• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
nebo tak a podivat se jeste nekam jinam,no holky koukam,co je hodin jsem manzovi slibovala,ze jsem 11 taky v posteli :grinning:
29. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu to už asik nestihneš :slight_smile: ale já už taky půjdu, už mi padají očička :slight_smile:
Takže dobrou noc, děkuju za diskuzi, to jsem si pěkně postěžovala.... ještě že tu holky jste :grinning:

Krásné sny přeju....
29. pro 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
je vendy my si tu stezujeme vsechny,ono je dobre se nekdy taky vykecat tak ja padim taky dobrou noc holky :wink:
29. pro 2009 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHUško mě příde úzkej ten sporťáček... tu vložnou tašku jsem nějak víc nezkoumala :slight_smile:))) právě jsem si říkala, že vydrží konec zimy, jaro a snad i začátek léta... uvidíme :slight_smile:

VENDEL máš podobný požadavky jako já... pokud je je ještě nutný převážet pejsky...
já když si ještě představím kočár, psa, tunu zavazadel třeba k našim těch 160 km, tak to vidím pomalu beznadějně a to mám velkou Dacii :slight_smile:)) s druhým dítětem je to pak na rakev na střechu - bo pes zabere půl kufru - na takovou vzdálenost nevydrží jen sedět a navíc si nedovedu představit, že jí tam tak narvu a nechám pomalu dvě hodiny dřepět... a ten kočár i když je malinkej a dost skladnej, tak taky zabere hromadu místa, půlku v podstatě! no a něj toho moc nepoložíš, bo něco těžkýho je tak na to, aby kočár oddělala při převozech... no jsem zvědavá na to cestování :slight_smile:))))) :grinning:
29. pro 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky koukám, že jsem přišla pozdě... jsem telefonovala s mamkou ještě :slight_smile:))

tak brou noc všem a krásný sny! též MOC děkuji, že jsem si mohla postěžovat .) :dizzy_face:
30. pro 2009 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě add ty rozměry u kočárků - poptala bych se v diskusi těhle kočárků - určitě tu jsou. protože někdy se ty rozměry udávané výrobci liší od skutečnosti, takže možná je to větší...

já zkusím schválně taky zítra přeměřit ten náš kočárek - dle netu by měl mít ten sporťák 33 cm! tak uvidíme :slight_smile:
30. pro 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU jinak ta naše vložná taška by též měla mít 33 cm - posílala jsem jinou - bo tam byla fotka v kočárku...

http://www.malvik.cz/Kocarky/korbicky/Teutonia-mekka-vlozna-taska-bez-matrace-09
my objednali jen celohnědou...
30. pro 2009 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak jsem po dlouhé době zase tu :slight_smile:
A koukám,že krom Verled Tadeáška žádné nové miminko :slight_smile:
30. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :sunglasses:

tak jsem přidala pár foteček z vítání občánků :dizzy_face:

jdu Terez oblíknout a jedem k doktorce, od štědrýho dne má rýmu a vůbec se jí to nelepší, do toho začala pochrmlávat a někdy když dýchá, tak chrčí, tak tam s ní raději zajedu....skoro celou noc nespala, do toho ho manža střevní chřipajznu, chjo, doufám, že to malá nechytne....

Svoji to zadní mlíko se spouští tuším každý mamině jinak, ale říkali nám, že je nutný kojit z jednoho prsu alespoň deset minut, aby se dítko dostalo k zadnímu mlíku :slight_smile:
30. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky monči,juj tak vy marodíte?Ať jste všichni zase brzy o.k.!!!
Jéé ,vy už jste měli vítání občánků??No my ještě ne a kamarádka co rodila o měsíc dřív než já,taky jetě neměla..tak to vypadá,že půjdem až někdy na jaře...Krásný fotečky :wink:

Svoji s tím zadním mlíkem taky nevím...já kojím vždycky jen z jednoho prsu,tak jsem po tom ani nikdy nepátrala..
30. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae ahoooooj :slight_smile: já už jsem OK, mě to chytlo v noci z neděle na pondělí, manžu včera a Terez uvidíme co nám řekne dr.....děkujeme za pochvalu foteček :dizzy_face:
Bae vy taky chodíte na vojtovku? my taky kvůli predilekci hlavičky, je to vždycky s brekem, jak to snáší Kryštůfek? taky s brekem?

já teď musím na dvě hoďky zmizet, jedem k tý dr, tak zatímky...
30. pro 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,taky cvičíme vojtovku-to je vždycky řevu,div nespadne celej barák,ale spíš se vzteká,že se nemůže hejbat jak chce.Ale teda pokroky úžasný,troufnu si říct,že už na něm vůbec není vidět,na kterou stranu byl stočenej :wink: ale doktorka nás varovala,že se to vrací až začne prcek chodit,tak uvidíme :unamused: .Akorád nás neočkovali,protože jak se mačkají ty bodíky,asi ho to nějak víc dráždí,tak nám to neuroložka zatím zakázala...

tak monči,ať vám to dobře dopadne u doktora :wink:
30. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:

Ange upřímná soustrast :frowning2:

U nás na vesnici umřel známý 46 let, při tragické nehodě, ještě ten den ráno jsem ho viděla a nejhorší je, že má 2 malé děti 3 a 5 let :frowning2: . No bylo to i ve zprávách na nově- hnus :cry:

Monci a ange tak se brzi uzdravte :dizzy_face:

Luci gratuluju k fotečce :dizzy_face:

Amal závidím hory :wink: pěkně si to užijte :dizzy_face:

Car tobě už Sofinka taky začne brzínko klepat, že chce jít ven :wink:

No všechno jsme nedočítala jen jsem to tak přejela rychle :unamused:

my se máme dobře pořád :grinning: žádné nemoce ani pláčtivost , Vítek je super společník :grinning:

Jen jsme se včera trochu s M chytli skrz Silvestra :unamused:
30. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda.. s tim znamym je mi to lito..

jinak taky preji krasny rano... vylezela sem se... a je mi lip... takze do prace zajdu... vsak uz mam jen 2 dny pred sebou... natahnu na sebe dalsi vrstvu hihi aby mi nebyla zima aje to.. po ceste domu se stavim do mimi obchudku a mrku co maji ve vyprodeji.. asi kouknu i po kalhotech pac pak to kupovat za plnou cenu to teda nebudu.. .
30. pro 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx buď opatrná na Vás :wink:
30. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj asi na me vcera jen prisla unava... aji sem si pobrecela haha.. no hormony zase... ale tesim se jak pujdu koupit neco na mimi.. .juchuu
30. pro 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kde je cat a hypo? Že by už byly v porodnici? :wink:
30. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, ja jsem tu zrovna se chystame na prochazku
uz jsem smirena s vyvolanim porodu, zitra rano posledni kontrola a domluva na vyvolani......
jen nevim jestli si me tam rovnou nechaji nebo se dostavim az po novem roce
30. pro 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky:slight_smile:)
Tak Denísek už je od včerejška na světě:slight_smile:)))52cm a 3530g, je strašně nádhernej, dám sem fotku z mobilu, manža má u sebe foťák, včera všude ukazoval fotky:slight_smile:))

Se omlouvám, že jsem napsala až dneska, ale byl to mazec:slight_smile:)

No v pondělí ve 21h mi prdla voda, tak jsme po 22h jeli do porodky, ubytovali nás na nadstandardu s tím, že se zatím nic moc neděje, že rodit můžu klidně až 2. den večer...tak miláček jel po půlnoci domů, aby se vyspal a já taky, ale mě e 2.00začaly kontrakce cca po 10 a pak po 5minutách, ve 4h jsem si volala sestru a ta mi řekla, že se to překvapivě rozjelo, otevřená na 2 prsty, ať zavolám tatínka.Ten dorazil na půl 6, to už jsem měla klystýr, blbec jsem to pondělí nic moc nejedla, takže jsem nakonec hladověla, ale měla jsem hroznový cukr.
No v 8 přišel pan doktor (ten taťky známý)a řekl že nic moz změna a zavedli mi půlku tabletky...asi v 10 začly kontrakce takové, co jsem musela rozhánět ve vaně a ve 12h jsem si musela nechat píchnout epidural, jelikož už jsem byla 30h bez spánku a taky bez jídla asi 16h, zabralo to hned a krásně jsem se otevřela na 8.před tím mi ale ještě píchli ňákou injekci na změknutí čípku.
No ve 14h se šlo na sál a 45min jsem tlačila a řvala a tlačila a řvala,bylo to teda mnohem horší než jsem si vůbec ředstavovala, ale v 15.09 se narodil ten nejnádhernější tvoreček na světě, nás DENÍSEK, má vlásky a modrá kukadla.
Když mi ho dali na bříško, fialového a plačícího, hned mě ještě počůral:slight_smile:))zapomněla jsem na tu bolest.Miláček přestřihl pupeční šňůru Abghar score jsme dostali 9-9-10.
No do 5 jsme byli na nadstandardu a pak mě převezli..teda šla jsem sama na šestinedělí, museli mě mírně nastřihnout, ale nebolelo to, v těch kontrakcích to člověk necítí.

Každopádně jsem ještě tuhle noc nechala malého u sestřiček abych dospala ten 40h deficit, ale pořád jsem musela na malýho myslet, jak je nádhernej.
Už ho mám u sebe, učíme se kojít, krásně se přisává, je šikulka.

Holky jsme nejšťastnější rodiče na světě, dneska se sem za náma chystá celá rodinka, to bude něco:slight_smile:))ale malej zatím nebrečí, jen si tak kňourá:slight_smile:)

Takže 29.12.2009 a jak začal křičet, začlo tu sněžit, bylo to jak z kouzelné pohádky:slight_smile:))
30. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jeeee, CAT obrovska gratulace!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja si to myslela, kdyz jsi tady nebyla, porad nakukuju a ty nikde....SKVELY!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak at vam broucek dela jen a jen radost!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: Jsi sikula!
30. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
JEZIS CAT TO JE NADHERA A PREKVAPKO!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: MOc moc moc ti gratulujeme ,jsi sikovna,ze jsi to zvladla a s Nesybou verim,ze to muzselo jit jedna basen.Sestricky na sestinedeli na me byli moc hodny a sestricky z deticek taky,drzime palecky at se rozkojite,chudero,ale docela jsi si uzila dlouhej porod vid a predbehla hypo :grinning: :grinning: :grinning:

musim juknout na fotecku :grinning:
30. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat gratulaaaaaaaaaaace
a zavist, ja rikala ze me predbehnes :slight_smile: ja to vidim na rok 2010

paaaaa
30. pro 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé CAT je maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc,moc,moc s Kryštůfkem gratulujem :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
je malej place tak ja se mrknu na fotos pozdeji :wink:
30. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mooc děkujem, byla to dřina, ale nelituju ani jedné bolesti...jsem z toho pořád celá paf:slight_smile:))
Je to ale teda kolotoč, pořád přikládat, přebalovat, mejt, krkat..hihihihhihi

Už vkládám fotečky..zatím z dneška z mobilu a ze včera pak přidám ty poprdní až tu budu mít fo´táček
30. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj CAT!!

To je krása!!

Moc gratuluju!!

Krásně jste to všichni tři zvládli!!!
30. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé CAT.... VEEEEELKÁ GRATULACEEEEEEE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsi šikulka, jak jsi to zvládla... nádhera... takže hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat,Denísek je náááádhernej a těch vlásků :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT.... to je krásnej vlasáček :dizzy_face:
30. pro 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat mocinky gratuluju Denísek je nááááááááááádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

g c ccixm vzkaz od VÍTKA pro DENISKA :grinning:
30. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek