• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
HYPO chápu tě... ale lepší tohle povídání o porodech neposlouchat. tvůj porod může bejt naprosto pohodovej i když bude vyvolávanej.
2. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem na chvilku nakoukla co je nového...vypadá to, že hypo stále nic...:slight_smile:
2. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj NUKI :slight_smile: jak se máte s pupíkem? :slight_smile:
2. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,
tak svátky dobrý?? :wink: Věřím, že jo..

Hehenko bříško kráásný :dizzy_face:

Denísek úúúúžasnej :dizzy_face: :dizzy_face:

Hypo strašně držím pěstičky aby byl porod co možná nejméně bolestivý a Amálka si to moc nerozmýšlela a hezky rychle vykoukla :dizzy_face:
2. led 2010 v 15:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe:jojo my se máme dobře, občas mi po nějakém jídle bývá divně od žaludku, ale žádné zvracení...tak je to super, naštěstí nepřibírám, ale pupík trošku leze....dneska či zítra vyfotím..:slight_smile:)) v úterý jdu na krev a 15.1. na kontrolu..:slight_smile:
2. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: bříško je moc hezký..:slight_smile:))

a denísek je opravdu nádhernej...)))
2. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pádím, Lukášek si jde hrát na počítač.....:slight_smile:)) zítra odpo se ukážu..:slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

papa a hezký den :wink:
2. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky :slight_smile:

SAC ahoooj :slight_smile: tak co? vynahradili jste si Silvouše?

NUKI no tak to je fajn, že neblindíš :slight_smile:
já začla přibírat kolem 18. týdne, ale pak to byl teda fofr... :(
2. led 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo to jo hehenko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sem přidala nějaké fotečky kdo by chtěl kouknout :slight_smile:
2. led 2010 v 15:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteeeee

hehe zvlastni, taky jsem mela takovy pocit- ze porodim driv.... :grinning: :grinning: ale fakt....vsak jsem taky se ptala dr na predcasny porody(udal ze me hysterku, ze plasim zbytecne....se tesim jak se bude tvarit az tam pujdu na kontrolu), hledala info tady na konoj...no a jak to dopadlo....
2. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC koukala jsem :slight_smile: Janička je nádherná .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

SVOJI ahoooojtééé :slight_smile:)) mno já doufám, že vydržím do začátku února :slight_smile:)) ale nedivila bych se, kdybych přenášela... netuším, jestli jsou to jen obavy, nebo je to intuice :slight_smile:)
2. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem si rikala, jestli to tak u me melo byt a ja to vycitila a nebo jestli jsem si to tema myslenkama privolala :confused:
2. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja na predcasny porod myslim od zacatku prosince a nic :frowning2:
manza si dela srandu ze kdyby vedel ze tehotenstvi trva 10 mesicu tak si vanoce zaridi jinak :slight_smile:
uz mi z toho fakt hrabeeeeeee
2. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska jsem prestehovala postylku do loznice aby amalka videla ze je doopravdy vse prichystano
no zatim to asi nezaregistrovala i kdyz ji o tom povidam :slight_smile:
2. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo tyvogo ja te obdivuju
2. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno tak já si myslím, že jsou to jen obavy... že člověk tak nějak ví, že se to stát může...

SVOJI jinak myslím, že myšlenkama to přivolat nejde...

holky jak jsem tu před vánoci vkládala ten foťák - canon powershot sx200 - tak ten si rozhodně nepořizujte... .( je hroznej!
2. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe jakto??? chystame se na canon d500...ma ho nas tatka a je mooooc spokojenej....
2. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI ale to už je zrcadlovka... máme taky Canon zrcadlovku a s tou jsme taky spokojení!
jenže je to těžký jako kráva a všude ho tahat fakt nejde... tudíž ho bereme s sebou teď už jen výjimečně, bo je to fakt otravný a furt to hlídat, aby ti ho nikdo neukradl - taky nic moc...
tak jsme si chtěli pořídit kompakt, a jelikož nás Canon nadchl, tak jsme chtěli kompakt právě od Canonu... a teda jsem silně zklamaná!!! co to dělá za děsivý snímky na automatickej režim, to je síla fakt... v podstatě s tím jde fotit jen na režim P... no masakr... na auto si to nastavuje strašlivou citlivost - tudíž je snímek jeden velkej šum, blesk přepaluje a navíc je blesk výsuvnej a nemůžeš ho zaklapnout - což tě akorát prudí, bo máš strach, že když to nevypneš (neb chceš za chvíli zase fotit), tak že ho o něco urveš :((( no fakt síla!
2. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
totiž, abych dopověděla myšlenku... s dítětem budu chtít asi foťák všude s sebou - a to s tou zrcadlovkou fakt nejde... to za chvíli přestane bavit i velkýho nadšence...
jako jdeš to přírody, nebo na nějakou výjimečnou oslavu - tak si zrcadlovku samozřejmě vezmeš... k tomu nesmíš zapomnenout externí blesk - s tím jsou snímky v interiéru mnohem lepší - až se to srovnat ani nedá jen s vyjížděcím bleskem.... ale jinak tahat s sebou zrcadlovku na kdekterej výlet - to je holý šílenství!

asi ten kompakt rozdupu - vrátit se to samozřejmě nedá :((((
2. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!

Musíme se aklimatizovat, musím si to teď zorganizovat a naučit se žít ve 3:slight_smile:
Malej je boží...děkujeme za pochvalu foteček:slight_smile:

Hypo tipuju pondělí:slight_smile:)))a budete s A,málkou spolu!!!!
Pak dám fotku příška...to nepochopíte:slight_smile:)))
2. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT no paráááda... super. gratuluju!
a určitě to pochopím - myslím, že jsi plochá jako ploštice! :slight_smile:) ani jsi ten pás nemusela pořizovat :slight_smile:) jsemt i to říkala :wink: :wink: :wink:
2. led 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky tise doufam ze v pondeli naklusnu, budu uz aspon kousicek otevrena takze daji tabletku a bude to rychle :slight_smile: krasny scenar uz se i o tom i zda :slight_smile:
pravdu vam napisu az se vratim z porodky :slight_smile:
2. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe chapu, ja jsem z toho canonu nadsena taky. tatka tomu teda moc nerozumi co to vsechno umi, takze to poradne ani nesteluje, ale dela krasny fotky...ja mam malej nikon- nejakej obyc a ten teda dela fotky hrozny, takze jsem natesena na canona

cat mrnous je fakt bozi, barunce se bude libit chichi :grinning: :grinning: :grinning: mas plochy bricho?

ja jsem taky byla prekvapena, ani jsem to necekala...vahu mam ted jak pred tehu, manzel rika, ze mam mensi zadek(me to neprijde) ...na brichu a jakoby na trupu je znat, ze tam byl buben, mam tam nejak vic kuze :grinning: ale dobry...jsem celkem spokojena
2. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe proc se neda vratit?
2. led 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO no když se ti zdá o takový krásným porodu, tak to určitě klapne... :slight_smile:

SVOJI já myslím, že to můžeš jen do několika dnů od zakoupení a my ho kupovali ještě před vánoci... teď už by šla jedině reklamace...

SVOJI tak to je paráda!
já budu asi shazovat těžko, všechno mám na stehnech a zadku :((( navíc ta rozpraskaná kůže - to mě štve samozřejmě víc.... když si vezmu, že mamina nabrala 25kilo a neprasklo jí nikde nic, tak to fakt nechápu!!! :( a to se dvakrát denně mažu, ona se nemazala ničím... :( no a jelikož kůži nemám vůbec elastickou, tak to břicho na mě bude plandat až na věky věků... :(
2. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat super že už ste doma :dizzy_face:

To moje břicho :confounded: Sem z něj opravdu nešťastná pře je to hůza :rolling_eyes: :pensive: ..musím začít cvičit ale pomůže to na ten plandák?! To sem zvědavá..chci chodit jak bude lepší počasí s prdelkou plavat a zkoušela sem plavky a jako děs :pensive:
2. led 2010 v 17:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :grinning: jak se mate?jen sem prolitla..

hehe na netu-velkou mega sadu safari jsem kupovala...

heenko.brisko krasny,mi prijde ze ti ted nejak neroste :sweat_smile:

cat denisek je naaadhernej..a urco jsi jak kdybys tehu nebyla...

svoji..no mate doma zlato a je super ze tak pekne zvladate :wink: ..
2. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nabrala v 36tt 15kg...kdovi, kolik bych mela v terminu...taky jsem z toho mela strach...treba te tve telo prekvapi :dizzy_face:
2. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mám teď malou v šátku a ani o ní nevím :grinning: Ona je v něm moc spokojená..dudá si dudina a kouká..i sme tak byly za mužem v dílně..jen sem jí dala čepičku a šálu a oblíkla si obráceně bundu aby byl přes malou a paráda :dizzy_face:
2. led 2010 v 17:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja mam nahore uz 14 :confounded: uz ted..takze se taky hrozim no...ale cas ukaze
2. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek