• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Vendel Anežka je krásný jméno :slight_smile: by se nám hodilo k Vendulce :wink: ale buď to bude Ondrášek nebo Šárka..
Efi, však se nemáš za co stydět :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendelinko my jsme 40 km jižně od Prahy..
29. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ange..chudinka mala..a jak je tobe? u nas taky nasnezilo a malem sem nabourala do auta-predemnou auto dostalo smyk jak prase ale nastesti jsem to dobrzdila(ale jen tak tak)
vendel tatinek ma 2 metry...no me doktor rikal ve 21tt ze kluk to neni na 100% ze varlata mu do rourku jeste nesetoupila a ze to muze byt pupecni snura a to natoz v 11 to si nedovedu predstavit...

ange my jdem na posledni hexu 7.ledna tak doufam,ze to bude ok jako vzdycky a me mudra rikala ze jak malej nebude mit nad 38 teplotu ze nemam srazet ze se mu tak vytvori nejvic protilatek,ale tak nastesti mel nejvic asi 37.5 tak dobry
Ange, že se to hodí k Vendulce? Tak to by nám to dobře pasovalo :grinning:
car!!!davej na sebe pozor!!! :confounded: :confused: me uplne zamrazilo jak si to naspala,to mohlo dopadnout strasne!!!
29. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak dobrou noc :wink:
29. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
teda ne rourku ale do sourku :grinning: :grinning: :grinning: jsem se tam preklepla :grinning:
29. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky ahoj, konečně jsme doma... dovezli jsme si dětský chůvičky - dar... dokonce jsou to videochůvičky, ale chtěla jsem se vás zeptat - jaký máte a jakej mají dosah... tyhle nový stojí asi 2700.- ale na netu jsem našla, že v bytě mají dosah pár metrů... vyloženě fungujou, když od nich stojíme dva metry, jak vlezeme do koupelny, tak šumí... a když je doneseme do dolního patra, tak vyloženě jen šumí a praská v nich.... :((( jako moc to nechápu, za ty prachy... bo takhle jsou nám absolutně k ničemu že jo... :angry: :angry: :angry: pokud bych měla stát dva metry od postýlky, tak ty chůvy vůbec nepotřebuju... :astonished:
29. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
efi, no tak to jestli bude Davídek po taťkovi... někde jsem na netu našla výpočet, jak bude mimi velké s 95-ti procentní úspěšností, ale je tam rozptyl 17 cm, takže to zas až tak nevypovídá... i když počítala jsem to na mě i na bráchu a oba jsme na horní hranici...
jo a rourek je dobrej :grinning: :grinning:

Hehe ahoooj, no to asik je na prd :slight_smile: nedá se to nějak vyladit nebo tak něco?

Ange Vendulce se určo brzičko uleví, neboj. A dobrou :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holky asi na me neco leze cece... v krku me skrabe oci me pali a sem nejaka vyrizena... no tatulda dela jidlo tak uvidime ja se budu citit po jidle.. ale spis to vypada ze na me neco leze.. no a to mam 3 dny v praci posledni.. nechtela bych jen tak onemocnet.. kazda korunka dobra ted kdyz je mimi na ceste... no ale nebudu nic prehanet kdyz mi nebude dobre.. zustanu doma.. a budu se potit.. uff..
29. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj hehe!!!no my mame takovy ty nejobycenejsi Philipps za 500kc a kdyz maji dobry signal tak v nih vubec nesumi a muzem ji mit nahore v patre a venku na zahrade to je jeste vsechno v pohode slyset....nevim no,zkus se poptat a nebo je mate nejaky rozbity :unamused:

luci setri se a vylez se...penizky ti za to nestoji i kdyz jsou urco potreba...

no ja se loucim,jdu do sprchy a mozna spat nebo koukat na bednu...mejte se krasne a brzy ahoj :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
EFI no já si i myslím, že jsou z druhý ruky a asi dosloužili... baterkama to být nemůže, bo to připojujem kabelem.. vůbec to nechápu :(((( takže jsou stejně zřejmě na houbec... :(

všechny moc zdravím a omluvám se, že jsem ještě nedočetla... nějak máme blbej den a akorát se dohadujem... po cestě z kolína jsme museli ještě zajet k dědovi a vyzvednout mu nějaký věci... zítra tam zas manža jede... přiznávám se opožděně i zpětně, že z toho fakt mám asi nervy nebo co... :(((
29. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CARCUL... :(

holky jezděte opatrně.
29. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no hehe, to by se nikdo nedivil. Zkus to pustit z hlavy a být v pohodičce... Ať je Kuba Kubikula taky spokojený :dizzy_face:

Luci, jasně, vylež to, peníze budou, my nebudem. Radši ať je všechno s mimískem v poho, to je te´d na prvním místě
29. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ja myslela kdy se behem kojeni uvolnuje...VEN...jako po kolika minutach...nevite???
29. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo krom toho manžův děda chce, abysme mu prali... resp. manžel mu to nabídl a děda samozřejmě neodporoval ani trochu... má v Pze druhou dceru a nakonec mu budu prát já... :((((
29. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Svoji tak to nevím :frowning2:

Hehe, no tak to je blbé. Když mu to manža navrhl... měl se s TEbou asi poradit. Kamarádka bydlela na jednom patře s dědou, měli společnou kuchyň a záchody a koupelnu a nakonec se odstěhovaqli, prý to bylo neúnosné.... Držínm palce ať to zvládneš. Jako bys toho neměla sama dost a co teprv až bude Kubík na světě...
29. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe..a co to zkusit vymenit?

eef..no ale ja jsem bez auta jak bez nohy :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
VENDEL pustit z hlavy to moc nejde... děda vyžaduje neustále pozornost... i když mu manžel řekne, že někde, že mu pak zavolá, tak furt dokolečka volá... volá každej den a když mu manža volá zpátky vybavuje se i víc než půl hodiny... asi si neuvědomuje, že si ty prachy netiskneme... navíc jak jsem tu psala, děda se s dcerama nebaví - manžově máti nebere ani telefon... a představuje si, že manžel kolem něj bude pořád skákat... kdybyste viděli to chování, tak pochopíte jak mě to dere, protože on s tím jen tak nepřestane... a to nechci vidět, až bude Kuba na světě... budu ráda, že budu zvládat dítě, nás a naší domácnost a ještě abych mu prala a žehlila, když na druhý straně Phy bydlí jeho dcera... jako fakt dost dobře nemůžu za to, že se s nikým nesnese... :(
prostě jsem s tím otravná, ale vypustit to z hlavy nedokážu, je to jak strašák... zazvoní telefon a už mám osypky, že je to děda a že zas něco nutně potřebuje... stačilo mi fakt jen to, že se manža musel sbalit den před štědrým dnem a jet 240 km.... :(((

ty chůvičky mě dojímaj... ony fakt fungujou jen na 3 - 5 metrů, když mezi nima teda není stěna :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
jj uvidime jak mi bude po jidle.. a rano.. jdu az na 11 takze bych v 10 brnkla ze mi neni dobre.. tam vola kazdy den min 2 osoby ze jsou nemocny.. takze to kaslu.. a jak rikate .. mimi je prednejsi.. .a kor kdyz je tam kosa jak v rusku.. brr.. no nic jdu neco zbastit. .. papa zitra holky a mejte se krasne..
29. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe, to chápu, fakt. Musí to být děs když si vás někdo tak otročí. Já bych to teda nedala. fakt ne. Vyprat jak vyprat, ale žehlit...to bych nerozchodila. Ale i tak by to bylo dost práce navíc, co si budem vykládat, že. Asi ho manža bude muset uvést do správných mezí, jináč nevím. Aj s tím telefonováním, šak je to drahé, tak ať volá on, ale to asi nejde že??? :unamused:
29. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci pááá a vyleč se :slight_smile:
29. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mejte se krasne..jdu do sprsky a natahnout se..
29. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
LUCI opravdu je mimčo přednější a pokud ti není bře, tak se kvůli nikomu nepřemáhej a nic nepřecházej!!!!
nemělas dneska náhodou tu kontrolu? a co HYPO... musím dočíst... ach ouvej...

všem co jdou do hajan přeju brou noc a hezky se vyspěte...

VENDEL mno já si to taky nejdřív říkala... než mi vlastně docvaklo to žehlení... tohle může trvat 2 měsíce, ale taky rok, dva.... manži je mi líto... poslouchá furt jeho a zároveň mu cpu něco do hlavy já... jenže mám pocit, že to prostě říct musím... :(
29. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
VENDEL no tak s tím oblečením si asi užiješ jak jsem tak četla :slight_smile:)))
možná bych pak zkusila říct, že tvoje maminka ti koupila celou novou výbavu, že sis i vybírala, takže chceš odnosit ty nový věci a ať se nezlobí....

nám to nikdo necpe, bo manžova matka se o něj nikdy nestarala, natož aby mu poschovávala oblečení... dneska jsem se zase bavily o tom, jaký míval jako kluk vánoce... tak se i několikrát stalo, že odjela na svátky a nechala ho doma samotnýho... a to mu bylo i 13... a ve 4tý tříde si prej na štědrej den dovedla domů chlapa a užívala si s ním tak, že si ten řev dodneška manža pamatuje... no bych se poblila...

jinak LUCI mooooooooc vám gratuluju ke kontrole a k obříkovi :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HYPO Amálka tě teda pěkně napíná... :( snad holka ví co dělá a proč ještě čeká....

CARCUL no krásná váha... takže teď má náš bimbas asi taky tolik jo? :slight_smile: to je hezké!!! :slight_smile:

jo VENDEL a Anežka je krááásný jméno!!!
29. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak holky... my opět zvažujeme ještě jméno JÁCHYM... neznáte někoho kdo má kloučka Jáchyma? mě by zajímalo jak jinak mu říkají krom Jáchyme a Jáchymku... mě snad napadá už jen Jája... :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe no a nakonec budeš ta nejhorší Ty protože nechceš otročit manžovu dědovi, co?
To je fakt bezvýchodná situace. Já nesnáším žehlení, takže žehlím už jen trička, nic jiného a i tak mě to strašně otravuje. Když si představím košile a tak... Proto jsem se rozhodla, že koupíme sušičku, prej když se koupí nějaká lepší, tak jak to prádlo vytáhneš, tak je prý rovné, jen poskládat a ještě tak nějak nadýchané..... tož jsem zvědavá.
A s tím, že se ozveš - já bych se taky ozvala. To by mě štvalo. Já se ozývám už u těch oblečků a u manži nejsem populární....
29. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
VENDEL s žehlením jsem na tom naprosto stejně... nežehlím v podstatě nic... mám k tomu totální odpor. :(
a sušku potvrzuju - v minulým podnájmu jsme ji měli k dispozici přímo v bytě a využívala jsem fakt furt. když to z toho vytáhneš hned jak se dosuší, tak je to neprosto skvělý a ještě úžasně měkký - zvlášť ručníky...
navíc jsem prala i bundy - bo jsem to v sušce prostě mohla hned usušit...

koupila bych ji hned, ale netuším, kam bych ji tady dala... a bojím se, že až se zase budem stěhovat nebudem jí mít kam uskladnit... :sweat_smile:

no já ani nevím, jestli nakonec budu já ta špatná - asi jo... asi si děda řekne, že si to martin rozmyslel, bo jsem mu vynadala... no ale na jednu stranu je mi to fakt jedno.. jedna jeho dcera ho poslala někam... a druhá je furt sesypaná a já ho fakt zachraňovat nehodlám... né, že bych byla sviňa a nepomohla vůbec, to samozřejmě neříkám, ale když se na to všichni vybodli, tak nechci, abysme na to dopláceli teď my... je to prostě dost nefér... ale to vám asi vysvětlovat nemusím...
29. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ANGE :cry: upřímnou soustrast celé rodině!!!

držte se všichni!
29. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek