• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
luci gratuluju!

holky, za jak dlouho po prisati zacina tak asi tect to zadni mliko??? se me to nechce nikde hledat...nevite nekdo??
29. pro 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ulozila prdolku a spinka,manza je v praci uklizi auto,zavolal nam zajemce

jdu vas docist
29. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange tak uprimnou soustrast :frowning2:

vid svoji je to vtipalek :grinning:

no vendy to bych teda manzu poslal nekam a co jako,ze to schovavala to to jako z povinosti musis davat miminku???
29. pro 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak sem zpet z prace... no dnesek se proste neda s nicim srovnat.. uplne je mi krasne...
akorad sem zjistila z facebooku ze tu znama z anglie co jeji pritel a ten muj spolu delaji v praci tak akorad meli taky dneska ultrazvuk no byli tam asi hodinu po nas a ti taky cekaji mimi o den dele nez my.. no uvidime kdo bude drive.. haha... no je to prekvapenicko za prekvapenickem...

jinak s tim dedou je mi to taky lito.. :frowning2:
29. pro 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ANGE: upřímnou soustrast :pensive:
A brzo se holky uzdravte :slight_smile:

LUCI: moc gratuluju k 7cm cvalíčkovi. Fotečka krásná :dizzy_face:

EFI: to je fakt síla, co se stalo tvojí sestře! Úplně mi mrazí, když si to představím. Doufám, že dostane rozum a vyhodí ho!!!! :angry: :angry: :angry:

HYPO: jejda, Amálce se fakt nechce. Se nedivím, do takové zimy..... já jí tipuju na 1.1.2010 .... čeká na krásné datum plné jedniček.

Jinak jsem dneska po kontrole, vše je v pořádku B leží napříč, A hlavičkou dolů, ale šikmo. Jo a přibrala jsem zatím 5kg. Zkoumal mi riziko předčasného porodu, měří se cosi u čípku..... tak norma je 3cm, já mám 5,3... takže pohodička...jen aby to takhle vydrželo co nejdýl.

AMALI: to je trápení s prdíkama, tak snad jí to brzo přejde.... a to kojení bych já být na tvém místě vzdala. Neměla bych tollik trpělivosti jako ty. Jen bych odsávala co by to šlo a kdyby to nešlo, přešla bych na umělko. Jsi fakt dobrá, že chceš ještě počkat. By tě měli dávat příkladem.
29. pro 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
VENDELI a BLAHUŠKO.... mi zrovna dneska mluvíte z duše. Tchýně chichi zrovna dneska vylezla na půdu a cpala mi staré čepičky, dupačky po manžovi a švagrech (30let staré)!!! Tak jsem se zatím vymluvila, že to nemám kam dát..... :sweat_smile:

LUCI: jj, to znám, vždycky jsem byla po UTZ jako měsíček nad hnojem. Krásná náladička, kterou mi nikdo nemohl skazit. A to je hezký, že čekáte mimi ve stejný termín.... to je super náhodička :slight_smile:
29. pro 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

angethko upřímnou soustrast :pensive:

blahu s tým oblečením je to asi všude stejné :rolling_eyes:

efi to snad není pravda co to čtu :astonished: No doufám že už s ním nebude ani minutu

Holky sem už úplně dneska vyřízená..malá celé odpolko nějak protivná a pokňourává..muž zase v Praze tak sme celej den samy tak se už těším až malá usne a doufám že bude spát co nejdýl :sweat_smile: :confounded:
Už dneska fakt nevím co s ní
29. pro 2009 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

dekuju za ti ze mate stejny nazor na toho svinaka jako ja...ale segre dneska volala mamka a ptala se jak ji je a jak on a pry dobry ze se snazi,takze myslim,ze segra neodejde :frowning2: ja uz se do toho nezapojuju,dela si to i sama,pokud od neho neutika jak muze...

ange uprimnou soustrast :frowning2:

my dneska byli na nakupech a hlidala babicka...a samozrejme nejvic penez jsem utratila za Davidkovi veci,ktery treba ani moc nepotrebuje :sweat_smile: ale ja si proste nemuzu pomoct...koupila jsem mu i prvni pyzamko a hned ho vyprala a uz v nem spinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: za chvili sem dam fotecku,je v nem tak sladkej...a to pyzamo je cislo 80 a je mu akorat :fearful:
29. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac s Janickou mi to je lito...je to tezky kdyz breci a nebo knoura a ty nevis co ji je a nemuzes ji nijak pomoct
29. pro 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky...

ange..uprimnou soustrast :pensive:
a jinak se brzy uzdrav...

amalky,uzijte si ty hory :wink:

zuzi..hihi tchyne,jsme to asi privolaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

eef...je asi se lepsi neangazovat,kdyz sama nechce..az se odhodla odejit tak ji muzete pomahat..
80??a co to je za znacku?a vyfotis ho v pyzamku?

sac..tak jak jste to nakonec dnes zvladli?
29. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a nase Sofinka je opet potvrzena holcicka a ma 1600g :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz delali prvni monitor..jooo a 14kg nahore :sweat_smile: a jinaaac vse vypada dobre...
29. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eefi, je kouzelný v prvním pyžámku, fakt :slight_smile: a není velikost 80 tak na roční dítě??? :dizzy_face:

blahu... no já nic takového nechcu a manža to asik bude muset zkousnout a maminku usměrnit. Chápete holky ale co jsem to za snachu, že nechcu aby moje mimi nosilo oblečky staré třicet a více let???? :grinning: :grinning: :grinning:

Svoji, právě jsem se vrátila z návštěvy v porodnici, takže jsem chytrá jak rádio :slight_smile: ale zadní mlíko by mělo začít téct tak přibližně za tři dny...

Prodělala jsem návštěvu se vším všudy - i s koupáním a přednáškou pro prvomaminku (sestřička mě tam nechala, když jí Zuzka prozradila, že taky čekám) - sestra byla příjemná, všechno nám ukázala, vysvětlila, nejvíc mě zarazilo, že miminko nemusí ze začátku až 14 (!!!!) dní kakat, že prý může prostě všechno spotřebovat a zbytek vyčůrat...z toho jsem byla trošku v šoku :confused:
29. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul, já už bych tak chtěla vědět co čekáme.... Od bratrance přítelce to řekli už v 11 tt a já se to dozvím asik až ke konce ledna....chchchjoooooo
29. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě se nám mění jméno pro holčičku... možná by to mohla být Anežka....
29. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef..kraaasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky dnes jsem dostala ten balicek pro maminku a ja ho tam nechala jsem ted zjistila :frowning2: ...

vendel..no jak to muzes nechtit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel..a jdete na 3D?tam to poznaj dobre
29. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
car uz je vyfocenej :slight_smile: no nevim co je to za znacku,uz jsem to vyhodila,ale kupovala jsem ho v globusu...ale on normalne nosi veci pro deti 9-12 mesicu,overaly cisla 80,jinak bodycky,dupacky cisla 74,puncochace taky 74-80...jo a gratluju k uspesny kontrole a ty kila po prodou schodis neboj
29. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul...no nevím, spíš ne, ale zkusím se na to zeptat, jestli ta možnost je, nevím, jestli bychom nemuseli do Olomouce nebo někam jinam... Je to hezké ve 20 tt jít na 3d? Stojí to za to?
29. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel jj nosi,ale on je trochu delsi po tatinkovi,prave ze jsme museli koupit jeste jeden kocar,od jedny pani,po dvou detech,ale stal jen 250kc,takze zadna tragedie a vypada dobre,pry jsem ho mela koupit hned :grinning: a vendel krasny jmeno pro holcicku,kdybysme mely holcicku taky by se tak jmenovala,to jmeno se mi strasne libi uz snad od 15ti let a holcicka byla jasna,ale u kluka jsme se nemohli dohodnout :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel a to je mozny aby zjistili pohlavi v 11tt???to jedine z plodovky ne??
29. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel,ja bych sla treba az 24tt..a je to supr..a u nas teda uz z toho duvodu ze nam rekli pohlavi :grinning:

eeef..tyjo ak to je davidek velikej...ja se v tech velikosti hrozim jak to pak odhadnu aniz bych nenakoupila kopici nepadnoucich veci...a kil je kopec ale neresim to,po tehu zacnu:slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul, Zuzi krásné zprávičky máte :dizzy_face:
Vendel, třeba ti ten balíček schovají...
Efi parádní pyžamko.. :slight_smile:
Sac neleze na Janičku taky něco??
29. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul všechny prvosenkový maminky jsou holky jako lusk, tak proč bys po porodu nebyla i ty :wink: :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
car tak ze zacatku stejne budes potrebovat ty nejmensi a pak to uz odhadnes....Davidek je dlouhej a i takovej macatej a ty mensi velikosti uz mu nejsou ani nahodou...to jsem mu koupila puncochace 0-6 mesicu a za dva tydny uz mu nebyly

ange diky...a jakpak vam je s Vendulkou??
29. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange ja jako lusk nejsem ja jsem spis ted jak meloun :sweat_smile: musim ze sebou zacit delat neco delat...takze ja se k luskum nehlasim :grinning:
29. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi, no a dokonce jí její doktor řekl, že jakmile je vidět srdíčko, jak bije, tak už je možné určit pohlaví. Já nevím, asik když je to kluk a je to dobře natočené, tak je to vidět, ale pokud je to děvčátko, tak je to asi dost nejisté...
Efi a kolik měří tatínek???

Carcul, tak to já se optám. Oni na ten velký utz posílají mezi 20-22 tt myslím, na ko jdu 13.1,tak se zeptám.

My jsme se zas shodli perfektně na Jonáškovi, původně i na Emičce, ale je jich teď moc (u nás v práci 3 - děti do kolegů a vnučka od šéfa), tak jsme hledali, co by se nám ještě líbilo a Anežka nám padla do oka. Manža sice nejdřív říkal, že Anežka spolkla ježka, ale čím víc si to opakuje, tím víc se mu to líbí.... tak jsem ráda, mi se to líbilo hnedka...
29. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi..no Vendulka má po hexavakcíně 38°tak dostala čípek a snad už spí, já půjdu do sprchy a taky zalehnu..
Přestavte si, že během tří hodin tady nasněžilo :confused:
29. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef..no tak jsem na sebe zvedava..no uvidime treba bude mala odpovidat velikostem a nebude to tak tezky :grinning:

ange..to ja se dam pak do kupy..´jen vas informuju ze jsem uz pekne velrybka :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange a odkud že jsi? Jen abych zjistila kdy to dorazí sem...
29. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek