• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ahojky holky :slight_smile:

Luciebx to máš blbé to převalování i HEHENKA :confounded:

Cat to je super že už jste doma :slight_smile:

Vítek spinká a M taky tak jsme nachvíli nakoukla a tady je sněhu :astonished: , už se těším jak půjdu ven :slight_smile:
3. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vis co .. asi uz me ta unava trosku ustupuje a ja jak byla zvykla ze hold 12 hodin spanek prez noc a hodku prez den tak uz ted to asi tak nepotrebuju.. sice sem si vcera vecer lehla v 5 probudila v 6 a o 9 sla spat takze telo uz asi nepotrebuje tak spat no... .a hlavne ja se precpala cokoladovym dortem tak to bude taky mozna ono hihi...

takze zkusim jit spavat dyl tak o 10 .... no hlavni je ze se necitim ospala ted.. je mi fajn.. akorad v te telce nic neni haha.. no snad mi to v praci utece... zitra budu fotit pupika po 2 tydnech tak uvidime jak sme se zmenili..
3. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsme včera už taky ležela před 21 v ložnici, šíleně mě bolela hlava, ale namazala jsem tymiánkem a dneska OK :slight_smile:
3. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj hlava me taky nekdy bere... ale si myslim ze vse je uz dobry.. no nic jdu si udelat svacinu do prace a sup do obchodu.. tak se ozvu vecer.. papa
3. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx tak ať ti šichta rychle uteče :wink:
3. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Luci tak přeju ať jsi brzy z práce doma..
Petulko, to je fajn, že je ti líp :slight_smile:
Hehenko, mažu Dermacolem - tím balzámem
Add kdo bude mít nejdřív druhé mimi? Tipuju Petulku a já v těsném závěsu :grinning:
No a noc nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: že by to bylo mrkvičkou? ráno jí Vendulka dvakrát kakala, jednou až mě na ruku :sweat_smile:
3. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ange takze zoubky - protivnost,zvysena teplota,nalite dasnicky,prujem ( a to fakt i dost pri kazdem uprdnti),taky je pak nevrly i pri krmeni
doporucuju calgel - gelik na dasnicky

koukala jsem,ze jsi zkousela i mrkvicku a co byl uspech???? :grinning:
3. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pro catusku,je to ruzne nekdo rekne nebudit,nekdo zase jo - nam treba rekli nebudit,je to proste jen a jen na tobe :wink: ty jsi ted maminka,tak se rozhodni jak to citis,protoze opravdu to kazda muzeme delat jinak :wink:
3. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko,
ja mela vcera takovou unavovou krizi jako jeste nikdy...jsem pomalu ani neudrzela malou v naruci...a manzel na nocni samozrejme...to bylo hrozny...barunka to asi nejak vycitila, vzala jsem si ji k sobe do postele, pritulila si ke me hlavicku, chytla me prst a koukala na me chvilicku a potom usnula. je zlata! no a k ranu jsem poprve pouzila kapicky na rymu, chudak uplne chrcela :frowning2:

to buzeni/nebuzeni v noci jsem myslela tak, ze bych to nechala na miminku kdy se vzbudi....me mala jednou spala celou noc bez vzbuzeni, tak to uz jsem ji probudila ja nebot me to bylo blby :grinning:
3. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji :grinning: :grinning: bylo ti to blbý jo? :grinning: a co dělá tvůj manža?
Blahu, jo nevrlost při krmení to sedí..ale průjem..nekaká vždy..a když tak to jsou pořád ty vajíčka, ale teď s mrkví :grinning:
3. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Japa je v novém roce???
My jsme Silvestra tak nějak vynechali, byli jsme u M rodičů, pak u našich, všude poseděli u telky..... a ve 23hod se zavrtali do postýlky. No a o půlnoci začal ten brajgl s petardama.... naše pejsková to letos blbě nesla, tak jsem s ní ležela na záchodě, klepala se jako ratlík, myslela jsem, že snad dostane infarkt..... a druhý den to bylo nanovo, pitomci si to museli dostřílet!!!!!!! :angry: :angry: :angry:

Koukám, že HYPO stále 2v1....nebuuuuj, ona si Amálka dá říct. Držím zítra palečky.
3. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem drzic, ja jen tak neco nepustim :slight_smile:
jdu prochajdit treba rupne voda :slight_smile:
3. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO.... prý pomáhá jezdit autem po kolejích sem a tam..... :wink:
3. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooj ženy... tak jsem dospala :slight_smile:)) a žiju :slight_smile: to byla teda noc vám povím... nakonec jsem šla zpátky do postele v 8 hodin :slight_smile:)
3. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj HEHE... tak jak u vás probíhal Silvestr?
3. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj kočky :slight_smile: tak jsem vás dočetla...

Cat už je doma s Denískem, tak ať vám to šlape :wink: :dizzy_face: jo a k tomu polohování, nám třeba v porodce říkali, že máme dávat mimčo na bříško každý den od narození, aby si pěkně procvičovalo krční svaly....navíc když malou mažu po koupání, tak ji dávám na bříško, abych ji namazala zádíčka a zadeček a potom ji dělám jemnou masáž zádíček, to se jí hrozně líbí :dizzy_face: ale to asi záleží na každý porodnici, co poradí ohledně polohování :wink:
mě říkala sestra na rehabilitaci, že je to dobře, že ji dávám na bříško od narození, protože teď ve dvou měsících už nádherně drží hlavičku takhle prý drží hlavičku až tak 3měsíční mimčo, tak si vyber :wink:

k tomu kojení v noci, já teda taky budila, přesně jak říká Ange, kvůli tvorbě mlíka a budím i teď po šesti hodinách a jak dlabe :slight_smile:
Ange a děkujeme za přání :slight_smile:

Hypo myslíme na tebe, zítra už musí Amálka ven :wink: :dizzy_face:
3. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...jakpak se mate?

ja pecu kralika k veceri-budeme mit se spenatem a bram.knedlikem...jooo a pridala jsem pupika
3. led 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Zuzi, vidím, že máš stejné trápení s pejskou, z mých tří naštěstí takto reaguje jen jeden, kokr na petardy štěká a Kiwča ta si z toho vůbec nic nedělá. Ale letos mám výbornou zkušenost - pan doktor mi dal pro Roníka nějakou pastu, jen se to vymáčklo do tlamky a zxa deset minut mu bylo všechno jedno, jen se stočil do pelíšku a koukal, ale neklepal se, vůbec. Akorát jsme ho pak museli vynášet z auta do výtahu a pak domů, protože se mu pletly nožičky. Druhý den ráno byl ještě takový jakoby zpomalený, ale už je zase fit a myslím, že letošní Silvestr na něm nezanechal ani šrámek :slight_smile:
Vloni jsme měli nějakou tabletku, ale trvalo to dlouho než to zabralo a musela jsem stejně sedět s ním, aby věděl, že ho tam nenechám....

Carcul, takž už je Ti líp, než posledně? Králíka? Mňam to bych si taky dala. my jsme měli dneska candáta na másle a moc nám to chutnalo :slight_smile: no a k večeři, protože došly zásoby, bude nejspíš pizza, jupííí :slight_smile:

Hehe, to je mazec ty tvoje stavy. Doufám, že už je Ti líp.

Holky mě se tak ale tak moc nechce zítra do práce, fuuuuj....
3. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe...no koukam ze zaha co?taky uz nezabira rennie?no tak snad se to bude opakovat co nejmin pokud mozno vubec

vendel..jojo je mi lip...cely vikend polehavam,jen varim a cucim na telku a nebo spim :sweat_smile: ..mnam candat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak se mate vy?
3. led 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul, děkuju za odkaz, bříško je krásné, malinké a ještě teď tady vzdychám nad oblečkama...jsou krásné :slight_smile:

No manjel mi odjel za pohybem do tělocvičny, já jsem nějaká unavená a tak jsem zatím nešla ani s pejsky, je ale fakt, že ráno jsme byli na pořádné procházce, je tu teď krásně zapadá sluníčko a ten sníh kolem...

Hehe, já jsem nikdy nevěděla co to znamená, že pálí žáha a teď už to vím. A to ještě nemám břuch, ani velké mimi, které by nějak tlačilo... Ale asi jak se mi to tam taky všechno posouvá.... Takže Rennie se může a Gaviscon taky? mi zatím holky radily jen sodu, ale na to jsem ještě nesebrala odvahu :grinning:
3. led 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel..dekuju...no musim dokoupit vecicky,ted v tydnu uz snad :grinning:
rennie muzes normalne a gaviscon nevim..no jsem taky driv nevedela coto je,pak to zaclo,ale pomahalo celkem rennie a ted obcas je to teda bes-ze jsem netusila ze to muze byt takovy a nepomaha nic...a kdy ty pridas brisko?
3. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem tady měla galerii, ale musela jsem ji zrušit - nějakým řízením osudu mě tady našli bývalí kolegové z práce a pak měli nějaké blbé kecy na manžu na obědě, tak jsem to smazala. Ale taky mám na googlu nebo i na rajčeti myslím, tak bych mohla :slight_smile: něco vymysím :slight_smile:

Takže Rennie zítra koupím, zatím ta žáha u mě není pravidlem, ale stává se to, asik si budu muset dávat větší pozor na to, co baštím :slight_smile:
3. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel..pak uz te bude palit snad i po vode..a jinak ja tu taky mivala,ale tez musela vymazat
3. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já letím s těma hafoškama ven, po šest přifrčí manža s pizzou, tak ať už jsem zpátky.
Papa!
3. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooj holky :slight_smile:

k tý žáze - já myslím, že to bylo výjimečný. jsem zřejmě sežrala něco, co nesedlo... jinak mi rennie vcelku zatím zabírá (ťuk ťuk:slight_smile:)... VENDEL jj můžeš Rennie :wink: a zaplať pánbůh za něj :slight_smile:))
mě pálila žáha od začátku těhu - ještě jsem ani nevěděla, že těhotná jsem a říkala jsem si... no to je něco, mě pálí žáha - to by byla sranda kdybych byla v tom... a hned na to zase, že si to vsugerovávám :slight_smile:)) ale asi prostě ty hormony se mnou hnedle zacvičily a takhle zapůsobily. kolem toho 15. týdne to bylo nejhorší! to byl fakt masakr... a pak jsem teda konečně šla a to rennie si pořídila a od tý doby dobrý! když je nejhůř vezmu si ho a mám klid. jen výjimečně nezabírá a to fakt, když sním něco, co mi vyloženě nesedne... a je to i tím, že se nijak zatím neomezuju no... :wink: :wink: :wink:

jo VENDEL kdy přidáš bříško???

ZUZI my prožili Silvouše v klidu a pohodě :slight_smile: nakonec jen sami dva. chtěli jsme tu jít do hospůdky na silvestrovskej večer s živou hudbou, ale neměli nekuřáckou část šmejdi a já bych tam po chvíli zdechla... takže jsme to odpískali a půjčili si DVD a užívali si s břuchem. o půlnoci jsme koukali na ohňostroj z okna, no krása. bylo to boží :slight_smile:)

naše pejska teda naštěstí zvládá s přehledem... vůbec jí to nevadí... dokonce se s náma koukala z okna, stejně tak minulej rok z terasy - to jsme byli v podolí a tam to rachotilo dlouho :slight_smile:) i náš pejsek, co jsme ho předtím měli (taky byl z útulku jako vaše) to snášel dobře - resp. vůbec ho to nevzrušovalo no... až jsme měli ze začátku podezření jestli neohluchl :slight_smile:))
3. led 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO na zítra držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!! tfuj tfuj tfuj, ať to proběhne co nejlíp a Amálka je zítra odpoledne na světě! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nechceš na někoho telefon, abys dala zprávu? budem napnutý jako kšandy.... nebo dá někdo vědět případně na jiný diskusi? že bysme se občas aspoň mrkli tam....
3. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé CARCUL ty máš bříškooooo... no konečně!!! :slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásný!!!!
3. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko..ahoooooj

papa vendel :wink:
3. led 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko..dekuju...
3. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:)
dneska tu máme návštěvičky, takže trošku nestíhám:slight_smile:

1.noc doma byla super, malýho jsme vykoupali, pak jsem ho nakojila, pak ještě ve23.00, pak se sám vzbudil ve 2.00, pak až v 6.30 a pak jsem ho musela v 9.30 budit:slight_smile:))

Kéž by to tak bylo i dneska:slight_smile:))
Zatím hajá, je zlatej, občas má škytavku, chuděrka, neumí totiž moc krkat, nevíte co je na to dobré??prej některé děti nekrkají, ale malej pak škytá,no:frowning2:

Je s nim sranda, vložim fotečky a přidala jsem do pupkarny pupík PO:slight_smile:))
3. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek