• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ježiškote CAT ten se vám povedl :slight_smile: a taky si je podobný z těch UTZ fotek!!
30. pro 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Cat a já dnes v noci měla pocit, že už je Denísek na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je krásnej, moc gratuluju... :dizzy_face: :dizzy_face:

A Hypo, u tebe jsem ten pocit měla taky :wink:
30. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééééé Cat velikanáááááááááááánská gratulace, ten je krásňoučkej a těch vlasů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky my byly u dr, naštěstí to na průduškách nemá a dr mi doporučila koupit tu odsavačku na vysavač, tak ji teda už mám a už jsem ji i vyzkoušela,Terez ani nedutala, jen byla vyvalená co to je :slight_smile:
dr mi řekla, ať raději koupím Paralen čípky, že se k rýmě může přidat i zvýšená teplota, tak doufám, že se to Teri vyhne....
30. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nechala jsem si Terez zvážit a už má 5,45 kg, za týden přibrala 250 g, což je prý hodně, za týden by měla přibrat tak 50 g, takže ji už asi nebudu dávat jíst kdy si řekne, ale nastolíme mezi jídlem tak 3 hoďky pro začátek....

když jsem četla, že Ange psala, že malá má 5,7 kg ve 4 měsících a ta naše v necelých dvou měsících 5,45 kg....je to cvalda :fearful:

Ange upřímnou soustrast :pensive: teď jsem to dočítala....
30. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci Terezka vám krásně roste :slight_smile: Vendulka je průměrný miminko :wink: nenech Terezku hladovět, z mlíčka se netloustne.
30. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Terez to moc slušelo :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOOc gratuluju k Denískovi cat, je nádherňoučkej. užívej si to jak můžeš strašně to utíká, snažím se malé co nejvíc věnovat, už nám bude v pondělí šest týdnů, dneska si beruška poprvé vzala chrastítko do ruky a zkoumala co to dělá, včera jsem ji orientačně vážila, za týden mi přibrala šestset gramů, to zas bude paní doktorka valit oči.je to piraňa, teď má žravé období, jsem jako chodící mlíkárna
30. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tam dala ještě jednu:slight_smile:
Děkujeme za chválu:slight_smile:))

Jojo, má úplně ten nosík z 4D utz, to je prča:slight_smile:)))
No teď nám ukázali jak koupat a mě to málem rozbrečelo jak malej brečel a nelíbilo se mu to:frowning2:((my teda budeme o moc šetrnější, chudinka, ale tak krásně voní, jen mu neumím udělat tak krásně ty vlásky jako mu je udělaly sestřičky:slight_smile:))

Ve 3 začínají návštěvy, tak tu budu mít veselo:slight_smile:))
30. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj CAT, uvidíš, že se mu to pak začne líbit a brečet nebude :slight_smile:

ježiš já už bych to mimčo taky brala mít venku...

no a jak Ti je po porodu fyzicky? unavená? nasadilas už kúru s tím pásem poporodním? a co stehy? kolik jich po tom nástřihu bylo?
:fearful:
30. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no cat to teda koukam!!!ja jsem normalne cumela s otevrenou pusou,ze uz je Denisek venku :slight_smile: moooc gratuluju a preju jen to nejlepsi do zivota a pevny zdravicko!!!a tobe brzky zotaveni....a jak se citis???
30. pro 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo tobe preju at uz se konecne Amalka umoudri a jde sama ven...ja te naprosto chapu a hlavne vim jaky to pro tebe musi byt,mela jsem to samy a ani pri vyvolavacce se mu nechtelo,az 4.den vyvolavani si to rozmyslel a sel :grinning: takze drzim pesti aby sla Amalka sama a kdyztak kdyby nahodou jsi musela na vyvolavacku tak at Amalka po prvni tabletce jde ven :wink:
30. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO TY BLÁÁÁÁÁÁÁHOOOO.... :slight_smile:))) jsem si myslela, že Denísek překvapí :slight_smile:)) ale i tak čubrním. no CAT krásně jsi to popsala, i to, že to bylo mnohem horší! zároveň je paráda číst, jak jsi šťastná, je vidět, že to prostě jde přežít i tak... ale mělas to teda na dlouho ti povím! eštěže existujou všechny ty ulehčováky a oblbováky...

takže maminko, tatínku, Denísku - moc vám gratuluju, že jste všichni spolu a v pořádku! přeju hodně zdraví a spokojenosti a ať vám to spolu pěkně jde! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jo a Denísek je kráásnej!!!
30. pro 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Denísek už je taky na světě..:slight_smile:) tak to moooooooooooooooooooooooooc velkáááááááááááááááááááá gratulaceeeeeeeeeeeeeeee všem a hlavně maminceeeeee!!!

Je moc krásný..:slight_smile:)))
30. pro 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si přečetla jak to Cat krásně popsala a úplně mě mrazilo..:slight_smile:)) moc krásné, tak teda holky, nakonec bude muset 1.1. zvládnout hypo...))
30. pro 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo podle mě si tě už zítra tam nechají, raději si vem sebou tašku :wink: Sice mě si tam nechali, protože už jsem byla otevřená na 2 prsty ale vůbec jsme o tom nevěděla :grinning:
30. pro 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky tise doufam at si me tam nechaji a neco delaji fakt me uz boli uplne kazda kost v tele a mam problem sedet lezet chodit.......
snad to bude rychly i kdyz by se mi samozrejme libilo datum 1.1.2010 :slight_smile:
30. pro 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak teď odešly návštěvy, denísek bude v sobotu v novinách:slight_smile:))jééééé:slight_smile:)
A bylatu ta kamarádka s profi foťáčkem, takže budeme mít i profi fotečky z 1.dne:slight_smile:))))

Holky moc vám všem děkujeme za krásná přáníčka a pochvalu, malej je fakt nádhernej, musím se na něj pořád koukat:slight_smile:)jen je teď ňákej spavej, ale my musíme rozject tu laktaci:frowning2:ale jemu se od odpoledne už nechce,no.-(((

Jdeme odpočívat páč nás čeká kojící noc:slight_smile:))přidám brzy další fotečky, nebojte:slight_smile:))
30. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.jakpak se mate?

ange,uz je ti lip?

cat hrozne moc gratuluju a preju vam obema jen to nej...denisek je kraaaasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale melas to teda sakra dlouhy,chudinko

monci,mala je kouzelna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky kolik pribiraji miminka ke konci?
30. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee miminko je na svete... moooooooooc gratuluji.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
no tak nam ty vanoce ale krasne nadelily ze?
:grinning:
30. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT skvely skvely skvely...sup sem s foteckama! neboj, malinkej musi dospat ten porod! on se rozpapa, vydrz! stoji to za to! my jsme se trapili s kojenim prvnich par dnu, mala nesala, ja nemela jeste mliko, strasne me to bolelo, mala rvala, nevedela co po ni chceme, chtela spinkat, bylo me ji lito...i jsem si pobrecela. ale zvladly jsme to a ted basti na jednicku.
30. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a jak paradne jste to zvladli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cat vydrz,drzime palecky :wink:
30. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja tak jsi už porodila ju :confused:

moc moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malá je krásná :dizzy_face: :dizzy_face:

a gratulace i cat :dizzy_face: :dizzy_face: malý je také hezoučký :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
MURY diky, nakonec v 36+2, takze to tenkrat byla asi fakt zatka :grinning: diky :dizzy_face:
30. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé cat to čumím :grinning: To sem teda nečekala :grinning: Malej je úúúžasnej a kolik má vlásku :dizzy_face: Náádhera :dizzy_face:
Moc a moc gratuluju a přeju strašně moc zdravíčka do života :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

CAT veeelikánskáááá gratulace k mimískovi Denískovi, je náááádherný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a fakt si je hrozně podobný s fotkou na tom 4D. Mi v pondělí porodila kamarádka a úplně mě fascinuje, jak je to geniálně vymyšleno, 9 měsíců si to žije v bříšku a pak kuk a je to úplně hotový človík se vším všudy, prostě je to mazec.... a čím víc nad tím přemýšlím, tím větší zázrak to pro mě je, fakt. Hlavně abyste byli oba zdraví, moc vám to oběma přeju....
30. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
VEN citim to stejne, nikdy me neprestane udivovat jakej zazrak to je!....a ted, co je mala na svete me zase neprestava udivovat jak strasne moc ji zboznuju!:slight_smile:

Vsem preju krasny vecer...
30. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..a uz mate nejaky rezim trosku?a co jinac?

ahojky vendel,sac :slight_smile:
30. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Carcul

Svoji, ano je to úžasné a už se taky moc těším až to zažiju :slight_smile:
30. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my dnes vyrazili na lyžování na Monínec a tam tak lilo, že jsem ani nevylezla z auta..( já samozřejmě jela bez lyží, ale švagrová měsíc po porodu je měla..)
je mi trošinku lépe, ale manžel v noci Vendulku rozdělal ze zavinovačky a jak v noci chrápal a dělal ostatní zvuky tak jí budil a oba dva budili mně.. :rolling_eyes: spali jsme až do půl desáté :sweat_smile:

Carculko miminka nejvíc přibírají těch posledních 10 týdnů, mě ve 30. dr říkal, že Vendulka bude mít max 3 kg a ejhle týden před termínem 3,58 kg :grinning:

Cat taky jsme se trápili s kojením než se mi spustilo mlíčko, dokrmovala jsem stříkačkou, tak pevné nervy :wink:

Mít dítě a pozorovat jak roste..to je opravdu zázrak :dizzy_face:

Tak vás všechny zdravíme, myslíme na Hypo a přejeme dobrou noc :slight_smile:
30. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange..a to jste jeli s vendulkou nebo jste meli hlidani?skoda ze nebylo pocasi...
30. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek