• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ZUZI to je mi jasný, já bych do kočárku bez otestování asi taky nešla.... u nás to byl taky trochu problém, něco jsem viděla na netu, ale pak to nemohla sehnat v reálu :pensive:
4. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI hoj...ty vlozny tasky jsou super, bych do ni taky sla nemit uz kocik koupenej...nebot se tahame s tezkou korbou do 4. patra...a otaceni po/proti smeru jizdy nemusi byt priorita...teda aspon u me nebyla. no a co kocarkarna, nemate? ja jsem byla taky nestastna co s kocarkem a nakonec jsem se nahodou dozvedela, ze mame kocarkarnu, tak tam podvozek nechavame...jinak teda manzela chapu, ten muj byl to samy :grinning: :wink:

blahu asi zkusim tu mokrou plinu pres postylku :wink: jinak hodne zdaru s malym :wink:

protej vitej ztracena konikovko
4. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co máš vůbec za kočárek?
4. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ta SKYTAVKA-me rekli ze to je bud z prejedeni nebo ze zimy nebo ze je mala pocurana...nam pomaha bud chovat chovat chovat(nejlepe natesno zabalena v dece) nebo dat jeste napit trochu :wink:
4. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI ahojda :dizzy_face: jak válčíte s malou? četla jsem, že se ti po ní stýská, když ji má taťka na procházce :wink: a že máte rýmu...... to mě mrzí, snad se to brzo spraví.....

ZUZI my máme nakonec CAREN GONDOLA, podvozek ORING..... :wink:
4. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI: kočárkárnu máme, 80cm široké dveře!!!! Kterej blb!!! No.... on je pak výběr užší, když ještě chci otočná přední kola, protože s "tankem" se takhle otočím na místě... no a zůstávají drahé kočárky, kde teda jsou zase nějaké nevychytávky..... Tak je to děs běs.

Nejvíc si chválí Bumbleride
http://www.kocarky.cz/kocarek-bumbleride-india-twin.html

Pak Easy Wolker, ale teda ten mi byl děsně nesympatickej
http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-duowalker-deluxe.html
4. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI ten první vypadá super :wink: u toho druhého jsou mi taky nesympatické ty hluboké korbičky.... :sweat_smile:
4. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny pomoc,teda dneska to je peklo,chudera probrecel a to neprehanim cele dopoledne jdu vas docist
4. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO... já bych ten první brala hned, ale ten sporťák nejde otočit a to mi fakt vadí, že nemám přehled o miminech. To bych musela koupit hluboké korby a vložné tašky.....

Ještě mi cpali First Wheels City Twin, ale já nevěřím těm pidi kolečkám, do terénu nevyhovující
http://www.kocarky.cz/kocarek-first-wheels-city-twin.html

No a posl, co by ušlo je Teutonia. Ale co si myslíte o umělých kolečkách? Jsou spolehlivé?
http://www.kocarky.cz/kocarek-teutonia-team-alu.html
4. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ten první s korbičkama..... já nevim, jestli na léto je to to pravé ořechové
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1204017
4. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI aha..... to by mi taky vadilo.... na malý miminko budu chtít vidět...... jinak u nás by teda malý ani plastový kolečka neprošla skrz manžela.... :grinning: všechno co mělo malý nebo umělý kolečka bylo zavrhnutý hned.... je fakt, že do terénu si to nedokážu představit ani já :sweat_smile:
4. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi koukam,ze jsi bezradna s kocarkama,tak tu je stranka od nas ,kamoska mela dvojcata holcicky,bydli na vesnici,takze prdel sveta jezdi s tom pomalu i po poli :grinning: :grinning: :grinning: ten dorjan ma jako my,ale pro 2 :grinning:
4. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha svoji ja myslel,ze je to kolegamze budem smelit prepravy,tak to my po kolejich nejezdime :grinning: hura malej spinka,hoooodne se nabastil,hami a babylove mu chutnaji :grinning: tobe je smutno po male,no a pockej az budou chtit babicky na 3 hodky malou :grinning:

prostejko a co vanoce dobry??? a mas nove brisko na rajceti????

holky vcera navsteva u tchanu - klasika,ale uz nasrali manzu,ze jim treba i neco rekl,ale nastvalo mi,ze tchyne sla za malym,kdyz tam mel usnout,presto,ze ji manza rekl,at tam nechodi - takze priste ji reknu,ze jestli nas nehodla poslouchat,jedem domu,az malej bude chtit spat,manza byl naprdnutej maximalne,chteli prijit,pak,jsme jim museli volat jestli teda prijdou,oni,ze se musi domluvit (jako jestli chteji videt vnuka),trucovali,protoze jsem jim nepujcila malyho na vic jak 5 hodinovej vyslap ,kdyz snezilo a byla zima,navc malej ji kazdych 4 hodiny max. bych je chtela videt,tak tam v mrazi mezi poli krmi,kdyz snezi a nevydrzelo by to tak dlouho teply
4. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ... jj, naši manžové na to mají stejný názor.... ale jak nic nevyberu, budu muset do Teutonie a ta má plasťáky :confounded:
BLAHU: Dorjan mi byl na víc místech pro dvojky fakt vymlouván, že je těžký a brzo se rozvrže, tak jsem na něj ani nekoukala.
4. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak ještě jednou vše nejlepší do nového roku a jen samé štěstíčko, zdravíčko a lásku..!!!!!!! :dizzy_face:

tak vidím,že Zuzka řeší kočárek, to je super..:slight_smile:))

Ahojky Prostejko a vůbec všichni..:slight_smile:))
4. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU... koukám, že u vás klasika! Oni se asi nezmění!!!!!
4. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU ahojky :dizzy_face: tak vám rostou zoubky? a jéjej, bude krušný období.... jinak my vánoce dobrý, v podstatě v poklidu, přijela nás mezi svátkama navštívit mamča, takže super.... teď už se do porodu neuvidíme :confounded: .... no a dostali jsme zase fůru oblečků na miminko od manžové sestřenky po 2 dětech, holky co já s tím budu dělat :grinning: asi převlíkat 7x denně jak říkala tchýně :grinning: .....a bříško aktuální budu dávat.... :wink:
Ahoj NUKI... těhulko.... jak jste prožili Vánoce s mimi v bříšku?
ahojky NUKI :dizzy_face: :dizzy_face:
tezkej,me ted zuzi prekvapilo,ze pro dva vazi 19 kg,protoze pro jedno to je 15kg a rozvrze,zalezi jestli to udrzujes,nebo nebo,je jasne,ze kdyz ne,tak vrze,jsou tam instrukce o udrzovani

jo a na zlicine u ikei jsme byli,ale vesli jsme a kdyz jsme videli ceny 30 tis na kocarek a 300 za cepicku,tak jsme zase sli :grinning:

prostejko,tak je pravda,ze ty kolecka pak hrozne rachtaj,kdezto gumovy si prifouknes podle sebe :wink: :grinning:
4. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ.... to je hezký, že máte tolik oblečení... my jsme taky dostali a ještě ve slevách v Tesku nakoupili..... ale nemám představu, jestli to bude stačit. Brala jsem i Newborn, protože prcci budou menší.
4. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo teď mi říkala kamarádka, že se jim v rodině narodilo mimi... podržte se 4,6kg!!!!!!!!!!

BLAHU: no.... prej je pak znát každý kilo. Já koukám na kočárky cca 15 až 16kg. A ten Dorjan má hluboký 22kg a sportovní 23,5kg!!!!!!! + dětičky..... :sweat_smile: :confused:
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1156506
4. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: jojo prožili jsme je v pohodičce, trošku jsem měla občas výkyvy nálad a chutí...ale naštěstí mi ted nechutná cukroví, tak jsem ani nepřibrala....) a je mi v podstatě dobř, jen někdy k večeru je mi trochu divně od žaludku...:slight_smile:
a jak se máta Vy 3 ?:slight_smile:))
4. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI jj, sice je to všechno použitý, ale v super stavu..... takže jsem ráda, jen si připadám jak máma od dvojčat :grinning: ..... a jinak v tescu jsem newborn velikost kupovala taky :wink:
4. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to se nestresuj jednak oblecky urco po porodu jeste dostanes,protoze vetsinou lidi co se chodi mrknat na mimi nesou darek a je to bud hracka,nebu oblecek a kdyz tak dokoupis,ono to zjisti s pak co jeste potrebujes,je normalni,kdyz pak jeste vyrazis dokoupit :grinning:

jeje prostejko jukni do albicka jakej mame ratafak - a to uz povyrostl a ted jede asi druhej :grinning: tak na brisko se tesim a to se divim,ze vasi tchanovci neprijeli????jen neboj ony se ty oblecka hodi,neco das na rezervu,neco vytridis a neco posles dal :grinning:

jo holky neresim,oni se nezmeni,ale nehodla tolerovat,taky jsem hned na tchyni halekala,at mu tam neleze,kdyz jsme rekli ne,jak ma pak usnout a priste ji reknu,to s tou navstevou

ahojky nuki!!!!a od tebe jsem jeste necetla jake byli reakce na mimi :grinning:
4. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no tchánovci tu byli nedávno, takže jsme ani nepočítali, že by přijeli :wink: ....... břuško je tu, jsou tam 2 poslední týdny....http://prosteja.rajce.idnes.cz/Domecek_pro_mimi_-/
4. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a přijde mi holky, že teď za pár posledních dnů mi vylezlo hrozně nahoru a nahoře si nahmatám takový dost tvrdý místečko, no já bych i hádala, že jsme se otočili hlavinkou dolů a nahoře máme zadeček :grinning:
4. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.detatko.eu/zbozi/1974/Kocarek-Dorjan-Cross-Twin--CT05-1974.htm aha zuzi tak ja mluvila o tomhle,no ono proste hodne zalezi,kde bydlite a kde se chcete pohybovat,protoze my mame za panelakem les a muzu rict,ze se nam tam drandi super :grinning:

safra 4,6 kg chudak maminka :astonished: :astonished: :astonished:
4. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé BLAHU už jsem mrkala, no to už je kus chlapa :grinning: :grinning: :grinning:
ZUZI a to rodila ta maminka normálně :astonished:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek