• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Jeli jsme s Vendulkou, já lyžovat neumím :grinning:
30. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange ahaaaa :grinning: :grinning: :grinning: to mas jedno,ja taky ne :grinning: jsem lyzovala asi 2-3
30. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange, děkuju za odpověď :slight_smile: kdyby mě ještě něco napadlo, tak se vyptám :slight_smile:
30. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se budu učit společně s Vendulkou, ty předchozí pokusy byly katastrofa :grinning:
Dobrou noc :slight_smile:
30. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange..dobrou :wink:
30. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul, blbý dotaz - vy fakt nevíte pohlaví nebo jste si ho nenechali říct?
30. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel..my vime pohlavi..sis me asi spletla
30. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cekame holcicku..prave ze jsme vdecny 3D ze nam to tam rekli :grinning:
30. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej si to nechtej nechat rict
30. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ne, mě zmátlo, že když najedu myší na Tvůj obrázek, tak tam je Zatím nevíme pohlaví. Ale vlastně jsme se o tom včera bavily, že? Jsem tele :grinning: :grinning: :grinning: promiň. Dívala jsem se i do tabulky a tam je Sofinka :slight_smile:
30. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel a co byste chteli vy?
30. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně zdravé miminko :slight_smile:

no já jsem vždycky chtěla nejdřív holčičku, ale od chvíle, co vím, že jsem těhu, tak si myslím, že to bude klučina...
30. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel tak jsem zvedava co budete mit:slight_smile:
30. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já taky... neutrální barvy mě neba, takže furt to nakupování odkládám, i když bych už ráda začla...
30. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na kontrolu jdu 13, pak mě pošle někam na velký UTZ, tak snad se do konce ledna dočkáme :grinning:
30. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel..mas ete cas :wink:
30. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že mám čas :slight_smile: ale už se na to těším. Ještě jsem nekoupila vůbec nic. Teda až na dvoje plenky :grinning:
30. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel..ty budes latkovat?
30. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chtěla bych to vyzkoušet a když to půjde, tak to půjde a když to nepůjde, tak to nepůjde :slight_smile: nejsem zatím vyhraněná, ale ekologicky zaměřená a ta hromada odpoadu mě trochu děsí :grinning:
30. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ven..holky tu docela latkujou a chvali si to:slight_smile:
ale my budem papirovat at to mame o neco jednodussi
30. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul, já nevím, třeba u těch papírových taky nakonec skončím, ale aspoň bych to chtěla zkusit. Buď to půjde anebo ne :slight_smile: to se prostě uvidí.
Já už jinak půjdu chrupat, takž Ti přeju dobrou noc a krááásné sny, zítra je poslední den v roce 2009 tak se na to vyspi do růžova :slight_smile:
30. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty taky vendel..a pohlad brisko :wink: paaa
30. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko všem, poslední den v tomto roce:slight_smile:)
Tak noc byla o kojení, měli jsme budíka, ale od 2 už nás trápilo něco, asi prdíky, takže jsme toho moc nenaspali:frowning2:

No musím dokrmovat, zatím mám jen mlezivo, takže malej shodil na 3250g:frowning2: ale my to doženeme
Navíc se zdáme trošku žlutí, takže se sluníme u okna, ale spíš tu mruźneme.-(
Mám někdy chvíle že se mi chce brečet, ale já to zvládnu, hlavně ať nás pustí brzo domů:slight_smile:

Tak holky krásnýho Silvestra přeju, my si to tu s Denískem oslavíme po svém:slight_smile:))))je to to nejkrásnější co mě mohlo ještě ke konci roku potkat:slight_smile:)))

Všem přejeme do nového roku splněná přání, zdravíčko, moře lásky, fůru štěstí a jen to nej...nej...nej...s mimískama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky zdravim tehulky a maminky a miminka... tak jak to vypada jdu dnes naposledy do prace.. od 10-2.. juchu... vcera sem se stavila v dalsich obchudku zkouknout tehu kalhoty a samozrejme sem neodchazela s prazdnou hihi.. 3 krasne bodycka na mimi.. .

takze ja taky preji krasny den a krasnou pulnoc.. a hlavne hodne stesticka a zdravicka do 2010..... :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu vcera uz se to nejak sem nestihlo,catusko drzim palecky ono se mlicko rozjede a taky hodne dela navrat domu,to ze malinkej vlasacek zhubne je normalni a jak se ti libi postrach zejdova??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: koukala jsem,ze oni i v zime nechavaj miminka jen v body a bez ponozticek,teda . . . . :confounded: tak snad vas brzy pusti domu - normalne pousti ten 3. den po porodu,zalezi ale jak ma malej moc zloutenku a jak taky bude pribirat . . . . maximalne te zacnou sledovat,to znamena,prebalit - zvazit - krmit -zvazit - dokrmit :silenej kolotoc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jsi na pokoji s hodne maminkama???ja vim,ze tam byly pokoje i pro 8 maminek a ja byla stastna,ze jsem byla na pokoji pro 3 :grinning:
31. pro 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu mám dvoulůžák a včera jsem tu byla odpo sama:slight_smile:))
Zejdová celkem OK, zatím neprudila:slight_smile:))ale to se ještě může změnit:slight_smile:)))

No žloutenku máme úplně nepatrnou, malej se u okna klepal zimou, páč tu netěsní okna, tak mi řekli ať ho zase oblíknu, že to není tak děsný..
Přikrmuju 15ml, ale ještě jsem to sama nedělala a ještě jsem ani nekoupala a z toho mám teda děs:frowning2:
31. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cat - neboj neboj! všechno se zvládne... počkej pak při druhém jaké pak budem profesionálky!! :wink:

mrňouska oblíkej, takhle se to stalo i ségře a pak z toho měli oba angínu a to se zrovna nejmíň i k té žloutence hodilo :(

konec roku se Ti vyvedl náramně! je to to nejlepší zakončení co si jenom můžeš a můžete přát!
31. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsm taky přišla popřát do nového roku jen to nejlepší...všechny těhulky, mamiky i miminka at máte ten nejkrásnější rok a at se vše daří, jak se dařit má a přibudou další a další úžasné roky....:slight_smile:)) Mějte se všichni kouzelně!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moje prvosenky a prvosenčata :slight_smile: všem Vám chci popřát všechno nejlepší do toho Nového roku 2010 zásadně vkročit pravou nohou a hlavně ZDRAVÍ :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat to ani nebudes - oni v porodce a vlastne jsem to delala i v sestinedeli,ze se mimi koupe tak jednou za 3 dny,my teda koupali obden, a jelikoz by jsi mela jit domu brzo,tak se k tomu asi uz nedostanes,az doma a prikrm mas bud z flasky,ale lepsi je strikacka a na prst a to zadna veda neni,do toho se pustil muj manza sotva to jednou videl,je naprosto normalni,ze mas strach,ucenej z nebe nespadl,nebuj a taky jsi cerstva maminka ,takze ti pusobi hormony,zvladnes to stejne jako kazda maminka :grinning:

TAKY VAM DEVCATKA PREJU HEZKY ROK 2010 AT MATE VSE PODLE SVYCH PREDSTAV :grinning: A HODNE ZDRAVI,PROTZE TO SI NEKOUPITE!!!
31. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek