• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
CAT jste šikovníci :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: malej je nááádhernej! :slight_smile:

a pupík neuvěřitelnej.... jak jste to se SVOJOU udělaly? nechápu :slight_smile:)) každopádně už dopředu závidím :slight_smile:)) :grinning: :sweat_smile:
3. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat: gratulky!!!!!

ahoj holky, přeju hodně štěstí v novém roce, i Amálka, dneska jsme přijeli z hor, bylo to krásný
3. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak zitra jdem na to.... pocity desny, bojim bojim, to je jak jit na planovanou operci :wink:
snad to bude rychly....
nevim jestli dneska vubec usnu, nejradsi bych lupla spaci prasek :sweat_smile:
3. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe kdyz sem nekdo hodi mobil tak rada napisu...
mam cislo na prostejku ale ta sem ted pres svatky nechodila tak nevim jestli se prihlasi zitra .....
3. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tehulky a maminky,... tak sem se za vami prisla zase kouknout.. akorad sme dojeli od pritelove sestry sme tam meli mensi rodinou seslost.. jedlo se pilo se... no az sem naprasknuti hihi..
jinak v praci to bylo dobry.. skoro zadni zakaznici takze takova mensi nuda.. ted mam az do patku volno.. takze zadny stavanicko.. a pekne si doma uklidim a asi prevlecu povleceni a tak...

hypo.. budu na tebe myslet.. doufam ze dalsi zprava bude ze je mimi na svete.. a oba jste v poradku..
3. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji mnoho štěstí v roce 2010 ať jsou všechna miminka zdravá a pohodová a maminky v pořádku :wink:
3. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo tak tfuj tfuj tfuj a drž se holka, je to to nejkrásnější na světě!!!užij si to!!!držíme palečky mooooooooooooc
3. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT :slight_smile:)) já se snad díky tobě začnu těšit normálně :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

LUCI to je fajn, že jste napucnutý :slight_smile: volníčko si užij...

my jdem v úterý na poslední UTZ a dostanu papír kvůli mateřský. holky je něco, co bych měla vědět, bejt na to připravená, ptát se? myslím, co se týče administrativy a tak? :slight_smile:

BAREVNá tobě taky všechno NEJ do novýho roku :slight_smile: :dizzy_face:

HYPO poslal jsem číslo... když napíšeš budem rádi, když né, tak zkusíme jinou diskusi. hlavně, aby vám to pěkně šlo a zítra to bylo za tebou a těšila ses z Amálky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,hypo mi včera psala že už všechny spinkáte,určitě vám dám vědět,pokusím se hned :slight_smile: Katka
4. led 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Hypo na mě má číslo, tak je to dostatečně jištěný :grinning: ještě ale nepsala..
4. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano holky,tak my uz jsme od sesti vzhuru a posledni dobou je zazrak,kdyz spi do sedmi,je to holt rustem zoubku a stridame usmevy s histerii :grinning: :grinning: :grinning: uz aby to bylo zase fuc :grinning:

HYPUSKO TFUJ TFUJ TFUJ ,AT JE TO RYCHLO ZA VAMA

ale info je pojisteny opravdu vsema cislama,tak je to dobre :wink:
4. led 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pro cat,bohuzel na skytavku nic neni,prejde sama,ale je nekdy dost casta
4. led 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Blahuško, zoubky? :confounded:
Cat nám pomáhalo dát napít ještě trochu mlíčka
4. led 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ange,my bysme tu protivnost mohli rozdavat,jakmile nejsem u nej,tak knoura,uz si zvykam :grinning:
4. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano, hezky den:slight_smile:

hypo do toho do toho do toho!!!!

holky mala me v noci hrozne chrci jakoby od rymy, ale kdyz ji dam kapky a vysaju to tak se to sice zlepsi, ale za chvili zas....muze to byt priserne suchym vzduchem v loznici? mame tam fakt hrozne...je me ji tak lito...ted spi v obejvaku jak andilek ani po prsu se nesape....
4. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG manzel dela dispecera u CD Cargo
4. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji muzu to byt vzduchem,zkus mokrou plinku pres postylku,ale muze chroptet,jako,ze hlucne spinka,chrupkat,to nas malej delal taky :wink:
4. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
je svoji manza dela taky dispecera u kamionove dopravy??? :grinning:
4. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko Prvosenky :slight_smile:
Hypo držíme s Kryštůfkem pěstičky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky dneska je to konecna!!!!malej prakticky krom 35minut spanku a 10 minutam klidu buli v kuse,taskze jsem skoncila tak,ze jsem v kuchyni otevrela okono a dala ho k oknu do kocarku,protoze to byli zachvaty place a to nas za chvilku ceka krmeni na lzicku
4. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré pozdní ránko holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
moooooc se omlouvám, že jsem tu celé svátky nebyla, měli jsme nějaký problémy s netem, když už net šel, tak tu zase byly návštěvy......... takže všem přeju dodatečně všechno nej nej nej do nového roku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

CAT mrkám, že už je Denísek na světě, je nádhernej a moc gratuuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a HYPO asi šla dnes na vyvolání, tak držíme s prďolkou všechny palečky :wink:
4. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu nene dela u vlaku...je to nejaka prepravni spolecnost cargo, je to psane i na vagonech...on schani lidi a masiny a zajistuje aby to zbozi v pohode projelo pres nasi republiku(dela novy auta nebo nejaky kontejnery s necim) pripadne aby se dostalo do zahranici tam, kam ma

holky, prave jsem malou vypravila a sli s manzelem na prochazku a ja bulim....me se po ni strasne stejska...nemuzu bejt bez ni proste, to je strasny.
4. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj PRVUŠKY ....japa je? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

CAT.... teda, kde máš pupík, to je super bříško, stejně jako u SVOJENKY.... teda čučim!!! Jste fakt dobrý! :wink:

BLAHU.... malej.... ty zoubky ale zlobí.... :confounded: Tak ať je to brzo dobré.

HYPO: moc ti držím palečky, ať je to rychlé a co nejmíň bolestivé.
4. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pražandy,.... potřebuju poradit. Kde V Praze je velký výběr kočárků? Musím už něco vybrat a objednat. U nás je málo na vidění dvojčatových kočárů, když už si nějaký vyberu, má nedostatky.... tak chceme vyrazit do Phy a ozkoušet si jich co nejvíc. Na netu se mi třeba líbí, ale do ruky mi nepadne... a když už mám dát 20tis, tak ať vím za co.
Děěěkuuujuuuuu :slight_smile:
4. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky teda absolutně nestíhám dočítat, takže kdo má nějakou novinku, tak šup sem s ní :grinning:

ZUZI ahojda :dizzy_face: tý jo 22tt, to snad není možný :astonished: .... s těma kočárkama teda moc neporadím, a už vůbec ne pro dvojčátka čoveče...... mě přišlo, že hodně kočíků měli na tom Chodově, ale pro dvojčátka myslím jen 2.... :sweat_smile:
4. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO..... no a u tebe to taky nějak skáče!!! Ve čtvrtek začínám 23tt!!!!! Je to mazec. Zezačátku to vůbec neutíkalo a teď to teda sprintuje..... no a když mi v jednom obchodě řekli, že třeba na Teutonii se čeká 3měsíce a víc.... tak mi omylo.... a do konce ledna musím mít objednáno.
Slyšela jsem že vedle IKEA na Zličíně je nějaký obchod.... ono pro ta dvojčata je to naprd! Mám z toho hlavu jak pátrací balon. Třeba jsem si už vybrala, zjistila šířku a zjistila, že neprojdu dveřma do kočárkárny (o výtahu ani nemluvím, ten je 70cm!!!!!! a nejužší dvojčatový kočárky jsou 76cm) no a kočár bych teda v paneláku vedle výtahu nenechávala.... takže výběr je ještě omezenější. By mi kleplo. Manža se už se mnou o tom nechce bavit, protože já ho vždycky do nějakýho kočárku nadchnu, že ho teda už objednáme a bum.... jako třeba nejideálnější by byl USA BUmbleride Indie Twin - 76cm, 15kg.... myslela jsem,že koupíme rovnou sporťák a vložné tašky....ale sporťák nejde otáčet po a proti směru, tak bych na děti neviděla! No a hluboký korby.... na jak dlouho bych je využila???? Max půl roku a pak prodat kočár za 20tis a koupit za 17tis sporťák.... béééééééé.... já se z toho zbláznííííím!!!!! :confounded: :confounded: :confounded:
4. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI no jo letí letí...... já si to nejvíc uvědomila v té porodce před vánocema :sweat_smile: když jsem byla na těch porodních sálech na monitor a přijímali tam 2 maminky k porodu, z toho jedna už teda slušně "funěla" :grinning: .... a já se tam začala normálně těšit.... já začínám podle ms 33. týden dnes, tady na koníkovi to mám ale podle screeningu, takže ve čtvrtek :wink: .....

s těma kočíkama to teda nezávidím, no ale nějak to budete muset vyřešit...... o obchodě na Zličíně vedle Ikea nevím, bohužel tam jezdím strašně málo a to vždycky zapadnu jen do té Ikea :grinning:
4. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono na netu se toho moc pohledat nedá. Jako internetových obchodů jsou mraky.... ale já si ten kočár potřebuju testnout, jak se skládá a tak.... ach jo. Třeba CAT nebo HEHENKA by mohly vědět kam jít......
4. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak teda sleduju, že jsem měla ještě to rozhodování ohledně kočárku dost lehký :sweat_smile: nemusela jsem řešit výtah, tudíž ani šírku kočárku..... to je pěkně blbý :frowning2: ......
4. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek