jak před třiatřiceti lety a on mi na to řekl, že to BUDU MUSET vydržet.....

Luci, gratuluju, v tom 13 tt je všechno krááásně vidět, že?
29. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek