• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
normálně na mě jdou snad těhu nevolnosti :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: poslední dobou když se hned nenajím tak je mi blbě :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE díky :dizzy_face: třeba budu mile překvapená a na další kontrole budeme naprosto ukázkový :grinning:

a s tím tvrdnutím, dáváš na to něco? to magnézko? já se teda snažím pít Magnesii, ale zatím mi bříško netvrdne, takže ok....... tohle fakt neznám...... a myslím, že ty křeče v nohou bys mohla mít klidně od toho :wink: a jinak musím říct, že až na ty žebra se cítím taky fajn..... ale ono to asi přijde :confused: nějaký otoky a tak :sweat_smile:
1. pro 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dá si někdo Caro a ořechovej závin? .)))
víte co je nejlepší? drahý odjel, já sedím dole a co myslíme pejska? - mno ta se přece nebude nijak vzrušovat - ta spinká v ložnici a půjde dolů maximálně ve chvíli kdy na ní zašustím tím závinem :slight_smile:)) :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE fakt ty nevolnosti? nebo se jen přejídáš :grinning: manža taky v noci chrápal :rolling_eyes: ale naštěstí když jsem do něj šťouchala, tak se otočil solidárně na bok a už to bylo ok :grinning:

a přihraj, CARO super a ořechovej závin, dva kousky prosím :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE pejska dobrá :grinning: co by se vzrušovala :grinning:
1. pro 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo no vidíš... ještě otoky... tak otýkám s přestávkama furt... :slight_smile:))) manža vždycky říká, že jsem si zase vymkla kotník, že takhle vypadal, když se zrasil jako malej... :slight_smile:))) jinak pravá mi otýká celá - když jsem byla nemocná, tak jsem měla pocit, že mám oteklý i stehno - to jsem teda nemohla obout pravou botu a šla jsem s nezapnutou :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: ... a levá jen u kotníku.

mno takže - žáha, občas kostra (ale to je myslím ok .)), otoky, tvrdnutí, křeče... :grinning: :grinning: :grinning: nakonec toho není nejmíň, ale jak říkám, je mi bře a beru to tak, že to k tomu všechno patří :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mě je fakt jako blbě (ale to mám jen po ránu) a nepřejídám se - ono to nejde... většinou sním od všeho půl co dřív... bo když bych snědla ještě sousto navíc, tak to zaručeně vyklopím - prostě úplně cítím, jak se mi to tam nevleze...
ale samozřejmě občas mám dne, kdy si připadám bezedná... :sweat_smile:
1. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo co by se vzrušovala.... klasika.. drtivá většina psů tahá páníčky z postele a honem venčit a my jsme vzhůru a ona spinká, na ní je na princeznu ještě prostě sráááášně brzo :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE takže klasika :wink: já si taky říkám, že prostě tyhle věci k tomu patří a jsou těhule, který jsou na tom daleko hůř :pensive: ......
jsem se prostejko vcera se ptala mudry a ona,ze to mivaji deti jako nasledek te hospitalizace,ze by se to melo snad srovnat,jinak mame pres 7 kilo,66cm a kebulka nam vyrostla zase o 1cm,mudra ho chvalila,ze je sikovnej,prej pase primo exklusivne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a dneska zaciname s prikrmy,privni mrkvickou,to bude v poledne bojj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

v nemocnici jsem se na tom utz naprdla,jako doktor tam mel 5 lidi objednanych na treti,my sli na radu az v pul paty,malej protivnej,moc uz jsem do laborky ani nestihla donest,takze dneska opacko :confounded: no byla jsem naprdnuta,pak jsme leteli na tu navstevu k manzovo babi a dedovi,no tam se zase deli veci,takhle malyho jeste nikdo neoblizoval,ale ja jsem nic nerekla,jako tchanovci,dobre,tam si to reknu,ale tohle musi manza,tam je problema,ze tchanovo sestra ma deti a ty travi asi 80% casu u babi s dedou i u nich spi,jsou tam proste doma,takze se k vnoucatum chovaji jako k vlastnim detem,nemaji zabrany a presne tak to delaji i pravnoucete,jako ja je mam moc rada,rozumim si s nima,ale prece jen je to jeste porad male dite a ne sberna DNA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne zeby nikdo nemohl dat pusu,ale prece jen jsou veci co si muzou dovolit jen rodice

hehenko takze v podstate ti ani nic neni co se tyce tehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uplne bez problemu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

prostejko vy jste tak vzorny co se tyce kultury,fakt nadhera,tak my s manzou byli v divadle naposledy snad pred 6lety :grinning:
jo hehe ja si dam,ju Onda mozna taky jeden kousek :grinning: to jsi hodna alespon nemusim do kuchyne :grinning: :grinning:

aaaaaaa omyl,musim projit pres kuchyn,nekdo se mi tu pokadil a ja ani Nelly to nejsme :grinning:
1. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU gratulace, že je vše ok :wink: malej je normálně učebnicový dítě :grinning: :grinning: :grinning: a ta manžela rodina je nějaká oblizovací nebo co :grinning: :grinning: :grinning: to jsem ještě neviděla.... normálně si pochovají babičky a dědečci miminka, žvatlají na ně, dají jim pusinku, ale ty to máš teda asi extrém :sweat_smile: :rolling_eyes:

a s tou kulturou, no BLAHU jak bude prcek na světě, tak se asi nikam nedostaneme, když máme rodinu tak daleko, takže toho musíme využít... :grinning: hlavně mě lístky přinesou až pod nos v práci, tak že si jen vyberu.... v lednu bychom měli jít ještě jednou a pak už asi útrum :angry:
1. pro 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo HEHE, tak tohle se mi stalo jen jednou, když jsem si dala čalamádu k šunkoflekům :grinning: jsem se jí přežrala a jak byla kyselá, tak mi teda neudělala moc dobře..... ale jinak se mi nevolnosti zatím nevrátily :sweat_smile: a pejska je úžasná HEHE, takovou bych brala hned :grinning:
1. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
olizovaci prostejko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to mas recht,vyuzijte toho,nez se prte narodi,jelikoz pak a zvlast pokud budes kojit se nikam nedostanes moc :grinning:
ucebnicovy nejsme protoze na utz jsme dopadli divne,jako pred tim mel malej tu levou ledvinu velkou zanetem a ted ji ma zase mensi nez tu pravou,prej tu operaci opravdu urci az ta plzen,jestli tam,je,nebo neni ten rexlux . . tak snad ne :grinning:
1. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj přesně BLAHU no bez problémů :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no tak madam teda milostivě slezla, ale že jí to trvalo, už se cpeme :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

my jdem do divadla zase příští týden - nějaká obr sranda, tak snad prcka nevytřesu:slight_smile:)). mě akurát štve, že nemám tmavý těhu kalhoty, aby to nebyl trapasák - přijede i tchán z brna.... :sweat_smile:
1. pro 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no olizovací :grinning: jinak to snad ani nazvat nemůžu :grinning: a doufám, že malej bude ok a žádnou operací ho nestraš :wink:

HEHE no já jediný šaty který jsem oblíkla jsou takový elastický, černý, co se mi natáhly přes břicho, takže když jsem se viděla v odrazu, tak šlo nejdřív břicho, pak pořád břicho a pak teprve já :grinning: :grinning: :grinning: no zkusím to večer blejsknout...... ale jsem ráda, že vypadneme, dokonce jsem se zkulturnila, po několika týdnech pořádně namalovala, teď to nějak flákám :grinning:
1. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo tak to moc nechápu BLAHU... jak může bejt větší a pak zas menší... :confused:

jo tak olizovací příbuzenstvo nevím jak budu snášet... mamina má už teď záchvaty, když se mi vrhá na pupík... no až to prtě uvidí, tak to s ní asi šlehne a bude na něj šišlat a slintat... :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šaty je slovo, který mi v šatníku permanentně chybí .))) já nemám ráda šaty :slight_smile:))) :grinning:
takže když už někam za kulturou tak v kalhotech - v tomto případě bohužel v riflích... :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE taky jsem zvědavá jak to budu zvládat tohle :grinning: ....... a vůbec jak budu třeba reagovat na to, když na dítě někdo začne šišlat :sweat_smile: to já totiž nesnáším, když se na dítě šišle..... tak snad to nebude nikdo z rodiny dělat :grinning:
1. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ až to příde, tak to buď rozdejcháme nebo ne :slight_smile:))) kdoví, třeba mi u porodu rupne v kouli a už budu jen šišlat :slight_smile:))) :grinning:
1. pro 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha HEHE :grinning: :grinning: :grinning: tak já zase šaty a sukně miluju, takže to u mě v šatníku převládá :grinning: ...... ale tak pokud nejdete na operu, tak to v riflích zmákneš :wink:
1. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, přeji krásný den všem, tak už jsem si včera připravila první těsto..:slight_smile:))
autor
já se hlavně obávám o manžela :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
autor
NUKI hooj :slight_smile: ty jsi teda poctivec... :slight_smile: to to u vás bude krásně vonět...
Ahoooooooj HOLKY PRVOSENKY:slight_smile:

..tééééééééééda vy jste toho nabrebentily.-))nestíhám dočítat:slight_smile:něco podstatného????nebo novinky???
My byli včera v Praze, vyřídit tu sociálku, poštu, instalatéra a UPC a pak jsem koupila pár dárečků a večer jsme byli na kurzu manipulace s miminkama pro tatínky, bylo to super, miláčkovi to strašně šlo, to jsem ráda, fakt krásně přebaloval, zakládal, pak poloha na tygříka a klubíčko a tak:slight_smile:)))

Co u vás nového???
Jen jsem zaznamenala Hehe dotaz, z mami-tati mi došlo všechno, i ty košilky.
1. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja taky ne ta jako nejdriv kvuli zanetu byla vetsi (to chapu ),ale jak se mohla smrsknout pod noru to nechapu,ale tak to objevi ta plzen,no uvidime

JJJOOOOO a devcata mam novej poznatek do diskuse od mudry,jsem se vcera ptala na ty prikrmy,jo,tak prej nemam malymu do jednoho roku varit sama,protoze ikdyz to ma supermarket pasany jako bio,tak to nacpany dusicnany,takze volit do jednoho roku jen kupovane,ze tam se ty normy sakra hlidaji - coz ja myslela,jak budu varit,ale tak lepsi,nez ho nevedomky cpat hnusem :wink:
autor
PROSTEJ mno budu muset, se jako do ničeho jinýho nevlezu než do těhu riflí :slight_smile:)) :grinning:
ahojky nuki,ty jsi ale zena cinuu :grinning: ja si fakt necham napect nekde v pekarne :grinning:

ahojky cat,tak to je skvely,ja myslim,ze chlap ma pomahat,a ne ty jsi mama,tak se starej,a hlavne je to opravdu znat,kdyz chlap to s prckem umi,navic mas pak i cas pro sebe pak,coz pak ocenis :grinning:
1. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT ahoooj :slight_smile: a s čím se na takovým kurzu manipuluje?

aha BLAHU... to na jednu stranu ráda slyším... ovšem až ty příkrmy budu kupovat, už tak ráda nebudu :slight_smile:)) :grinning:
1. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no to je fakt :grinning: třeba budem šišlat o sto šest :grinning: :grinning: :grinning: ale snad neeeee proboha...... a proč o manžela se obáváš? jako aby to zmáknul v divadle nebo co? :grinning:

ahoooj NUKI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jéééé, ty jsi šikula.... já se chystám až o víkendu :wink:
1. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek