• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky holky,nedocitam..jakpak se mate? ..neni mi nejak dobre...preju vam hodne stesticka,zdravicka a lasky do novyho roku a hlavne at ty nasi prcci jsou v poradku :wink:
1. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL a copa ti je? jsi nachlazená? nebo přetažená?
1. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no nejak mi posl.par dnu eni tak celkove dobre,zadny nastydnuti..a v noci mi u znamych ete chytali zada a krece do kycli (nebo jak to rict)a brisko taky furt ted poboliva..proste nejak tak celkove..a co vy?
1. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL mě takhle bylo přes vánoce u našich.... a večer mi vždycky bylo dost na zvracení, do toho podivnej výtok (kterej mi zas připomínal hlenovou zátku), tak jsem byla pak z toho i trochu nervozní....
co jsme doma je to lepší. ale to pobolívání bude teď asi normální, asi se hodně napínají vazy a tak vůbec, občas mě chytne i menší křeč... teď jsem nemohla dojít ani na záchod :slight_smile:))) jak důchodce, taky mě chytla kyčel...

asi by bylo nejlepší, kdybys zkusila aspoň den v klidu polehávat, nicnedělat a tak...

co mi teď třeba vrtá hlavou, že mě od pondělí bolí ruce - resp. prsty .))) vůbec nechápu proč.... :sweat_smile: je to jak kdybych kopala krumpáčem mega jámu...
1. led 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jsem tu naskok...holky, ty bolesti a jak se citite celkove tak nejak mizerne, to jsem taky mela, asi to k tomu patri....ale jinak souhlas, CAR by mela trochu zvolnit asi...a HEHOUS se nenervovat (se to mluvi co) :wink:

zas me tam knika mrnous, tak paaa

ANG potnicky taky mozny...ale jen na obliceji? precetla jsem si tady neco o "novorozeneckym akne" mazu sudocreamem a uvidime...diik
1. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no ja vcera mela nohy jednu jak dve a ruce taky opuchly,a kazdou noc mam nevolnosti(ty noci jsou fakt nejhorsi) a celkove si prijdu ze snad vsechno..ze kdybych to tu vypsala ze to abych se sla zahrabat..a taky hrozna unava..minule vecer jsem se uplne klepala :confounded: ...no ted lezim a vlastne cely odpoledne..ale cejtim se nejak divne...

joo a taky jsem pekne nastvana..jsem minule lepila tu dekoraci a cikala si ze to dyztak nalepime ete lepidlem kdyby se to odlupovalo..no a ted sem tam prisla a pulka zpadana :angry: a z toho neco tak slepeny ze sem to musela vyhodit :frowning2:

a co hehe uz se nam to pekne blizi,vid?
1. led 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky svoji,mas taky sudocream?jsem ho taky koupila ...pry je super... a jakpak se jinak mate?jaky je maminkovani?kraaasny vid :dizzy_face: :dizzy_face: a co ta vase princezna?
1. led 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne cikala ale rikala
1. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI ahooj :slight_smile: mno jo, už se nenervuju :slight_smile:) snad teď bude pár dní klid. manžův děda má vypráno, připraveno, mobil mu manža objednal a všechno mu to prý v pondělí pošle.

CARCUL jj blíží :slight_smile:)) někdy si to představuju a těším se. jindy to nejde a vůbec to nechápu :slight_smile:))
jinak mě ještě poslední dobou trochu bolí u srdce, tak doufám, že je to všema těma tělesnýma pochodama, svalama, nadýmáním a tak vůbec... :sweat_smile: a taky to tu všechno nejde vypisovat... většinou se snažím uklidnit a přesně si říkám, že to už k tomu všechno patří a že se nic neděje, jen si tělo zvyká... :slight_smile:

CARCUL a kde jsi koupila ty dekorace?
2. led 2010 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu chrupat :slight_smile: brou noc moc!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko:slight_smile:))
..já myslela jak vás budu dočítat, ale díky svátkům jste mi ulehčily moooc práce a prostějka tu neni, tak se toho tolik ani nenakecá:slight_smile:))
Copa asi dělá??bude on.line z domova????

Tak hlásíme že mlíčko včera najelo, takže už bez příkrmů, už ani ne přes stříkačku, ale pěkně z prsíček, paráda!!
Přibíráme, žloutenka ustupuje (přes noc jsme byli v takovym oblečku, hodim sem fotku, se nasmějete)
No takže si myslím, že zítra jdeme domů!!jupííí
Jinak dnešní noc naprostá pohoda, spal a ani nekňoural, máme tu teda dudlika, ikdyž se to nemá, ale je klid, stejně ho pak sám vyplivne
No a dneska máme fotečku v novinách:slight_smile:)jéééééééééééééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!

Holky moc děkuju za rady a podporu, jste zlaté!!!
Naučila jsem se tady toho hodně, ani už nejsem plačtivá, to jen když mi ho koupala ta sestra nešetrná:frowning2:(((

Byl tu za mnou snad každej, hihihi, takže jsem se nenudila.
Malýho taaak miluju že to snad ani neni možný, a jak je podobnej manžovi!!

Hehe,Car a Prostěj, vy už to taky máte za pár, kdybyste rodily jako Svoja tak už ani ne měsíc...waaaaaaaaaaw

No holky těšte se, těhotenství je krásný, ale tohle je nepopsatelný!!!!!!
A copa HYPO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!myslíme na ni a držíme palečky ať už je Amalka venku...třeba to včera na ten nový rok stihly, holky šikovný:slight_smile:))))

Přeju krásný víkend!!!!!!
2. led 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky,... .tak sem zase tu.. koukam ze hypo se nam nekde ztratila a beztak dalsi zprava od ni bude ze mimi je na svete... :slight_smile: :slight_smile:
2. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj prvosenky,

přeji vám všem VŠECHNO NEJLEPŠÍ DO ROKU 2010!!!!!!!

Hlavně hodně zdraví, pro vás i miminka, taky pořádný kusanec štěstí, pohody a životního optimismu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat, neboj, jsi jednička, všechno zvládneš a za chvliku Ti to vůbec nepřijde.

Carcul, doufám,m že už je Ti dneska o něco líp :slight_smile:
2. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre jitro,

tak mala je zlata...v noci se budi po 4hodkach, takze prebalim, nakrmim, uspim(to da tak hodku)...ve dne castejc teda....oblicejik stale puntikatej, chudinka mala....ale po sudocreamu je to trochu lepsi (dostala jsem vzorek v porodce).

CARCUL blbe ti je proto, ze porad nekde litas a neodpocivas!!! tak koukej zvolnit a mysli na Sofinku, potrebuje klid a odpocatou maminku! :wink: :wink: :wink:

CAT sikulka jsi!!! a je to super pocit ze? ze davas mimiskovi vlastni mlicko....dikybohu, ze mame:slight_smile: jinak v tom oblecku proti zloutence byla mala taky, ale nam nepomohl, tak sla do inkubatoru na velky svetla....tam lezela jak v hnizdecku, mela slunecni brejlicky a strasne se ji tam libilo.

Dneska se me zdalo, ze moje mamka rodi :fearful: :sweat_smile: :grinning:
2. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak u nas stale nic, z chaty jsme se dnes vratili, mela jsem monitory tak jsme se tam uz nevraceli....
hlavne ze si manzel uzil aspon dva dny s klukama a je zas o neco spokojenejsi :slight_smile:

dnes na monitorech dobry, poprve my vysel monitor napoprve dobre tak jsem tam nemusela tvrdnout dlouho...
jinak u sebe nepozoruji zadnou zmenu, pokud v pondeli dorazim do porodnice a zas nebudu otevrena ani o milimetr tak me fakt slehne....
porad se bojim ze to vyvolani kdyz jsem uuuplne zavrena bude desne dlouhy a hlavne bolestivy :frowning2:
2. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo.. my na tebe vsichni myslime... a neboj nejak to musi dopadnout.. budu drzet palecky...
2. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

hypo bolestivy neni urcite...toho se vubec neboj,taky jsem se bala ze to bude bolet,ale jediny co me bylo bylo zavedeni prvni tabletky,protoze jsem nebyla vubec otevrena a nepomohly mi ani dve injekce ani oxytocin,takze nastoupily tabletky....takze bolesti se vubec neboj a urcite to dlouhy nebude,prijdes tam a uz budes otevrena,daji ti tabletku a mala bude venku :wink: neboj
2. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyyy joooo effaa.. ty to popisujes tak krasne a jednoduse.. ze se uz taky prestavam bat.. :grinning: :grinning:

moje zubarka kterou mam od mala.. kdyz mi vrtala zub nebo trhala .. tak rikala.. jooo holka.. tohle neni zadna bolest.. pockej si na porod.. takze od mala mam zafixovany ze jestli trhani nebo vrtani zubu nic neni o proti porodu no potezkoste... haha
2. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky :slight_smile:

HYPO myslíme tu na tebe všechny! bolestivý to asi bude, až nastoupí kontrakce, kdyby nastoupily bez otvírání, tak ti asi zase dají injekci na zastavení... já vím, že nemám ani tušení jak velká ta nervozita před porodem je, ale neboj se - oni budou vědět jak ti pomoct, jak ulevit, kdyby to bylo dlouhý!
věřím, že Amálka se už dostatečně načančala a určitě bude za chviličku venku :slight_smile:
moje kamarádka taky rodila po termínu - taky myslím těch 10 dní a v 10 jí dali tabletku a malej byl asi 16.30 na světě... a to se bála hodně, bo první porod se jí hrozně protáhl (ona totiž hodně posilovala břišní svaly, takže se vůbec neuvolňovala)...

DRŽÍME PALCE!!!!

já mám furt pocit, že porodím dřív.... je to divný, ale jakoby to by to mělo bejt za chvíli - ne na konci února........ :sweat_smile: asi jste to měly taky... ta psychika je prapodivná :slight_smile:))

jinak všechny zdravím...

CAT krásný! těšíííím se! snad nám to všechno půjde taky dobře jako vám :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI no tak asi nějak :slight_smile:)))) zubáka nesnáším :slight_smile:))
2. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a PROSTEJ říkala, že příde už mezi svátkama, kdy je manža v práci, ale nic, tak snad se ještě do porodu ukáže :slight_smile:
2. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mi počítadlo píše 56 DAYS TO GO :slight_smile:))
2. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak porod boli,a moc,ale ja mluvila o vyvolavani porodu,pak az prijdou kontrakce to uz je porod....a pri nejhorsim existuje epidural :slight_smile:

luci tak to zubarka mela pravdu :grinning: ale pak kdyz mas malyho u sebe jako kdyz zadny porod nebyl...jsi stastna citis obrovskou ulevu...kdyby si kazda zenska pamatovala ty porodni bolesti a to vsechno kolem az do smrti,tak bysme vymrely :grinning:
2. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI a pořád ještě uvažuješ, že budete mít jedináčka? :slight_smile:
2. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe porad :grinning: ale ne kvuli porodu,jen proste nejsem ten rodinny typ,ktery chce mit furu deti a starat se jen o deti...chci si maximalne uzit Davidka,jezdit s nim vsude mozne a az vyroste a bude mit svuj zivot,chceme s Milanem na stary kolena cestovat a uzivat si jeden druhyho....treba se to jeste zmeni,ale v nejblizsich 6 letech nechci urcite
2. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky nic jineho nez to vydrzet mi nezbyde :slight_smile:
moje dve znami rodily taky vyvolanim protoze se neotviraly a obe rodily dva dny :frowning2: v silenych kontrakcich a totalniho vycerpani a to je to ceho se prave toho bojim....
no al ei oni porodily tak ja porodim taky :slight_smile:
2. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo hehe uz to mas taky za chvili :astonished: to je hrozny jak to leti...

no ja zase pujdu,Davidek ted usnul,tak si jdu dat s milackem kafe...a musim dneska zacit poradne cvicit,jsem za svatky desne pribrala :confounded: :frowning2:
2. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem se tak najedla, že asik prasknu :grinning:

Hehe, máš to prostě za pár, letí to jak voda co? Mi to taky přijde, že před chvilkou jsem byla 9 tt a najednou mi táhne na půlku těhu :grinning:

Hypo, neboj, ono to nějak dopadne, ale určitě to nebude taková hrůza. Podle mě už v pondělí taky budeš pootevřená, takže Ti třeba něco píchnou a za pár chvilek bude Amálka venku.
2. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jo EFI... za chviličku :slight_smile:) ještě jsou teda celý velký prázdniny, ale znáš to... uteče to jako voda .)
a někdy mě Kuba tak dloube dole, že mám pocit, že už leze ven :slight_smile:)) :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3655958#navigator
2. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek