• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahoj holky, tak me si v nemocnici nenechali...
vubec se neotviram, nejsem na porod pripravena tak mam naklusat v pondeli na vyvolani 10 den po TP (snad se do te doby aspon zacnu otvirat)
v sobotu jdu jeste na monitor, protoze ten porad vychazi spatne....
nicmene to nevypada ze bych do pondelka rodila tak na vsechno pecu, uz tak jsem dooost otravena a jedu s manzou na chatu

uzijte si silvestra i novy rok ja se snad ozvu v nedeli :slight_smile:

pa
31. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo tak si užij pěkně silvestra na chatě a v pondělí už budeš mít Amálku pěkně u sebe :wink:
31. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo..třeba Amálku po cestě vydrncáš :grinning: ale držíme moc palečky, to bude hotová krasavice, když tak zdržuje :dizzy_face:
Cat jestli dokrmuješ, taky bych byla radši pro tu stříkačku - já tak dokrmovala 20 ml, doma to dělal i manžel :wink: prostě malíček do pusinky a malounko tlačíš na stříkačku :slight_smile: sama ( s manželem) jsme koupali taky až doma, ale chce to víc vody a teplejší vodu :wink:
31. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme i vydařeného Silvestra a krásný další rok :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přejeme taky co nejkrásnější nový rok. Hlavně spoustů zdraví jak nám tak i tatínkům a především našim dětem :dizzy_face:

cat já taky dokrmovala a stříkačkou přes prst..fakt na tom nic není neboj to zvládneš a až bude mlíčka víc půjde to samo :dizzy_face:
Ale když třeba dokrmovala malou sestra tak ji normálně dala tu stříkačku do pusinky a ona to během vteřinky vytáhla :confused: Takovej asi měla hlad chuděrka :pensive:

Jo a já v porodce taky nekoupala..až doma :sweat_smile: :grinning:
31. pro 2009 ve 13:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pak před koupáním dělala takovej trik - na podložce jsem Vendulce otřela obličejíček vodou ( aby se pak nelekla) teď už jí dáváme rovnou celou do vody :slight_smile:
31. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už sem myslela angethko že vykecáváš jen na beremku :grinning:

Tak já nejdřív namočila nožičky a pak sem ji tam dala a tak to dělám pořád :slight_smile:
31. pro 2009 ve 13:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vykecávám na beremku, tam teď nikdo není :grinning: trochu poklízím..stačí ještě vytřít ( to ale udělá manžel, když šel s "klukama na silvestrovský grog") a ještě umyju záchod a udělám pomazánku na večer..Vendulka nějak dlouho spí.. :confused:
Ty máš manžu doma?
31. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mám ale spí..pomáhal bráchovi út, st v Praze a dojeli až dnes v půl 3tí ráno. A Janička taky nějak dlouho spí..usla ve 12h. :slight_smile:
31. pro 2009 ve 14:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď Vendulka brečela ze spaní, ale spí dál..
31. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už sme i napapaní a táta pořád spí :confounded:
31. pro 2009 ve 14:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zeny!!!
cat neboj, ja v porodce taky bulela...si zvyknes, za chvili budes vsechno zvladat levou zadni :wink:

mala je dnes uknourana, ubrecena, porad by byla u prsa a pritom ho obcas vyplivava nebo ho ma proste jen v puse...ze by tentokrat fakt spurt? :unamused: v noci taky knourala :unamused:
31. pro 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. tak sem zpet z prace.. a vyborna novina.. oni si me tam nechali.. uz jen sice budu delat patky soboty a nedele.. ale i tak moooc dobry lepsi nez sedet doma anic nedelat... tak sem stastna... juchuuu...
31. pro 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: VŠEM HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A POHODY DO NOVÉHO ROKU 2010 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prejeme stastne vykroceni do noveho roku, hodne zdravi, stesti a splnena prani!!! :dizzy_face:
31. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Vám krásný nový rok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAKY VAM PREJEME VSECHNO NEJ DO NOVEHO ROKU...HLAVNE HODNE ZDRAVI JAK VAM I DETICKAM,HODNY DETI A MANZELY/PRITELE :slight_smile:

nase ditko nejak neche spat a porad knoura :rolling_eyes: takze budeme mit vyborny vkroceni do novyho roku,hned od prvni sekundy :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super Silváč :rolling_eyes: Muž dojel v 2.30dom z Prahy takže celej den dospával..do 17h. Pak byl hodinu vzhůru a ležel s malou ale to zase zjistil že ho bolí hlava tak si vzal prášek a spí dál..já si udělala pár jednohubek a čučím sama na bednu..tchánovci nemocní tak ani k nim nemůžu...prostě parádní večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :pensive:
31. pro 2009 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré novoroční ránko :slight_smile: Jak jste včera "slavili"?
1. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, včera jsem se sem nedostala, tak opožděně všem krásný a šťastný rok 2010 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my jsme s manžou čučeli na telku, program v telce o ničem, jediný co bylo vtipný byl na Nově Geňa se Suchánkem, to jsme padali smíchy :grinning: no a o půlnoci začal ohňostroj, všude lítaly rachejtle, tak to Teri vzbudilo a tak si teda připila s námi mlíkem :wink: :grinning: Dneska jí jsou přesně dva měsíce, tak to oslavila dvojnásob :sunglasses:
1. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!

sac to me mrzi :frowning2: to by me nastvalo a otravilo teda taky :rolling_eyes:

u nas Davidek nakonec usnul asi v deset a spal az do pul 6...ani ohnostroj ho nevzbudil a prenaseni do postylky,protoze usnul v obyvaku,tak jsme ho pak jeste prenaseli...ale ohnostroje me teda pekne prudily :angry: trvalo to snad pres pul hodky a ja myslela ze se maly lekne nebo tak neco,tak jsem celou dobu byla u nej abych tam kdyztak byla a nebal se,ale nastesti to zaspal :slight_smile: my jsme byli s mamkou u nich dole...bylo to dobry,hrali jsme s Milanem hry,koukali na bednu a v ramci moznosti pili...sli jsme spat asi kolem druhy...

ted se jdu dat trochu do kupy,prijede bratr s rodinou na obed a my se pak s Milanem a Davidkem jedem po obede podivat na kamaradovu asi 2 mesice starou holcicku...

tak se mejte hezky a uzivejte ten Novy rok :wink: :grinning:
1. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko ve2010... teda malem sem napsala 1020 hahaa

no tak pritel ma dnes narozky.... takze ja se pujdu osprchovat nejak pekne ustrojit a pujdem k jejicho odpoledne.. vezmem psika.. objedname pizzu a juchuuu...

tak ja vcera chtla jit ven ale nakonec sem sla o pul 10 spat haha.. to sem dopadla... ze?

jinak venku mame docela zimu dneska.. brrr
1. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko:slight_smile:

My jsme sli vcera po jedenacte spat :sweat_smile: Me ty silvestry nejak neberou... :sunglasses: Program na nove naprosta katastrofa....hrozny....fakt jedine ten suchanek s genzerem....jinak strasny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malinka ma uz par dni osypanej oblicej, zatim vytrvavam, snad to je reakce na neco, co jsem snedla...jsou to takovy bily pupinky na cervenem pozadi...chudinka :frowning2:

Manzela mam dnes v praci, takze se flakam, ted jsem snidala :sweat_smile: :grinning:
1. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooooj ženy zlaté :slight_smile:

přeju vám všecko NEJ do nového roku 2010 :slight_smile:

tak jak jste s drahými oslavovali? :slight_smile:
1. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no SAC teda to bych muže asi vzbudila a vystrčila ho ven, ať se probere či co :(

nás ty silvouše taky moc neberou, nikdy jsme to moc neslavili, spíše teda vůbec. ale tenhle byl hezkej, jinej i díky Kubítkovi v břuchu... člověk si tak přemejšlí, co ho čeká, hladí břuch, užívá si to... :slight_smile:
půjčili jsme si v půjčovně dva filmy a koukali, udělali si pizzu a tak jsem si vegetili... před dvanáctou jsme vylezli nahoru do pokoje a koukali na ohňostroje... snad se mi podařil aspoň jeden snímek i když naprosto amatérsky samozřejmě :slight_smile:)) pak jsme šli zas dolů, pustili další film a usnuli u něj :slight_smile:)) sotva jsme se přemístili... spala jsem jako poleno až do 11 .) muž mě vzbudil zase snídaní do postele, no bájo :slight_smile:))

začíná mi snad aspoň trochu docházet, že příští rok tu s náma bude 10ti měsíční klučina :slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pejska se zase ani trochu nebála, koukala s náma z okna na ohňostroj. kňourala jen proto, že chtěla blíž k nám, aby taky něco viděla :slight_smile:)) tak jí manža držel (ale samo těch 30 kilo se nedá dlouho udržet).... teď spinká a štěká ze spaní :slight_smile:) :dizzy_face:
1. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli doma a pak o půlnoci jsme odpalovali rachejtle, naštěstí Vendulku nic nevzbudilo..Dnes je manžel v práci..
Svoji já myslím, že to budou potničky..
Luci přítel se narodil 1.1 jo? :slight_smile: :slight_smile:
Efi tak nakonec se Davídek umoudřil :slight_smile:
Monci Terezce gratulujeme :wink:
Hehenko jak jsi oslavovala ty?
1. led 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pritel je 1.1 haha.. takze dneska vse zavrene ani na veceri jit nemuzeme tak si aspon objedname pizzu.. lepsi nez nic...

tak sem mu udelala snidani.. dala darecky a ted koukame telku.. ja sem teda jeste furt v pyzamu haha..
ale uz se chystam do sprchy a pak hura s psikem ven.. a neco doma pouklizet...
1. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě by zajímalo hlavně, kdepa je HYPO :slight_smile:
1. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo psala, že kašle na porod a jedou na chatu :wink:
My jsme se teď vrátili od tatínka z práce, byli jsme tam 20 minut a houknul mu výjezd..no nic no
1. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jo ANGE ... pravda... to sem jedle :slight_smile:) tak HYPO .) snad už Amálce otvíráš :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek