Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
angetha
30. pro 2009
Jeli jsme s Vendulkou, já lyžovat neumím 😃
carculka
30. pro 2009
ange ahaaaa 😃 😃 😃 to mas jedno,ja taky ne 😃 jsem lyzovala asi 2-3
vendelinka1
30. pro 2009
Ange, děkuju za odpověď 🙂 kdyby mě ještě něco napadlo, tak se vyptám 🙂
angetha
30. pro 2009
Já se budu učit společně s Vendulkou, ty předchozí pokusy byly katastrofa 😃
Dobrou noc 🙂
carculka
30. pro 2009
ange..dobrou 😉
vendelinka1
30. pro 2009
Carcul, blbý dotaz - vy fakt nevíte pohlaví nebo jste si ho nenechali říct?
carculka
30. pro 2009
vendel..my vime pohlavi..sis me asi spletla
carculka
30. pro 2009
cekame holcicku..prave ze jsme vdecny 3D ze nam to tam rekli 😃
carculka
30. pro 2009
prostej si to nechtej nechat rict
vendelinka1
30. pro 2009
no ne, mě zmátlo, že když najedu myší na Tvůj obrázek, tak tam je Zatím nevíme pohlaví. Ale vlastně jsme se o tom včera bavily, že? Jsem tele 😃 😃 😃 promiň. Dívala jsem se i do tabulky a tam je Sofinka 🙂
carculka
30. pro 2009
vendel a co byste chteli vy?
vendelinka1
30. pro 2009
hlavně zdravé miminko 🙂

no já jsem vždycky chtěla nejdřív holčičku, ale od chvíle, co vím, že jsem těhu, tak si myslím, že to bude klučina...
carculka
30. pro 2009
vendel tak jsem zvedava co budete mit🙂
vendelinka1
30. pro 2009
no to já taky... neutrální barvy mě neba, takže furt to nakupování odkládám, i když bych už ráda začla...
vendelinka1
30. pro 2009
no na kontrolu jdu 13, pak mě pošle někam na velký UTZ, tak snad se do konce ledna dočkáme 😃
carculka
30. pro 2009
vendel..mas ete cas 😉
vendelinka1
30. pro 2009
já vím, že mám čas 🙂 ale už se na to těším. Ještě jsem nekoupila vůbec nic. Teda až na dvoje plenky 😃
carculka
30. pro 2009
vendel..ty budes latkovat?
vendelinka1
30. pro 2009
no chtěla bych to vyzkoušet a když to půjde, tak to půjde a když to nepůjde, tak to nepůjde 🙂 nejsem zatím vyhraněná, ale ekologicky zaměřená a ta hromada odpoadu mě trochu děsí 😃
carculka
30. pro 2009
ven..holky tu docela latkujou a chvali si to:-)
ale my budem papirovat at to mame o neco jednodussi
vendelinka1
30. pro 2009
carcul, já nevím, třeba u těch papírových taky nakonec skončím, ale aspoň bych to chtěla zkusit. Buď to půjde anebo ne 🙂 to se prostě uvidí.
Já už jinak půjdu chrupat, takž Ti přeju dobrou noc a krááásné sny, zítra je poslední den v roce 2009 tak se na to vyspi do růžova 🙂
carculka
30. pro 2009
ty taky vendel..a pohlad brisko 😉 paaa
cat79
31. pro 2009
Dobré ranko všem, poslední den v tomto roce🙂)
Tak noc byla o kojení, měli jsme budíka, ale od 2 už nás trápilo něco, asi prdíky, takže jsme toho moc nenaspali😞

No musím dokrmovat, zatím mám jen mlezivo, takže malej shodil na 3250g😞 ale my to doženeme
Navíc se zdáme trošku žlutí, takže se sluníme u okna, ale spíš tu mruźneme.-(
Mám někdy chvíle že se mi chce brečet, ale já to zvládnu, hlavně ať nás pustí brzo domů🙂

Tak holky krásnýho Silvestra přeju, my si to tu s Denískem oslavíme po svém🙂))))je to to nejkrásnější co mě mohlo ještě ke konci roku potkat🙂)))

Všem přejeme do nového roku splněná přání, zdravíčko, moře lásky, fůru štěstí a jen to nej...nej...nej...s mimískama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
luciebx
31. pro 2009
taky zdravim tehulky a maminky a miminka... tak jak to vypada jdu dnes naposledy do prace.. od 10-2.. juchu... vcera sem se stavila v dalsich obchudku zkouknout tehu kalhoty a samozrejme sem neodchazela s prazdnou hihi.. 3 krasne bodycka na mimi.. .

takze ja taky preji krasny den a krasnou pulnoc.. a hlavne hodne stesticka a zdravicka do 2010..... 🙂 🙂
blahovka.cz
31. pro 2009
Ahoj holky jsem tu vcera uz se to nejak sem nestihlo,catusko drzim palecky ono se mlicko rozjede a taky hodne dela navrat domu,to ze malinkej vlasacek zhubne je normalni a jak se ti libi postrach zejdova??? 😃 😃 😃 😃 😃 koukala jsem,ze oni i v zime nechavaj miminka jen v body a bez ponozticek,teda . . . . :-S tak snad vas brzy pusti domu - normalne pousti ten 3. den po porodu,zalezi ale jak ma malej moc zloutenku a jak taky bude pribirat . . . . maximalne te zacnou sledovat,to znamena,prebalit - zvazit - krmit -zvazit - dokrmit :silenej kolotoc 😃 😃 😃 😃 a jsi na pokoji s hodne maminkama???ja vim,ze tam byly pokoje i pro 8 maminek a ja byla stastna,ze jsem byla na pokoji pro 3 😃
cat79
31. pro 2009
Blahu mám dvoulůžák a včera jsem tu byla odpo sama🙂))
Zejdová celkem OK, zatím neprudila🙂))ale to se ještě může změnit🙂)))

No žloutenku máme úplně nepatrnou, malej se u okna klepal zimou, páč tu netěsní okna, tak mi řekli ať ho zase oblíknu, že to není tak děsný..
Přikrmuju 15ml, ale ještě jsem to sama nedělala a ještě jsem ani nekoupala a z toho mám teda děs😞
toltec
31. pro 2009
ahoj cat - neboj neboj! všechno se zvládne... počkej pak při druhém jaké pak budem profesionálky!! 😉

mrňouska oblíkej, takhle se to stalo i ségře a pak z toho měli oba angínu a to se zrovna nejmíň i k té žloutence hodilo 😞

konec roku se Ti vyvedl náramně! je to to nejlepší zakončení co si jenom můžeš a můžete přát!
nuki
31. pro 2009
holky tak jsm taky přišla popřát do nového roku jen to nejlepší...všechny těhulky, mamiky i miminka at máte ten nejkrásnější rok a at se vše daří, jak se dařit má a přibudou další a další úžasné roky....🙂)) Mějte se všichni kouzelně!!! x-) x-) x-) x-) x-)
p.e.t.u.l.k.a
31. pro 2009
Tak moje prvosenky a prvosenčata 🙂 všem Vám chci popřát všechno nejlepší do toho Nového roku 2010 zásadně vkročit pravou nohou a hlavně ZDRAVÍ x-)
blahovka.cz
31. pro 2009
cat to ani nebudes - oni v porodce a vlastne jsem to delala i v sestinedeli,ze se mimi koupe tak jednou za 3 dny,my teda koupali obden, a jelikoz by jsi mela jit domu brzo,tak se k tomu asi uz nedostanes,az doma a prikrm mas bud z flasky,ale lepsi je strikacka a na prst a to zadna veda neni,do toho se pustil muj manza sotva to jednou videl,je naprosto normalni,ze mas strach,ucenej z nebe nespadl,nebuj a taky jsi cerstva maminka ,takze ti pusobi hormony,zvladnes to stejne jako kazda maminka 😃

TAKY VAM DEVCATKA PREJU HEZKY ROK 2010 AT MATE VSE PODLE SVYCH PREDSTAV 😃 A HODNE ZDRAVI,PROTZE TO SI NEKOUPITE!!!